Kā izveidot veiksmīgu grāmatu pārskatīšanas emuāru?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Kā izveidot veiksmīgu grāmatu pārskatīšanas emuāru?
0 18 мин.

sākuma grāmata-pārskats-emuārs


Vai jums vairāk patīk saritināties ar labu grāmatu nekā iet uz ballīti sestdienas vakarā? Vai jums patīk ideja nopelnīt, lasot grāmatas un rakstot par savu pieredzi? Grāmatu emuāra vai grāmatu pārskatīšanas vietnes vadīšana, iespējams, ir tikai jūsu lieta.

Jūs varat izvēlēties palaist grāmatu pārskatīšanas vietni kā savu pilna laika darbu vai arī varat to darīt, lai sasniegtu dažādus citus rezultātus. Jūs varat reklamēt savu grāmatu biznesu, ja jums tāds ir, un palielināt savu auditoriju. Jūs varat izveidot kopienu ap savu iecienīto hobiju un reklamēt savu iecienīto autoru.

Bet pat ja jūs tikai vēlaties pārskatīt grāmatas un dalīties ar savu viedokli ar cilvēkiem, jūs varat to maksimāli izmantot, izmantojot filiāļu mārketingu. Tādu grāmatu reklamēšana, kuras jums patika lasīt, ir ideāls veids, kā nopelnīt naudu no tā, kas jums patīk. Ja tas izklausās kā kaut kas, ko vēlaties darīt, šeit ir rokasgrāmata, kas palīdzēs jums to panākt. Mēs arī dalīsimies ar dažām lietām, kas jums būtu jāzina pirms darba sākšanas.

1. darbība: izveidojiet plānu

„Ja jums neizdodas plānot, jūs plānojat izgāzties“

Viena no galvenajām lietām, kas atšķir veiksmīgus emuārus no neveiksmīgiem, ir viņu plāns. Daudzi iesācēji emuāru autori pat nedomā par plāna izveidi, jo viņus patērē emuāra izveides tehniskie aspekti. Tomēr viņi aizmirst sava emuāra mērķi un to, kā tam vajadzētu darboties.

lasāmgrāmata

Pirms sākat veidot savu emuāru, vispirms vajadzētu izdomāt šādas lietas:

 • Grāmatu žanrs, uz kuru koncentrēsies.
 • Jūsu mērķauditorija (uz kādiem demogrāfiskajiem rādītājiem jūs koncentrēsities). Kam patīk lasīt tāda paša veida grāmatas?
 • Vai ir kāda veida grāmatu pārskatīšanas vietnes, kuras jums patīk? Ja nē, veiciet ātru meklēšanu un noskatieties, kā to izdara veiksmīgie.
 • Kā tiek strukturētas veiksmīgu grāmatu recenzēšanas vietnes un cik regulāri tās tiek publicētas.
 • Cik bieži esat plānojis publicēt svaigu saturu un cik grāmatas jūs varat lasīt?
 • Kā jūs gūstat peļņu no savas vietnes un nopelnīsit ar to naudu?

Jo vairāk laika jūs pavadīsit, atbildot uz šiem jautājumiem un izveidojot sava emuāra plānu, jo vairāk radīsies citi jautājumi. Bīstami ir emuāra veidošana, ja nav vajadzīga plānošana un visu svarīgāko aspektu noteikšana.

2. darbība: izvēlieties domēna vārdu

Jums būs nepieciešams vārds, kas precīzi raksturo to, ko jūs darāt, un to, ko jūsu lasītāji var cerēt atrast jūsu emuārā. Ja rakstāt par noteiktu žanru vai kustību, labākais veids, kā to nodot, izmantojot domēna vārdu / zīmolu.

Kad jums ir lieliska ideja, izpētiet un nāciet klajā ar dažiem labiem vārdiem. Varbūt jūs tikko uzvārds esat uzņēmis, bet nepadodieties. Vienkārši dodieties uz GoDaddy vai NameCheap un meklējiet esošos domēna vārdus un skatiet, kas ir pieejams. Domēnu var iegādāties arī caur savu mitināšanas uzņēmumu. Parasti jūs to iegūsit bez maksas, ja iegādājaties mitināšanas plānu (lūdzu, izlasiet 3. darbību, lai uzzinātu vairāk par šo).

Runājot par domēna vārda paplašinājumiem, varat izvēlēties kādu no trim galvenajiem paplašinājumiem: .com, net. un .org. Bet, ja jūs domājat, ka unikāli domēna paplašinājumi, piemēram, .reviews vai .club, labi darbotos ar jūsu domēnu, tie varētu jums palīdzēt nākt klajā ar daudz saistošāku vārdu. Personīgi es iesaku meklēt augstākā līmeņa domēna paplašinājumus (com, net, org), taču tas ir tikai mans viedoklis.

3. darbība. Iegūstiet labu tīmekļa mitināšanas plānu

bluehost-book-review-blog

BlueHost ir viena no labākajām likmēm, ja vēlaties sākt veidot emuāru. Tas piedāvā hostinga plānus par USD 3,95, kas samazinās jūsu sākotnējos ieguldījumus. BlueHost piedāvā bezmaksas domēna vārdu ar katru jaunu mitināšanas plānu. Tātad, ja jums vēl nav domēna, iespējams, vēlēsities to bez maksas reģistrēt vietnē BlueHost.

Viņu pakalpojumi ir arī optimizēti WordPress – platformai, kas jums jāizmanto emuāra veidošanai. BlueHost ir viena no oficiāli ieteiktajām vietnēm oficiālajā WordPress.org. BlueHost ir jaudīgs mitināšanas risinājums, kad izmantojat WordPress. Es ļoti iesaku BlueHost, jo tie ir uzticami, tiem ir pārsteidzošs klientu atbalsts un lielisks darbspējas laiks. Lūdzu, izlasiet mūsu padziļinātu pārskatu vietnē BlueHost, lai uzzinātu vairāk par šo uzņēmumu.

4. darbība: instalējiet WordPress

WordPress ir labākā emuāru veidošanas platforma. Ikvienam lietotājam, kurš nav prasmīgs tehnoloģiju lietotājs, ir vienkārši atvērt savu vietni, jo tā ir neticami draudzīga lietotājam. Pēc tam, kad esat reģistrējies un reģistrējies vietnē BlueHost, jums atliek tikai atrast WordPress savā vadības panelī un to instalēt. Jums būs jāveic tikai daži klikšķi un jāievada atbilstoša informācija. Instalēšana prasīs apmēram desmit minūtes (varbūt mazāk), un jūs sagaidīs WordPress vietnes pamattēma. Turpmāk jūs varat sākt veidot savu emuāru un padarīt to par tādu, kādu jūs to paredzējāt.

Ja jums varētu būt nepieciešama palīdzība WordPress instalēšanā savā BlueHost kontā, vienmēr varat meklēt palīdzību no BlueHost pārsteidzošā atbalsta vai arī sekot mūsu soli pa solim, kā izveidot emuāru mazāk nekā 15 minūšu laikā..

5. darbība: instalējiet nepieciešamos spraudņus

WordPress ir ļoti ērta paplašinājumu sistēma, kas lietotājiem padara neticami ērtu jaunu funkciju pievienošanu. Lai arī platforma ir ļoti jaudīga, tai ir pieejami vairāk nekā 42 000 paplašinājumu. Lai kāda funkcija jums būtu nepieciešama, varat to pievienot ar dažiem vienkāršiem klikšķiem, izmantojot informācijas paneli vai apmeklējot CodeCanyon. Lai padarītu lietas jums vienkāršāku, šeit ir daži no vissvarīgākajiem spraudņiem, kas jābūt katram emuāram.

Rauga SEO – Meklētājprogrammu optimizācija ir jūsu emuāra panākumu neatņemama sastāvdaļa. Jums būs jāoptimizē katrs tīmeklī izlaistais saturs. Yoast SEO padara to neticami vieglu, skenējot saturu un palīdzot jums pārvaldīt tādas svarīgas lietas kā SEO nosaukums, jūsu uzmanības centrālais atslēgvārds, meta apraksts un vēl daudz vairāk.

Tas pat pārbaudīs jūsu teksta lasāmību ar Flesch lasāmības pārbaudītāju un piešķirs tam punktu skaitu. Turklāt tas skenēs saturu, lai atrastu optimizācijas problēmas, kuras jums vajadzētu novērst, ļaujot atbrīvot pilnībā optimizētas ziņas savā emuārā. Šī iemesla dēļ Yoast SEO ir viens no labākajiem SEO spraudņiem. Papildus tam to pat var bez maksas izmantot ar iespēju to uzlabot, lai izmantotu augstākās klases funkcijas.

Jetpack – Jetpack uzlādēs jūsu emuāru, pievienojot visas nepieciešamās funkcijas, kuras WordPress kodols nevar. Tam ir ļoti dažādas iespējas, piemēram, pareizrakstības pārbaude, kontaktu formas, logrīki un daudz kas cits. Šis spraudnis ir iesaiņots; nav šaubu par to, un tas lieliski kalpos lielākajai daļai jūsu vajadzību. Papildus tam to var arī bez maksas izmantot, tāpēc kas tur ir nemīlēts?

Google Analytics WordPress – Jums būs jāpavada daudz laika, analizējot auditoriju un vietnes trafiku. Tas ir viens no vissvarīgākajiem tīmekļa pārziņa uzdevumiem. Google Analytics ir vieta, kur doties, lai analizētu, no kurienes nāk lielākā daļa auditorijas, un noskaidrotu viņu demogrāfiskos datus. Tomēr pastāvīgi nomainīt cilnes vai pieteikties savā Google Analytics kontā var būt diezgan apgrūtinoši. To ir daudz vieglāk izdarīt, instalējot Google Analytics spraudni.

Akismet – Neatkarīgi no tā, kādu emuāru vadāt, par to vienmēr būs komentāri par surogātpastu. Visu šo komentāru izdzēšana var prasīt stundas dienā, un neviens nevēlas ar to samierināties. Tāpēc Akismet automātiski noņems lielāko daļu jūsu surogātpastu komentāru, tos filtrējot.

BackWPup – Tiklīdz jūs sāksit pelnīt naudu ar savu emuāru, zaudēt kaut ko tajā būs daudz bīstamāk. Ja nevēlaties riskēt, izmantojiet BackWPup, lai plānotu dublējumkopiju izveidošanu visā vietnē. Jūs varat regulāri saglabāt visu, tāpēc jūs neesat neaizsargāti no uzlaušanas.

Relevanssi – WordPress ir labs, taču tas nav ideāls. Tam pat trūkst tādas pamata funkcijas kā meklēšana, bez kuras jūsu grāmatu pārskatīšanas vietne nebūtu tikpat izmantojama. Relevanssi var jums palīdzēt šajā jautājumā un sniegt lasītājiem atbilstošus meklēšanas rezultātus.

6. solis: instalējiet motīvu

Kad jūsu WordPress vietne ir izveidota un darbojas ar visiem saviem spraudņiem, ir pienācis laiks faktiski izveidot vietni, kuru lasītāji vēlēsies redzēt. Ņemiet vērā, ka jūsu jaunajiem apmeklētājiem būs nepieciešamas tikai sekundes, lai izlemtu, vai jūsu emuāru ir vērts lasīt, un pirmais, ko viņi redz, ir jūsu vietnes dizains. Tam ir jāparāda jūsu unikālais raksturs un nedaudz jāapraksta, kas ir jūsu emuārs. Izdomājiet, kādas jūtas un idejas vēlaties izteikt, un izveidojiet to.

Vieglāk pateikt, nekā izdarīt, vai ne? Nu ne tieši tā, jo WordPress ir daudz profesionāla izskata motīvu, kuru uzstādīšana un pielāgošana ir neticami vienkārša. Laba dizaina process tika padarīts arī daudz vienkāršāks ar Divi tēmu. Šī tēma nāk ar vizuālu velciet un nometiet lapu veidotāju, kas var jums palīdzēt pielāgot grāmatu emuāru, kā vēlaties. Tam ir ārkārtīgi visaptverošs interfeiss, kas ļauj salikt atsevišķus vietnes elementus, nepieskaroties pat koda rindiņai. Tas ir vienkāršākais veids, kā esmu atklājis, ka lietotāji, kas nav prasmīgi, var izveidot un pielāgot savu vietni tā, lai izskatās tieši tā, kā viņi to vēlas.

Šeit ir īss video par Divi tēmu:

Ja jums ir budžets, varat instalēt un izmantot bezmaksas WordPress motīvu, kas ir pieejama vietnē WordPress.org krātuve. Ir daudz pārsteidzošu bezmaksas motīvu, kurus varat izmantot grāmatu emuāram, taču tie piedāvā mazāk funkciju un pielāgošanas iespēju nekā premium tēma..

7. darbība: gūstiet peļņu no savas vietnes

Pelnīt naudu ar savu emuāru nav sekundārs uzdevums. Patiesībā, pirms sākat to veidot, jums vajadzētu izdomāt, kā jūs to vēlaties izdarīt. Ir vairākas iespējas, kuras varat izmantot monetizācijas gadījumā, šeit ir 5 no tām.

gūt peļņu no grāmatas-emuāra

Reklāma

Viens no vecākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu, izmantojot emuāru, ir tradicionālās reklāmkarogu reklāmas. Ar pastāvīgu trafika daudzumu jūs varat nopelnīt pienācīgu naudas summu. Kad maksājat par produktu, pakalpojumu un zīmolu reklamēšanu, jums ir divas galvenās iespējas.

 • Reklāmu tīkli – Ir daudz tādu reklāmas tīklu kā Google AdSense, kuros varat reģistrēties un viņu reklāmas parādīt jūsu vietnē. Jūs no viņiem iegūsit naudu par katru klikšķi, un viņi parādīs jebkāda veida reklāmas, kas ir vislabāk piemērotas jūsu auditorijai. Ja jūs ejat šo ceļu, jums nav pārāk daudz iespēju kontrolēt, kādas reklāmas tiek parādītas jūsu vietnē, un arī reklāmas tīkls to veiks..
 • Tiešā sludinājumu pārdošana – Jo lielāka auditorija ir jūsu emuārs, jo vērtīgāks tas kļūst un jo vairāk naudas jūs varat nopelnīt ar to. Ja vēlaties iznomāt vietu grāmatu pārskatīšanas emuārā reklāmām, varat to izdarīt arī ar saviem noteikumiem. Jūs varat iznomāt telpas konkrētiem uzņēmumiem par cenu, kuru jūs nolemjat, un jums arī jāsaglabā visa nauda. Tas noteikti ir godīgs spēles veids.

Filiāļu mārketings

Izmantojot saistīto mārketingu, varat reklamēt cita uzņēmuma produktu vai pakalpojumu un saņemt komisiju, kad kāds to pērk. Šī monetizācijas metode ir viens no ienesīgākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistē. Daudziem lielākajiem grāmatu pārdevējiem, piemēram, Amazon, IndieBound un The Book Depository, ir visas saistītās programmas. Jūs varat reģistrēties, atlasīt savas grāmatas, pārskatīt tās un sākt reklamēt viņu saistītās saites tekstā.

Turklāt jūs varat arī reklamēt kursus, ja atrodat atbilstošus. Varbūt jūs varētu dažus pārdot rakstiski

Pārdod savus produktus

Varat izlaist arī savu produktu vai pakalpojumu, kas ir visizdevīgākais veids, kā nopelnīt naudu, izmantojot grāmatu emuāru. Ja esat pietiekami veikls, varat izveidot savas e-grāmatas vai preces, piemēram, T-kreklus, kafijas krūzes vai jebkuru no tūkstošiem zīmolu produktu, ko varētu pārdot. Jums vienkārši jāzina, kas jūsu auditorijai, visticamāk, patiks un kuras no šīm lietām jūs varat nodrošināt. Varbūt vēlaties uzsākt tādu pakalpojumu kā TLC Book Tours, kuru uzsāka blogeru pāris.

Kad jūsu emuārā būs kāda autoritāte jūsu nišā, jūsu teiktajam būs daudz lielāka vērtība, jūs kļūsit par ietekmētāju. Daudzi uzņēmumi pastāvīgi meklē ietekmētājus, kuri varētu tos reklamēt ar amatu starpniecību. Šie uzņēmumi ir gatavi maksāt labu naudu par sponsorētajiem amatiem. Īpašā grāmatu emuāra gadījumā jūs varētu veikt sponsorētus darījumus ar izdevniecības uzņēmumiem.

Varbūt mazāk pazīstams autors izdod jaunu grāmatu un viņam ir vajadzīga neliela reklāma; viņš vai viņa labprāt samaksās jums par laiku, kas nepieciešams grāmatas pārskatīšanai. Kad jūs to padarīsit par autoritāti, jums būs daudz iespēju rakstīt sponsorētus ierakstus.

Ārštata rakstīšana

Tā kā jūs pilnībā balstīsit savu emuāru uz rakstīšanu, jūs, iespējams, būsit labs, rakstot pats. Kad esat ieguvis zināmu autoritāti, tā jums sniegs lielisku iespēju reklamēt savus rakstīšanas pakalpojumus. Jūsu emuārs būs lieliski piemērots, lai parādītu jūsu asprātību un rakstīšanas prasmes. Izmantojot to, jūs varat viegli sazināties ar uzņēmumiem un piedāvāt tiem rakstīšanas pakalpojumus vai arī dot viņiem iespēju sazināties ar jums. Jebkurā gadījumā jūs varēsit lūgt dūšīgu cenu par jūsu rakstīto.

8. darbība. Satiksmes palielināšana uz jūsu emuāru

Labi izstrādāta emuāra izveidošana un tā aizpildīšana ar augstas kvalitātes pārskatiem ir tikai pirmais solis. Jums būs jāpavada vienāds laiks, ja ne vairāk, katras jūsu reklāmas mārketingā. Atkarībā no tā, kāds ir jūsu budžets, jums būs dažādas iespējas, taču, ja vēlaties, lai jūsu grāmatu pārskatīšanas vietne būtu veiksmīga, noteikti jāizvēlas dažas no tām. Tie ir šādi:

 • SEO – Tas, ka jums vienmēr būs jāstrādā pie sava SEO, ir zināms fakts. Jums ir visi rīki, informācija un resursi, lai to īstenotu, bet tas ir kaut kas, kas jums kā emuāru autorei ir jāpieliek daudz. Ja jūs to darāt labi, meklētājprogrammu optimizācija bez maksas nodrošina dabisko trafiku uz jūsu vietni. Tomēr, lai arī tas ir lielisks ilgtermiņa risinājums, lai iegūtu pastāvīgu trafika daudzumu, acīmredzot, jūs izjutīsit zināmas svārstības. Turklāt tas nav vienīgais labais veids, kā iegūt trafiku jūsu vietnei.
 • Sociālo mediju mārketings – Jums arī būs jāiegulda laiks un enerģija, lai parādītu savas ziņas sociālo mediju vietnēs, piemēram, Facebook, Twitter un Pinterest. Šie ir lieliski avoti organiskai satiksmei, un tos varat arī izmantot, lai reklamētu savas ziņas, ja jums ir arī mārketinga budžets, kas vedina mani uz otro punktu.
 • PPC un apmaksāti piedāvājumi – Viens no ātrākajiem veidiem, kā iegūt lielu trafiku uz jūsu vietni, ir maksas reklāmas. Jūs varat atrast daudz nišu specifisku reklāmas tīklu, kas jūsu emuāram novirzīs noteiktu daudzumu augstas kvalitātes trafika. Tomēr, izmantojot PPC, jums jābūt uzmanīgam, jo ​​tam ir mācīšanās līkne. Lai to maksimāli izmantotu, nepieciešama zināma pieredze, taču tas var būt ļoti vērtīgs jūsu emuāra trafika avots. Piemēram, Facebook apmaksātās reklāmas ir ļoti mērķtiecīgas un ļauj jums sasniegt konkrēto demogrāfisko informāciju, kuru vēlaties sasniegt. Lai gan PPC ir ātrākais satiksmes nodrošināšanas veids, tā, iespējams, nav labākā izvēle, jo tas prasa milzīgu budžetu un, iespējams, nav vērts to izmantot..

Secinājums

Tur jums tā ir, maģiskā recepte, kā atvērt savu grāmatu pārskatīšanas vietni. Tā ir lieliska iespēja ikvienam, kurš mīl lasīt un rakstīt un vēlas šo hobiju pārvērst izdevīgā darbā. Jūs pat varat nopelnīt stabilu iztiku no tā, tāpēc, ja tas ir tas, ko vēlaties darīt, es ļoti iesaku veikt vēl dažus pētījumus vai sākt darbu ar savu emuāru. Dzīve nevienu negaida, tāpēc labāk aizņemties!

Ja esat gatavs, noklikšķiniet šeit un iestatiet savu emuāru jau šodien!

Ja jums ir jautājumi vai ieteikumi, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo komentāru sadaļu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector