Kā instalēt SSL sertifikātu WordPress vietnē?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Kā instalēt SSL sertifikātu WordPress vietnē?
0 7 мин.

kā instalēt ssl sertifikāta WordPress vietni


Saskaņā ar jauno Google un citiem meklētājprogrammu ranžēšanas faktoriem vietņu drošība ir kļuvusi par aizvien prioritāru rangu signālu. Tas nozīmē, ka, ja jūsu vietne nesākas ar prefiksu “HTTPS:”, meklētājprogrammas to novērtēs mazāk labvēlīgi nekā vietnes, kurām ir droša ligzdas slāņa (SSL) šifrēšana.

SSL sertifikāta instalēšanas mērķis ir aizsargāt datu pārraides integritāti un privātumu, izveidojot šifrētu saiti starp tīmekļa serveri un pārlūku, tādējādi novēršot iespējamu kriminālu elementu pārtveršanu. Papildus datu integritātes un privātuma nodrošināšanai, izmantojot šifrēšanu, HTTPS nodrošina arī vietnes autentifikāciju, tas ir, tas signalizē apmeklētājam, ka vietne, kuru viņi apmeklē, patiešām ir vietne, kuru viņi bija iecerējuši apmeklēt.

Ja jums pieder WordPress vietne ar e-komercijas elementu vai WordPress vietne, kurā glabājas konfidenciāli dati, slepena personīga informācija vai ir datu augšupielāde vai lejupielāde, zinot, kā savā WordPress vietnē instalēt SSL sertifikātu, drošības uzlabošanā būs liela nozīme. un pat meklētājprogrammu klasifikācijas apvienošana.

Instalējiet SSL sertifikātu WordPress vietnē

Lai gan dažu veidu vietnēm SSL sertifikāts var būt izvēles papildinājums (piemēram, personīgie emuāri), citos gadījumos (piemēram, e-komercijas vietnes, banku vietnes, tiešsaistes maksājumu apstrādātāji utt.) SSL sertifikāts ir nozares prasība.

Pirms mēs iedziļināmies sīkāk par to, kā pievienot WordPress vietnei SSL sertifikātu, vispirms apsverim SSL sertifikāta gada izmaksas.

SSL sertifikāta pirkšana

Tāpat kā visu, arī SSL sertifikāta izmaksas ietekmēs daži faktori, piemēram, mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas to piedāvā, aizsargājamo vietņu skaits un aizsargājamo vietņu raksturs (personīgā vietne vai e-komercijas vietne) ). Piemēram, pamata SSL vienam domēnam SSL.com maksā 36,75 USD / gadā, savukārt vairāku domēnu SSL pakešu izmaksas svārstās no 140 USD / gadā līdz 320 USD / gadā.

Daži mitināšanas pakalpojumu sniedzēji var piedāvāt bezmaksas SSL sertifikātus ar dažiem viņu mitināšanas plāniem (piemēram, InMotion Hosting piedāvā bezmaksas SSL sertifikātu ar viņu biznesa mitināšanas plāniem), tāpēc pirms steidzaties iegādāties SSL sertifikātu savai WordPress vietnei, ieteicams pārbaudīt, vai tavs saimnieks vēl nav tevi izveidojis.

Ja jūsu tīmekļa resursdators SSL sertifikātu nesniedz bez maksas vai ja jums nepieciešama cita veida SSL sertifikāts, nevis tas, ko piedāvā jūsu resursdators (piemēram, jūsu resursdators, iespējams, piedāvā domēna validētu SSL bez maksas, taču jums, iespējams, būs nepieciešama paplašināta validācijas SSL), jūs to varat iegādāties no trešās puses pakalpojumu sniedzēja un to importēt.

Varat lūgt palīdzību no SSL sertifikāta instalēšanas no sava tīmekļa resursdatora, jo daudzi resursdatori jums instalēs SSL sertifikātu jūsu serverī. Varat arī izmantot WordPress spraudni, lai palīdzētu uzstādīt SSL sertifikātu.

SSL sertifikāta pievienošana

Ja jums ir mitināšanas pakotne ar vairākiem domēniem, jums jāizvēlas domēns, kurš iegūs SSL sertifikātu. Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā iegūt WordLress vietnē instalētu SSL sertifikātu, ir spraudņu izmantošana.

Ir dažādi SSL spraudņi, kas veiks nepieciešamās izmaiņas bez jebkādas jūsu ievades. Vienkārši iegādājieties SSL un aktivizējiet spraudni.

Šeit ir daži WordPress SSL spraudņi, kas var ievērojami vienkāršot SSL sertifikāta instalēšanu:

WP Force SSL

Ja nevēlaties pieskarties nevienam kodam, vienlaikus instalējot SSL sertifikātu savā WordPress vietnē, WP Force SSL palīdzēs novirzīt HTTP trafiku uz HTTPS. Tādējādi visa jūsu vietnes trafika tiks automātiski novirzīta, izmantojot drošu HTTPS.

Tiešām vienkāršs SSL

Kad Really Simple SSL spraudnis ir instalēts un aktivizēts, tas automātiski atpazīs jūsu SSL jūsu vietnē un automātiski veiks nepieciešamās izmaiņas .htaccess failā un konfigurēs jūsu vietni tā, lai tā darbotos virs HTTPS.

CTW SSL Cloudflare

Šis spraudnis ir paredzēts, lai CloudFlare Flexible SSL būtu gatavs lietošanai ar jūsu WordPress vietni un izvairītos no novirzīšanas cilpām. Pēc instalēšanas un aktivizēšanas CTW SSL automātiski veiks jums nepieciešamās izmaiņas.

WordPress iestatījumu mainīšana

Kad esat iegādājies SSL sertifikātu un instalējis un aktivizējis jūsu izvēlēto SSL spraudni, ir pienācis laiks sagatavot jauno WordPress vietni SSL. Lai to izdarītu, dodieties uz Iestatījumi -> Vispārīgi -> WordPress un vietnes URL adreses lauki un atjauniniet vietrāžus URL, lai pārliecinātos, ka tie parāda prefiksu “HTTPS”.

Ja pievienojat SSL esošai vietnei, varat manuāli modificēt .htaccess failu, lai WordPress SSL novirzītu no HTTP uz HTTPS. Lai to izdarītu, .htaccess failam varat pievienot šādas rindas:

RewriteEngine Ieslēgts
RewriteCond% {SERVER_PORT} 80
PārrakstītRule ^ (. *) $ Https://www.yoursite.com/$1 [R, L]

SSL sertifikāta pievienošana savai WordPress vietnei ir vērts ieguldījums, kas stiprinās vietnes drošību un uzticamību gan jūsu klientu, gan meklētājprogrammu acīs.

Ja jums rodas problēmas ar SSL sertifikāta instalēšanu savā WordPress vietnē, varat lūgt palīdzību no sava mitināšanas pakalpojumu sniedzēja. Lielākā daļa mitinātāju regulāri piedāvā SSL instalēšanas palīdzību vai palīdzību trešo personu SSL sertifikātu importēšanā kā daļu no klientu apkalpošanas darbības..

Secinājums

Tā kā HTTP drošības sekas ir ievērojamas, tādējādi noklausītājiem un nolaupītājiem ir iespēja apdraudēt datu pārraides drošību, WordPress vietnes pārslēgšana uz HTTPS ir ne tikai būtisks drošības uzlabojums, bet arī nozīmīgs SEO klasifikācijas uzlabojums..

SSL sertifikāts nodrošina drošu informācijas apmaiņas protokolu internetā, un, lai gan jūs, iespējams, nevēlaties to vēl instalēt savai WordPress vietnei, Google direktīva “HTTPS visur” ir paredzēta, lai padarītu HTTPS svarīgu jebkurai vietnei, ne tikai bankām. un tiešsaistes veikalos.

SSL sertifikāta instalēšanu jūsu vietnē var veikt tikai dažās darbībās, un tas var ļoti daudz palīdzēt stiprināt vietnes un apmeklētāju drošību, palīdzot nodibināt autoritatīvu klātbūtni tiešsaistē un izvairīties no tā, ka meklētājprogrammas tiek sodītas..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector