Kā izveidot tiešsaistes veikalu ar WordPress?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Kā izveidot tiešsaistes veikalu ar WordPress?
0 8 мин.

kā izveidot tiešsaistes veikalu ar


2016. gadā e-komercijas pārdošanas apjomi Amerikas Savienotajās Valstīs sasniedza 396 miljardus USD, un paredzams, ka līdz 2020. gadam e-komercijas tirgus pieaugs līdz milzīgiem 684 miljardiem USD.. Skaidrs, ka šis ir labāks laiks nekā jebkurš, lai īstenotu šo tiešsaistes veikala ideju, kuru jūs vienmēr esat izvirzījis uz degļa.

Ar šodienas daudzveidīgo e-komercijas risinājumu un rīku komplektu tiešsaistes veikala atvēršanas process ir ievērojami vienkāršots līdz vietai, kurā pat pirmreizējie lietotāji to var izmantot ar minimālām pūlēm..

Veidojiet uz WordPress

Atkarībā no jūsu pieejas tiešsaistes veikala izveidošanai jums var nākties izvēlēties starp divām iespējām: meklēt integrētu e-komercijas platformas risinājumu, kur lielākajai daļai tehnisko un mitināšanas aspektu jau tiek risināta atkārtota ikmēneša maksa (piemēram, Weebly vai Volusion), vai arī izvēloties pašpietiekamu platformu, lai uzlabotu elastību un pilnīgu kontroli pār visiem jūsu tiešsaistes veikala aspektiem. Ja neveicat ikmēneša saistības un neesat pilnībā elastīgs, labākais risinājums ir pašpietiekams e-komercijas risinājums..

Kā universāla satura pārvaldības sistēma, WordPress ir spējīga darbināt jebkura veida vietnes, kas ietver arī e-komercijas vietnes.

Ja jūs jau iepriekš esat izmantojis WordPress – vai nu emuāram, vai cita veida vietnei, jūs droši vien zināt, ka tā ir daudz. WordPress tīmeklī ir visuresošs, jo tas ir daudzu vietņu izvēlēts CMS. Neatkarīgi no tā, vai tā priekšrocības tiek analizētas no SEO viedokļa, no lietojamības vai elastības viedokļa, WordPress darbojas labi visās šajās kategorijās.

WordPress ir veidots, paturot prātā satura patēriņu (teksts, attēli, video, attēli utt.). Bet kā ir ar e-komerciju? Vai WordPress ir tas, kas nepieciešams, lai apstrādātu e-komercijas vietņu īpašo realitāti?

Jebkura tiešsaistes veikala galvenā iezīme ir taksometrs, kas atrodas starp piedāvātajiem produktiem / pakalpojumiem un patērētājiem. Bet citas funkcijas, piemēram, norēķinu vārti, pasūtījumu apstrāde, krājumu pārvaldība, nosūtīšanas likmes aprēķināšana, produktu katalogi, atlaižu kuponi, produktu pārskati utt., Ir arī funkcijas, kas jums var būt nepieciešamas tiešsaistes veikala vadīšanai..

Kādu iepirkumu grozu izvēlēties?

WordPress ar šīm funkcijām neiznāk, tomēr šīs funkcijas var iegūt, izmantojot spraudņus. Šeit noderēs iepirkšanās ratiņi, kas palīdzēs jūsu vietnei pievienot e-komercijas funkcionalitāti.

Kā bezmaksas atvērtā koda iepirkumu groza spraudnis, kas izveidots tieši WordPress, WooCommerce palīdzēs jums gūt peļņu no esošās WordPress vietnes vai izveidot pielāgotu tiešsaistes veikalu.

Šeit ir dažas no lielākajām priekšrocībām, izvēloties WooCommerce izveidot tiešsaistes veikalu:

 • Lieliski piemērots jebkuram izmēram: WooCommerce ir piemērots jebkuram mazam vai lielam tiešsaistes veikalam, nodrošinot vienmērīgu pirkšanas pieredzi neatkarīgi no jūsu veikala lieluma.
 • Mobilam draudzīgs: Palielinoties mobilo pircēju skaitam, jūsu tiešsaistes veikala optimizēšana, lai piedāvātu izcilu iepirkšanās pieredzi arī mobilajām ierīcēm orientētiem pircējiem, ir vēl viens WooCommerce spēks un aspekts, kas, protams, nepaliks nepamanīts meklētājprogrammās..
 • Piemērots jebkuram profilam: WooCommerce atvieglo jebkura produkta pārdošanu – digitālu vai fizisku. Pateicoties WooCommerce ģeogrāfiskās atrašanās vietas atbalstam, varat pievienot nosūtīšanas un nodokļu kalkulatoru.
 • Veidots, ņemot vērā SEO: Darbojoties ar WordPress, WooCommerce gūst labumu no savas SEO labākās prakses.
 • Iespēja norēķināties uzreiz: Ir pieci iebūvēti maksājumu vārti (tiešais bankas pārskaitījums, čeka apmaksa, skaidras naudas saņemšana, PayPal un vienkāršota komercija ASV), un vēl vairāki ir pieejami kā paplašinājumi (Amazon Payments, Stripe, Authorize.net utt.).
 • Daudz galveno funkciju un paplašinājumu: Jūs varat gūt labumu no tā pamatfunkciju (krājumu pārvaldība, vairākas norēķinu iespējas, piegādes iespējas, atlaides un kuponi utt.) Un paplašinājumu (produktu papildinājumi pielāgotu produktu pārdošanai, WooSubscription abonētu produktu un pakalpojumu pārdošanai, WooCommerce Bookings) saraksta. tiešsaistes tikšanās plānošanai utt.), kas praktiski bezgalīgām iespējām ļauj pielāgot klienta iepirkšanās pieredzi.
 • Dizaina bagātība: WooCommerce ir ne tikai ļoti funkcionāla, bet arī lieliska platforma, lai pārsteigtu klientus ar acu konfekšu dizainu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties integrēt WooCommerce ar WordPress motīvu vai arī izvēlaties bezmaksas vai premium klases WooTheme, praktiski nav nekādu ierobežojumu tam, ko jūs varat sasniegt.

Kas ir PCI atbilstība? Kas jums būtu jāzina par PCI ievērošanu kā tiešsaistes veikala īpašniekam?

Kādu resursdatoru izvēlēties WooCommerce?

bluehost ieteiktais e-komercijas mitināšana

Lielākoties tiešsaistes veikala mitināšanas vajadzības ļoti atšķiras no parastās vietnes vai emuāra. Jūsu izvēlēto mitināšanas veidu ietekmē tādi faktori kā jūsu tiešsaistes veikala lielums, saņemtā trafiks un jūsu apstrādātā klienta informācija..

Runājot par e-komerciju, jums jāmaina domāšana no tradicionālajiem dalīta hostinga plāniem uz e-komercijai optimizētiem risinājumiem un VPS plāniem. (Jāizlasa: kāpēc tiešsaistes veikalā nevajadzētu izmantot dalītu mitināšanu?)

Ja jūs vadāt lielu veikalu ar tūkstošiem produktu, VPS mitināšanas plānā tiks ņemtas vērā īpašās prasības (augsta pieejamība, papildu resursi, augstāka drošība, labāka veiktspēja, mērogojamība utt.), Kas jūsu veikalam var būt nepieciešams, lai piegādātu labākā iepirkšanās pieredze jūsu klientiem.

Kā WordPress apstiprināts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, BlueHost piedāvā saviem klientiem četrus VPS hostinga plānus – standarta, uzlaboto, premium un galīgo -, kas ir izveidoti jau no sākuma uz mākoņu tehnoloģiju, lai jūs varētu izbaudīt lielāku kontroli, lielāku elastību un lielāku enerģijas daudzumu savam vietne.

Atkarībā no izvēlētā plāna jūs varat iegūt līdz 4 CPU kodoliem, 240 GB SAN krātuves, 8 GB RAM, 4 TB joslas platumu, 1 bezmaksas domēna vārdu, 2 IP adreses un diennakts atbalstu. Šajos VPS plānos ietilpst arī iekļauts cPanel, dinamiski resursi (iespēja pievienot vairāk resursu lidojuma laikā), SSH piekļuve ar saknes atļauju, SSL un daudzas citas funkcijas patiesi pārveidojošai hostinga pieredzei.

Izmaksas par VPS plāniem BlueHost svārstās no USD 19,99 mēnesī par sākuma līmeņa VPS plānu līdz USD 59,99 mēnesī par Ultimate plānu.

Mazāki tiešsaistes veikali ar mazāku trafiku var gūt labumu arī no BlueHost WooCommerce optimizētajiem plāniem, kas nāk ar WooCommerce iepriekš instalētu, speciālu atbalsta līniju, 1 bezmaksas domēna vārdu, neizmērītu vietnes vietu un joslas platumu, SpamExperts, Domain Privacy un SiteBackup Pro dažos plānos, SSL sertifikāts, īpaši IP un mārketinga piedāvājumi, kas iekļauti visos plānos. WooCommerce optimizētie mitināšanas plāni sākas tikai ar USD 11,95 mēnesī.

Izveidojiet savu interneta veikalu tūlīt!

Iestatiet savu WooCommerce tiešsaistes veikalu vietnē BlueHost un sāciet pārdošanu jau šodien!

Sākt tagad! – 13,99 USD / mēn. »

BlueHost nav gluži tas, ko jūs meklējat? Iepazīstieties ar mūsu 5 labāko WooCommerce mitināšanas pakalpojumu sniedzēju sarakstu, lai iegūtu vairāk alternatīvu.

Secinājums

Ja spēja pielāgot un pilnībā kontrolēt visus jūsu tiešsaistes veikala aspektus izklausās pēc kaut kā tieši jūsu aleja, WooCommerce ir jums piemērota platforma. Izmantojot WooCommerce, izmantojot WordPress SEO priekšrocības un funkcionalitāti, jūs varat viegli izmantot šīs priekšrocības, lai pievienotu e-komercijas komponentu jau esošajai WordPress vietnei vai pat izveidotu tiešsaistes veikalu no jauna..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector