Kā izveidot ceļojumu aģentūras vietni, izmantojot WordPress?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Kā izveidot ceļojumu aģentūras vietni, izmantojot WordPress?
0 15 мин.

izveidot ceļojumu aģentūras vietni


WordPress ir līdz šim lielākā platforma internetā, kas lietotājiem, profesionāļiem un entuziastiem ļauj izveidot un pārvaldīt emuārus, vietnes, lapas un ziņas. Viss darbs tiek veikts, izmantojot ļoti lietotājam draudzīgu un ērti lietojamu interfeisu, kas ir piemērots iesācējiem un neprasa nekādas tīmekļa kodēšanas prasmes vai pieredzi. Mēs apskatīsim dažus pamatus, kad jāizprot, kā WordPress un tīmekļa vietnes parasti darbojas.

Runājot par lapām un ziņām un to, kā ar tām apstrādā WordPress, ir svarīgi diferencēt. Galvenā atšķirība ir tā, ka lapas ir pastāvīgas, un ziņas var būt īslaicīgas. Ziņas lielākoties tiek izmantotas atjaunināmam saturam un tādām lapām kā sākumlapa, “Par” lapa un arhīva lapas ir pastāvīgas. Tāpēc lapas ir paredzētas mūžīgam saturam, kas ir būtisks jebkurai vietnei vai emuāram.

Viena svarīga lieta, kas jāņem vērā attiecībā uz tīmekļa vietnes ierakstiem, ir tāda, ka tās tiek parādītas hronoloģiski apgrieztā secībā. Tas nozīmē, ka vispirms parādīsies jaunas pasta publikācijas, bet vecākās – secībā. Jums būs iespēja brīvi izvēlēties, cik daudz ziņu vēlaties parādīt vienā lapā, taču tas ir atkarīgs arī no to garuma un no tā, vai tajos ir lieli attēli vai iegulti video vai citi multivides materiāli..

Tas, kas WordPress izceļas kā vadošā platforma šajā jomā, ir milzīgais jūsu rīcībā pieejamo papildinājumu, spraudņu un rīku skaits. Jūs pat varat izmantot dažas no daudzajām pieejamajām bezmaksas un premium tēmām kā savas vietnes vai emuāra veidni. Visi šie rīki ne tikai nodrošina jūs ar daudzām iespējām, iestatījumiem un funkcijām, kas var bagātināt jūsu vietnes saturu, bet arī vienkāršo veiksmīgas vietnes vai emuāra iestatīšanas un uzturēšanas procesu..

Ceļojumu aģentūras vietnes izveides pasākumi

Veicot dažus nākamos soļus, jūs varēsit izveidot ceļojumu aģentūras vietni

1. WordPress mitināšana

Viens no vissvarīgākajiem veiksmīgas vietnes aspektiem, it īpaši tūrisma aģentūras biznesa vietnei, noteikti ir labs hostinga plāns. Laba mitināšana var ne tikai garantēt, ka jūsu vietne pastāvīgi darbosies un darboties, lai klienti varētu pārlūkot, bet arī var piedāvāt rīkus un iespējas, lai palielinātu meklētājprogrammu klasifikāciju, izmantojot meklētājprogrammu optimizācijas metodes, un tādējādi palielinātu vietnes trafiku un pārdošanas apjomus..

Lietotājiem ir pieejami dažādi dažādu veidu hostinga plāni, ir arī bezmaksas, taču ierobežoti mitināšanas plāni, koplietoti, virtuālie privātie serveri, kā arī specializēti premium hostinga plāni. Viņiem visiem ir savas nepilnības un priekšrocības, bet mēs koncentrēsimies uz dažiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem, kurus mēs īpaši izvēlējāmies jums, balstoties uz viņu uzticamību un piedāvāto iespēju un plānu pārpilnību..

InMotion hostings

inmotion hostings izveidot ceļojumu aģentūras vietniInMotion ir vēl viens lielisks mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas klientiem piedāvā vairākus mēneša un gada paketes. Šis mitināšanas pakalpojums nodrošina dalītu mitināšanu maziem uzņēmumiem, kā arī speciālus serverus lielākiem un modernākiem uzņēmumiem. Tam ir arī uzlabota aizsardzība pret DDoS, vieda maršrutēšana, kā arī premium joslas platuma nodrošinātāji.

Papildus biznesa mitināšanai InMotion mitināšanas pakalpojumu sniedzējam ir risinājumi tiem, kam nepieciešams virtuālais privātais serveris (VPS), īpaši serveri, kā arī iespēja tālākpārdot mitināšanu. Šim pakalpojumu sniedzējam ir daudz dažādu spraudņu un rīku, kas palīdz jebkuram vietnes veidotājam sākt savu biznesu. Vissvarīgākais no visiem ir BoldGrid vietņu veidotājs, kas palīdz viegli un ātri izveidot savu ideālo WordPress vietni. InMotion nodrošina arī īpašas paketes ar lielu atlaidi, īpaši WordPress mitināšanai, kas ir ļoti noderīga.

BlueHost

bluehost izveidot ceļojumu aģentūras vietniViens no mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kuru mēs jums ieteiksim, ir BlueHost. Tas ir mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā gada plānus ar ļoti lielām atlaidēm. Jo ilgāk jūs apņemsities sniegt pakalpojumus, ko sniedz BlueHost, jo lielākas atlaides jūs varēsit saņemt.

Pat BlueHost pakalpojuma sākuma pakete ir diezgan pievilcīga. Jūs saņemsit bezmaksas domēna vārdu, kas ir pilnībā jūsu īpašums, ja vien izmantojat šo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kā arī bezmaksas domēna pārsūtīšanu, ja jums tas būs nepieciešams. Visas hostinga paketes nodrošina neierobežotu ikmēneša datu pārsūtīšanu, kā arī ļoti lielas atmiņas ietilpības, sākot no 100 GB un vairāk. Uzlabotās un premium paketes satur dažas ļoti noderīgas funkcijas, piemēram, anti-spam rīkus un aizsardzību, pastkastes un pat neierobežotu krātuvi.

HostGator

hostgator izveidot ceļojumu aģentūras vietniHostGator ir viens no lielākajiem un uzticamākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem visā internetā. Tas piedāvā lētu un ļoti uzticamu mitināšanu ar daudzām dažādām pakām, kas tiek izstrādātas un precīzi pielāgotas, pamatojoties uz dažādām hostinga vajadzībām. Pakas, kurām mēs koncentrēsimies, ir WordPress mitināšanas paketes, kuras piedāvā HostGator.

Aizraujoties ar lieliskām funkcijām, piemēram, zema blīvuma serveriem, satura piegādes tīkliem, kā arī daudzajiem kešatmiņas slāņiem, HostGator mitināšanas pakalpojumu sniedzējs var piedāvāt ielādes laiku, kas ir trīs reizes ātrāks nekā citiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem. WordPress mitināšanas pakotnēs ir arī nenovērtējams mākoņa interfeiss un lietotājam draudzīgs WordPress administratora vadības panelis, kas ļauj veikt pilnīgu pielāgošanu, kā arī automātiskas dublējumkopijas..

2. Izvēlieties piemērotu tēmu

Kad esat iegādājies mitināšanu jūsu WordPress ceļojumu aģentūras vietnei, ir pienācis laiks iestatīt savu vietni. Mēs ļoti iesakām visiem lietotājiem, iesācējiem vai ekspertiem izmantot izcilu WordPress motīvu, ņemot vērā lielo funkciju, rīku un risinājumu skaitu veiksmīgam WordPress biznesam..

Altair

altair ceļojumu aģentūras WordPress tēma

Priekšskatījums & Lejupielādējiet Altair

Altair tūres un ceļojumu aģentūras tēma ir viena no labākajām WordPress tēmām, kas pieejama tirgū, runājot par ceļojumu aģentūru vietnēm. 7 gadu laikā tai ir vairāk nekā simts tūkstoši klientu.

Šai tēmai ir vairākas atšķirīgas satura lapu veidnes, kuras var aprīkot gan ar fiksēta platuma, gan ar pilna platuma lapu izkārtojumiem. Tas ļauj jums izveidot skaistas lapas jūsu tūrisma piedāvājumiem un ceļojumu paketēm un bagātināt tās ar nelielu vai plašu detaļu. Ceļojumu aģentūras Altair tēmai ir arī sava unikālā rezervācijas forma, kas noteikti atstāj iespaidu uz visiem jūsu potenciālajiem klientiem.

Papildu funkcijas, kuras nodrošina šī tēma, ir izvērstas ekskursiju un galamērķu meklēšanas iespējas, īpaša paralēle lapām, kas sastāv no ceļojuma galamērķiem, kā arī īpaša un profesionāla klientu atbalsta komanda.

Moderni ceļojumi

moderna ceļojumu aģentūras WordPress tēma

Priekšskatījums & Lejupielādējiet Trendy Travel

Trendy Travel ir vēl viena lieliska WordPress premium tēma, kas paredzēta ceļojumu un tūrisma aģentūru vietnēm un uzņēmumiem. Tā ir daudzfunkcionāla tēma, kas var būt piemērota visu veidu ar ceļošanu un tūrismu saistītām nišām, piemēram, viesnīcu direktorijiem, ceļojumu emuāriem, ceļojumu aģentūrām, pakešu ekskursijām, kūrortiem, rekolekcijām un daudzām citām..

Trendy Travel tēmas dizains ir pilnībā atsaucīgs un sagatavots tīklenei. Tajā ir jaudīgi rīki un opcijas, piemēram, izvēlne Mega, daudzas īsā koda iespējas, neierobežotas izkārtojuma iespējas un daudz kas cits. Visas šīs un vēl daudzas citas funkcijas, kuras varat atrast šajā lieliskajā WordPress tēmā, nodrošina visus nepieciešamos rīkus, lai jūs varētu izveidot un uzturēt ideālu sava biznesa ceļojumu aģentūras vietni..

Mīlestības ceļojumi

mīlu ceļojumu aģentūras WordPress tēmu

Priekšskatījums & Lejupielādējiet Trendy Love

Trešā un pēdējā prēmijas līmeņa ceļojumu aģentūras WordPress tēma, kuru mēs esam nolēmuši jums ieteikt, ir lieliskā Love Travel WordPress radošā tēma. Šai tēmai ir integrēts daudzvalodu atbalsts, un tai ir pilnībā atbalstīti WooCommerce ceļojumu pakalpojumi.

Jūs varēsit pilnībā personalizēt savu vietni, izmantojot dažus no vairāk nekā simts komponentiem, kas jums pieejami caur Love Travel WordPress motīvu. Meklēšanas funkcijai ir ceļojuma filtru komponenti, tiek atbalstīts un integrēts svarīgais spraudnis Contact Form 7, kā arī spraudnis Revolution Slider, kas ļauj jums izveidot skaistus un saistošus savas vietnes slīdņus, kā arī daudz vairāk citu komponentu un funkciju.

3. Augšupielādējiet saturu

Ceļojumu aģentūru vietņu konkurences pasaulē saturs ir karalis. Lai saglabātu jūsu vietni un biznesu pievilcīgu potenciālajiem klientiem, ir nepieciešams augšupielādēt bagātīgu un saistošu saturu. Vienkārši ar lielu trafiku bieži vien nepietiek, lai nodrošinātu, ka jūsu vietne veicina pārdošanas apjomus.

Ir daudz dažādu satura formu, kuras varat izmantot savā ceļojumu aģentūras vietnē. Varat iegult videoklipus par ceļojuma mērķiem, kurus piedāvā jūsu vietne. Jūs varat izveidot un publicēt skaistas un pievilcīgas eksotisko vietu un viesnīcu kūrortu galerijas.

Papildu satura formās ietilpst reklāmas piedāvājumi, ierobežota laika piedāvājumi un sezonas ceļojumu galamērķi, kas ir pieejami tikai noteiktos gada periodos. Šāda veida saturs ne tikai bagātināja jūsu vietni, bet arī var palīdzēt reklamēt jūsu vietni un palielināt auditoriju.

4. Vietnes veicināšana

Vietnes reklamēšana bieži ir galvenais veiksmīgas ceļojumu aģentūras biznesa faktors. Jums var būt labākie pieejamie piedāvājumi, visskaistākā un profesionālākā vietne, kā arī visbagātākais tajā esošais saturs – tas viss tiks padarīts bezjēdzīgs, ja vien jūs veiksmīgi reklamēsit savu vietni un nevirzīsiet datplūsmu uz savu ceļojumu aģentūru biznesu.

Ja esat izvēlējies izmantot premium motīvu savai WordPress ceļojumu aģentūras vietnei, un mēs ļoti iesakām to izmantot, jums jūsu rīcībā būs vairāki reklāmas rīki un opcijas. Viens no vissvarīgākajiem jūsu vietnes un biznesa reklamēšanas veidiem, protams, ir sociālie mediji.

Sociālo mediju klātbūtne ir absolūta nepieciešamība mūsdienu tīmekļa reklamēšanas pasaulē. Klātbūtne un aktīva darbība interneta sociālo mediju jomā var palīdzēt jums sasniegt lielu auditoriju, kuru varētu interesēt jūsu vietnes piedāvājums. Jūsu vietnes Facebook lapas izveidošana vai aktīvs Twitter un Instagram konts var izrādīties ļoti noderīgs.

Nevajadzētu ignorēt arī WordPress iebūvētās sociālo mediju iespējas. Iesaistoša un aktīva komentāru sadaļa par katru jūsu lapu un ziņu var mudināt potenciālos klientus pateikt, ko viņi domā. Pārskatīšanas lapas izveidošana, kurā publicējat labākos pārskatus, kurus ir uzkrājusi jūsu vietne, ir arī labs veids, kā reklamēt jūsu ceļojumu aģentūras vietni. Jūsu vietnē var parādīt arī atsauksmes un pozitīvus komentārus.

Vēl viens svarīgs vietņu reklamēšanas aspekts noteikti ir SEO. Ja jūsu ceļojumu aģentūras vietne tiek pilnībā optimizēta meklētājprogrammām, tā var palīdzēt jūsu vietnei piešķirt augstāku vietu nekā parasti un piesaistīt milzīgu trafiku jūsu biznesam. Būdama viena no sava niša visaugstākajām vietnēm, jūsu bizness var kļūt milzīgs. WordPress premium tēmās, kuras mēs jums ieteicām, ir daži meklētājprogrammu optimizācijas rīki un opcijas, kas var jums palīdzēt sākt savu vietni, lai reklamētu savu vietni pēc iespējas labāk..

5. Saglabājiet savu saturu svaigu

Jūsu vietni neviens neinteresēs, ja jūsu saturs ir novecojis un novecojis. Tāpēc ir absolūti nepieciešams pastāvīgi atjaunināt un atjaunot saturu jūsu ceļojumu aģentūras vietnē. Tas palīdzēs arī ranžēt jūsu lapas un ziņas meklētājprogrammās augstāk un padarīt jūsu saturu pievilcīgāku potenciālajiem klientiem.

Papildus jaunu ceļojuma galamērķu un jaunu piedāvājumu un darījumu ievietošanai jūsu ceļojumu aģentūras vietnē, jūs varat arī atsvaidzināt savu saturu, izmantojot piedzīvojumiem bagātu un saistošu ceļojumu emuāru. Jūs varētu veikt arī iknedēļas vai pat ikdienas ziņas, kurās jūs izceļat dažas no skaistākajām vietām, kūrortiem un galamērķiem, ko jūsu ceļojumu aģentūra var piedāvāt. Tikai pārliecinieties, ka atjauninājumi tiek veikti savlaicīgi un regulāri.

Secinājums

Ceļojumu aģentūra ir konkurētspējīga un piesātināta niša internetā, tāpēc sākt savu piedzīvojumu uz veiksmīgu ceļojumu aģentūras vietni var būt sarežģīts un sarežģīts uzdevums. Tomēr, ja sekojat mūsu norādījumiem un ieteikumiem, mēs garantējam, ka jums nekavējoties būs veiksmīga ceļojumu aģentūras vietne.

Atgādinot, pats pirmais solis ir izvēlēties uzticamu un uzticamu hostinga pakalpojumu sniedzēju savai WordPress vietnei. Tas nodrošina, ka jūsu vietne visu laiku darbosies un darbosies un ka jūsu vietne spēs izturēt pat ļoti lielu trafika daudzumu bez avārijas. Hostinga pakalpojumu sniedzēji, kurus mēs jums ieteicām, ietver arī svarīgus drošības līdzekļus un rīkus DDoS aizsardzībai un daudz ko citu.

Otrais un vissvarīgākais solis ir izvēlēties piemērotu WordPress motīvu, kas atbildīs jūsu vajadzībām. Mēs ļoti iesakām izmantot vienu no trim WordPress labākajām tēmām, kuras mēs izvēlējāmies jums. Lieliska tēma nodrošinās jūs ar visiem nepieciešamajiem rīkiem, lai izveidotu skaistu un uzkrītošu WordPress ceļojumu aģentūras vietni, kā arī nodrošinās jums daudz pielāgošanas iespēju, kā arī reklāmas rīkus.

Pēc tam regulāri augšupielādējiet saturu savā vietnē, cik vien iespējams reklamējiet savu vietni, un jums būs visi nepieciešamie rīki, lai jūsu WordPress ceļojumu aģentūras vietne būtu ļoti veiksmīga..

Sāciet savu ceļojumu aģentūras vietni tūlīt

Zemāk esošajā sarakstā izvēlieties mitināšanas pakalpojumu sniedzēju un iestatiet ceļojumu aģentūras vietni, izmantojot WordPress.

Hostinga uzņēmums
Promo cena

1sākt ceļojumu aģentūras vietni3,49 USD / mēn
2izveidot ceļojumu aģentūras vietni3,95 USD / mēn
3veidot ceļojumu aģentūras vietni3,95 USD / mēn
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector