Kā izveidot klasificētu vietni, izmantojot WordPress?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Kā izveidot klasificētu vietni, izmantojot WordPress?
0 14 мин.

izveidot klasificētu vietni


Klasificētas reklāmas vai saraksti, kas pastāv tikai laikrakstos, tagad ir pārtapuši vietnēs pats par sevi. Craigslist ir viena no populārākajām klasificētajām vietnēm, kas ļauj bezmaksas sludinājumu ievietošanu vairākās sadaļās, kas veltītas darbiem, personālam, pakalpojumiem utt..

Ja vēlaties atvērt savu bezmaksas vai apmaksātu klasificētu reklāmu vietni un izveidot aizraujošu jaunu tirgu, kurā var satikties pircēji un pārdevēji, mūsu ceļvedis par savas klasificētas vietnes izveidi palīdzēs jums veikt nepieciešamās darbības un uzsvērt dažus padomus par jūsu monetizāciju un mārketingu. vietne, lai nodrošinātu tās panākumus ilgtermiņā.

No visiem iespējamiem vietnes veidošanas veidiem mēs esam izvēlējušies WordPress kā platformu jūsu reklāmas ievietošanas vietnei.

Kā ātrs pārskats ir norādīti galvenie soļi, kas nepieciešami, lai izveidotu vietni, kas paredzēta klasificētām reklāmām:

 1. Domēna vārda izvēle
 2. Tīmekļa resursdatora izvēle
 3. Pareiza satura pārvaldības sistēmas izvēle
 4. Pareiza dizaina izvēle
 5. Vietnes strukturēšana
 6. Klasifikācijas pievienošana
 7. Monetizējiet savu klasificētās reklāmas vietni
 8. Jūsu klasificētās reklāmas vietnes reklamēšana

Sākumā darbības, kas saistītas ar jūsu reklāmas ievietošanas vietnes izveidi, varētu šķist milzīgas, taču tās ir jāveic kopā ar mums, un jaunā sludinājuma vietne jums tiks pabeigta mazāk nekā stundas laikā.!

1. Sāciet ar domēna vārdu

Kā pirmo soli domājiet par savas vietnes domēna vārdu. Jūs varat izvēlēties domēna vārdu, kas, jūsuprāt, vislabāk raksturo jūsu zīmolu. Pārliecinieties, ka esat izvēlējies kaut ko īsu, viegli izteiktu un viegli atceramu.

Pēc tam izvēlieties populāru paplašinājumu, piemēram, “.com” vai valstij raksturīgu paplašinājumu, ja jūsu klasificētās vietnes tiks ierobežotas ar noteiktu valsti (piemēram, “.it” Itālijai)..

Kad esat izvēlējies savu domēna vārdu, ir pienācis laiks to reģistrēt. Varat izmantot populārus domēnu reģistrētājus, piemēram, Namecheap vai GoDaddy, taču varat arī reģistrēt domēnu savā tīmekļa mitinātājā.

Daži tīmekļa mitinātāji, piemēram, BlueHost, gadu piedāvā bezmaksas domēna vārdu ar visiem hostinga plāniem, lai jūs varētu izvēlēties gan savu domēnu, gan hostinga plānu no tā paša pakalpojumu sniedzēja.

2. Atrodiet Web mitinātāju & Hostinga plāns

Uzticamas tīmekļa mitinātāja izvēle ir svarīgs solis jebkuras vietnes izveidošanai. Tā kā jūsu vietnes darbību tieši ietekmē jūsu izvēlētā tīmekļa mitinātāja, mēs iesakām izvēlēties tādu, kurai ir lielisks darbspējas laiks, vairāki mitināšanas plāni un diennakts atbalsts.

Runājot par mitināšanas plānu, mēs iesakām izvēlēties no WordPress optimizēto plānu (par kuru jūs vēlāk redzēsit šajā rakstā, kāpēc WordPress ir labākā jūsu vietnes izvēle) no BlueHost, kas ir WordPress vietņu top mitināšana.

WordPress optimizēta mitināšanas plāna izvēle nozīmē, ka kontam ir iepriekš instalēts WordPress, tas ir optimizēts ātrumam un drošībai, kā arī automātiskām dublējumiem. Šie plāni ir balstīti uz VPS tehnoloģiju, kas nozīmē labāku sniegumu, garantētus resursus un pilnīgu drošību.

3. Izmantojiet WordPress kā savu platformu

Kā satura pārvaldības sistēma WordPress līdz šim ir vispopulārākā platforma. Šīs platformas daudzpusība un pielāgojamība ir daži no daudziem iemesliem, kāpēc jums vajadzētu izvēlēties WordPress, lai izveidotu klasificētu vietni. Citas WordPress priekšrocības ir šādas:

 • Tas ir bezmaksas & atvērtā koda programmatūra – varat to lejupielādēt bez maksas vai instalēt savā mitināšanas kontā;
 • Tas ir ērti lietojams – WordPress varētu būt daudzpusīgs, taču jūs varat viegli iemācīties to izmantot;
 • Tas ir ļoti pielāgojams – pateicoties spraudņu un motīvu pārpilnībai, varat savai vietnei pievienot dažādas funkcijas un dizainus;
 • Tas ir SEO draudzīgs ārpus iespējas – WordPress ir izveidots, lai labi darbotos ar meklētājprogrammām, un dažādi SEO spraudņi var vēl vairāk uzlabot meklētājprogrammu draudzīgumu.
 • Lielākā daļa tīmekļa mitinātāju piedāvā hostinga plānus, kas ir pilnībā optimizēti WordPress.

Lai gan WordPress ir augstākā platforma, kuru mēs iesakām klasificētas reklāmas vietnei, jūs varat izvēlēties arī pašpietiekamas klasificētas vietnes opcijas, kas nodrošina mitināšanu un ļauj vietnei atvērt dažu minūšu laikā. Tomēr, ja vēlaties iegūt pilnīgu kontroli pār savu vietni un jums nevajadzētu uzlikt ierobežojumus tīmekļa vietnes monetizācijai, ieteicams izmantot WordPress.

4. Izvēlieties tēmu & Pielāgojiet dizainu

Tagad, kad visi jūsu domēna vārds, mitināšanas plāns un platforma ir parūpējušies, varat uzzināt sīkāk par to, kā vēlaties, lai jūsu vietne izskatās dizaina ziņā..

Lai personalizētu savu WordPress klasificēto vietni, jums jāizvēlas WordPress tēma, kuru varat vēl vairāk pielāgot savām vēlmēm, mainot krāsu shēmu, sakārtojot mājas lapas izskatu, pievienojot / noņemot funkcijas utt..

Jūs varat izvēlēties no simtiem augstākā līmeņa motīvu, kas pieejami Themeforest, piemēram, MyListing tēma, kas ļauj jums izveidot jebkāda veida direktoriju, kuru vēlaties, bez jebkādas kodēšanas. Varat noformēt savas lapas priekšpusē un reāllaikā iegūt izmaiņas jūsu lapās.

MyListing direktorijas tēma ir pilnībā atsaucīga, komplektācijā ietilpst priekšējās lapas izveides (Elementor) vilkšana un nomešana, tajā ir vairāk nekā 50 vietnes lietošanai gatavi elementi un tiek atbalstīta WooCommerce integrācija..

Šī tēma ļauj jums viegli gūt peļņu no savas vietnes, pārdodot reklāmas vietas un ļaujot gūt peļņu no ierakstu iesniegšanas dažādās pakotnēs..

Kā alternatīvu varat izmantot AdForest motīvu, kas ļauj viegli iestatīt reklāmas iesniegšanas vietni. Šī tēma ļauj jums izveidot neierobežotas reklāmu iesniegšanas paketes, parādīt AdSense vai reklāmkarogu reklāmas, iekasēt maksu par piedāvātajām reklāmām vai palaist daudzvalodu sludinājumu lapu..

Augstas kvalitātes motīviem ir sīki izstrādāti norādījumi par to izmantošanu, atbalsts, drošības ielāpi, atjauninājumi, gatavi lietošanai jau sagatavotas veidnes, citas produktu integrācijas utt. Tāpēc jūsu vietnei mēs neiesakām izmantot bezmaksas motīvus..

Izvēlieties klasificētu premium tēmu, kas ir elastīga un kas jums sniegs daudz iespēju pelnīt no vietnes.

Ir arī vērts veltīt laiku, lai atrastu motīvu ar lielisku dizainu, jo vietne ar gludu dizainu, visticamāk, sagādās jūsu apmeklētājus, un jūs palielināsit apmeklētāju iespējas atcerēties jūsu vietni.

5. Piešķiriet savai vietnei zināmu struktūru

Tagad, kad esat apmierināts ar to, kā izskatās jūsu vietne, jums vajadzētu pievienot lapas, izvēlnes un, visbeidzot, reklāmas, lai jūsu vietnei būtu kāda struktūra.

Jūsu tēmai būs vairākas veidnes svarīgām lapām, kuras jūsu vietnē vajadzētu būt, tāpēc jūs varat vienkārši rediģēt šīs lapas ar datiem, kurus vēlaties parādīt. Vai arī izveidojiet savas lapas.

Ja visas jūsu lapas ir gatavas, varat ar tām saistīt izvēlnes un apakšizvēlnes, kas atspoguļo dažādās ierakstu kategorijas. Izveidojot šīs kategorijas (piemēram, darbavietas, personāls, izklaide utt.), Jūsu vietne tiek labi organizēta un lietotāji var ātri meklēt ierakstus tajā kategorijā vai kategorijās, kas viņus interesē, netērējot laiku.

Jūsu mājas lapā vajadzētu būt arī saitei uz lapu, kas lietotājiem ļauj iesniegt savas klasificētās reklāmas vai izveidot kontu. Parasti tā tiek parādīta kā aicinājuma uz darbību poga, kas tiek novietota redzamā vietā jūsu mājas lapā.

Pārliecinieties, ka jūsu mājas lapā tiek parādītas visas svarīgās saites un CTA, lai lietotāji varētu ātri un ērti pārvietoties jūsu vietnē.

6. Klasificētu produktu / pakalpojumu pievienošana

Ja esat izveidojis dažādas kategorijas un apakškategorijas un atvieglojis apmeklētāju meklēšanu atbilstošās kategorijās, varat sākt pievienot faktiskos klasificēto sludinājumu ierakstus. Ja jūs uzskaitāt produktus, pievienojiet vairākus augstas izšķirtspējas attēlus, lai apmeklētāji varētu gūt labāku priekšstatu par jūsu pārdotajiem produktiem.

Papildus attēliem un produkta aprakstam, citai būtiskai informācijai vajadzētu būt cenai, produkta vai pakalpojuma atrašanās vietai, veidiem, kā sazināties ar preces pārdevēju vai reklāmas sarakstu (piemēram, tālruņa numurs, e-pasta adrese vai kontaktpersona). poga pārdevējs).

Atkarībā no ieraksta veida, jūs varat pievienot citu informāciju, kuru jūs uzskatāt par būtisku.

Noslēdzot piezīmi saistībā ar klasificētu reklāmu pievienošanu, pārliecinieties, vai poga “publicēt” ir aicinājums uz darbību labi izstrādāts, tā ir novietota redzamā un viegli pieejamā vietā.

6. solis noslēdz daļu, kas saistīta ar klasificētās vietnes izveidi. Nākamās divas darbības koncentrēsies uz jūsu direktorija WordPress vietnes monetizāciju, mārketingu un uzturēšanu.

7. Padomi, kā pelnīt no savas vietnes

Lai gan jūs īsā laikā varat izveidot klasificētu sludinājumu direktorija vietni, šo vietņu apkope un pārvaldība var aizņemt ievērojamu laika daļu. Tāpēc ir svarīgi atrast labākos un vienkāršākos veidus, kā pelnīt no savas vietnes, lai tā izaugtu par uzticamu pasīvo ienākumu avotu..

Divi vienkāršākie veidi, kā gūt peļņu no klasificētās vietnes, ir, izmantojot reklāmas banerus un apmaksātu klasificētu sludinājumu sludinājumus.

Reklāmas reklāmkarogus var izvietot jebkur jūsu vietnē, taču, protams, mājaslapā izvietotās reklāmas saņems visvairāk skatījumu. Tomēr kategoriju lapās vai produktu informācijas lapās varat ievietot reklāmkarogu reklāmas un tām piedāvāt dažādas cenu noteikšanas iespējas.

Augstākās klases klasificētiem tematiem, piemēram, tēmai MyListing vai AdForest, bieži vien būs vienkāršs veids, kā jūs varat parādīt reklāmkarogu reklāmas savā vietnē.

Kamēr jūsu reklāmas vietne vēl ir tikai sākumstadijā, jums, iespējams, nāksies pašiem sazināties ar reklāmdevējiem, taču, tiklīdz jūsu vietne iegūs vēl vairāk vietas meklētājprogrammās un palielinās trafiku, būs daudz vieglāk piesaistīt reklāmdevējus, kuri vēlas reklamēties viņu produktus vai pakalpojumus jūsu vietnē.

Vēl viena monetizācijas iespēja ir atšķirīgs līmenis tiem, kas vēlas ievietot savas reklāmas jūsu vietnē. Jums var būt bezmaksas līmenis, kam ir dažas standarta funkcijas (piemēram, bezmaksas sludinājumu saraksts 15 dienas, iespēja pievienot vairākus augstas izšķirtspējas attēlus utt.), Bet jūs varat arī iekasēt maksu par sludinājumu iesniegšanu un piedāvāt papildu funkcijas, piemēram, reklamētās vai Featured saraksti 30 dienas, vairāki saraksti utt.

Dažādu cenu pakešu pieejamība ir ātrs veids, kā palielināt ieņēmumus no reklāmas, taču, ja plānojat ieviest apmaksātu iesniegšanu un atšķirīgus iesniegšanas plānus, jums būs jāspēj pieņemt maksājumus. Jūsu klasificētajā tēmā šim mērķim, iespējams, būs integrēta PayPal, taču tā var atbalstīt arī citus maksājumu apstrādātājus.

8. Padomi, kā reklamēt savu sludinājumu vietni

Nepietiek ar WordPress sludinājumu vietnes atvēršanu, jums tā arī jāreklamē un jānovirza uz to satiksme.

Viens no veidiem, kā reklamēt jūsu vietni, būtu apmaksāta reklāma, izmantojot Google AdWords. Tas ir vienkāršs veids, kā piesaistīt vairāk vietnes apmeklētāju, taču tas maksā dārgi. Tas pats attiecas uz apmaksātām reklāmām radio vai TV.

Ja nevēlaties ieguldīt pārāk daudz naudas savas reklāmas vietnes reklamēšanā, jums būs jāiegulda nedaudz laika un pūļu. Jūs varat reklamēt savu vietni sociālo mediju platformās, varat pievienot emuāru savai vietnei un sākt rakstīt interesantus rakstus savā nišā, vai arī izveidot YouTube kanālu un censties kļūt virzīts ar smieklīgu vai asprātīgu videoklipu savai sludinājumu vietnei..

Papildus vietnes reklamēšanai jums būs jāuzņemas arī tās uzturēšana. Lai viss noritētu nevainojami, sekojiet pievienotā satura cilnēm un atjauniniet vietni.

Lai iegūtu statistiku par apmeklētājiem, jums jāpiesakās vietnē Google Analytics, kas jums sniegs skaidru pārskatu par vietnes apmeklētāju skaitu, no kurienes nāk jūsu apmeklētāji (organiskā satiksme, apmaksāta trafika, sociālie mediji utt.). ), tāpēc jūs zināt, kā pielāgot savus mārketinga pasākumus.

Secinājums

Pamatdarbības, lai izveidotu klasificētu vietni, izmantojot WordPress, diezgan lielā mērā veic tās pašas darbības, kas vajadzīgas, lai izveidotu jebkuru citu WordPress vietni.

Ja vietnes izveidi un darbību var sasniegt īsā laikā, tās reklamēšanai un datplūsmas palielināšanai uz jūsu vietni var būt nepieciešams vairāk pūļu, it īpaši, ja reklāmas veicat ar kurpju auklas budžetu. Pat tad lielākā daļa bezmaksas mārketinga metožu, kas darbojas citās vietnēs, parasti darbojas arī klasificētās vietnēs.

Ja vietne, kurā tiek ievietota reklāma, jūs apsverat, mūsu astoņu darbību ceļvedis var palīdzēt jums atvērt WordPress klasificēto vietni, par kuru jūs vienmēr esat sapņojis..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector