Kā izmantot lielos datus sava mazā biznesa labā?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Kā izmantot lielos datus sava mazā biznesa labā?
0 13 мин.

lieli dati dod labumu mazam biznesam


Izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, piemēram, mākoņdatošanu un lietpratīgu programmatūru, kas dažu sekunžu laikā var apstrādāt milzīgu datu daudzumu, lielo datu tiešām nav par daudz, ko prasīt kā biznesu. Tas ir pilnīgi pieņemams, un jūs varat to izmantot savā labā, pat ja jūs tikko dibinājāt savu uzņēmumu.

Daudzi no mums joprojām domā, ka lielie dati ir kaut kas, ko var iegūt tikai milzīgi uzņēmumi. Tas patiešām var novest pie lieliem panākumiem, ja iegūstat vērtīgus datus, taču viss, kas jums jādara, ir tikai izlasīt vairāk par to un sākt koncentrēties uz pareizajiem uzdevumiem jūsu biznesā..

Kad mēs sakām lielus datus, tas ietver jūsu e-pasta kampaņu statistiku, klientu darbības sociālajos tīklos, viņu pirkumu datus un daudz ko citu. Ir svarīgi tos apkopot un sākt sagatavot noderīgus pārskatus, kas var būt noderīgi jūsu biznesam.

Lielie dati ir vērtīgs resurss

Kā uzņēmums, kas darbojas tiešsaistē, katru brīdi notiek kaut kas, atstājot jums pienācīgu daudzumu datu, ar kuriem katru dienu rīkoties. Tomēr, pievienojot tos visus, jūs iegūsit tik lielu daudzumu, ka dažu rīku izmantošana neapstrādātu datu apstrādei būs neizbēgama.

Ir pieejami desmitiem programmatūras, kas var analizēt un arī kārtot apkopotos datus. Kad jūs tos interpretēsit, produktu un pakalpojumu uzlabošana jūsu uzņēmumā būs daudz vienkāršāka.

Piemēram, kad jūs augšupielādējat savu pavisam jauno produktu savā tiešsaistes veikalā? Vai tas nav pats optimālākais, ja daudzi cilvēki ir tiešsaistē un notiek daudz pirkumu? Izmantojot Big Data, jūs vienmēr zināt precīzu dienu, kad lielākā daļa cilvēku pavada jūsu vietni Hangout sesijā.

Var būt ļoti daudz detaļu, kas, mainot tās, var pozitīvi ietekmēt jūsu biznesu. Tagad parādīsim dažus svarīgus biznesa noslēpumus, kas labi darbojas gan maziem, gan lieliem uzņēmumiem, sākot ar nākamo punktu.

Pazīsti savus konkurentus

lielo datu-zini-tavs-konkurssPapildus sava biznesa analīzei, ielūkojoties konkurentu veikalos vai vienkārši meklējot viņu tīmekļa vietni, var iegūt arī vērtīgu informāciju. Bet problēma ir tā, ka tā vairs nav īsti efektīva, jūs varat sasniegt daudz vairāk.

Parādīšanās kā pircējs vienā no veikaliem, lai pārbaudītu viņu piedāvājumus un cenas, ir diezgan veca skolas metode. Labāk vērsieties pie interneta un sāciet iegūt datus, kas satur viņu cenas, klientus, piedāvājumus, populārākos produktus un daudz ko citu.

Piemēram, jūs varat sākt ar Google tendences un pārbaudiet jaunākās tendences jebkura veida produktiem vai zīmoliem tirgū. Tā kā lielākā daļa uzņēmumu ir pieejami sociālajos tīklos, pamatojoties uz klientu atsauksmēm un komentāriem, varat saņemt jaunākus pārskatus par zīmola popularitāti un to, vai tam ir labi vai slikti rezultāti..

To var viegli pamanīt, kad uzņēmumam ir vairāk patīk, vairāk koplietotu ziņu un labāki pārskati. Tas nozīmē, ka, iespējams, ir vairākas lietas, kas jums jāuzlabo, lai iegūtu līdzīgus rezultātus. Par laimi, to var viegli analizēt, un jūs varat ātri uzzināt, kas ir nepareizs jūsu pieejā, un uzreiz to labot.

Mācīšanās no klienta uzvedības

lielo datu klientu uzvedībaUzņēmumam nav nekas svarīgāks, kā piesaistīt pēc iespējas vairāk klientu, vienmēr satraukt viņu par jūsu zīmolu un visu laiku apkopot informāciju par viņu vajadzībām. Šī ir vēl viena daļa, kurā jūs varat izmantot lielos datus, lai palīdzētu jums veikt ar klientiem saistītus uzdevumus.

Pirmkārt, jums jāuzdod jautājums: kas klientus interesē par jūsu zīmolu? Kā viņi tevi atrada? Ir jābūt kaut kam, kas viņus pārliecināja, it īpaši, ja apkārt ir daudz konkurentu. Big Data var atbildēt uz šiem jautājumiem tieši jums.

Jūs varat analizēt, kāpēc klienti izvēlējās noteiktu produktu, un nākt klajā ar iemeslu sarakstu, kuru dēļ viņi vai nu to nopirka, vai pēkšņi tā vietā izvēlējās citu produktu. Turklāt būs arī klienti, kuri ieteiks jūsu veikalu saviem draugiem, un, ja nākotnē vēlaties sākt labākas kampaņas, jums noteikti vajadzētu uzzināt, kāpēc.

Vietnes atstāšana savā vietnē, kur apmeklētāji var atstāt atsauksmes, tik tikko nav uzticams avots. Jūsu biznesā notiek daudzas citas darbības, kuras var uzskatīt par atgriezenisko saiti, piemēram, dati par pirkumu, sociālie tīkli, klientu apkalpošanas un pārlūka žurnāli, skaitīšanas dati utt..

Tomēr sociālie tīkli bieži ir galvenie avoti, no kuriem nāk vērtīga informācija. Varat iegūt skaidru statistiku par klientu uzvedību un atsauksmes, vācot datus tikai no šīm platformām.

Vienkārši izvēlieties vienu no populārākajiem sociālajiem tīkliem, sāciet pētījumu un jūs noteikti varēsit diezgan precīzi un atbilstoši jaunākajām tendencēm izvēlēties savus biznesa mērķus..

Darbs ar profesionāļu komandu

liels datu darbs ar profesionālu komanduVeiksmīga biznesa vadīšanai vajadzētu nozīmēt arī to, ka visa jūsu komanda vēlas sadarboties un pilnveidoties. Tas ietver kopīgu darbu pie sarežģītiem uzdevumiem, kamēr visi ir pilnībā izmantojuši savu potenciālu. Ja jūs algojat darbu, vienmēr varat izmantot Big Data, lai atrastu dažus kandidātus ar prasmju kopām, kas lielākoties ir piemērotas jūsu biznesam.

Ir daudz dažādu uzņēmumu, kas specializējas cilvēku vervēšanā, un, izmantojot Big Data, jūs varat atrast labāko no tiem īsā laikā. Jūs abi nolīgt jaunus darbiniekus vai palīdzat esošajiem, parādot viņiem, kā ātrāk un ar mazākām pūlēm strādāt pie saviem projektiem.

Atrodoties tajā, jūs varat arī apkopot datus, kas saistīti ar jūsu uzņēmumā notiekošajiem uzdevumiem, un novērtēt katra darbinieka un visas komandas kopējo produktivitāti un progresa līmeni. Galu galā jūs saņemat visaptverošu ziņojumu par personāla tiesībām un nepareizībām.

Izsekojot šiem procesiem jūsu biznesā, jūs varat sev garantēt darba vietu, kurā visi nemanāmi sadarbojas un efektīvi strādā ar prioritārajiem uzdevumiem..

Jaunāko tendenču atrašana

lielo datu jaunākās tendencesKā mēs jau minējām iepriekš, jūs varat savākt ievērojamu informācijas daudzumu par jaunākajām tendencēm, tikai vācot datus no sociālajiem tīkliem. Tā ir pirmā lieta, kas jums jāpatur prātā, bet turpināsim to turpināt.

Ļoti svarīgi ir arī prognozēt sava biznesa nākotni, un jūs to varat izdarīt, analizējot noteiktus uzvedības modeļus. Galu galā jūsu produktiem ir jāpiesaista jauni klienti ne tikai tagad, bet pēc iespējas ilgāk.

Tāpēc jums ir jāizmanto Big Data, lai izdomātu nākotnes tendences un to, kā jums vajadzētu mainīt savu zīmolu, lai būtu pilnībā sagatavots nākamajiem periodiem. Tirgus pastāvīgi mainās, un ir daudz faktoru, kas jāņem vērā, ja nevēlaties pazust.

Laiks aizmirst vecās skolas tehnikas

Iepriekš bija daudz uzņēmumu, kas intuitīvi izvēlējās tendences un ilgtermiņā guva lielus panākumus, taču tagad šī metode noteikti ir novecojusi. Izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, jūs varat būt daudz precīzāks, izmantojot ļoti maz pūļu, vienkārši izmantojot Big Data priekšrocības.

Pagaidām tieši nepieminējām Facebook, bet tā acīmredzami ir viena no visaugstākajām platformām, kas var uzkrāt smieklīgu datu daudzumu. Tā kā tas ir tik labi, lai sekotu cilvēku interesēm, vienmēr varat iegūt jaunāko informāciju par jaunākajām ziņām un tendencēm.

Citas ļoti ieteicamas vietnes ir Twitter un Tendences mednieks, viņiem abiem ir milzīga un ļoti izpalīdzīga kopiena. Tajos tiek uzkrāti dati, kurus var izmantot gandrīz jebkura veida bizness, kas ir vēl viens iemesls aizmirst vecās metodes, piemēram, komentēt foruma pavedienos, tikai lai uzzinātu, kas cilvēkiem patīk.

Patiešām nav nekādu ierobežojumu, jo var analizēt pat vissīkākās lietas. Klienti iet pa noteiktu ceļu no brīža, kad viņi ieiet veikalā, līdz viņi aiziet, un šo rīcību var izsekot arī vietnēs. Tādi rīki kā Google Analytics var parādīt lapas, kurās apmeklētāji ienāk, un tās, kurās viņi izlemj pamest.

Jūs varat ienirt dažādu reģionu finansiālajā stāvoklī un analizēt savas biznesa iespējas, ņemot vērā pašreizējo politisko situāciju, vecuma grupas, laika apstākļus un citas ārējās attiecības. Būtībā jebkas, kas var nodrošināt jūsu klientu apmierinātību.

Paredziet pārdošanas apjomus, optimizējiet savus uzdevumus

lieli dati prognozē pārdošanas optimizēšanas uzdevumuIepriekš mēs runājām par Big Data saistībā ar jūsu personālu un sniegumu, taču ir lielāka aina, kas jums jāzina. Papildus sava biznesa kā komandas uzlabošanai jūs varat arī sākt strādāt pie tā kopumā, iekļaujot visas tā funkcijas, izmantojot datus savās rokās.

Analizējiet sava biznesa trūkumus, kampaņu un produktu progresu, klientu pasūtījumu biežumu un tā tālāk. Dažreiz jums var šķist, ka, atjaunojot produktus vai mērķējot uz noteiktu klientu grupu, nav nepieciešams pārāk daudz pārdomu, taču šie uzdevumi nav jāizlemj tieši pirms sikspārņa..

Piemēram, beidzot ar daudz nepārdotu lietu tikai tāpēc, ka esat ātri izdarījis nepareizas prognozes, var novest pie nevajadzīgiem izdevumiem, no kuriem varēja viegli izvairīties. Izmantojot Big Data, jūs varat pieņemt pareizos lēmumus, pamatojoties uz dažādu faktoru klāstu, kurus visus var analizēt un apvienot kopā.

Šīs idejas jums varētu šķist ļoti acīmredzamas, taču laika gaitā uzņēmuma vadīšana kļūst grūtāka, jo tajā tiek uzkrāts arvien vairāk datu un jums galu galā būs nepieciešama palīdzīga roka..

Tas ir, kad jūs varat sākt ieviest Big Data un uzdot vienu no vissvarīgākajiem jautājumiem: Kā es varu vēl uzlabot savu biznesu? Un tad jūs sākat smērēt dažādus modeļus un mājienus, kas ved jūs pie lieliskām idejām.

Lielos datus var viegli iegūt

Intuitīvi plānojot biznesa mērķus un dodoties iekšā, izmantojot savus resursus, ilgtermiņā var rasties dažas neparedzamas atšķirības jūsu uzņēmuma ieņēmumos un popularitātē. Būtisku datu pirkšana vai pat bezmaksas iegūšana var radīt lielas atšķirības.

Tas var padarīt jūsu biznesa virzošos spēkus daudz skaidrākus, kā arī pievienot tam zināmu noteiktību, virzot to uz pareizā ceļa. Facebook ir viens no labākajiem piemēriem, jo ​​viņu uzņēmums ieguldīja lielas naudas summas, lai slepeni iegādātos vajadzīgos datus, lai labāk izprastu savus lietotājus..

Zināt, ko jūsu lietotāji vēlas, ir ļoti svarīgi uzņēmumam, kas vēlas nodrošināt viņiem vislabāko saturu un vienmēr nodrošināt daudzpusīgu, uzticamu platformu..

Lai gan jums nav tik daudz resursu kā mazam uzņēmumam, ir pieejams arvien vairāk bezmaksas programmatūras un pakalpojumu, kas bez maksas var palīdzēt jums izmantot Big Data. Nemaz nerunājot par to, ka, iespējams, apkārt ir arī citi uzņēmumi, kuriem varētu būt nepieciešama palīdzīga palīdzība apmaiņā pret dažiem vērtīgiem datiem.

Gan lielu, gan mazu uzņēmumu vadītāji visā pasaulē seko līdzi jaunākajām analītiskajām metodēm, kas attīstās pat tad, kad mēs runājam. Ap mums ir informācijas okeāns, un to var apstrādāt daudzos veidos, lai ģenerētu attiecīgus ziņojumus.

Kopumā Big Data var jums palīdzēt daudzos veidos. Jūs varat viegli uzraudzīt darbības un procesus, kas notiek jūsu biznesā, analizēt savu klientu bāzi, izdomāt jaunus veidus, kā piesaistīt jaunus klientus un vēl daudz vairāk.

Vissvarīgākais ir tas, ka, ja jūs kaut ko darāt nepareizi, varat to ātri realizēt, izmantojot Big Data, un izdomāt labāku veidu, pirms tas rada reālu kaitējumu. Kamēr jums ir veselīgs bizness, jūs ejat uz pareizā ceļa.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector