Kā izveidot godalgotu vietni 5 vienkāršos soļos

izveidot godalgotu vietni


Katram biznesam mūsdienu apstākļos vienkārši ir jābūt savai vietnei. Tas nav kaut kas grūti sasniedzams, un vietnes izveidošana ir prasme, kuru ir samērā viegli iemācīties pat tad, ja jums nav daudz tehnoloģiju zināšanu vai pieredzes..

Ir platformas, kas ļauj izveidot vietni ar nomešanas un vilkšanas rīkiem, citi pieprasa dažas kodēšanas pamatzināšanas, bet visas pārdomātās lietas, ja jūs zināt, kā lietot datoru un zināt, kā izpildīt instrukcijas, varat izveidot vietne pati par sevi, protams. Tomēr, ja vēlaties, lai jūsu vietne izceltos citu starpā un palīdzētu jums tikt pāri konkurentiem, jums jāiegulda vairāk laika un pūļu. Godalgotas vietnes izveidošana nav tik vienkārša lieta, bet ikviens to var izdarīt, vismaz ar atbilstošiem norādījumiem.

Šajā rakstā mēs jums piedāvāsim 5 vienkāršus soļus, kas jums jāveic, ja vēlaties izveidot godalgotu vietni. Bet pirms došanās tur apskatīsim dažus no iemesliem, kādēļ no godalgotajām vietnēm ir godalgota vietne..

Kāpēc jums nepieciešama vietne ar godalgām??

Kā mēs jau teicām, mēs dzīvojam tehnoloģiskās revolūcijas laikos. Tagad viss tiek darīts tiešsaistē, un pat lieliskai vietnei ir jūsu bizness. Nu, ja jums ir godalgota vietne, kas var pilnībā mainīt jūsu biznesu uz labo pusi:

 • izskats un funkcionalitāte no jūsu vietnes, nosaka, kādu iespaidu atstājat uz jūsu potenciālajiem klientiem. Tas atspoguļo jūs kā uzņēmuma īpašnieku. Tātad, ja jūsu vietne izskatās profesionāla, jūs izskatīsies arī profesionāla. Jūsu potenciālie klienti jutīsies droši un uzticēsies jums, jo uzskatīs, ka, tā kā jums bija iespēja izveidot godalgotu vietni, ka jūs gūstat panākumus un jums ir pietiekami daudz naudas, kas nozīmē, ka jums ir daudz apmierinātu klientu. Tas viss attiecas uz prezentāciju.
 • Godalgota vietne pievērš lielāku uzmanību. Piemēram, jūs varēsit noteikti pievērst plašsaziņas līdzekļu uzmanību, un tas nozīmē lielāku atspoguļojumu un lielisku iespēju izplatīt savu biznesu un palielināt ieņēmumus. Plašsaziņas līdzekļu atspoguļojums savukārt palielinās jūsu uzmanību no vietējām, kā arī globālajām perspektīvām.
 • Visi ir tiešsaistē Statistika rāda, ka vairāk nekā trešdaļai visu pasaules iedzīvotāju tagad ir pieejams internets un iepirkšanās tiešsaistē ar katru gadu kļūst arvien lielāka (un tas jau ir pietiekami liels). Tas nozīmē, ka jums ir jābūt klātbūtnei internetā. Un, ja ir godalgota vietne, šī klātbūtne var kļūt lielāka un spēcīgāka.
 • Jūs varat uzlabot savus SEO rezultātus ar godalgotu vietni. Lai iegūtu balvu par jūsu vietni, tam jābūt efektīvam interneta mārketinga rīkam, kas spēj palielināt saņemto trafiku. Jums arī jābūt optimizētai vietnei, kas ir atsaucīga un lietotājam draudzīga, ja vēlaties iekļūt labāko vietņu balvu konkursā, tāpēc ir tikai loģiski, ka jūsu SEO rezultāti kļūs labāki, ja jums izdosies izveidot godalgotu vietni.

Kā izveidot godalgotu vietni?

Tagad, kad jūs zināt, cik svarīgi ir lieliskai vietnei, it īpaši no biznesa viedokļa, mēs tagad varam runāt par lietām, kuras varat darīt, lai uzlabotu savu vietni un padarītu to par nopietnu konkurentu, kurš var izcelties un iegūt balvas. Lai to izdarītu, jums jāveic mūsu 5 vienkāršās darbības.

1. Struktūra un navigācija

Tā kā jūsu vietnē ir laba, stabila struktūra un navigācija, tā var palīdzēt izveidot konsekventu, pārskatāmu un lietotājam draudzīgu vietni. Ja padarīsit vietni pārāk sarežģītu navigāciju, potenciālie klienti ātri zaudēs interesi un atstās jūsu vietni. Tas nozīmē, ka jums ir jāpadara navigācija pēc iespējas vienkāršāka, lai apmeklētāji ātri un bez jebkādām problēmām varētu doties tur, kur vēlas.

Šajā gadījumā reāls ir “mazāk ir vairāk”. Vienkāršība atmaksājas, kad runa ir par jūsu vietnes dizainu, un jums jāpārliecinās, ka izkārtojums ir vienkāršs un navigācija ērta. Jums jāpārliecinās, ka jūsu produkti vai pakalpojumi ir skaidri redzami mājas lapā, kā arī pieejami. Jūsu navigācijas joslai jābūt tiešai; jūs nevēlaties, lai apmeklētāji apmeklētu nodarbības, lai uzzinātu, kā to izmantot. Tam jābūt arī atsaucīgam neatkarīgi no tā, vai piekļūstat tam no mobilā tālruņa vai galda datora.

Labākais veids, kā pārbaudīt savas vietnes izmantojamību un vienkāršību, ir pārbaudīt to, izmantojot 3 sekunžu noteikumu; interneta versija, protams. Šo noteikumu 1990. gados izstrādāja tīmekļa dizaineri, un tagad tas tiek pieņemts visā šajā sabiedrībā. Šis noteikums nosaka, ka jūsu vietnei ir jāpievērš pilnīga apmeklētāju uzmanība laika posmā, kas nepārsniedz trīs sekundes. Ja perspektīvu piesaistīšanai nepieciešams vairāk laika nekā šis, jūs tos noteikti pazaudēsit. Jūs, iespējams, nezaudēsit visus, bet noteikti lielāko daļu apmeklētāju.

Ja vēlaties pārliecināties, ka jūsu vietne ir pietiekami laba, lai izturētu šo testu, jums viss saturs ir jādara skaidrs un viegli saprotams. Nelietojiet pārāk daudz kvalitatīvas grafikas katrā lappusē. tikai daži no viņiem izdarīs triku. Jums arī jācenšas izstrādāt stratēģiju, kas pievērstu jūsu apmeklētāju uzmanību vispopulārākajai informācijai, kāda jums ir jūsu vietnē. Jūs pat varat izmantot savus draugus vai ģimenes locekļus eksperimentā, lai redzētu, cik ilgs laiks nepieciešams, lai pārvietotos pa jūsu vietni. Tas var sniegt jums nepieciešamo informāciju par jūsu vietnes izmantojamību.

2. Vizuālā pieredze

Vēl viens svarīgs faktors, kas, ievērojot balvas piešķiršanu, daudz ietekmē jūsu vietnes veiktspēju, ir vizuālā pieredze vai, vienkārši sakot, vizuālais dizains. Vizuālā pieredze ir daudz vairāk nekā tikai skaista mājas lapa. Tam jābūt augstas kvalitātes, atbilstošam un atbilstošam apmeklētājiem un vēstījumam, ko tam vajadzētu nodot. Jūsu vietnes dizains ļauj jūsu lasītājiem to izjust īpašā veidā un vairāk interesēties par jūsu saturu.

Lai izveidotu vizuālu pieredzi, kas palīdzēs piesaistīt savus apmeklētājus, jūsu vietnei vajadzētu būt vienmērīgai, viegli lietojamai, kā arī orientēties un izsmalcinātai. Tas nenozīmē, ka vizuālās pieredzes radīšana beidzas, kad veidojat savu vietni, bet tas nozīmē arī atbilstošu baltā laukuma izmantošanu.

Tukšās vietas, kas pavada dažādus elementus jūsu vietnē, sauc par balto atstarpi. Kad balto telpu izmantosit tā, kā jums vajadzētu, jūs varēsit radīt elegantu atmosfēru un uzlabot sava zīmola izvietojumu. Arī baltā telpa var uzlabot satura izpratni jūsu apmeklētājiem un auditorijai.

Šī pieeja ir minimālistiska, estētiska un gluda, un, ja to pareizi izmantos, tā būs arī ārkārtīgi skaista. Mājas lapa, kas ir pārpildīta ar saturu, pat ja tā saturs ir vizuāls, var jūsu apmeklētājus sajust haotiski un mulsinoši. Tieši tāpēc godalgotās vietnes vairumā gadījumu izmanto vienkāršību un labi izmanto baltās vietas.

3. Saturs

Lai jūsu vietne piesaistītu jūsu auditoriju, jums jāizveido piemērots un augstas kvalitātes saturs. Šim saturam jābūt atbilstošam jūsu apmeklētājiem, taču tam jābūt arī kodolīgam un viegli saprotamam. Jūsu vietnē izveidotais saturs daudz runā par jūsu uzņēmumu, jūsu viedokli un jūsu biznesa devīzi. Tam vajadzētu būt informatīvam, izpalīdzīgam un pievilcīgam. Varat arī padarīt to smieklīgu, kas apmeklētājiem dod labu garastāvokli un vienmēr vēlas vairāk.

Vēl viena lieta, kas jums jādomā, apsverot savu saturu, ir SEO noteikumi. Ja vēlaties, lai jūsu vietne darbotos labi, jums jāiepazīstas ar SEO un to, ko jūs varat darīt, lai uzlabotu savu saturu SEO draudzīgā veidā, lai Google un citās meklētājprogrammās iegūtu augstāku rangu. Tas, iespējams, nepalīdzēs iegūt balvu par jūsu vietni, taču tas noteikti var palīdzēt palielināt ieņēmumus un uzlabot un attīstīt biznesu.

Kad domājat par savu saturu un to, kā tas ietekmē jūsu vietnes popularitāti un kopējo veiktspēju, jums jāapsver vēl viens svarīgs veids, kā jūs varat uzlabot šīs lietas. Klientu atsauksmju, kā arī ekskluzīvu darījumu pievienošana var palīdzēt jūsu auditorijai vairāk piesaistīt un ieinteresēt jūsu biznesu.

Tas jo īpaši attiecas uz jūsu vietni, kas darbojas uz e-komercijas pamata. Parādot dažas pozitīvas klientu atsauksmes un dažus ekskluzīvus piedāvājumus, vai kupona kodus, vai jebkuru citu reklāmas veidu, jūsu apmeklētāji var kļūt par vēlamo rīcību – iegādāties jūsu produktus. Jūsu reklāmguvumu līmenis iegūs no šīm lietām, taču atcerieties 3 sekunžu noteikumu, ko mēs jau minējām. Tas viss ir jāparāda organizēti un saistoši.

4. Ātrums un vienkāršība

Mēs jau runājām par vienkāršību, kad mēs runājām par navigāciju jūsu vietnē, bet tagad par to runāsim vēlreiz, lai palielinātu jūsu reklāmguvumu līmeni. Lai palielinātu reklāmguvumu līmeni, jums ir nepieciešams vienkāršs un īss izrakstīšanās process. Padarot norēķinu procesu vieglu un saprotamu, daudziem jūsu apmeklētājiem tiks sniegts stimuls iegādāties jūsu produktus. Labs piemērs tam ir Amazon, jo papildus jau tā vienkāršotajam norēķinu procesam viņi piedāvā arī viena klikšķa pirkšanas iespēju.

