Kā izveidot profesionāli atsaucīgu vietni?

veidot profesionāli reaģējošu vietni


Vietne ir tikai vienkāršs domēns, kas sastāv no tīmekļa lapām, tomēr jebkuram biznesam ir svarīgi sevi izveidot. Tiešsaistes klātbūtne paver jaunas iespējas un ieguvumus, kas pretējā gadījumā nebūtu pieejami. Vietnei var būt galvenā loma jūsu mārketinga stratēģijās, un tā var sniegt jūsu uzņēmumam daudz lielāku vilci un ekspozīciju.

Ikvienam tīmekļa vietnei vai sociālo mediju kontam var piekļūt visu diennakti (24/7/365). Cilvēkiem nav jāieiet veikalā vai pat jāzvana pa tālruni, tāpēc vietnes izveidošana nodrošina, ka viņi var izvēlēties visērtāko ceļu uz jums.

Tīmekļa klātbūtne arī palielina jūsu uzticamību ar jūsu sniegto informāciju. Potenciālajiem klientiem būs daudz vieglāk uzticēties jums. Tas arī veicina jūsu pārdošanu, jo jūs varat pārdot savus produktus un pakalpojumus arī tiešsaistē. Dažreiz, jo labāk tas izskatās, jo ticamāks jūs šķitīsit lietotājiem.

Web dizains gadu gaitā ir daudz mainījies, mobilo ierīču nonākot tirgū. Faktiski apmēram 40% no tiešsaistes aktivitātēm veicina mobilās ierīces. Tāpēc ir svarīgi, lai jūsu vietne viņiem būtu optimizēta, lai lietotājiem nodrošinātu vislabāko pieredzi.

Vietnes, kas ir optimizētas gan datora, gan mobilajām ierīcēm, sauc par atsaucīgām vietnēm. Viņiem ir iespēja mainīt izkārtojumu un pārkārtot visus vietnes elementus, ja mainās datora ekrāna vai loga izmērs. Pateicoties atsaucīgam tīmekļa dizainam, jums var būt viena vietne, kas izskatās pārsteidzoši neatkarīgi no tā, kādu ierīci cilvēki izmanto, lai tai piekļūtu.

Šodien mēs jums pastāstīsim par adaptīvā tīmekļa dizaina priekšrocībām un trūkumiem. Kāpēc jūsu vietnei ir svarīgi reaģēt un kādas tehnoloģijas jūs varat izmantot, lai to izveidotu.

Kas ir adaptīvas vietnes un kāpēc tām ir viena nozīme??

Adaptīvs tīmekļa dizains ļauj darbvirsmas vietnei reaģēt uz lietotāja rīcību attiecībā uz ierīci un tīmekļa pārlūku, kuru viņi izmanto jūsu vietnes skatīšanai. Tā ir prakse, kurā tiek ieviesti elastīgi izkārtojumi, režģi un attēli, kā arī CSS atjautīga izmantošana.

Izmantojot adaptīvu tīmekļa dizainu, mēs neesam spiesti izveidot jaunu vietni katrai lietotāju grupai. Tas īsteno mainīgus izkārtojumus, skriptus un multivides vaicājumus, kas viegli maina vietnes izskatu un izkārtojumu.

Kad esat iestatījis pilnībā reaģējošu vietni, lietotāji to var apskatīt datorā, klēpjdatorā, iPad un planšetdatorā, kā arī daudzās citās ierīcēs, piemēram, tālruņos. Tātad būtībā adaptīva vietne automātiski atbildēs uz lietotāja tehnoloģiskajām vēlmēm. Šāda vietne automātiski pārslēgsies uz atbilstošo izšķirtspēju, fonta lielumu un būs piemērota ierīces skriptu veidošanas iespējām. Tāpēc neatkarīgi no tā, kāda veida ierīci šī vietne tiek apskatīta, tā izskatīsies pārsteidzoši vai vismaz tā, kā veidotājs to vēlas.

Galvenā koncepcija ir, lai viss būtu pielāgojams konkrētām vajadzībām.

Pielāgojama ekrāna izšķirtspēja ir viens no galvenajiem šīs tehnoloģijas aspektiem, jo ​​tas nodrošina vietnes maiņu atbilstoši ierīcei, kurā tā tiek apskatīta. Tas ir īpaši svarīgi, jo gandrīz katru dienu iznāk jauna ierīce ar jaunu ekrāna izmēru. Šīm uzlabotajām ierīcēm un viedtālruņiem ir pat ainavas skata opcija, kurai pašai būtu nepieciešams pilnīgi atšķirīgs lapas izkārtojums. Šajās situācijās mums ir jābūt pēc iespējas elastīgākiem mūsu dizainparaugiem, taču tas nozīmētu, ka mums ir jāoptimizē simtiem dažādu ekrāna izmēru. Tas ir vienkārši par daudz, bet mums ir attiecīgi jārisina situācija.

Risinājums padara katru vietnes daļu elastīgu. Katru attēlu, tekstu, pogu un katru vietnes elementu var automātiski pielāgot. Tas ļauj ierīcēm uzreiz mainīties no portreta skata uz ainavu, un vietne joprojām izskatīsies tā, kā bija paredzēts.

Kā izveidot atsaucīgu vietni

Adaptīvs tīmekļa dizains ir kļuvis par galveno nepieciešamību lielākajai daļai tīmekļa lapu, jo arvien pieaug viedtālruņu skaits. Gadu gaitā lielākā daļa tīmekļa attīstības tehnoloģiju ir ieviesušas adaptīvu tīmekļa dizainu, un tagad mums ir dažas diezgan sarežģītas iespējas, kā pašiem izveidot šādu vietni..

Mēs varam paši kodēt adaptīvu vietni, izmantojot HTML un CSS, vai arī izveidot to ar CMS platformu vai vietņu veidotāju lietotni. Neatkarīgi no jūsu prasmju līmeņa; jums ir veids, kā izveidot profesionāli izskatīgu un atsaucīgu vietni.

HTML un CSS izmantošana adaptīvas vietnes izveidošanai

Tas ir ļoti vienkāršs skaidrojums, kā atsaucīgs tīmekļa dizains darbojas, izmantojot HTML un CSS kodu. CSS3 piedāvā multivides vaicājumu izmantošanu, kas ir arī tiešs veids, kā izveidot adaptīvu tīmekļa dizainu, taču tas neietilpst šī raksta darbības jomā. Šeit redzēsit tikai HTML un CSS izmantošanas pamatkoncepciju adaptīvas vietnes izveidošanai.

Pieņemsim, ka tai būs klasisks vietnes izkārtojums ar galveni, pamattekstu, sānjoslu un kājeni. Mēs izveidosim šīs sadaļas, izmantojot divs, un piešķirsim tām tādu nosaukumu, kā pievienojiet savai vietnei attēlus un tekstu. Uz šiem varat atsaukties CSS failos. Jūsu vietnei ir jāizveido dažādi CSS faili, kas ir optimizēti dažādiem ekrāna izmēriem. Tātad, izmantojot šādus failus, piemēram, desktop.css, tablet.css, mobile.css, vai failu izveidošana atbilstoši ekrāna izmēriem ir viens no veidiem, kā to sasniegt..

Jums būs jāizmanto koda rindiņa, lai noteiktu, kāda veida ierīce pašlaik apmeklē jūsu vietni, un zinātu tās ekrāna lielumu..

Iestatiet CSS failu platumu, augstumu, piemales utt. Atbilstoši ekrāna izmēram, ar kuru strādājat. Varat arī iestatīt šos atribūtus attēliem, un tas vislabāk darbojas, ja procentuālo izteiksmē definējat to platumu un augstumu.

Tiklīdz jūs zināt, cik liels būtu attēls vai elements, jūs varat aprēķināt, cik procentu jums jāpiešķir tā platumam vai augstumam. Piemēram, ja jūsu lapas izmērs ir 840 pikseļi un jūs vēlaties, lai jūsu izvēlētais attēls būtu 250 pikseļi, tad sadaliet 250 ar 840 un reiziniet rezultātu ar 100. Jūs saņemsit 29,76, kas nozīmē, ka jums būs jāpiemēro 29,76% savam tēlam.

Faktiskais rezultāts šeit ir 29.76190476190476, lasāmības labad esmu noapaļojis vērtību, taču, kodējot savu vietni, jums to nevajadzētu darīt. Datori attēlo lietas tik precīzi, kā jūs to sakāt.

Varat arī izmantot adaptīvu tīkla skatu, kas ir viegli saprotams un pārvaldāms. Skatiet apmācību w3skolas piedāvā saprast, kā tas darbojas.

CMS izmantošana adaptīvas vietnes izveidošanai

CMS (satura pārvaldības platforma) ļauj atjaunināt un pārvaldīt savas vietnes saturu. Neatkarīgi no tā, kāda veida vietni izmantojat, jums labāk ir izmantot CMS, lai atjauninātu tās saturu. Tas darbosies uz vietnes aizmugures, un jūs varat pārvaldīt savas vietnes saturu un vizuālo izkārtojumu.

Lielākā daļa CMS platformu (vismaz vispopulārākās) lietotājiem piedāvā iespēju izveidot unikālas un profesionāla izskata vietnes ar dažādām tēmām un spraudņiem. Raugoties uz tiem no dizaina viedokļa, tie piedāvā lieliskas iespējas atsaucīgam tīmekļa dizainam. Lielākā daļa viņu izmantoto motīvu ir pilnībā atsaucīgas uzreiz.

Zemāk tiks parādītas trīs labākās CMS platformas, kuras var izmantot adaptīvu vietņu izveidošanai:

WordPress

WordPressWordPress sāka darboties kā vienkārša emuāru veidošanas platforma, taču tā ir paplašināta, ļaujot tās lietotājiem izveidot gandrīz jebkura veida vietnes, kurās viņi domā. Tas pārvalda apmēram 20% vietņu internetā, un tajā ir tūkstošiem pilnībā atsaucīgu tēmu. Neatkarīgi no tā, kāda veida vietni jūs varētu domāt izveidot, jūs atradīsit profesionāla izskata motīvu vai veidni, kuru varēsit izmantot, lai tā dzīvotu..

Joomla

JoomlaJoomla tika izveidots lietotājiem, kuriem ir zināma tīmekļa izstrādātāju pieredze. Tā ir atvērtā koda CMS, kas vislabāk darbojas ar e-komercijas vietnēm. Tam ir daudz atsaucīgu motīvu un veidņu, kuras varat lejupielādēt un integrēt. Ar to ir ļoti viegli izveidot unikālu un profesionāla izskata vietni.

Durpala

drupalDurpal ir satura pārvaldības sistēma, kas vislabāk darbojas izstrādātāja rokās. Tas ir ļoti pielāgojams, un to var izmantot, lai pārvaldītu tūkstošiem lapu. Lielie uzņēmumi to izmanto uzticamības un drošības dēļ. Pat Baltajam namam ir sava vietne, kas izveidota ar Durpal.

Varat izvēlēties no vairāk nekā 25 000 papildinājumiem un daudzām tēmām, lai iestatītu savu vietni tieši tā, kā vēlaties. Durpal ir ļoti elastīga, un tā var izveidot vienkāršu emuāru vai interaktīvas tīmekļa vietnes uzņēmumiem.

Vietņu veidotāju izmantošana adaptīvu vietņu veidošanai

Pateicoties daudzajiem jaunā laikmeta tīmekļa dizaina rīkiem, kas tiek izlaisti, vietņu veidošanā notika milzīgas izmaiņas. Pateicoties šiem dizaina rīkiem, tīmekļa dizaineriem vairs nav jāzina kodēšana, lai izveidotu skaistas vietnes. Katra vietne ir izveidota saskaņā ar jaunākajiem standartiem un ir savietojama ar vairākām platformām.

Mūsdienu vietņu veidotāji ļauj dizaineriem izveidot tīru, W3C saderīgus kodus, izmantojot vilkšanas un nomešanas funkcijas. Jums būs viegli izveidot adaptīvu vietni jebkuram ekrāna izmēram un platformai. Es jums parādīšu trīs visfunkcionālākos un modernākos tīmekļa dizaina rīkus, kurus varat izmantot, lai izveidotu sarežģītus un satriecoša izskata atsaucīgus tīmekļa dizainus..

Wix

Wix.com ir vadošā mākoņa vietņu veidošanas platforma, kas ikvienam ļauj viegli izveidot satriecošas, profesionālas un izmantojamas vietnes. Lietotāji var izvēlēties no liela veidņu komplekta un pielāgot tos savām vajadzībām.

Wix ir viena no populārākajām un vispāratzītākajām vietņu veidošanas platformām, kurai visā pasaulē ir vairāk nekā 90 miljoni lietotāju.

Wix ir draudzīgs iesācējiem, ļaujot lietotājiem, kas nav tehniski tehniski, izveidot savas tīmekļa vietnes, nav jāapgūst neviena programmēšanas valoda vai tīmekļa dizains. Izmantojot savu vilkšanas un nomešanas vietnes veidotāju, ikviens var izveidot dažāda veida vietni: vienkāršu biznesa vietni, emuāru, tiešsaistes veikalu, fotogrāfiju portfeli, tiešsaistes CV, pasākumu vai citu.

Weebly

Weebly ir ērti lietojams vietņu veidotājs, kuru velciet un nometiet, un tas tiek nepārtraukti pilnveidots un atbalsta arī CSS / HTML rediģēšanu. Indivīdiem un maziem uzņēmumiem ir ideāli pašiem izveidot savu tīmekļa vietni, neizmantojot kodu vai izmantojot Web dizaina prasmes. Nākamajā šī Weebly pārskata daļā es parādīšu plusus un mīnusus, izmantojot šo vietņu veidotāju. Sniegsim dažus padomus, kā ātri sākt savu vietni un kādu plānu izvēlēties.

DudaMobile

DudaMobile.com ir vadošais DIY vietņu veidotājs, kas koncentrējas uz palīdzību indivīdiem un profesionāļiem veidot vietēji reaģējošas vietnes un tikai mobilajām ierīcēm paredzētas vietnes. Šis vietņu veidotāju rīks ļauj arī izveidot īpaši personalizētu vietni, kas mainās, ņemot vērā aktivizētājus, piemēram, diennakts laiku, ierīces veidu un atrašanās vietu.

Secinājums

Daudz domāts un ieguldīts darbs, lai izveidotu adaptīvu tīmekļa dizainu, un tas ir sasniedzis punktu, kurā gandrīz katra jauna vietne to zināmā mērā integrē. Tā ir jebkura tīmekļa dizaina galvenā sastāvdaļa, jo arvien vairāk tiek izmantotas mobilās ierīces.

Pateicoties CMS platformām un dažādiem tīmekļa dizaina rīkiem, tās var izmantot pat tie lietotāji, kuriem nav zināšanu par kodēšanu.

Es ceru, ka šis raksts palīdzēja jums apvērst galvu par atsaucīgu tīmekļa dizainu un to, kā jūs to varat izmantot!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map