Kā izveidot savu emuāru un kļūt par profesionālu emuāru autoru?

kā izveidot profesionālu emuāru


Pirms desmit gadiem reti varēja dzirdēt par kādu, kurš uztur un uztur emuāru. Lielākoties cilvēki to darīja tikai hobija dēļ, un viņi nedomāja par peļņas gūšanu vai reklāmguvumu optimizēšanu vai stratēģijām, kas varētu piesaistīt vairāk lasītāju. Mūsdienās emuāru veidošana ir kļuvusi par profesiju, kurā cilvēki veido saturu savā emuārā, lai ne tikai dalītos viedoklī, bet arī nopelnītu naudu no emuāru veidošanas. Iepriekšējā rakstā mēs jums parādījām, kāpēc uzņēmumam ir nepieciešams emuārs un kā lasītājus pārvērst par klientiem; šodien es jums parādīšu kā izveidot savu emuāru, neatkarīgi no tā, ko jūs darāt, lai gūtu peļņu vai tikai prieka pēc.

Lai izveidotu profesionālu emuāru, ir vienkāršāk, nekā jūs domājat; šeit ir daži soļi, kas jums jāveic pirms tiešsaistes ceļojuma sākšanas.

Tēmas izvēle

Sava emuāra nišas izvēle var būt visgrūtākā sastāvdaļa. Jūsu emuāra tēma var būt jebkas, ko varat iedomāties. Tam nav jābūt unikālam, jums nav jāizgudro ritenis no jauna, vienkārši jāizvēlas niša, par kuru varat rakstīt, un jūs aizraujaties. Ja ievērojat stingru diētu par to, kā zaudēt svaru, vai dodaties pasaules tūrē un vēlaties izveidot dokumentāciju par vietām, kur esat bijis, vai vienkārši vēlaties dalīties ikdienas gaitās par vecāku darbu, varat sākt blogu . Jūs varat arī gūt iedvesmu no iecienītākajiem emuāru autoriem; Es esmu pārliecināts, ka jūs lasāt un sekojat kādai populārai vietnei, ka pat nezināt, ka tie patiesībā ir emuāri.

Jums nav jābūt superprasmēm rakstīšanas jomā, jo tas uzlabos virsstundas, taču, ja vēlaties, lai cilvēki to tiešām lasa, jums būs jāpieliek pūles un aizrautība laba un informatīva satura izveidē..

Emuāru veidošanas platformas izvēle

Jūs nāca klajā ar labu tēmas ideju, tagad jums jāizvēlas programmatūra, kas ļaus jums viegli izveidot un publicēt savu saturu. Ir daudzas platformas, no kurām jūs varat izvēlēties, vairums cilvēku izmanto tādu bezmaksas programmatūru kā WordPress, Tumblr, Blogger un citas. Tur emuāru veidošanas platformas piedāvā arī bezmaksas mitināšanu, tāpēc pēc konta izveides un aktivizēšanas jūs esat gatavs doties un sākt blogošanu. Šie emuāri tomēr tiek publicēti apakšdomēnos, piemēram, yourblogname.wordpress.org, kas varētu būt noderīgi sākumam, taču, ja plānojat kļūt par profesionālu emuāru autoru, jums būs jāiegādājas domēna vārds un ap to jāveido zīmols..

sāciet blogošanu, izmantojot WordPress

Populārākā emuāru veidošanas platforma ir WordPress; šo programmatūru var instalēt gandrīz jebkurā tīmekļa mitināšanas kontā, un to var viegli atjaunināt un uzturēt; administrācijas panelis ir arī ļoti vienkāršs un ērti lietojams, lai sāktu, nav vajadzīgas tehniskas prasmes vai iepriekšēja pieredze. Ir svarīgi uzmanīgi izvēlēties platformu, jo ar to jums būs jāstrādā tik ilgi, kamēr vēlaties saglabāt savu emuāru; pārslēgšanās no platformas uz citu var būt sarežģīta, tāpēc attiecīgi izvēlieties programmatūru.

Izvēlieties sava emuāra vārdu un tīmekļa mitinātāju

Tāds domēna vārds kā yourownblog.com ir profesionālāks un vieglāk zīmolojams nekā sub-domēns bezmaksas mitināšanas platformā. Ja plānojat kļūt par profesionālu emuāru autoru un jau esat tam izvēlējies labu vārdu, jums būs nepieciešams arī profesionāls tīmekļa mitināšanas pakalpojums. Bezmaksas emuāru veidošanas platformas var būt uzticamas un var šķist daudzsološas, lai sāktu, taču jums nav iespējas kontrolēt tīmekļa mitināšanas kontu. Jūsu emuāra funkcionalitāti nav iespējams paplašināt, jebkura iemesla dēļ jūs varat viegli aizliegt, un jūs varat pazaudēt savu emuāru bez iespējas neko darīt tā labā; galu galā jūs izmantojat bezmaksas pakalpojumu, par ko sūdzēties?

Ja jums ir apmaksāts tīmekļa mitināšanas konts un domēna vārds, jums būs pilnīga kontrole pār jūsu vietni. Jūs varat instalēt jaunus spraudņus, pielāgot emuāru, kā vēlaties, un padarīt to unikālu un izcilu.

Ja jums varētu būt problēmas laba emuāra nosaukuma izvēle, šeit ir mūsu ceļvedis par to, kā izvēlēties perfektu domēna vārdu, kā arī jūs varat izvēlēties tīmekļa mitināšanas plānu no mūsu visaugstāk novērtētajiem mitinātājiem.

Satura izveidošana, publicēšana un kopīgošana

Jūs esat informēts par visām neveiklajām lietām, mitināšanas konts darbojas labi, un emuārs ir tiešsaistē; jūs apkopojat informāciju, rakstāt piezīmes un veidojat satriecošus rakstus. Droši vien jūs jau esat publicējis divdesmit rakstus, un jūs gaidāt, ka apmeklētāji mijiedarbosies ar jūsu emuāru komentāru veidā. Var paiet zināms laiks, līdz jūsu vietne sāk saņemt trafiku no meklētājprogrammām ar tīru saturu, tāpēc, ja vēlaties paātrināt trafika plūsmu, jums būs jānodarbina draugi tiešsaistē.

izveidojiet publicēšanu un kopīgojiet saturu

Sāciet meklēt emuārus, kas līdzīgi jūsu tēmai, un atstājiet komentāru par viņu ziņām, pieminot jūsu vietni. Nereklamējiet sevi un nelūdziet cilvēkus apmeklēt jūsu emuāru, vienkārši atkārtojiet ar laipnu un informatīvu ziņojumu, un jūs redzēsit, kā notiek maģija..

Neaizmirstiet par sociālajiem medijiem. Jautājums draugiem tweet un dalīties ar jūsu emuāra ierakstiem var būt labs sākums. Apvienošanās dažādos forumos un tiešsaistes grupās, kur pieminēsit savu vietni, var būt arī labs veids, kā pulcēt sekotājus. Ilgtermiņā jūs vēlaties izveidot spēcīgu sociālo mediju tīklu ap savu emuāru, lai jūs varētu uzreiz paziņot par katru jaunu ziņu savai auditorijai un iegūt tūlītēju trafiku.

Iesaiņošana!

Es atceros, cik ļoti aizrāvos, kad pirmo reizi sāku blogot. Kopš šī datuma man tas bija garš ceļojums, un šajā periodā uzzināju daudz, bet tas bija ļoti jautri. Ja arī jūs esat izgājis un vēlaties sākt savu emuāru ar profesionālu pieskārienu, es iesaku iet uz WordPress emuāru un labu hostinga pakalpojumu sniedzēju. Esiet neatlaidīgs, esiet kaislīgs un nepadodies, šādā veidā jums veiksies; un ne mazāk izklaidējies!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map