Tieši blakus vienkāršībai ir ātrums, kad tiek apšaubīta jūsu vietnes funkcionalitāte. Jums nevar būt godalgota vietne, vienkārši pateicoties tās izskatam vai dizainam. Funkcionalitātes īpašībām ir liela nozīme, un ātrums ir viena no vissvarīgākajām lietām, kas jums jāuztraucas.

Vēlreiz tas īpaši attiecas uz e-komercijas vietnēm. Lēns lapu ielādes ātrums, kā arī problēmas ar vietni mobilajos tālruņos un ierīcēs noteikti negatīvi ietekmēs jūsu reklāmguvumu līmeni. Tas, protams, var negatīvi ietekmēt jūsu kopējos korporatīvos ieņēmumus. Dažādie statistikas dati liecina, ka gandrīz puse no visiem tiešsaistes pircējiem negaidīs vairāk kā trīs sekundes, kamēr lapa tiks ielādēta, un ka vietnes kopējam ātrumam ir liela nozīme viņu lojalitātē attiecīgajai vietnei..

Vienkāršākais veids, kā uzlabot ātrumu, ir panākt, lai inženieri ar to nodarbojas, taču ir arī dažas lietas, ko varat darīt, lai palielinātu arī vietnes ātrumu. Jūs varat izmantot pārlūka kešatmiņu, padarīt galvenās lapas novirzīšanu kešatmiņā, izmantot CDN, samazināt novirzīšanu, minimizēt kodus, izvairīties no sliktiem pieprasījumiem utt..

5. Izmantojiet adaptīvo dizainu

Reaģējošas vietnes izveidošana ir nepieciešams nosacījums, lai pat apsvērtu jebkāda veida balvas. Adaptīvs dizains ļauj parādīt savu saturu un izkārtojumu jebkurā ierīcē, piemēram, datoros, mobilajās ierīcēs, e-lasītājos, klēpjdatoros utt..

Vietnes izveidošana ar atsaucīgu dizainu ir ieguldījums, kas atmaksāsies vairākos veidos. Pirmkārt, tas optimizēs apmeklētāju mijiedarbību ar jūsu vietni daudzās ierīcēs. Otrkārt, tas uzlabos jūsu meklētājprogrammu trafiku, kas nozīmē, ka tam ir arī pozitīvs SEO efekts. Bet lielākais ieguvums, ko sniedz atsaucīgs dizains, ir vienkāršie skaitļi. Jo vairāk ierīču pārklājat, jo vairāk apmeklētāju būs, un tas ir lieliski piemērots biznesam.

Starp citām priekšrocībām izceļas arī adaptīvas vietnes rentabilitāte. Tā vietā, lai izveidotu divas atsevišķas vietnes, kas aptvertu vienu un to pašu auditoriju, varat to izdarīt par vienas vietnes cenu. Arī uzturēšanas izmaksas ir ļoti zemas, un tas ir vēl viens veids, kā atsaucīgs dizains ilgtermiņā var atmaksāties.

Iestatiet savu apbrīnojamo vietni šodien!

Izvēlieties BlueHost & WordPress, lai izveidotu savu godalgoto vietni!

Sākt tagad “

Iesaiņošana

Tikai atceraties, ka godalgotas vietnes izveidošana var būt izdevīga tik daudzos līmeņos un var palīdzēt jūsu biznesam kļūt veiksmīgākam, nekā jūs jebkad esat iedomājušies. Runājot par tehnoloģiskajiem sasniegumiem, kādos mēs dzīvojam, lieliskas tīmekļa vietnes izveidošana, iespējams, ir pat svarīgāka nekā lieliska produkta iegūšana. Mēs ceram, ka mūsu padomi un ieteikumi būs noderīgi, kad sākat izveidot savu vietni, un ka drīz jūs izveidosit godalgotu vietni.

Piedāvātais attēls Projektējis Freepik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map