Kā atrast tīmekļa mitināšanu personīgajai vietnei vai emuāram

labākais personīgo hobiju vietņu vai emuāru tīmekļa mitināšana


Es atceros, ka mūsdienās tīmekļa mitināšanas pakalpojums bija ļoti dārgs, tikai lielas korporācijas un daži lielāki uzņēmumi spēja izveidot un uzturēt vietni. Katra vietne tika veidota manuāli no nulles, un tai bija nepieciešama simtiem stundu kodēšana, pārbaude un problēmu novēršana.

Par laimi, pēdējo desmit gadu laikā hostinga nozare ir mainījusies un attīstījusies līdz līmenim, kurā ikviens var atļauties noīrēt mitināšanas kontu un izveidot nelielu tīmekļa vietni tikai par dažiem dolāriem mēnesī. Daži uzņēmumi ir specializējušies viena veida hostinga plānos, bet citi piedāvā plašu pakalpojumu klāstu. Lielākā daļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju piedāvā visaptverošus plānus, kas ietver visas pamatfunkcijas, kas vajadzīgas vienkāršas vietnes izveidošanai, neizmantojot nevienu programmēšanas valodu.

Ja esat indivīds, kas vēlas iegādāties sava hobija tīmekļa vietnes vai personīgā emuāra mitināšanas kontu, bet neveicat programmēšanu vai mācāties rakstīšanas kodu, jums vajadzētu turpināt lasīt, lai uzzinātu, kā izvēlēties labu personīgo tīmekļa mitināšanas vietni. Turpmāk es jums parādīšu, kādas ir minimālās prasības personīgai vietnei un kādi ir vissvarīgākie aspekti, kas jāņem vērā, izvēloties personiskās vietnes mitināšanu.

Prasības personīgas vietnes izveidošanai

Pirmkārt, jums būs nepieciešams domēna vārds, kuru jūsu draugi izmantos, lai piekļūtu vietnei. Domēna vārdam jābūt vienkāršam un viegli atcerējamam. Šeit varat atrast pilnīgu rokasgrāmatu par laba domēna vārda izvēli. Piemēram, google.com ir domēna vārds, kas veidots no 3 daļām: nosaukums “google”, punkts “.” un paplašinājums “com”, visiem domēniem ir vienāda struktūra, taču katrs domēns ir unikāls un to var reģistrēt vienu reizi uz noteiktu laiku. Ja vēlaties uzzināt vairāk par domēniem, lūdzu, iepazīstieties ar iepriekš minēto rakstu.

Ar domēna vārdu vēl nepietiek, lai iestatītu e-pasta adresi, lai to izveidotu, jums būs nepieciešams mitināšanas konts, kas faktiski apstrādās saņemtos vai izsūtītos e-pastus. Hostinga serveris ir arī vieta, kur glabāsit savas vietnes failus, un ja citi lietotāji varēs tiem piekļūt jebkurā laikā nākotnē.

Kad esat reģistrējis domēnu, jums tas būs jāpievieno savam mitināšanas kontam un jāveic nepieciešamās vārdu servera izmaiņas domēnā, lai sinhronizētu tos ar jūsu resursdatoru. Tas var likties sarežģīti, taču patiesībā to ir ļoti viegli iestatīt, tomēr, ja vēlaties izlaist šo darbību, varat izvēlēties mitināšanas plānu, kas jums piedāvā bezmaksas domēnu. Papildus naudas ietaupīšanai domēns jūsu mitināšanas kontam tiks piešķirts automātiski un gatavs lietošanai.

Šie tīmekļa mitināšanas uzņēmumi piedāvā lieliskus personīgās hostinga plānus par ļoti pieņemamām cenām, ieskaitot arī bezmaksas domēna vārdu:

# 1 BlueHost

sākas ar 3,95 USD mēnesī, ietver bezmaksas domēna vārdu un ļauj mitināt vairākas vietnes.

redzēt vairāk… “

# 2 iPage

Sākot no USD 2,25 mēnesī, ietver bezmaksas domēna vārdu, ļauj vairāku vietņu un e-pastu mitināšanu.

redzēt vairāk… “

izmantot WordPress personīgai vietnei vai emuāram

Kad esat piekļuvis savam mitināšanas kontam, ir laiks iestatīt savu e-pastu, piemēram, [email protected], un sākt veidot savu vietni. Jums ir daudz iespēju izveidot personīgu vietni; Es pieņemu, ka jūs neplānojat to darīt no nulles, tāpēc, visticamāk, jūs vēlēsities vietņu veidošanas rīku. Jūs varat izmantot vietņu veidotāju vai arī WordPress. Ja neesat pazīstams ar WordPress, iesaku izlasīt šo rakstu; īsumā WordPress ir ļoti populāra bezmaksas programmatūra, kas veidota ar PHP un MySQL un kuru miljoniem vietņu izmanto visā pasaulē. WordPress ir jāinstalē jūsu mitināšanas kontā, kas var sagādāt grūtības iesācēju lietotājam, tomēr iepriekš minētie mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā viena klikšķa instalēšanas rīku, kas instalēšanas procesu padarīs ļoti vienkāršu:

 1. Savā tīmekļa mitināšanas kontā noklikšķiniet uz instalēt WordPress
 2. Izvēlieties domēna vārdu, kurā vēlaties instalēt
 3. Iestatiet administratora vārdu un paroli (tas vēlāk tiks izmantots, lai piekļūtu jūsu vietnes pārvaldības apgabalam)
 4. Pabeidziet instalēšanu – pagaidiet, līdz faili tiek augšupielādēti un savienoti ar datu bāzi
 5. Jūsu vietne ir gatava lietošanai, sāciet pievienot saturu, augšupielādēt attēlus.

Lai gan galvenā WordPress izmantošana ir rakstu publicēšana, sistēma ir ļoti elastīga, un ir pieejami daudzi paplašinājumi, kurus varat instalēt sistēmā, lai paplašinātu tās funkcionalitāti; piemēram, jūs varat mainīt savas vietnes noklusējuma dizainu, pievienojot jaunu motīvu, ja vēlaties parādīt galeriju vai izveidot pielāgotu kontaktu lapu vai vēlaties izveidot glīta portfeļa vai attēlu galeriju, jums būs jāinstalē spraudnis. Kā minēts, kodēšana nav nepieciešama, vienkārši noklikšķiniet.

Kopsavilkums par personīgās vietnes izveidošanu

Ja jūs to darījāt līdz šim, varat teikt, ka tiešsaistē ir jūsu personīgā hobija vietne vai personīgais emuārs. Apsveicam! Turpmāk jūs varat koncentrēties uz satura pievienošanu. Informatīvi un augstas kvalitātes raksti var piesaistīt jums lielisku auditoriju, tāpēc vēlāk, kad jums ir pietiekami daudz trafika, varat pārvērst savu personīgo vai hobija vietni uz pasīvas naudas pelnīšanas vietni..

Neatkarīgi no tā, vai jūs veidojat personīgu emuāru vai hobiju vietni, kurā vēlaties piesaistīt lasītājus ar tādu pašu interesi kā jūs, vissvarīgākais ir labs, bet lēts personīgā mitināšanas konts. Kā jūs, iespējams, jau uzzinājāt, ir daudz uzņēmumu, un hostinga plāna izvēle ir sarežģīta, it īpaši, ja jums nav pieredzes. Mūsu ceļveži palīdzēs jums izvēlēties domēnu un izvēlēties mitināšanas plānu, kas jums nepieciešams, lai sāktu darbu ar savu vietni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map