Kā izveidot portfeļa vietni, izmantojot WordPress?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Kā izveidot portfeļa vietni, izmantojot WordPress?
0 15 мин.


Jūsu portfeļa vietnes dizains, izkārtojums un funkcionalitāte ļoti ietekmē jūsu apmeklētājus. Jums ir jārada pozitīvs pirmais iespaids un jādod cilvēkiem palikt jūsu vietnē, lai viņi skatītu jūsu saturu. Tā kā lielākajai daļai ārštata speciālistu nav pieredzes tīmekļa dizaina jomā, viņi bieži izvēlas vienkāršākais veids, kā izveidot portfeļa vietni.

Tā rezultātā viņi nonāk vietnē, kas diez vai var pārsteigt savus apmeklētājus. Varētu šķist, ka ir pārāk grūti izveidot profesionāla izskata vietni kā iesācējam. Tomēr mēs varam jums parādīt, ka top izveidot vispiemērotāko portfeļa vietni WordPress nav nekas liels. Šī CMS ir izstrādāta, lai tā būtu vienkārša un pieejama visiem. Ja esat brīvmākslinieks un vēlaties parādīt pasaulei to, uz ko esat spējīgs, šī rokasgrāmata noteikti palīdzēs jums izveidot perfektu vietni..

Lieliska lieta par WordPress ir tā, ka tīmeklī varat atrast neskaitāmus spraudņus un motīvus. Jūs varat iegūt katru rīku, pakalpojumu vai motīvu, kas jums nepieciešams jūsu jaunajai vietnei, un jums nav vajadzīgas īpašas prasmes to lietošanai. Šīs rokasgrāmatas beigās jūs precīzi zināt, kā izveidot elegantu, pilnībā funkcionējošu WordPress vietni! Sāksim.

Kā izveidot vietni ar WordPress?

WordPress vietnes izveidošana nav raķešu zinātne. Ja esat pazīstams ar jebkuru teksta rediģēšanas rīku, piemēram, OpenOffice vai Microsoft Word, jūs varēsit ātri iemācīties un izmantot WordPress. Turpmāk es sniegšu jums norādījumus par 5 vienkāršām darbībām, kā iestatīt WordPress vietni un pārvērst to par portfeli.

1. Īss un āķīgs domēna vārds

Jums ir jānāk klajā ar domēna vārdu, kas piemērots jūsu vietnei un pārstāv jūsu zīmolu. Labs domēna vārds ir īss un viegli iegaumējams. Tam vajadzētu arī izskatīties jūsu galvenajā lapā, un vēl labāk, ja tajā ir ietverts atbilstošs atslēgvārds, kas apmeklētājiem atvieglo tā atrašanu, izmantojot Google meklēšanu.

Ieteicams arī izvēlēties paplašinājumu, pie kura cilvēki ir visvairāk pieraduši. Varat pievienot “.com” vai paplašinājumu, kas apzīmē jūsu valsti. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad savas portfeļa tīmekļa vietnē kā mērķauditoriju vēlaties piesaistīt cilvēkus no savas valsts. Piemēram, “.ru” Krievijai vai “.es” Spānijai ir ideāli piemērots šīm valstīm.

Domēna vārdi ir jāreģistrē, tāpēc, kad esat atradis perfektu, nākamais solis ir atrast reģistratūru. Tur ir daudz populāru, piemēram, GoDaddy un Namecheap. Vēl viena iespēja ir iegādāties tīmekļa mitināšanas paketi no pakalpojumu sniedzēja, kas starp tā funkcijām piedāvā domēna vārdu.

Jūs varat saņemt bezmaksas domēna vārdu, izvēloties BlueHost mitināšanas plānu. BlueHost ir viens no lielākajiem nosaukumiem tīmekļa mitināšanas nozarē, un viņi piedāvā jaudīgas paketes iesācējiem un lielākiem uzņēmumiem. Reģistrējot savu domēna vārdu un iegādājoties uzticamu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, vienlaikus varat atrisināt divas problēmas.

2. Izvēlieties jaudīgu tīmekļa mitināšanas plānu

Uzticams tīmekļa mitināšanas plāns ir būtisks, ja vēlaties saviem apmeklētājiem garantēt nevainojamu pārlūkošanas pieredzi jūsu vietnē. Apskatot vietnes BlueHost hostinga paketes, jūs varat viegli noskaidrot, kura no tām vislabāk atbilst jūsu portfeļa vietnei. Tā kā viņi nodrošina serveri, jūsu vietnes veiktspēja galvenokārt būs atkarīga no viņu pakalpojuma.

Ja jūs vēlaties nodrošināt visu diennakti strādājošu visu diennakti ar klientu atbalsta komandu, kas ir pastāvīgi pieejama, jūs vienkārši nevarat noiet greizi ar BlueHost. Tā kā mēs šeit iesakām WordPress vietni, jums vajadzētu izvēlēties kādu no viņu WP plāniem. Šie plāni ir optimizēti WordPress, un platforma tos pat ir pārbaudījusi kā uzticamus un augstas veiktspējas plānus. Izlasiet šo detalizēto pārskatu par BlueHost, lai uzzinātu, kāpēc es patiesībā iesaku šo uzņēmumu.

bluehost-best-hosting-portfolio-wordpress-websites

Izmantojot šos BlueHost plānus, jums savā profilā būs iepriekš instalēta WordPress. Jums vienkārši jāpiesakās, un jūs varat sākt strādāt savā vietnē tūlīt. Pie papildu funkcijām pieder uzlabots lapu ielādes ātrums, regulāras dublējumkopijas un vismodernākā vietnes drošība. VPS serveri garantē uzlabotu veiktspēju un drošību.

3. Izmantojiet visas WordPress iespējas

WordPress šobrīd ir viena no 3 labākajām CMS (satura pārvaldības sistēma) tīmeklī. Ir pieejamas daudzas funkcijas un spraudņi, kas varētu noderēt, veidojot portfeļa vietni. Tam ir vienkāršs interfeiss, pie kura ikviens var pierast dažās minūtēs. Tā kā WordPress piedāvā daudz elastības un pielāgošanas iespēju, ierobežojums ir tikai debesis.

Tas ir atkarīgs tikai no tā, cik daudz laika un pūļu esat gatavs ieguldīt savas vietnes izveidē. Ļaujiet mums izskaidrot, kas padara WordPress par labāko CMS:

 • Tā ir atvērtā koda platforma ar milzīgu kopienu. Vienmēr tīmeklī varat atrast diskusiju vai ceļvedi par jebkuru problēmu, kas saistīta ar WordPress, un tās izstrādē strādā daudz cilvēku, kas var jums palīdzēt.
 • WordPress ir bezmaksas visiem. Jūs to varat ātri instalēt un sākt lietot. Vai vienkārši izvēlieties tīmekļa mitināšanas plānu, kur tas jau ir instalēts, kā minēts iepriekš.
 • Pat ja tajā instalējat daudz spraudņu, WordPress joprojām ir ērti lietojams un jūs varat ātri pierast pie tā kā iesācējs.
 • Miljoniem vietņu kā WordPress izmanto savu platformu, un tām visām ir jāspēj iegūt labu rangu Google meklēšanā. Platforma ir ne tikai draudzīga SEO, bet ir pieejami arī daudzi populāri spraudņi, kas var vēl vairāk uzlabot jūsu vietnes SEO.
 • Ir ļoti daudz tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kuri apzinās WordPress popularitāti un nodrošina īpaši platformas plānus

4. Izvēlieties portfeļa tēmu un sāciet pielāgošanu

Kad esat izplānojis savas vietnes dizainu un izkārtojumu, ir laiks sākt pie tā strādāt. Viss sākas ar perfekta portfeļa motīva izvēli no simtiem augstas kvalitātes WordPress motīvu, kas pieejami internetā. Tās parasti ir ļoti pielāgojamas, ļaujot izmantot plašu krāsu, izkārtojumu, animāciju, lielu un mazu elementu un funkciju klāstu, kuras var ieslēgt un izslēgt.

Themeforest ir viena no vietnēm, kuru mēs galvenokārt iesakām, kad runa ir par portfeļa tēmām. Jūs varat izvēlēties no daudzām dažādām kategorijām, un tēmām nav nepieciešama nekāda programmēšanas pieredze. Gandrīz visi var tos iestatīt un pat saņemt pienācīgu palīdzības daudzumu no izstrādātājiem, kas darbojas.

Pēc motīva instalēšanas varat sākt pielāgot katru tīmekļa lapu priekšpusē, vienlaikus sekojot līdzi izmaiņām reālajā laikā. Populārā vilkšanas un nomešanas metode ir tā, kas iesācējiem ir tik vienkārša, lai pielāgotu savu vietni. Šādi darbojas lielākā daļa tēmu, taču pirms pirkšanas pārliecinieties, vai par interesējošo tēmu ir pozitīvas atsauksmes un vai tajā ir visas nepieciešamās funkcijas..

Jums noteikti vajadzētu izvairīties no bezmaksas motīvu izmantošanas. Tikai augstākās klases aprīkojumā ir regulāri atjauninājumi, integrēti spraudņi, uzticams atbalsts, rokasgrāmatas un citas papildinājumi, kas ir nepieciešami profesionālas vietnes darbināšanai. Jums arī jākoncentrējas uz to, lai no tēmas iegūtu pēc iespējas vairāk vērtības.

Izmantojiet plašu pielāgošanas iespēju klāstu un pievērsiet uzmanību detaļām, lai izveidotu patiesi unikālu vietni, kuru jūsu apmeklētāji atcerēsies.

Labākās portfeļa WordPress motīvi

Avada – atsaucīga daudzfunkcionāla tēma

Avada-labākais portfelis-WordPress-tēma

Tā kā šī rokasgrāmata ir piemērota iesācējiem, mēs gribējām ieteikt Avada, kas ir tēma, kas nodrošina jūs ar visām funkcijām, kas jums nepieciešamas, lai vienmērīgi izveidotu tīmekļa vietni. Patiesībā jums pat nav jādara nekas cits kā tikai tēmas iegāde. Avada komplektā ir 41 jau sagatavota vietne un 255 vai vairāk jau sagatavotu tīmekļa lapu dizains, tāpēc viss, kas jums jādara, ir gudri izvēlēties.

Bez tam jūs saņemat 6 premium spraudņus, un šī tēma nodrošina vairāk nekā tūkstoti pielāgošanas iespēju. Pat vissīkākās detaļas var mainīt, un gala rezultāts ir atkarīgs tikai no jūsu radošuma. Līdz šim Avada ir apmierināti vairāk nekā 400 000 cilvēku, un šī brīnuma cena ir tikai 60 USD. Protams, atjauninājumi ir bezmaksas, tiklīdz esat iegādājies tēmu, un katrs no tiem ir aprīkots ar daudzām jaunām funkcijām un uzlabojumiem.

Pielāgojot portfeļa vietni, jūs strādājat ar vilkšanas un nomešanas saskarni un vairāk nekā 50 pielāgošanas opciju paneļiem, kuriem nav vajadzīgas nekādas kodēšanas zināšanas. Kad jūsu vietne būs gatava, tā lieliski izskatīsies jebkura ierīces ekrānā. Avada ir savietojams ar visiem populārajiem WordPress spraudņiem.

X – tēma

x-portfolio-wordpress-theme

X tēma ir vēl viena ļoti populāra un absolūti draudzīga WordPress tēma vietnē Themeforest. Tas ļauj jums izveidot portfeļa vietni, kurai ir pārsteidzošs, tīrs un mūsdienīgs dizains. Šī ir vienīgā tēma, ko izveidojusi ThemeCo, izstrādātāju komanda, kas atbalsta X – The Theme. Tas ir tikai pierādījums tam, ka komanda visu savu laiku iegulda tēmas uzlabošanā un uzticama atbalsta sniegšanā.

Šo tēmu iegādājās gandrīz 200 000 cilvēku, un atsauksmes ir izteikti pozitīvas. Tagad jūs varat iegūt tēmu tikai par 29 ASV dolāriem, jo ​​tā līdz šim bija sasniegusi milzīgu pavērsienu: 10 000 000 ASV dolāru vērtu pirkumu. X tēma ir piemērota visiem, ieskaitot uzņēmumus, emuāru autorus, tiešsaistes veikalus un radošus cilvēkus. Ar plašo pielāgošanas iespēju klāstu tas paver durvis uz bezgalīgām iespējām.

Noteikti ir vērts kādu laiku pavadīt ar tēmu X – The Theme, jo tā ir tik daudzpusīga, ka lielākā daļa cilvēku pat nelieto izmantot pusi no funkcijām. Galu galā ThemeCo vēlējās izveidot sarežģītu tēmu, kas ir piemērota jebkura veida vietņu izveidošanai. Visa šī sarežģītība ir integrēta tiešā saskarnē, kas ļauj pamazām izveidot savu vietni, vienlaikus parādot reāllaika priekšskatījumu.

Kad esat iegādājies X-Theēmu, jums būs uzticams 6 mēnešu atbalsts visu diennakti. Viņi sniegs jums plašu dokumentāciju, kas izskaidro katru funkciju. Šī dokumentācija ir arī ceļvedis, kas parāda, kā izveidot savu vietni.

The7 – universāla WordPress tēma

7 portfeļa WordPress tēma

The7 pat sevi reklamē kā vispiemērotāko motīvu vietnē Themeforest. Tā ir daudzfunkcionāla tēma, kuru var izmantot jebkura veida tīmekļa vietņu izveidošanai, ieskaitot tīras un stilīgas portfeļa vietnes. The7 ir līdz šim populārākā un daudzpusīgākā tēma, ko izstrādājusi izstrādātāju komanda ar nosaukumu Dream-Team. Viņi to ir pārdevuši jau vairāk nekā 100 000 reizes, un apmierināto lietotāju skaits katru dienu pieaug.

The7 ļauj izmantot 3 dažādus dizaina stilus. Katrs no tiem ir unikāls un būtiski maina jūsu vietnes izskatu. Tas ir tāpat kā darbs ar trim dažādām tēmām, padarot The7 par tēmu trīs vienā. Jūs varat eksperimentēt ar visiem trim stiliem un pēc tam turpināt strādāt ar tādu, kas lielākoties atbilst jūsu vietnes idejai.

Katram stilam ir pieejamas daudzas pielāgošanas iespējas, kas ļauj mainīt visu līdz vissīkākai detaļai. Tas ļauj jums pievienot visas krāsas, fontus, pogas, galerijas un citus elementus, kurus vēlaties, tieši tā, kā jūs tos iedomājāties. Jūs saņemat spraudni Visual Composer, kurā ietilpst vilkšanas un nomešanas rīks, kas palīdz izveidot vēlamo portfeļa vietnes izkārtojumu.

Iegādājoties The7 par 39 USD, jūs saņemat 5 premium spraudņus, kuru kopējā vērtība ir 99 USD, kas ir absolūts darījums. Viņu ekspertu komanda ir gatava sniegt atbalstu 24 stundas diennaktī un 6 mēnešus. Motīvam ir pievienota dokumentācija, kurā viss elements ir izskaidrots ļoti detalizēti.

5. Izveidojiet labi strukturētu vietni

Ja esat apmierināts ar portfeļa vietnes dizainu, ir pienācis laiks pievienot visas nepieciešamās lapas un iekļaut tās izvēlnēs, kā arī noteiktās kategorijās. Jums jāatrod arī labākās vietas jūsu reklāmām, kur cilvēki tos var redzēt, neuztraucoties.

Ir svarīgākās lapas, kas nepieciešamas lielākajai daļai vietņu, piemēram, Sākums, Kontakti, Par mani, Emuārs, Galerija un tā tālāk. Varat izmantot pielāgošanas opcijas, lai tās izveidotu no jauna, vai arī izmantot veidnes, kurās jums vienkārši jārediģē teksts un jāveic dažas nelielas izmaiņas. Ja jūs iegādājaties premium spraudni, noteikti iegūsit plašu Web lapu veidņu klāstu.

Secinājums

Galvenais, lai jūsu vietnē piesaistītu vairāk apmeklētāju, ir izveidot vislabāko WordPress portfeļa vietni, kādu vien varat. Ja uztverat savu darbu nopietni, jums vajadzētu izveidot vietni, kas to atspoguļo un kurai ir profesionāls izskats. Izmantojot labas premium tēmas resursus, jūs varēsit pārsteigt savus apmeklētājus un izcelties konkursā.

Protams, tas prasa diezgan daudz laika no sākuma līdz beigām ar visu pielāgošanu, izmēģinot dažādus spraudņus un eksperimentējot ar dažādām veidnēm. Lieta ir tāda, ka laba portfeļa vietnes izveidošana WordPress šodien ir laika un radošuma jautājums, un to var izdarīt bez pieredzes tīmekļa dizaina jomā.

Portfeļa vietnes izveidošana ir gandrīz tāds pats process kā jebkuras citas vietnes izveidošana WordPress. Kad esat atradis visus nepieciešamos rīkus, tas prasa tikai nedaudz laika, un jūsu panākumi tiek garantēti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector