Kā izveidot saistošu korporatīvo emuāru saturu?

izveidot saistošu korporatīvo emuāru saturu


Uzņēmuma vietne, kurā jūs dalāties ar to, kas jūs esat un ko jūs darāt, kā arī jūsu kontaktinformācija un varbūt pat daži darba paraugi un attēli, mūsdienās to vienkārši neizgriež internetā. Lai sekmētu veiksmīgu un jaudīgu klātbūtni tīmeklī, jums ir jābūt dzīvīgai vietnei un uzņēmuma emuāram, kas regulāri ražo saturu..

Nekas nav skumji redzēt kā uzņēmuma emuārs, kurā jūs uzaicināt savus apmeklētājus dalīties savās domās ar viņiem, tikai lai viņi redzētu, ka tas nav atjaunināts pēdējo pāris mēnešu laikā. Tas rada neapmierinātību, un tas jūsu biznesam nenāk par labu. Jums jāinformē apmeklētāji, ka jūsu uzņēmumu veido dzīva cilvēku grupa, kas vēlas palīdzēt un dalīties ar informāciju ar viņiem. Uzticēšanās ir vissvarīgākais jebkura biznesa līguma faktors, un tā nodibināšana ar potenciālajiem klientiem ir būtiska jūsu biznesa panākumiem.

Tāpēc jūs jau esat sapratuši, ka jums labāk jāiesaista sava emuāra apmeklētāji un jāpiešķir viņiem kaut kas vērtīgs, pirms jūs sāktu nodarboties ar uzņēmējdarbību. Ne tikai tas, bet arī atjaunināta emuāra izveidošana ir būtiska jūsu vietnes SEO. Tāpēc jums ir jāizstumj pastāvīga augstas kvalitātes satura plūsma, lai iegūtu pēc iespējas augstāku rangu.

Lai palīdzētu jums padarīt jūsu uzņēmuma emuāru daudz labākā situācijā, piesaistīt tam vairāk apmeklētāju un pēc iespējas vairāk ieinteresēt šos apmeklētājus, mēs esam izveidojuši šo padomu sarakstu, kurus mēs izmantojam arī mūsu saturā!

Tātad, redzēsim, kā izveidot labāko saturu!

Izveidojiet saturu ar noteiktu mērķi

Jums nevajadzēs visu dienu rakstīt labu satura daļu, taču, jo vairāk uzmanības jūs tam pievērsīsit, jo labāk tas būs dabiski. Bet laba un noderīga satura veidošanai nevajadzētu būt jūsu vienīgajam mērķim. Jums ir jāvada bizness, tāpēc izveidojiet saturu, kas palīdzēs sasniegt jūsu biznesa mērķus.

Ko jūs vēlaties sasniegt ar savu emuāru? Vai vēlaties iegūt vairāk potenciālo pircēju? Veidot uzticību saviem klientiem? Vai vienkārši izveidojiet pozitīvu sava uzņēmuma tēlu? Uzrakstiet savu saturu tā, lai tas palīdzētu sasniegt šo mērķi vai jebkuru citu mērķi, kuru esat sev izvirzījis.

Jūsu emuārs ir viens no galvenajiem veidiem, kā jūs varat sazināties ar auditoriju un potenciālajiem klientiem un biznesa partneriem, tāpēc izmantojiet to pilnā apjomā!

Esiet resurss, kas jūsu lasītājiem faktiski vajadzīgs

Jūsu uzņēmuma emuārs nav tikai vieta, kur jūs runājat par to, kas notiek birojā, un to, kas ir nākamais solis jūsu biznesam. Tas vispār nav saistīts ar jūsu biznesu, tas attiecas uz jūsu klientiem un lasītājiem. Tā ir vieta, kur dodaties dalīties ar savu viedokli un sniegt cilvēkiem noderīgu informāciju, kas viņiem palīdz risināt viņu problēmas.

Jo vairāk jūsu saturs tiek koncentrēts uz noteiktu lietotāju problēmu risināšanu, jo vairāk tas piesaistīs lasītājus un palīdzēs viņiem novest pie pārdošanas piltuves un beigās veikt pārdošanu..

Ziniet precīzus atslēgvārdus, kas virza apmeklētāju uzdotos jautājumus, un izveidojiet viņiem savu saturu.

Lieciet lasītājiem doties uz jūsu emuāru, jo jūs viņiem sniedzat atbildes. Ņemiet vērā, ka meklētājprogrammas galvenā funkcija ir sniegt lietotājiem atbildes uz viņu jautājumiem.

Izmantojiet labāko SEO praksi lapā

Ja strādājat ar satura pārvaldības sistēmu, tā lielākā daļa jau ir iestatīta. Bet, ja jums vai jūsu uzņēmumam ir vietne, kas tika izstrādāta no jauna, tas ir atšķirīgs stāsts. Jebkurā gadījumā ir labi zināt un ieviest labāko SEO praksi, lai meklētājiem būtu vieglāk atrast kādu noderīgu saturu. Šī taktika nenovirzīs jūs tieši meklētājprogrammu ranžēšanas lapas augšpusē, taču tā noteikti palīdz meklētājprogrammām.

Izmantojiet šo:

 • SEO draudzīgi URL
 • Iekļaujiet atslēgvārdus virsraksta pirmajos trīs vārdos.
 • Pirmajos 100 vārdos iekļaujiet atslēgvārdus.
 • Ievietojiet atslēgvārdus izmantotā attēla faila nosaukumā un tā augšējā aprakstā.
 • Rakstiet garu, labi uzrakstītu saturu (apmēram 2000 vārdu), jo Google un arī lietotājiem tas patīk vairāk.

Mērķis oriģinalitātei

Laba satura rakstīšana ir viens no galvenajiem veidiem, kā jūs pamanāt internetā. Mēs visi dzirdējām frāzi „Saturs ir karalis“Iemesla dēļ. Meklētājprogrammas ir rīki satura atklāšanai, un tie dod priekšroku vietnēm, kurās ir daudz atbilstoša satura, salīdzinot ar vietnēm, kurās ir maz satura vai tās nav vispār. Tātad, ja jūsu emuārā ir ielādēts saturs, tas ir svarīgs ranga faktors, taču noteikti neizmantojiet to, jo jūs galu galā tiksit sodīts.

Izmantojot izmantošanu, es domāju dažu tīmekļa pārziņu ieradumus, kuru mērķis ir kaut ko tur iegūt. Viņi izmanto tādu taktiku kā raksta pārvēršana (raksta vārdu aizstāšana ar sinonīmiem un tamlīdzīgiem), satura kopēšana, citu cilvēku ziņu atkārtota nosūtīšana vai santīmu samaksa par vergu darbu, un viņu vietnei ir zemas kvalitātes saturs. Vienkārši aizmirst par jebkuru gudru ideju, kas palīdzētu jums masveidā ražot zemas kvalitātes pildvielu, jo tā ir bezjēdzīga un kaitīga. Jūs arī nesaņemsit daudz viesu ierakstus, ja runājat par vairākām izmantotajām tēmām un pārāk daudz kopējat citu cilvēku idejas.

Tātad ar oriģinalitāti es domāju oriģinālas koncepcijas un idejas. Rakstiet par visu, kas jums ir prātā un noderīgs. Ja jums nav nekā noderīga, ko teikt saviem lasītājiem, to nav vērts teikt.

Rakstiet labus stāstus

Kopš tā laika cilvēki izmanto stāstus, lai izteiktu savu viedokli dzimusi valoda. Stāsti ir viens no galvenajiem veidiem, kā gūt punktu, un tie ir arī tie, kas mūsu prātus visvairāk aizņem.

Labs stāsts padara visu izklaidējošāku, kas aizrauj lasītāju. Novediet viņu truša caurumā un izmantojiet savu stāstu, lai iegūtu savu viedokli. Ja jūs rīkojaties pareizi, lasītāji būs ne tikai daudz saistošāki, bet arī daudz vieglāk iemācīsies.

Izmantojiet jaudīgus virsrakstus

Virsraksts ir pirmā lieta, ko cilvēki lasa, un pirmā lieta, ko viņi izmanto, lai novērtētu, vai ir vērts apskatīt jūsu saturu. Virsraksts ir tikpat svarīgs kā pats saturs. Daži svarīgākie teikumi, kurus jūs rakstāt auditorijai, un jums tas ir jāizveido tā, lai tieši runātu ar viņiem. Viņu interese jāizraisa ar provokatīvu lietu, kas daudz teikts vienā teikumā.

Ziņojums, ar kuru jāpaziņo virsrakstam, ir “Kā šī ziņa jums izrādīsies vērtīga”. Labs pietiekami provokatīva virsraksta piemērs ir “10 psiholoģijas triki, kas ikvienam liks jums uzticēties”. Tas ir īsi, daudz saka par saturu un izraisa lasītāja interesi, ņemot vērā, ka, protams, jūs to parādāt pareizajai auditorijai.

Kad būsit izveidojis labu virsrakstu, ir svarīgi arī rakstīt jaudīgu ievaddaļu pirmajos 100 jūsu ziņas vārdos.

Kad lasītājs ir ticis garām virsrakstam, viņš sāk lasīt saturā un dažos pirmajos teikumos izlemj, vai konkrētu satura daļu ir vērts lasīt. Tātad jums ir ierobežots rāmis, kurā jums ir jāieliek daudz informācijas, lai pārliecinātu lasītāju, ka tas, ko viņi gatavojas lasīt, izrādīsies viņiem vērtīgs.

Izmantojiet vizuālo komunikāciju

izmantot vizuālo komunikāciju

Attēls saka tūkstoš vārdu. Cilvēki ir radījumi, kuru vadīšana ir vizuāla, un, izmantojot jūsu vietnē pārliecinošus vizuālos materiālus, tā panākumu iespējas tiek dubultotas. Tikai nelielai daļai cilvēku patīk lasīt lielos teksta gabalos, lai nonāktu pie tēmas būtības. Tāpēc, lai piesaistītu mūsu apmeklētāju uzmanību un palīdzētu viņiem daudz vieglāk izprast noteiktas koncepcijas, ir ļoti svarīgi izmantot daudz attēlu, iegult video un infografiku..

Attiecīgos attēlus ir samērā viegli atrast un izgatavot. Ja iegultat videoklipus, varat pats izveidot lēti, bez ražošanas budžeta. Bet tam nav jābūt arī jūsu videoklipam. Kamēr tas būs labi izveidots un atbilstošs jūsu tēmai, tas jūsu emuāra ziņu padarīs daudz pievilcīgāku. Jau tagad ir skaidrs, ka videoklipi piesaista apmēram 3 reizes vairāk apmeklētāju un saites nekā vienkārša, rakstīta ziņa.

Ja savā saturā izmantosit atbilstošus attēlus un videoklipus, no tiem jūs iegūsit šokējoši labākus rezultātus.

Iesaistiet kopienu un atbildiet uz komentāriem

Gandrīz ikviens var dalīties viedoklī vai rakstīt emuāra ziņu, kāpēc gan nelūgt to darīt jūsu lasītājiem? Viņiem varētu būt daudz labu ideju un lietu, ar kurām viņi vēlas dalīties. Ja daži no viņiem rakstīs jums ziņu, tas būs izdevīgi emuāram un arī citiem jūsu lasītājiem.

Bet pat ja jūs vēlaties visu laiku radīt pats savu saturu un vēlaties veidot savu emuāru, risinot problēmas un palīdzot cilvēkiem, ir skaidrs, ka viņiem būs vairāk jautājumu jums. Viņi vai nu ierakstīs tos komentāros, vai arī sazināsies ar jums, izmantojot jūsu kontaktinformāciju.

Veiksmīga emuāra vai jebkura veiksmīga mārketinga pasākuma vadīšana ir balstīta uz abpusēju sarunu. Tāpēc ir svarīgi atbildēt uz apmeklētājiem komentāros un mudināt arī citus iesaistīties diskusijā. Ja atrodat jautājumus, kas bieži tiek uzdoti, ir piemērots laiks, lai rakstītu ziņas par tiem.

Runājiet tieši auditorijai draudzīgā veidā

Labākais veids, kā panākt, lai cilvēki, kas vēlas lasīt jūsu teikto, ir tieši sarunāties ar viņiem, piemēram, viņi ir jūsu draugi. Tas padarīs jūsu rakstīto daudz dabiskāku un palīdzēs jums atbrīvoties, ja jūtat, ka ir grūti savas idejas ievietot uz papīra. Tas arī liks cilvēkiem klausīties, jo lielākajai daļai no mums patīk dzirdēt, kas draugam ir jāsaka.

Dodieties taisni līdz vietai

Nekas nav satraucošāks, kad meklējat atbildes, un persona, kuru lūdzat, turpina pukstēt ap krūmu. Noslaukiet visu pildvielas saturu un koncentrējieties uz vērtīgas informācijas sniegšanu tiešā veidā.

Tas prasīs daudz īsāku amatu, bet radīs daudz labāku kompozīciju. Šādi rakstīt ir daudz grūtāk, un jāveic arī vairāk pētījumu, taču tas pretī piepildīs jūsu saturu ar vērtību. Man nav jāpaskaidro, kāpēc labāk uzrakstīts un bagātīgāks satura saturs piesaistīs jūsu vietnei vairāk lasītāju.

Garāki amati noteikti nedarbosies labāk, tāpēc aizmirstiet par daudzumu un tā vietā samaziniet kvalitāti!

Dodiet divreiz tik, cik iegūstat

Ja jūs vienmēr mēģināt pārdot savus produktus, cilvēki diezgan ātri zaudēs interesi par jūsu emuāru. Nekas nav kaitinošāks par pastāvīgiem uznirstošajiem logiem, kuros tiek lūgts apskatīt izstrādājumu, kaut ko iegādāties vai lejupielādēt. Cilvēki ir slimi un noguruši, ka tos pārdod, un viņi to vēlas vairāk cilvēku mijiedarbības. Viņi maksās par kaut ko viņiem noderīgu, taču viņi ātri zaudēs interesi, ja jūs to iespiedīsit zem deguna.

Tā vietā strādājiet, lai viņiem palīdzētu, un pārdomāti vadiet sarunu. Raugieties, lai dotu viņiem pēc iespējas vairāk, un tikai tad lūdziet viņiem kaut ko. Mēģiniet strādāt pie domāšanas vadības ar katru jūsu publicēto saturu un pārvērtiet sevi par ietekmētāju.

Palīdziet lasītājiem rīkoties uzreiz

Ja zināt, kādi jautājumi jūsu auditorijai parasti ir un ko viņi vēlas paveikt paši, cik ātri un viegli, tad jums ir jāpalīdz viņiem. Jūs varat rakstīt ceļvežus, konsultācijas un daudz mācību materiālu, uz kuriem jūsu lasītāji var reaģēt.

Ja jūs to darāt labi, jūs lasītājam uzreiz sapratīsit, kā viņi var izmantot informāciju un strādāt pie savu mērķu sasniegšanas, kad viņi ir pabeiguši lasīt.

Esi konsekvents ar savu darbu

Labu uzņēmuma emuāru uzturēšana nenozīmē dažu ziņu rakstīšanu, lai tur kaut kas atrastos. Jā, emuārs nebūs tukšs, un, iespējams, viens ieraksts nedēļā to padarīs vēl labāku. Bet ņemiet vērā: jo biežāk jūs publicējat saturu, jo vairāk lietotāju jūs piesaistīsit un jo vairāk potenciālo klientu būs jūsu uzņēmumam.

Lai piesaistītu auditoriju, izmantojiet vairākus kanālus

Ziņu rakstīšana savā emuārā nav vienīgais veids, kā reklamēt savu saturu. Faktiski tas ir pirmais solis. Veiksmīgākie uzņēmuma emuāri izmanto dažādu auditoriju iegādes kanāli, jo viņi zina, ka tikai daži cilvēki regulāri apmeklēs viņu emuāru.

Divi galvenie kanāli, ko lielākā daļa uzņēmumu izmanto, ir e-pasta mārketings un sociālie mediji. E-pasta abonenti, visticamāk, regulāri apmeklēs jūsu emuāru un dalīsies ar jūsu ziņām ar citiem.

Ja jūs atstājat lietotājus ar aicinājumu uz darbību vai uznirstošo logu, kas viņiem palīdz abonēt jūsu biļetenu, viņi, iespējams, to darīs, ja viņi jūsu saturu uzskatīs par vērtīgu.

Pievienojiet interaktīvo saturu

Kad esat zinājis savu lasītāju intereses, teksts, video un attēli nav vienīgais satura veids, kuru varat izmantot. Varat izveidot dažāda veida interaktīvu saturu, piemēram, viktorīnas, spēles, aptaujas un jebko citu, kas liek lietotājam rīkoties jūsu vietnē. Jo jautrāku satura pieredzi jūs varat izveidot, jo labāk tā piesaistīs jūsu lasītājus.

Ir dažādi autori

Varat uzaicināt citus emuāru veidotājus rakstīt viesu emuārus vai arī tiem ir vairāki autori no jūsu uzņēmuma.

Ja emuāru raksta tikai viens cilvēks, tas var kļūt diezgan garlaicīgs un garlaicīgs, ja tas nedaudz nemaina savu stilu. Lai mazliet mainītu jūsu balss signālu un pārliecinātos, ka jūsu emuārs ir svaigā stilā, daudzajiem autoriem ir jāraksta jūsu emuārs.

Secinājums

Tur jums tas ir! Labākie veidi, kā padarīt jūsu saturu auditoriju saistošāku un sniegt savam emuāram tik svaigu pārmaiņu vēsmu, kuru tas tik bagātīgi ir pelnījis. Izmantojot vērtīgu informāciju un personīgo rakstīšanas stilu, dodiet savam uzņēmumam lielu popularitātes pieaugumu.

Lietotāju iesaistīšana nav viegls ceļš, taču, kamēr jūs zināt, kam jūs veidojat saturu, varat to staigāt.

Es ceru, ka jums patika lasīt šos padomus un ka mēs drīz jūs redzēsim!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map