Kā izveidot nekustamā īpašuma vietni, izmantojot WordPress?

veidot nekustamā īpašuma vietni ar WordPress


Lielākā daļa cilvēku uzskata, ka WordPress ir tikai vienkārša emuāru satura pārvaldības sistēma. Tā kā daži programmētāji un tīmekļa dizaineri to izmanto, lai izveidotu nekustamā īpašuma vietnes, lietotāji novēroja, cik noderīga ir klasiskā WordPress. Jūs varat izmantot WordPress, lai izveidotu jebkura veida vietnes, ieskaitot vietnes ar nekustamo īpašumu.

Šajā rakstā es jums parādīšu trīs veidus, kā jūs varat izveidot nekustamā īpašuma vietni, izmantojot WordPress:

 • izmantojot motīvu
 • izmantojot spraudni
 • motīva un spraudņa izmantošana (nav ieteicams)

Vietnes izveidošana ar tēmu

Internetā varat atrast īpašas WordPress tēmas nekustamo īpašumu vietnēm, kā arī vispārīgas klasificētas reklāmas, kuras var izmantot nekustamā īpašuma vajadzībām. Ja vēlaties izmantot motīvu savai nekustamā īpašuma WordPress vietnei, iesaku jums to iegādāties. Jums nevajadzētu izmantot bezmaksas motīvus, jo tie vai nu nav pilnībā izstrādāti vai ir pietiekami sarežģīti, lai izveidotu vietni nekustamo īpašumu, un tie ir pilni kļūdu. Protams, arī viņiem nav pienācīga atbalsta. Tomēr, ja vēlaties pārbaudīt nekustamo īpašumu vietņu tirgu, varat izmantot bezmaksas tēmu no WordPress vietne.

Lai izvēlētos labu motīvu, varat meklēt citu lietotāju komentārus, pārdošanas apjomus, atzīmes un pēdējo datumu, kad tēma tika atjaunināta.

Lai instalētu motīvu, jums jāapmeklē tikai WordPress informācijas panelis, Appearance un pēc tam Motīvi. Šeit jūs nospiežat pogu Pievienot jaunu, izvēlaties augšupielādēt un izvēlēties failu, lai meklētu motīvu, kuru vēlaties augšupielādēt. Pēc motīva izvēles jums jānospiež poga Enter un Install Now. Uzmanību: tēma jāarhivē zip formātā, pretējā gadījumā var rasties kļūdas.

wp uzturēšanās nekustamā īpašuma tēma

WP Rezidence ir lieliska tēma, kas maksā tikai 54 USD, un tai ir visas funkcijas, kas vajadzīgas, lai izveidotu profesionālu vietni par nekustamo īpašumu. Vietnē ThemeForest šī tēma ir pārdota vairāk nekā 4800 reizes. Tam ir šādas iespējas: Īpašuma vienības slīdnis ar slinku ielādi, aģentu taksonomijas, aģentu saraksta īskods, pielāgojamas taksonomiju lapas ar attēliem un saturu, pilsētu / apgabalu saraksta īss kods, lapu skatījumu statistika ar diagrammām, pilnībā reaģējoša, tīklene gatava, tā darbojas visās zināmajās ierīcēs, Google kartēs, GEO atrašanās vietā, AJAX filtrēšanā & meklēšana kartē, pielāgotas piespraudes, zirnekļveida pakete, ierakstu iesniegšana priekšpusē, PayPal vai Stripe Payments, uzlabota dalības sistēma, tiešais maksājums ar pārskaitījumu, Sazinieties ar 7. veidlapas integrāciju, jaudīgs administratora panelis, neierobežota īpašuma informācija, pievienojiet stāvu plānus, pievienojiet PDF īpašums, tapu pārvaldība, pielāgoti rekvizītu lauki, pielāgota izvērsta meklēšana, ielikts vai plašs izkārtojums, saglabājiet meklēšanu & brīdinājums pa e-pastu, gatavs RTL, meklēšana pēc funkcijām un iespējām, pielāgoti logrīki un neierobežotas sānjoslas. Tas nāk arī ar dažiem noderīgiem spraudņiem: Vizuālais komponists, lapu noformēšanai un Slīdņu revolūcija profesionālai slaidrādei. Abi spraudņi ir premium, un tie maksā papildus, ja tos iegādājaties atsevišķi, taču tie ir iekļauti bez maksas ar šo motīvu.

nekustamo īpašumu WordPress nekustamā īpašuma tēma

Premium Press Nekustamā īpašuma tēma maksā 79 ASV dolārus, un tai ir vairākas iespējas, piemēram, vairāk nekā 100 administratora opcijas, tā ir pilnībā reaģējoša un gatava tīklenei, tai ir aģentu un dalībnieku profili, pielāgoti lauki, ir atvērtā koda, viegli instalējama, nav nepieciešami papildu spraudņi, vairāk nekā 20 maksājumu vārti, pielāgojami, tiešsaistes maksājumi, SEO draudzīgi, kontaktu formas, Google kartes, ģeogrāfiskā atrašanās vieta & attālumi, pielāgoti meklēšanas lauki & meklēšana pēc atrašanās vietas, pielāgojamas ierakstu paketes, dalībnieku apgabals un pārvaldības rīki, lietotāju izlases & koplietot saites pogas, video, attēlus, mūziku & citu failu augšupielāde, velciet & nometiet mājas lapas izkārtojumus un atvieglojiet tekstu & krāsas izmaiņas.

classipress nekustamo īpašumu WordPress tēma

WordPress vispārīgā klasificēto sludinājumu tēma, kuru varat izmantot nekustamā īpašuma vietnē, ir Klasesbiedrene. Šī tēma ir ļoti populāra un maksā 99 USD. To var izmantot dažāda veida klasificētajos sludinājumos, un tam ir šādas premium funkcijas: vairāki cenu modeļi, pielāgoti lauki & veidlapas, dalības paketes, klientu reklāmu pārvaldība, pilnībā pielāgojama sākumlapa, automātiskā aizpildīšana & ieteikt meklēšanu, pieteikšanās sociālajos tīklos, izvērstā meklēšana, ērta administrēšana, Facebook draugu logrīks, veltīts emuārs, apmeklētāju statistikas sludinājumu saraksts, SEO draudzīgs, bērnu motīvi & spraudņi, AppThemes API, saderīgs ar WPML, vairākas krāsu shēmas, tēmu pieteikšanās & reģistrēšanās lapas, Google Analytics, Twitter atbalsts, ShareThis atbalsts, augšupielādējiet pielāgotu logotipu, daudzvalodu atbalstu un daudz ko citu.

Vietnes veidošana ar spraudni

Ja nekustamā īpašuma vietnēm varat izmantot motīvu, kas arī ir integrēts ar vairākiem spraudņiem, varat arī izmantot spraudņus bez atbilstošas ​​tēmas nekustamajam īpašumam. Tas nav labākais risinājums, lai izveidotu nekustamā īpašuma WordPress vietni, jo īpaši tāpēc, ka šajā gadījumā jūsu vietnē strādās vairāk nekā viena komanda: viena komanda izveidoja motīvu, kas jums jau ir jūsu vietnē, un otra tēma darbosies izvēlētajā nekustamajā īpašumā – īpašuma spraudnis. Bieži vien šajā gadījumā var parādīties daudz kļūdu vai brīdinājumu, īpaši, ja instalējat vairākus spraudņus, kuri domā tāpat. Spraudņi var koplietot to pašu PHP funkciju, un jūs redzēsit, ka daži no tiem nedarbojas, jo radās konflikts. Spraudņus var instalēt gandrīz tādā pašā veidā kā motīvu instalēšanu. WordPress informācijas panelī jūs izvēlaties spraudņus un pēc tam augšupielādējiet un instalējiet to no sava datora. Tie ir arī jāarhivē zip formātā.

Oficiālā vietnē varat atrast bezmaksas nekustamā īpašuma spraudņu versijas WordPress vietne, taču vairums no tām ir kļūdainas un nav pārāk populāras.

Ja jums tiešām ir nepieciešams bezmaksas spraudnis nekustamā īpašuma / sludinājumu sludinājumiem, varat izmēģināt Vēl viens WordPress klasificēto spraudnis (AWCP). AWCP tiek izmantots vairāk nekā 10 000 aktīvās vietnēs un piedāvā interesantas un noderīgas funkcijas, piemēram, meklēšanas reklāmas pēc pilsētas, štata, valsts, lietotājvārda vai atslēgvārda, AdSense reklāmām, kontroli pār HTML izmantošanu reklāmās, reklāmas sludinājumu teksta lieluma ierobežošanu, automātisku derīguma termiņa beigām reklāmu izvietojums, konfigurējams reklāmas izvietojums AdSense izvietošanā, reklāmas var importēt, izmantojot CSV failus, reklāmās var būt poga Kopīgot Facebook, reklāmas var rediģēt, izmantojot priekšdaļu, ļaut paziņot plakātiem par reklāmas termiņa beigām, atļaut apmaksātu vai bezmaksas reklāmas, atbalsta PayPal, PayPal Pro, PayFast, Authorize.net un 2Checkout, atbalsta, kreditēšanas sistēmu, atbalstu reklāmas abonēšanai, reklāmu ievietošanas vadīklas, vairākas attēlu funkcijas un tā tālāk.

Iesaku izmantot premium spraudņus. AWCP ir premium versija, kas ietver šādas funkcijas: kategoriju ikonas, papildu lauki, reģionu kontrole, RSS plūsmas, piedāvātās reklāmas, maksa par kategoriju, kuponi / atlaides, abonementi, komentāri / vērtējumi, pielikumi, BuddyPress, atzīmēt kā pārdotu, ierobežotas kategorijas , reklāmas kampaņu pārvaldnieks un citi.

nekustamā īpašuma spraudnis WordPress

Mans otrais prēmijas ieteikums ir Web 2.0 direktorijs kas jūsu tēmai var pievienot dažādas funkcijas. Spraudnis maksā 34 USD un tam ir iespēja ierobežot reklāmas pēc ierakstu līmeņa, Stripe un PayPal maksājumu pakalpojuma, priekšējā paneļa lietotājiem, rēķinu pārvaldības, lipīgo un piedāvāto sarakstu opcijām, iespējas paaugstināt, atjaunot vai uzlabot / pazemināt sarakstus, vērtējumus , satura lauki, izvērsta meklēšana, kategoriju ikonas, SEO draudzīgs, atrašanās vietu meklēšana rādiusā, Google kartes, pielāgoti karšu marķieri, drukāšanas iespēja, grāmatzīmes, integrācija ar 7. kontaktu formu, YouTube un AJAX pielikumi, adaptīvs dizains, 5 veidu logrīki, 12 veidu īskodus un tā tālāk.

Ar divu kombināciju: tēma + spraudnis

Tas ir vissliktākais veids, kā izveidot nekustamā īpašuma WordPress vietni, jo var rasties PHP konflikti starp jūsu nekustamā īpašuma tēmu un spraudņiem. Ja nedaudz paliksit un padomāsit, gan jūsu motīvam, gan spraudnim būs gandrīz vienādas funkcijas, tāpēc tie tiks veidoti vienādi, izmantojot to pašu PHP funkciju. PHP funkciju var izsaukt tikai vienu reizi, bet kuru PHP funkciju spraudnis / tēma atsauc atmiņā, ja ir vismaz divas ar tādu pašu vārdu? Neviens no tiem. Pat ja šajā gadījumā ir daudz fatālu kļūdu, dažas personas instalē nekustamā īpašuma tēmu un arī vienu vai vairākus nekustamā īpašuma spraudņus, tikai lai uzlabotu savas vietnes funkcionalitāti, kā viņi teica.

Ir dažas iespējamās kombinācijas, bet es tās vispār neieteiktu. Jūs varat mēģināt instalēt Vēl viens WordPress klasificēto spraudnis (AWCP) un Classipress. Šajā gadījumā šī tēma jums piedāvās pareizu nekustamā īpašuma vietnes dizainu un arī dažas funkcijas. Turklāt spraudnis piedāvās citas funkcijas, taču ņemiet vērā, ka abām programmatūrām ir gandrīz vienādas funkcijas.

Beigās es vēlos jums ieteikt pirmo risinājumu, pat ja tas ir dārgs, taču jūs varat iegūt biznesa tēmu ar daudzām funkcijām un dažiem premium spraudņiem vienā paketē..

Ja jūs patiešām vēlaties izveidot WordPress nekustamā īpašuma vietni, jums vajadzētu apsvērt iespēju izveidot dažas apmācības, lai pievienotu ierakstu un papildinformāciju par jūsu vietni. Ja jums ir nauda, ​​varat nolīgt aģentus, lai fotoattēlus izveidotu nekustamajiem īpašumiem un runātu ar īpašniekiem par viņu sludinājumu sarakstu. Jūs varat izveidot nekustamā īpašuma aģentūru, kas darbojas kopā ar jūsu nekustamā īpašuma vietni.

Neaizmirstiet izveidot vietni ne tikai nekustamo īpašumu aģentūrām, bet arī vienkāršajiem īpašniekiem. Šajā gadījumā jūs iegūsit vairāk satura, tāpēc būs vairāk trafika un lielāks lapas rangs.

Iesaiņošana

Lai ko jūs izvēlētos motīvu vai spraudni, lai izveidotu nekustamā īpašuma vietni, izmantojot WordPress, jums jāpatur prātā, ka nepietiek ar vislabākās programmatūras izvēli. Jums būs nepieciešams arī uzticams WordPress mitināšanas pakalpojums. Šim nolūkam man ir 3 ieteikumi:

# 1 BlueHost

sākot no USD 3,95 mēnesī, ir lieliska izvēle jebkuras WordPress vietnes (ieskaitot nekustamo īpašumu) mitināšanai.

sākt tagad! »

# 2 InMotion hostings

sākot no 4,19 USD / mēnesī, ir vēl viens lielisks mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, lai mitinātu jebkuru WordPress vietni

sākt tagad! »

# 3 HostGator

no USD 3,96 mēnesī; lieliski piemērota mazu un vidēju WordPress vietņu mitināšanai

sākt tagad! »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map