Kā izveidot partneru mārketinga emuāru?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Kā izveidot partneru mārketinga emuāru?
0 26 мин.

Sāciet filiāļu mārketinga emuāru


Kopš grāmatas iznākšanas grāmata “Četru stundu darba nedēļa” ir radījusi daudzas aizraujošas idejas cilvēku prātos. Vairāk cilvēku nekā jebkad agrāk vēlas sevi veidot kā pasīvu ienākumu plūsmu, un kurš viņus var vainot? Neviens nevar pretoties idejai, ka katru mēnesi tūkstošiem dolāru būtu pasīvi ienākumi, bet reāli to tur gūst. Tā ir taisnība, ka jūs varat nopelnīt visu šo naudu ar dažām darba stundām katru nedēļu, taču projekta sākuma posmā ir jāieliek neticami daudz darba..

Tātad jūs varat aizmirst par bagātīgiem ātrajiem plāniem un koncentrēties uz darbu, kas nepieciešams, lai izveidotu šo pasīvo ienākumu plūsmu sev. Labā ziņa ir tā, ka, ja vēlaties ieguldīt darbu un pūles, kas vajadzīgas, lai sāktu savu jauno tiešsaistes biznesu, noteikti varat nopelnīt labu naudu. Kad esat sapratuši pirmās pārdošanas izjūtu, šī motivācijas uzplaukums netiks apturēts. Tas motivēs jūs turpināt pelnīt vairāk un salikt kabatā visu šo saldo naudu.

Filiāļu mārketinga bizness gadu gaitā gandrīz nemainās, un veiksmes formula ir gandrīz tāda pati kā iepriekš, neatkarīgi no jūsu nišas. Kad esat noteicis, kuru produktu jūs reklamējat, un izveidojot savu vietni, jūsu vienīgais darbs būs jūsu emuāra mārketings un trafika ģenerēšana. Labu sludinājumu un labu ziņu rakstīšana jūsu emuāram ir arī svarīga prasme apgūt prasmi, kas prasa daudz prakses, taču jūs to ātri apgūsit..

Šajā rakstā mēs aprakstīsim, kas veido labu filiāļu mārketinga emuāru. Mēs dalīsimies galvenajos procesa posmos un sadalīsim tos atsevišķos uzdevumos, kas jums jāveic. Filiāli mārketinga emuārā veido dažas ļoti vienkāršas sastāvdaļas, tāpēc, ja jūs šeit pievērsīsit uzmanību un rīkosities, jums būs labs veids, kā izveidot stabilu. Tāpēc bez papildu pievēršanās pievērsīsimies jautājumam par to, kā šobrīd varat sākt filiāļu mārketinga emuāru!

Nišas izvēle

Nišas izvēle ir jūsu uzņēmuma izvēle, un tā galvenokārt balstās uz personīgajām vēlmēm un, iespējams, kaut ko, kas jums ir zinošs vai interesē. Jums būs jāizlemj, kādu vietni jūs izveidosit, pirms dodaties tajā un mērķējat cilvēkus ar to..

Ja jūs jau zināt, ko jūs veidosit apkārt un kādus produktus jūs reklamējat, esat viens solis tuvāk panākumiem. Bet, ja jūs joprojām nezināt, veltiet laiku un veiciet izpēti, jo šis ir viens no pārspīlētākajiem procesa posmiem. Jūs varat viegli pieķerties analīzes paralīzei, tāpēc noteikti to nesteidzieties.

Mēs jums esam izvirzījuši šādus jautājumus, lai palīdzētu jums šajā daļā. Šīs sadaļas beigās es arī sniedzu sarakstu ar 10 labākajām tīmekļa nišām, tāpēc tas jums ir daudz vienkāršāk.

Ko jūs zināt vai interesējat?

Ja jūs aizraujaties ar kaut ko tādu kā interjera dizains, santehnika, āra aktivitātes vai apģērbs, tad izvēli ir diezgan viegli izdarīt. Daudz vieglāk ir strādāt pie kaut kā tāda, kas jums jau ir zināms un aizraujošs. Ja jūs varat atrast vismaz dažus no tiem, nekā jūs esat nolēmis turpināt savu pētījumu.

Ko jūs domājat, ka varētu uzrakstīt 50 emuāra ziņas par?

Lai izveidotu autoritatīvu vietni, jums satura veidošanas procesā būs jāatrodas uz pirkstgaliem. Jūsu izvēlētajai tēmai vajadzētu būt pietiekami padziļinātai, lai jūs varētu tajā uzrakstīt daudz satura. Tas ir svarīgi no SEO viedokļa, kā arī lietotājam. Augstas kvalitātes un noderīga satura rakstīšana ir tas, kas piesaista cilvēkus jūsu vietnē un kas viņus izraisa pietiekami lielu interesi, lai viņi noklikšķinātu uz jūsu saistītajām saitēm. Jo vairāk kvalitatīva satura jums ir par tēmu, jo lielāka iespējamība, ka lasītāji uztvers jūs pietiekami nopietni, lai iegādātos produktus jūsu vietnē.

Vai jūsu izvēlētajā nišā ir pietiekami daudz naudas un interese??

Aizraušanās ar kaut ko ir viena lieta, taču ar to nevarēsiet tālu nokļūt filiāļu mārketingā, ja tajā nav pietiekami daudz naudas. Diemžēl nauda vienmēr aizrauj kaisli, ja vēlaties veikt rentablus pasākumus. Ja šī iemesla dēļ pēkšņi esat palicis bez nišas, tad paskatieties vēlreiz. Ja jūs nezināt pietiekami daudz par kaut ko citu, jūs vienmēr varat uzzināt par to, ja tas nopelna naudu.

Man nevajadzētu uzsvērt to ieinteresēto lasītāju nozīmi, kuri nāk lasīt un iegūt zināšanas no jūsu vietnes. Ja viņiem ir vēlme iegādāties arī dažus produktus, tas pabeidz darbu, tāpēc mērķējiet uz nišu, kurā ir cilvēki ar izteiktu pirkšanas nodomu, ja varat.

Kāda veida partneru programmas jūs varat izmantot savā izvēlētajā nišā?

Ne visus produktus var pārdot, izmantojot Amazon saistīto programmu, tāpēc, meklējot nišu, ir jāmeklē daudz. Ja ir daudz saistīto programmu, kurās varat piedalīties un reklamēt viņu produktus, tas ir satriecoši. Ja tādu nav, jums būs jāmeklē cita niša, jo bez atbilstošas ​​filiāles programmas jūs ar to nepelnīsit naudu..

10 labākās nišas

Kā es minēju, ir dažas lieliskas nišas, kurās ir iesaistīta laba nauda. Skatieties caur viņiem, un varbūt jūs atradīsit savu. Tikai ņemiet vērā, ka viņiem jau ir diezgan spēcīga konkurence, tāpēc jums būs jāatstāj sava A spēle, lai sacenstos.

 • Veselība
 • Fitness
 • Svara zaudēšana un treniņi
 • Mājdzīvnieki
 • Iepazīšanās un attiecības
 • Naudas pelnīšana tiešsaistē
 • Vaļasprieki (golfs, aktivitātes brīvā dabā, pārgājieni)
 • Emuāru veidošana, SEO, tiešsaistes kursi
 • Sīkrīki un tehnoloģijas

Aplūkojiet savu nišu no SEO viedokļa

Es ļoti iesaku izpētīt, kā veikt atslēgvārdu izpēti, pirms beidzot nolemjat veidot savu emuāru noteiktā nišā. Der zināt, vai cilvēki meklē jūsu tēmas Google tīklā. Ja tādi ir, tas tikai sniegs pierādījumu tam, ka jūsu izvēlētā niša ir ļoti pieprasīta, un būs vieglāk piesaistīt trafiku uz jūsu vietni. Ja nē, tad ir dažas lietas, kuras jums vajadzētu pārdomāt, taču niša, iespējams, joprojām ir laba, ar kuru strādāt.

Partneru programmu meklēšana un izpēte

Kad jūs zināt, ar kādu nišu jūs darbosities, ir pienācis laiks sākt meklēt filiāles programmas. Ja jūs sekojāt līdzi iepriekšējiem raksta punktiem, iespējams, jūs jau pārbaudījāt dažas saistītās programmas. Ir pienācis laiks pārbaudīt vairāk un padziļināties daudz dziļāk. Katram filiāļu tīklam ir atšķirīgas prasības, lai ievērotu un darbotos citā sistēmā, tāpēc pirms izvēlaties tādu, kas ir jālasa..

Ir patiešām vērts ieguldīt daudz laika, lai atrastu pareizo filiāļu programmu, jo tieši šeit jūs gūsit ienākumus, tāpēc vēlēsities izdarīt pēc iespējas labāku izvēli. Šīs ir galvenās lietas, kuras jums vajadzētu apskatīt, izvēloties filiāļu tīklu, ar kuru strādāt.

Kāda veida tirgotāji izmanto programmu?

Ir svarīgi, lai jūs redzētu sava izvēlētā tīkla popularitāti un izlasītu par citu apstiprināšanu, kuri to izmanto. Ir svarīgi pārliecināties, ka citi tirgotāji ir strādājuši un guvuši panākumus ar jūsu izvēlēto filiāles programmu, lai jūs zināt, kāds ir jūsu programmas iespējamais panākumu pārsvars..

Cik Komisija to piedāvā produktiem?

Katrai programmai ir noteikta summa, kuru tā nopelnīs pēc viena produkta pārdošanas. Jo lielāku komisiju iegūsit, jo vairāk naudas nopelnīsit. Piemēram, ņemiet tos:

 • Amazon piedāvā dažādas komisijas par katru atšķirīgu produktu, tāpēc tas tiešām ir atkarīgs. Šīs komisijas svārstās no 1% līdz 10%, kas nav pārāk daudz, bet joprojām ir nopelnīts naudas daudzums.
 • ClickBank piedāvā tikai digitālos produktus, taču to komisijas ir daudz augstākas. Jūs varat saņemt 10% -75% komisijas maksu par lielāko daļu viņu produktu, kas jums nopelnīs patiešām labu naudu, tiklīdz strāva notiks.
 • Par citiem digitālajiem un fiziskajiem izstrādājumiem jāmaksā vismaz maksa no USD 30 līdz USD 50. Piemēram, izmantojiet tīmekļa mitināšanu. Daudzi komerciālu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji dod jums vairāk nekā USD 50 par jauna klienta iegūšanu.

Vai jums rūp produkti??

Lai gūtu panākumus saistītajā mārketingā, jums ir jābūt informētam par pārdotajiem produktiem. Tiem jābūt atbilstošiem jūsu nišā un augstiem.

Jums ir jātic produktam, lai to pārdotu, jo jums būs grūti to ievietot sava emuāra lasītājiem. Zināšanas palielinās arī uzticību saviem lasītājiem, kas ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlaties pārdot viņiem savas lietas.

Gudri izvēlieties savus filiāles produktus

Ideālā gadījumā jūs esat izvēlējies nišu, kurā ir daudz produktu, ko pārdot, un izmantojot daudzas saistītās programmas. Tādā gadījumā jums ir daudz produktu, ko piedāvāt savai kopienai, bet nedarbojas ar pārāk daudziem produktiem vienlaikus. Sākumam dodieties ar diviem vai trim. Pirms uzsākt savu produktu un lūgt viņu to iegādāties, jums vispirms jāidentificē sevi kā uzticamu indivīdu.

Pirmais solis jūsu produktu reklamēšanas centienos ir produkta pirkšana pašam. Jums noteikti nav pienākuma iegādāties katru jūsu reklamēto produktu, bet, iegādājoties un lietojot produktu, jūs to varat reklamēt daudz uzticamāk, un tas ir svarīgi, veidojot uzticību auditorijai..

Veidojiet savu vietni

Kad esat izlēmis par savu nišu, atradisit sev partnerprogrammu un produktus, ko reklamēt, tiek veikta procesa teorētiskā un izpētes daļa. Ir pienācis laiks netīrīt rokas un sākt veidot jauno emuāru no nulles. Par laimi, tas ir diezgan viegli, un tam nav vajadzīgas plašas tehniskās zināšanas. Bet kodēšanas prasmes noteikti noderēs, ja jums tādas ir vai jūs zināt kādu, kurš to prot.

Jo vairāk laika un uzmanības šeit veltīsit katram solim, jo ​​labāk izveidosit emuāru. Bet jūs varat arī pārlūkot viņus un izveidot savu emuāru nākamo 24 stundu laikā. Kā jūs izvēlaties to izdarīt, ir atkarīgs no jums, šeit ir norādītas darbības, kas jums jāveic vienkāršākajās formās.

Iegādājieties domēna vārdu

Ir pienācis laiks radoši darboties un domāt par virkni domēnu vārdu savai jaunajai vietnei. Ideālā scenārijā tam vajadzētu būt saistītam ar jūsu nišu, bet tam nav obligāti jābūt. Vissvarīgākais ir padarīt to pēc iespējas āķīgāku un, lai tam būtu .com paplašinājums.

Tīmeklī ir daudz domēnu vārdu pakalpojumu, caur kuriem jūs varat redzēt, vai jūsu izvēlētais domēna vārds ir pieejams, un iegādāties to, ja tāds ir. Populārākie no tiem ir GoDaddy un NameCheap. Bet jūs varat arī izmantot domēna vārda pakalpojumu, ko nodrošina jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Tas ir patiešām vienkārši izdarāms. Jūs vienkārši meklējāt savu domēna vārdu, atrodat to, pērkat, darāt. Parasti domēna vārds maksā apmēram 10 USD, bet tas var maksāt vairāk, līdz 500 USD līdz 1000 USD vai dažos gadījumos pat vairāk..

Iegūstiet tīmekļa mitināšanas pakalpojumu

Hostings ir vieta, kur tiks glabāta jūsu vietne. Vietne, kuru jūs īrējat, būs jūsu pašu mazā sala internetā. Šajās dienās mitināšanas pakalpojumi ir diezgan lēti, un satriecošie hostinga pakalpojumi ir pieejami no aptuveni USD 3 līdz USD 5 mēnesī.

HostGator Cloud pakalpojums darbojas patiešām labi, un tas noteikti būtu lieliski piemērots jūsu emuāram. Tā ir ātrgaitas pakete par USD 5 mēnesī, un uzņēmums piedāvā arī bezmaksas klientu atbalstu, kam varat uzticēties.

Instalējiet WordPress

Kad jums ir savs domēna vārds un jūsu maz vietas tīmeklī, ir pienācis laiks izveidot arī vietni.

WordPress ir slavenākā satura pārvaldības sistēma pasaulē, kas ir lieliski piemērota emuāra un jebkuras citas vietnes uzturēšanai šajā jautājumā. To var brīvi izmantot un tas ir ļoti draudzīgs lietotājam. Tātad, pat ja jums nav daudz tehnisko zināšanu, jūs varēsit ļoti ērti pārvaldīt savu emuāru.

WordPress instalēšana neprasa daudz pūļu. Lielākā daļa hostinga pakalpojumu sniedzēju piedāvā instalēšanu ar vienu klikšķi, tāpēc jums atliek tikai atrast tā ikonu un noklikšķināt. Jūs varat arī instalēt WordPress manuāli, taču tas ir ilgāks process un prasa zināmas IT prasmes. Kad jūs gaidāt, kamēr tā instalēsies jūsu serverī, jūsu vietne tiks izveidota un darbojas.

Izvēlieties un instalējiet motīvu

Foršā WordPress lieta ir tā, ka to ir smieklīgi viegli lietot. Pateicoties vienkāršotajai tēmu sistēmai, jūs katru dienu varat padarīt jūsu vietni pilnīgi atšķirīgu izskatu. Viss, kas jums jādara, ir lejupielādēt bezmaksas vai maksas motīvu un aktivizēt to caur motīvu izvēlni.

WordPress ir simtiem tūkstošu tēmu, no kurām izvēlēties, tāpēc izsitiet sevi. Ir daudz bezmaksas, taču, ja jūs patiešām vēlaties izveidot augstas kvalitātes vietni, jums vajadzētu iegādāties tēmu. Parasti tie maksā apmēram 60 USD, un tie noteikti jums kalpos daudz labāk nekā bezmaksas tēma.

Kad būsit izveidojis savu motīvu, jums būs vairākas pielāgošanas iespējas, kuras varat izmantot, lai sakārtotu vietni tā, kā vēlaties. Kad viss būs noklikšķinājis uz vietas, jums būs labi izstrādāta vietne, kuru cilvēki varēs apmeklēt, lai lasītu jūsu ziņas un redzētu jūsu izveidoto saturu..

Izveidojiet satriecošu saturu savam jaunajam emuāram

Tagad, kad jūsu vietne ir izveidota un darbojas, ir pienācis laiks kaut ko no tās padarīt. Šeit nāk smagā darba daļa, kuru es pieminēju pašā sākumā. Satura izveidošana ir visvairāk laikietilpīgā filiāļu mārketinga biznesa daļa. Rakstīt kaut ko kvalitatīvu un lasītājam noderīgu. Šeit spēlē parādās pārmērīgi lietota frāze “saturs ir karalis”.

Šajā sadaļā es runāšu par dažāda veida emuāru ierakstiem, kurus varat rakstīt un izmantot, lai reklamētu savus saistītos produktus.

Veiciet produktu atsauksmes

Produktu pārskatu rakstīšana ir viens no visvienkāršākajiem veidiem, kā parādīt saistītos produktus un sniegt auditorijai kaut ko noderīgu. Tas ir viens no izplatītākajiem saistītajiem tirgotājiem paredzētajiem modeļiem, un tas ir radījis miljardiem cilvēku visā internetā.

Koncepcija ir vienkārša. Izvēlieties produktu savā nišā, izmēģiniet to, analizējiet to un uzrakstiet savu atsauksmi par to. Esiet atklāts un godīgs attiecībā uz produktu, kas jums patika un kas nepatika, un dalieties pēc iespējas vairāk personīgo viedokļu.

Mūsdienās lielākā daļa cilvēku izlasa vismaz vienu pārskatu, pirms dodas ārā un pērk jaunu tālruni vai cita veida produktu. Jūs to noteikti varat izmantot, sagatavojot lieliskas atsauksmes.

Rakstiet labākos sarakstus

Vai zināt labākos produktus noteiktas problēmas risināšanai vai ir 2018. gada labāko grāmatu saraksts? Par viņiem izveidojiet emuāra ziņu. Galvenie saraksti ir lielisks veids, kā piesaistīt auditorijas uzmanību un vienlaikus demonstrēt daudzus produktus.

Šis ir labs piemērs: 25 iemesli, kāpēc jums vajadzētu izmantot WordPress

Atbildiet uz bieži uzdotajiem jautājumiem un pievērsieties kopīgiem jautājumiem

Jūs faktiski varat izpētīt, ko cilvēki visbiežāk prasa un kādas problēmas viņiem ir nepieciešami risinājumi. Lielisks līdzeklis tam ir MOZ’s atslēgvārdu pētnieks. Jums vienkārši jāraksta konkrēts jautājums vai atslēgvārds, uz kuru vēlaties atlasīt mērķauditoriju, un tas jūs parādīs ar rezultātiem. Jūs redzēsit mēneša meklēšanas apjomu, kāda veida ziņas ir rakstītas ap šo tēmu un vēl vairāk.

No atslēgvārdu izpētes var iegūt daudz datu, un tas palīdzēs jums rakstīt ziņas, kas piesaista lielu lasītāju uzmanību.

Pamācības un ceļveži

Jebkura auditorija vienmēr augstu vērtē praktiski izmantojamu informāciju, kas palīdz cilvēkiem apgūt jaunas prasmes vai darīt kaut ko labāku. Daudzi filiāļu tirgotāji piedāvā bezmaksas produktu, piemēram, e-grāmatu, lai pamudinātu viņu auditoriju un ieinteresētu viņus abonēt savu adresātu sarakstu. Ja jūsu piedāvātais produkts ir patiesi augstas kvalitātes, tas arī ienesīs daudz trafika uz jūsu vietni. Cilvēki vienmēr vēlas iemācīties jaunas lietas un lasīt kaut ko patiesībā noderīgu, tāpēc izmantojiet to priekšrocības!

Mūžzaļais saturs

Īstermiņa, sezonas saturs ir labs īstermiņa mērķu sasniegšanai. Jums noteikti vajadzētu izgatavot Ziemassvētku piedāvājumus un izveidot saturu, ņemot vērā gadalaiku, ja jūsu niša to pieprasa. Bet mūžzaļais saturs ir ļoti svarīgs, lai tas būtu jūsu emuārā. Tas ir kaut kas tāds, pie kura cilvēki atgriezīsies, un tas ir saturs, kuru jūs vienmēr varat tirgot un gaidīt, lai piesaistītu satiksmi. Mūžzaļajiem stabiņiem ir visilgākais derīguma termiņš.

Parasti tie ir noderīgu padomu saraksti, kas palīdz lietotājam sasniegt noteiktus mērķus. Piemēram, ceļvedis, kā pielāgot automašīnas uzmanības centrā. Tas būtu satriecošs gabals, ja strādājat automašīnu detaļu nišā. Automašīnām vienmēr būs prožektori, un kāds vienmēr vēlēsies pielāgot savējo. Skatiet, ko es šeit apmeklēju?

Vienmēr meklējiet kvalitāti virs daudzuma

Šis nav ziņas veids, bet ir svarīgi to visu pieminēt. Vislielākā vērtība ir labi uzrakstītam ierakstam, kuru ļoti augstu vērtē jūsu auditorija un kurš tiek bieži kopīgots. Tas ir daudz vērtīgāks nekā 10 citi slikti uzrakstīti ziņojumi, kuriem patiesībā nav mērķa un kuri ir vienkārši tur. Tātad, lai iegūtu optimālu katras jūsu ziņas kvalitāti, izpildiet šos padomus:

 • Esiet sarunvaloda un izveidojiet savu unikālo rakstīšanas stilu. Izdomājiet, ko vēlaties pateikt un kā jūs vēlaties pateikt. Kādu iespaidu vēlaties radīt?
 • Pievienojiet atbilstošus un augstas kvalitātes attēlus un infografikas katrai ziņai.
 • Pievienojiet savai ziņai videoklipu, ja ir kādi atbilstoši par tēmu, par kuru runājat. Plus punkti, ja jūs izveidojat savu. Atcerieties, ka video ir viens no visspēcīgākajiem satura ierakstiem, kuru varētu radīt, un vairums cilvēku labprātāk to skatās, nevis lasa plašas ziņas.
 • Katrā no jūsu ziņām izmantojiet lasāmības pārbaudītāju. Lai arī Yoast SEO ir savs lasāmības pārbaudītājs, ir arī citi, kurus varat izmantot. Pārbaudiet Flesch Reading Ease testeri vai Lasāms .
 • Rakstiet par lietām, kuras jūs zināt, un mēģiniet pārvērst parastās lietas ārkārtas lietās. Tas darbojas daudz labāk nekā mēģinājums pateikt kaut ko tādu, kas visu laiku pūš.
 • Nesteidzieties, lai iegūtu kvalitāti, nav nepieciešams to steigties. Ar amatu, pie kura strādājāt nedēļu, jūs varat paveikt daudz vairāk, nekā rakstot katru dienu. Nu, tas ir atkarīgs no tā, cik laba ir jūsu rakstība, un no daudzām citām lietām. Bet tas parasti ir labs īkšķa noteikums.

Emuāra mārketings un auditorijas veidošana

Viņi saka, ka sava satura reklamēšanai jums ir jāpavada tikpat vai divreiz vairāk laika, nekā jūs to radījāt. Tātad, ja nedēļas izveidošanai esat pavadījis nedēļu, tās reklamēšanai vajadzētu pavadīt vismaz vienu nedēļu vai varbūt pat divas nedēļas. Tomēr ir daudz veidu, kā reklamēt savu emuāru, un par to es runāšu šajā sadaļā.

Izmantojiet sociālo mediju, lai reklamētu savas ziņas

Viens no izplatītākajiem auditorijas veidošanas veidiem ir caur sociālajiem medijiem. Gandrīz ikviens satura atklāšanai izmanto savu iecienīto sociālo mediju platformu, tāpēc tas ir lieliski piemērots jaunu lasītāju apkopošanai un attiecību veidošanai. Atkarībā no jūsu nišas, nozares un auditorijas varat izmantot vai nu Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Instagram vai Pinterest.

Izveidojiet sava emuāra sociālo mediju profilu, reklamējiet savus ierakstus tajā un sāciet pulcēt auditoriju.

Izmantojiet dažus no šiem satriecošajiem rīkiem

Tiberr – Šis ir lielisks rīks, kas palīdzēs atrast emuāru komentāru sadaļas, kas darbojas ar tiem pašiem atslēgvārdiem kā jūs. Pēc tam jūs varat rakstīt viņu komentāru sadaļās, pievienojot saiti kādai no jūsu ziņām. Tas ir lielisks veids, kā iegūt savu saturu tādu acu priekšā, kurām jau ir interese to redzēt.

Buferis – Šis ir viens no satriecošākajiem sociālo mediju mārketinga rīkiem, jo ​​tas ļauj plānot savas ziņas un sekot tām. Tas var darboties ar daudzām sociālo mediju platformām, padarot jūsu auditoriju atjauninātu no vienas vietas.

Emuāra ziņas virsraksta analizators – Jūsu emuāra ziņas virsraksts ir pirmā lieta, ko visi jūsu lasītāji redzēs sociālajos plašsaziņas līdzekļos un citās vietās, kur viņi apmeklē satura meklēšanu. Tas ir jūsu pirmais iespaids, tāpēc visu laiku ir svarīgi to analizēt un pārliecināties, ka tas ir pēc iespējas jaudīgāks.

Emocionālā mārketinga vērtības analizators – Mārketinga vērtības analizators ir arī rīks jūsu virsrakstu pārbaudei un novērtēšanai. Tas sniegs jums caurspīdīgu diagrammu par jūsu virsraksta jaudīgumu un padomus, kā to uzlabot.

Gramatiski – Gramatika nav precīzi mārketinga rīks, bet, ja jūsu teksts ir piepildīts ar nepareizi uzrakstītiem vārdiem un citām pareizrakstības kļūdām, tas noteikti nenāks par labu jūsu mārketingam. Gramatika ir satriecoša, palīdzot atklāt un labot visas kļūdas, kuras jūs varētu būt pieļāvušas tekstā. To var arī bez maksas izmantot!

Vienmēr dariet skaidru savu ziņu mērķi un mērķauditoriju

Šie divi ir tie, kas virza jūsu rakstīšanas saturu un kontekstu. Skaidra izpratne par jūsu auditoriju un subjektu, kas atrodas pie rokas. Jums būs jāzina, kas ir jūsu auditorija, kādi jautājumi viņiem rodas, ar kādiem izaicinājumiem viņi saskaras un ko viņi vēlas sasniegt.

Labākais veids, kā to uzzināt, ir veikt atslēgvārdu izpēti un redzēt katru mēnesi atsevišķu jautājumu meklēšanas apjomus. Lai uzzinātu vairāk par to, ko cilvēki meklē, varat izmantot MOZ explorer, Google AdWords vai Google Trends.

Praksē labs SEO katram jūsu ziņojumam

Laba SEO prakse ir viens no jūsu galvenajiem mārketinga instrumentiem, kad runa ir par saistīto emuāru. Ja neuzturat SEO perspektīvā, jūs zaudējat daudz redzamības. Izpildiet šos SEO pamatprincipus, lai pārliecinātos, vai jūsu ziņas pamata SEO vienmēr tiek pārbaudīts.

Pirmais un vissvarīgākais tomēr ir tas, ka jūs lejupielādējat Yoast SEO spraudnis, jo tas ir vienkārši satriecoši. Tas sniegs jums SEO novērtējumu un atgādinās par visām lietām, kuras es šeit pieminu.

 • Pievienojiet savus atslēgvārdus katra attēla augš tekstam un nosaukumam, kuru augšupielādējat ziņojumā.
 • Pievienojiet savus atslēgvārdus ziņas virsrakstā.
 • Pievienojiet savus atslēgvārdus ziņas meta aprakstā
 • Pievienojiet atslēgvārdus savas ziņas pirmajai daļai.
 • Apmēram 80% no jūsu ziņas jāraksta aktīvā balsī, jo pasīvā balss ir daudz mazāk spēcīga.
 • Lielākajai daļai jūsu teikumu jābūt mazākam par 20 vārdiem, tāpēc tos vienmēr ir viegli lasīt.

Secinājums

Ar vienu ziņu nepietiek, lai runātu par katru mezglu un grūdienu filiāļu mārketinga biznesā, bet tas ir sākums. Ja vēl neesat atklājis savu emuāru, tas ir lieliski, veiciet visus nepieciešamos pētījumus un sāciet, kad jūtaties gatavs.
Es ceru, ka mēs palīdzējām jums uzzināt kaut ko jaunu, izmantojot šo rakstu, un ka jums patika to izlasīt. Es ceru redzēt jūs nākamajā!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector