Jūsu tiešsaistes veikala veidošana, izmantojot apkārtnes WordPress tēmu

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Jūsu tiešsaistes veikala veidošana, izmantojot apkārtnes WordPress tēmu
0 10 мин.

apkārtnes tiešsaistes veikala WordPress tēma


Apkārtnes tēma – tiešraides demonstrācija

Ikviens meklē lielisku tēmu savai vietnei, kas ne tikai izskatās lieliski, bet arī piedāvā daudz noderīgu un interesantu funkciju, un to var izmantot vairākiem mērķiem.

Ievads apkārtnes tēmā

Vislabākā atsaucīgā daudzfunkcionālā WordPress tēma ir Neighborhood, kas maksā 64 USD, un jūs to varat atrast vietnē ThemeForest. Tēmu ir izveidojusi SwiftIdeas, un tie piedāvā jums 6 mēnešu atbalstu un turpmākos atjauninājumus.

Apkārtne ir saderīga ar WordPress 4.4+, WooCommerce 2.4+ un pēdējais saņemtais atjauninājums tika veikts 2015. gada 10. decembrī, tagad 3. versijā ir aktīva versija ar vairākām funkcijām, piemēram, rindu un kolonnu izkārtojuma aktīviem Page Builder, parakstiem, vēlmju saraksta pogai ārējiem produktiem..

Motīvs ir īpaši atsaucīgs, tīklenes gatavs un ar neierobežotu krāsu pielāgošanu, tas izmanto arī Swift Page Builder 2. versiju, jaudīgas Meta iespējas, 2 slīdņa spraudņus: Revolution Slider, kura vērtība ir 15 USD, un Swift Slider, Superior Typography.

Šis video parādīs, kā darbojas Swift Page Builder:

Iegūstiet apkārtni – tikai par 64 USD

Apkārtne nāk ar WooCommerce, kataloga režīms, produkta tuvināšanas funkcionalitāte, WPML tulkošanai gatavs, SEO optimizēts un demonstrācijas saturs.

Apkārtnes WordPress tēmas mērķis

WordPress apkārtnes atsaucīgā daudzfunkcionālā veikala motīvu var izmantot, lai izveidotu jauku, profesionālu un skaistu vietni, piemēram, prezentāciju vietni vai e-komercijas vietni. Motīvu varat izmantot arī dažādos domēnos, piemēram, juvelierizstrādājumu veikalā, apģērbu veikalā vai konsultāciju prezentāciju vietnēs.

Apkārtnes pielāgoto rakstu veidi

Izmantojot šo motīvu, varat rakstīt vairākus pielāgotu rakstu veidus, piemēram, portfeli, kur varat pievienot jaunu portfeli vai jaunas portfeļa kategorijas, atsauksmes, klientus, darbavietas, FAQ, produktus un komandu. Visi pielāgotie rakstu veidi ļauj rakstīt arī noteiktas kategorijas, un daži no tiem ļauj rakstīt tagus.

Portfolio gadījumā jums ir tādas iespējas kā sīktēli, informācijas nesēji, portfeļa Meta un lapas fons, lai sniegtu atsauksmes, varat ievadīt atsauci, savukārt klientiem – klienta saiti. Darba un BUJ pielāgoto rakstu veidi ir vienkāršāki, un vismodernākais ir izstrādājums, kuram ir iespēja pievienot Meta opcijas, piemēram, īsus un garus aprakstus, lapas virsrakstu, rīvmaizi, lapas nosaukuma fonu, sānjoslas vairākas iespējas. Varat arī pārbaudīt, vai jūsu produkts ir virtuāls un / vai lejupielādējams, kā arī parasto cenu, pārdošanas cenu, SKU kods, inventārs, saistītie produkti, atribūti, sūtījums un tā tālāk.

Apkārtnes tēmas iespējas

Apkārtnei ir daudz iespēju kopumu, no kurām pirmā ir vispārējā kopa, kurā var iespējot uzturēšanu, atlasīt pielāgota uzturēšanas režīma lapu, iespējot atsaucīgi, atlasīt lapas izkārtojumu, atlasīt lapas ēnu, augšupielādēt pielāgotu faviconu, ievietot RSS padeves URL, pievienojiet pielāgotu CSS, pievienojiet izsekošanas kodu, augšupielādējiet administratora pieteikšanās logotipu un iespējojiet Front End Style Switcher.

Otrais iespēju kopums ir veiktspējas variants, kuram ir tikai iespēja izvēlēties, vai iespējot vai neļaut iepriekšminētu skriptu ielādi, neveicot nekādus spraudņus..

Trešā kopa ir fona opcijas, kurās varat izmantot fona attēlu, augšupielādēt attēlu, iestatīt fona lielumu un iepriekš iestatīt ķermeņa fona attēlu utt..

Galvenei ir savas iespējas, lai jūs varētu parādīt mobilās galvenes planšetdatora ainavā, kur izšķirtspēja ir mazāka par 1024 pikseļiem, varat iespējot augšējo joslu un konfigurēt augšējo joslu kopā ar meklēšanas tekstu, kreiso tekstu, labo tekstu, varat arī iespējot abonēšanu , tulkošana, konts, grozs, vēlmju saraksts.

Turklāt jūs varat pievienot abonēšanas veidlapas kodu, atlasīt galvenes izkārtojumu, logotipu, tīklenes logotipu, logotipa platumu, logotipa augstuma ignorēšanu, logotipa polsterējumu, iespējot galvenes pārklājumu, galvenes necaurredzamību, mini galvenes, logotipa nobīdīšanas efektu, galvenes ēnu , galvenes meklēšanas ziņas tips un meklēšana.

Kājenei ir interesantas iespējas, piemēram, logrīku sadaļa, dalītājs, izkārtojums, autortiesību sadaļa, autortiesību dalītājs un iet uz augšējo pogu.

Lightbox opcijas ir atsevišķas, un jūs varat izvēlēties navigāciju, sīktēlus, kopīgošanu un kopīgošanu, kamēr super meklēšanu var iespējot pat mobilajās ierīcēs, ne tikai klēpjdatoros, un jūs varat rakstīt 1. lauka tekstu, 2. lauka tekstu, 1. lauka filtru, 1. lauka etiķeti. un tā tālāk, līdz 6. lauks padara satriecošu super meklēšanu ļoti noderīgu produktu meklēšanā un tā tālāk.

Ir pieejamas arī reklāmas joslas opcijas, lai jūs varētu to iespējot un rakstīt tekstu, tajā pašā laikā ir pieejama arī krāsu shēma, kas ļauj izvēlēties esošo krāsu shēmu, importēt krāsu shēmu vai eksportēt krāsu shēmu kopā ar priekšskatījumu. Zem krāsu shēmas opcijām ir aktīvu fona opcijas, ko izmanto alternatīviem foniem, piemēram, Alt 1 fona krāsa, Alt 1 teksta krāsa, Alt 1 fona attēls, Alt 1 fona izmērs un tā tālāk līdz alt 10.

Ir arī vairākas arhīvu un kategoriju opciju iespējas, piemēram, sānjoslas konfigurācija, kur var izvēlēties vai nu kreiso sānjoslu, labo sānjoslu, vispārējo sānjoslu, displeja veidu, kā arī portfeļa arhīva displeja veidu un portfeļa arhīva kolonnas, vārdu sakot, arhīva izkārtojumu. un kategoriju lapas un logrīki.

Motīvs piedāvā tādas fonta iespējas kā Google fonta apakškopa, pamatteksts, pamatteksts, virsrakstu fonts, virsraksta standarta fonts, izvēlnes fonts, izvēlnes standarta fonts, izvēlnes Google fonts, izvēlnes FontDeck fonts un FontDeck JS kods. Zem šīs sadaļas ir fonta lieluma opcijas, kurās jūs iestatāt pikseļus ķermenim, ķermeņa līnijas augstumam, izvēlnei, h1, h1 līnijas augstumam, h2, h2 līnijas augstumam un tā tālāk, līdz h6.

Atsauksmju opcijas ļauj izvēlēties ieteikumu lapu, savukārt darbavietu iespējas ļauj izvēlēties darba lapu.

apkārtnes veikala lapa

WooCommerce opcijas ir tikai daļa no visām šajā sadaļā pieejamajām WooCommerce funkcijām, piemēram, produktu pārklājuma pāreja, produktu pārklājuma pārejas tips, lapu veidotājs produktu lapās, kataloga režīms, produkta apraksts veikalu lapās, produkta apraksta cilņu režīms, attēla tuvināšana, sānjosla. konfigurācija, vairāki teksti jaunam kontam, palīdzības josla, e-pasta klientu apkalpošanas modulis, nosūtīšanas informācijas modulis, atgriešanas un apmaiņas modulis, faqs modulis un atsauksmes modulis.

Jūs varat iespējot sociālo mediju profilus, sociālo profilu opciju sadaļā rakstot twitter, dribli un citu lietotājvārdus vai profila URL Facebook. Ir pieejams daudz sociālo tīklu, un jūs varat tos izmantot, lai uzlabotu popularitāti.

Pēdējā sadaļa ir importēšanas un eksportēšanas opcijas no faila vai URL. Pēc opciju izvēles neaizmirstiet arī par saglabāšanas pogu!

Vietnē Neighborhood iekļautās WooCommerce funkcijas

Vietnē WooCommerce jūs varat redzēt pasūtījumus pēc pasūtījuma nosaukuma, datuma, kopējās cenas, kā arī modificēt pasūtījumus, izmantojot dažādas darbības, kur varat iestatīt statusu apstrādes vietā, pabeigt to vai redzēt to.

Varat arī redzēt pārskatus pēc gadiem, mēnešiem, datuma, produkta, kategorijas, kā arī pārskatus par klientiem un krājumiem. Jūs pat varat lejupielādēt pārskatus. CSV formātā.

WooCommerce ir arī sarežģītāki iestatījumi nekā tēmas WooCommerce opcijai, piemēram, vispārīgi, kur atrodat bāzes atrašanās vietu, pārdošanas vietas, noklusējuma klientu adresi, veikala paziņojumu, valūtas opcijas; produktu iestatījumus, piemēram, mērījumus, viedokļus, veikalu un produktu lapas, produktu attēlus, krājumus un, ja nepieciešams, lejupielādējamus produktus.

Nodokļi ir arī vēl viena WooCommerce sadaļa, lai jūs varētu iestatīt nodokļu iespējas, standarta nodokļu likmes, samazinātas likmes, nulles likmes.

Izrakstīšanās sadaļā ir izrakstīšanās procesa iespējas, izrakstīšanās lapas, izbraukšanas beigu punkti, maksājumu vārtejas, BACS opcijas, CEC opcijas un samaksa piegādes brīdī, PayPal iespējas.

Sūtīšanas laikā ir nosūtīšanas iespējas kopā ar vairākiem sūtījumu veidiem un dažādām izmaksām, bet tālāk jūs atradīsit konta lapu opcijas un reģistrācijas iespējas, un galu galā jums būs paziņojumi pa e-pastu, sūtītājs un veidnes..

Pieredzējušiem lietotājiem ir arī API opcijas, kur varat iegūt API un izmantot to ārējā programmatūrā.

Iekļauti spraudņi ar apkārtni

Apkārtnei tiek piedāvāti dažādi spraudņi, piemēram, YIT spraudņi: vēlmju saraksts, kurā var iestatīt krāsas un citus vispārīgus iestatījumus, piemēram, virsraksts, vēlmju saraksta lapa, pozīcija, novirzīšana uz karti, dažādi teksti, slīdnis un dažādi sociālie tīkli, Revolution Slider, kas ir premium spraudnis. kas var izveidot dažāda veida slīdņus, un tas pievieno daudz efektu, piemēram, cilpu, progresu, pozīciju, izskatu, navigāciju, sīktēlus, vērpšanas ierīci, parallaksi, mobilo pieskārienu utt. un Punch Fonts, kur var pievienot jaunu fontu.

Noslēgumā jūs varat droši apgalvot, ka Apkārtne ir viena no visnoderīgākajām tēmām gan tiešsaistes veikaliem, gan vienkārši vienkāršas prezentācijas vietnei, izmantojot daudz krāsu un izkārtojumu atkarībā no jūsu vēlmēm un vajadzībām, un tā ir optimizēta SEO un lietotājam draudzīga.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector