Kā atrast tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja kvalitāti

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Kā atrast tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja kvalitāti
0 8 мин.

atrodiet kvalitatīva tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju


Pirmais solis, lai atrastu pareizu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu un domēna vārdu reģistru jūsu vietnei, ir veikt izpēti internetā, lai jūs sāktu jautāt draugiem un lasīt citas tiešsaistes atsauksmes par vairākiem hostinga uzņēmumiem un viņu pakalpojumiem, pēc tam jūs apmeklēsit mitināšanu uzņēmumu vietnē un meklējiet sīkāku informāciju, piemēram, cenu, resursus, atbalstu utt.

Ir vismaz 5 veidi, kā uzzināt, vai konkrēta tīmekļa mitināšanas pakalpojuma / uzņēmuma kvalitāte ir pietiekami laba jūsu tiešsaistes projektam:

Oriģinalitāte – kādu biznesa modeli viņi piemēro?

Parasti veiksmīgam biznesam jābūt pēc iespējas oriģinālam, piedāvājot radošus un ģeniālus pakalpojumus vai produktus, kas tiek piedāvāti atšķirīgā veidā, un tie nedrīkst būt identiski kā citiem konkurentiem. Tiem pašiem gadījumiem vajadzētu būt pieejamiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, taču daži no tiem Ievēro pirmo noteikumu un viņi kopē visu konkurentu vietni, kā arī visu infrastruktūru, cenas un pakalpojumu paketes, cenšoties pat izkrāpt klientus un nozagt viņu kartes informāciju un personisko informāciju..

Ja redzat tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, kuram ir oriģināla vietne ar neredzētu dizainu, ar skaistām krāsām, īpašām animācijām, satriecošām izvēlnēm, logrīkiem, reklāmkarogiem un interesantām sānjoslām, ikonām un tekstu, jūs atradāt jauku tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, kas pierāda, cik tas ir profesionāli. ir.

Oriģinalitāte ir pirmais solis, jo tas parāda, vai mitināšanas uzņēmuma komanda patiešām zina darīt to, kas tai būtu jāzina, turklāt, ja jūs meklējat arī tīmekļa izstrādātājus, lai izveidotu savu vietni papildus tās mitināšanai un domēna nosaukuma pievienošanai, viņu vietnei vajadzētu būt tiešām profesionāls un unikāls.

Kāpēc jūs izmantotu tīmekļa pakalpojumu uzņēmumu, kam nav savu ideju un kuram trūkst oriģinalitātes?

Vai atbalsts ir noderīgs?

Jūs jau esat izvēlējies jauku uzņēmumu, kuram ir oriģināla vietne, taču jums ir jāsazinās ar atbalsta komandu par papildu informāciju un pat jāveic pasūtījums, lai tikai pārbaudītu, kā persona, kas atrodas aiz datora, reaģē uz jūsu jautājumiem un kāda veida cilvēks viņš ir.

Ideālajai atbalsta komandai vajadzētu atbildēt uz jūsu biļeti, e-pastu vai cita veida pieprasījumu gandrīz uzreiz, piedāvājot jums pilnīgas atbildes, neļaujot trūkt svarīgas vai ne tik būtiskas informācijas, un, protams, tām jābūt ļoti pieklājīgām un, iespējams, jāpiedāvā citi saziņas kanāli starp tev un viņiem patīk Skype vai pa tālruni.

Dažreiz jūsu problēmas var sagādāt reālas sāpes pakaļā, bet tomēr atbalstam būtu jādara viņu darbs, jo viņiem tiek maksāts, un jūs esat arī samaksājis par produktiem vai pakalpojumiem. Tādā gadījumā, ja redzat, ka atbalsta komandas loceklis cīnās ar jūsu problēmu, jums vajadzētu mēģināt Google problēmu pārmeklēt un varbūt ieteikt viņam internetā atrastos risinājumus, vai arī varat ieteikt viņam nosūtīt jūsu problēmu savam priekšniekam, kurš it kā ir labāk kvalificēts, lai to atrisinātu.

Ja šķiet, ka jūsu atbalsts pietiekami ātri neatbild uz jūsu problēmām vai tas pat nav tiešsaistē vai arī tas vispār neatbild, tad izvēlējāties nepareizu uzņēmumu un jums vajadzētu meklēt citu, it īpaši, ja tie nav pieklājīgi un neatrod atbildes uz saviem jautājumiem vai problēmu risinājumus.

Cena, atjaunošanas izmaksas, slēptās nodevas

Viens no vissvarīgākajiem laba tīmekļa mitināšanas pakalpojuma / uzņēmuma izvēles motīviem ir cena, kas dažkārt pat ir galvenais iemesls, cilvēki izvēlas tīmekļa uzņēmumus ar sliktu atbalsta komandu un bez oriģinalitātes tikai tāpēc, ka tie ir lēti, bet viņi to neapzinās viņu pašu bizness notiks tādā pašā veidā: lēti, bez oriģinalitātes un ar sliktu atbalstu. Tātad, bez kvalitātes.

Lielākoties, ja cena ir pārāk zema, jums vajadzētu redzēt, ka kaut kas ir savādi, un jums vajadzētu vai nu sīkāk izpētīt, lai uzzinātu cenas iemeslu, vai arī izvairīties no tā, jo jums tas tiešām nav vajadzīgs.

Jums jāatrod pareizais sajaukums starp visiem pieciem elementiem, kas nosaka kvalitāti, tāpēc jums vajadzētu rūpēties vismaz par tādu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, kuram ir vidējā cena, vidējā oriģinalitāte un profesionalitāte, vidējā atbalsta komanda, kas nodrošina viņu pakalpojumu vidējo apkopi. un tai ir vidēja kvalitāte. Nav laba ideja ļaut vienam no tiem būt zemākam par vidējo, bet otram – augstāk, visiem pieciem elementiem vajadzētu pieturēties vienā līmenī..

Vai viņi regulāri uztur savus serverus?

Kad esat iestatījis budžetu un atradis uzņēmumu ar pienācīgu un profesionālu atbalsta komandu un oriģinalitāti, jums vajadzētu redzēt, cik bieži izvēlētais uzņēmums veic apkopes operācijas un vai viņi jaunina savus serverus un pakalpojumus.

Jums ir jārūpējas, jo daži uzņēmumi katru reizi izmanto “uzturēšanas” iemeslu, tāpēc rodas tehniski resursi nepietiekami. Šajā gadījumā daži no tiem jums piedāvā vairākas bezmaksas funkcijas, kas nozīmē, ka viņi vēlas, lai jūs aizmirstu par problēmām, kas viņiem tikko bija radušies, bet pat ja jūs piekrītat šīm bezmaksas funkcijām, jums var būt problēmas ar tām tehnisku problēmu dēļ, un tad jūsu vietne būs bezsaistē, tādējādi zaudējot klientus, ieņēmumus, apmeklētājus un tā tālāk.

Kas par sniegumu & Laiks?

Pēdējais elements ir pakalpojumu kvalitāte, tāpēc jums vajadzētu rūpēties par ping, nobīde, un uptime, bet arī jums jāzina, ka oriģinalitāte kopā ar atbalstu, cenu un uzturēšanas dažādību jums piedāvās kvalitāti. Patiesais jautājums ir kāda veida kvalitāte? Labs vai slikts? Lai to izdarītu, jums jāievēro iepriekš minētie padomi un ieteikumi, un jums patiešām ir jāveic izpēte un, visbeidzot, nobeiguma ziņojums par visiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kā arī to cenas, kvalitāte, atbalsts un citi svarīgi elementi. Jūs pat varat izveidot tabulu programmā Excel vai citā līdzīgā programmatūrā un salīdzināt katru uzņēmumu un, piemēram, treknrakstā vai mainot fonta krāsu uz sarkanu, atzīmēt svarīgās lietas, kuras atradāt katram. Laba prakse ir arī neizvēlēties tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, tikai sekojot vienam pārskatam vai ieteikumam, jūs pareizi izvēlēsities gudrāku, ja dzirdēsit un lasīsit vairākas atsauksmes un dažādus ieteikumus.

Neaizmirstiet par lietām, kas saistītas ar veselo saprātu, piemēram, patiesām cenām, pieklājīgu un sociālu saziņu, un labs risinājums jebkura veida iespējamām Web mitināšanas uzņēmuma problēmām ir reģistrēt visu, ko viņi saka, kopējot e-pastus, tērzēšanas ziņas, Skype un Yahoo ziņas un biļetes dokumentā vai pat Skype un telefona zvanu ierakstīšanai. Jums vajadzētu arī saglabāt rēķinus, līgumus un citus dokumentus.

Visbeidzot, ja jums tiešām ir lielas nepatikšanas ar izvēlēto uzņēmumu, jums jāgriežas pie varas iestādēm un jāmēģina kopīgi atrast jums vispiemērotāko risinājumu..

Uzņēmums
Promo cena

1uzticama kvalitātes cpanel hostingsUSD 2,75 mēnesī
2kvalitatīva budžeta mitināšanaUSD 1,99 mēnesī
3augstas kvalitātes biznesa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs2,99 USD / mēn
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector