Kā izvēlēties labāko CMS sava biznesa vietnei?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Kā izvēlēties labāko CMS sava biznesa vietnei?
0 25 мин.

labākā-cms-business-vietne


Ir daži uzņēmumi, gan jauni, gan veci, kuriem nav vietnes. Daudzos gadījumos biznesa un tīmekļa vietnes veidošana ir divi sinhronie procesi.

Mūsdienās tīmekļa vietnes izveidošana nozīmē vienlaikus izmantot CMS. Kāpēc tu jautā? Tas ievērojami atvieglo izstrādes un administrēšanas procesu.

Ja vien jūs neesat tīmekļa izstrādātājs ar lielām spējām un kurš spēj pielāgot laiku un vietu, jūs daudz vairāk varēsit paveikt daudz ātrāk, ja biznesa vietnes izveidošanas sākuma posmā izdarījāt pareizās izvēles..

Bet kādas vēl priekšrocības CMS izmantošanai, lai vadītu jūsu uzņēmuma vietni? Vēl svarīgāk ir tas, kā izvēlēties piemērotāko jūsu biznesam? Kurš no jums būs vispiemērotākais tālajos pārvadājumos?

Uz visiem šiem jautājumiem tiks atbildēts šajā rakstā kopā ar citiem, kurus jūs, iespējams, vēl neesat uzdevis sev.

Tāpēc šodien mēs jums nodosim šo jauko izglītojošo materiālu, kas palīdzēs jums izvēlēties labāko CMS jūsu biznesa vietnei! Piešķiriet savam biznesam arī ilgstošu un jaudīgu klātbūtni tiešsaistē, ko tā ir pelnījusi.

Bez turpmākas pieķeršanās pie tā nonāksim!

Kāpēc ir izdevīgi izmantot CMS??

Satura pārvaldības sistēma ir platforma, kas ļauj tās lietotājam vienkāršotā veidā izveidot un pārvaldīt vietni. Izmantojot daudzus iepriekš sagatavotus instrumentus un iepriekš sagatavotus elementus, jums tiek veikts liels darba gabals.

Tīmekļa pārzinis vai izstrādātājs var ietaupīt daudz naudas un laika, vienkārši izmantojot pareizo satura pārvaldības sistēmu. Tas ir tāpat kā mājas celtniecība ar pamatiem, kas jums ir sagatavoti, pirms jūs pat varētu sākt ar to strādāt. Dažās CMS var būt pat dažas iepriekš uzceltas sienas arī jūsu mājai.

Lielākā daļa satura pārvaldības sistēmu ir arī bezmaksas, taču galu galā jums būs jāpavada nedaudz naudas. Bet, runājot par naudu, CMS izmantošana ir ļoti rentabls risinājums.

CMS piedāvā nepieciešamos rīkus, lai sniegtu jūsu uzņēmumam atbilstošu tiešsaistes klātbūtni, kuru meklējat. Tajā ir paveikts lielākais kodēšanas darbs, un tajā ir daudz iebūvētu mārketinga rīku, kas palīdzēs izplatīt jūsu uzņēmuma vēstījumu. Satura pārvaldības sistēmas ir viss vienā iepakojumā, kas paredzēts slepkavas biznesa vietņu un tīmekļa lapu veidošanai.

Tātad CMS izmantošana ir lielisks un ļoti efektīvs risinājums jūsu biznesam!

Galvenās priekšrocības ir tādas, ka vietnes biznesa loģikas, dizaina un funkcionalitātes izveidošana ir vienkārša jebkura veida lietotājiem. Protams, kāds ar tīmekļa izstrādes pieredzi var paveikt daudz vairāk un izdarīt to daudz precīzāk un efektīvāk, taču lielāko daļu satura pārvaldības sistēmu ikviens var viegli iemācīties.

Kad vietni ir izveidojis jūs vai izstrādātājs, gandrīz ikviens var nokārtot administratīvos uzdevumus, kas nepieciešami vietnes darbināšanai. Varat pilnveidot satura veidošanu un ērti publicēt rakstus vai ziņas, kad vien vēlaties.

Jūs vienmēr varat mainīt vietņu dizainu, saturu un attēlus dažās minūtēs ar vienkāršiem un tiešiem procesiem, nepieskaroties pat nedaudz koda.

Kas jums jāmeklē CMS?

Kā jūs jau varējāt dzirdēt, tur ir daudz satura pārvaldības sistēmu. Liela daļa no tiem ir labi pazīstama programmatūra, ko izmanto simtiem tūkstošu vai pat miljonu lietotāju. Ir viegli pazust starp visiem lielajiem solījumiem un luksusa iespējām, taču tas patiešām attiecas tikai uz vienkāršām prasībām.

Atkārtoti izmantojams saturs

Svaiga, kvalitatīva satura ģenerēšana var būt laikietilpīgs process, un ir ļoti efektīvi izmantot jau esošo. Vietņu satura izveidošanai un pārvaldībai vajadzētu būt efektīvam procesam, un tai ir jānovērš risks, ka tiks izveidots satura dublikāts, jo tas ar Google palīdzību jūs atved pie jūsu durvīm.

Dizains un pielāgošana

Viena no sarežģītākajām tīmekļa vietnes izveidošanas ar CMS sastāvdaļām ir tās projektēšana un pielāgošana, lai tā izskatās tieši tā, kā vēlaties.. Tam nevajadzētu ierobežot jūsu satura rādīšanu.

Ir dažas nopietni neelastīgas CMS, un ir izstrādātāji, kuri bieži neizmanto konkrētas CMS paraugpraksi un projektēšanas procesā rada briesmīgu kodu..

Jums būs jāstrādā ar satura pārvaldības sistēmu, kas ir pietiekami elastīga, lai jūs varētu iestatīt precīzu veidu, kā vēlaties, lai jūsu saturs tiktu parādīts un izgūts. Jums vajadzētu būt iespējai izgūt saturu hronoloģiskā secībā vai citā secībā, kas jums varētu šķist prātā.

Vienkāršāk sakot, jebkurā no tām vissvarīgākais ir tas, kā CMS apstrādā vietnes dizainu un attēlo saturu..

Redaktors

Lielākajai daļai CMS ir lielisks vizuālais interfeiss, kas ļauj rediģēt vietnes saturu un varbūt pat tās dizainu. Saturs caur to tiek pievienots un iegults tīmekļa lapās, un tas ļauj formatēt tekstu, krāsu, tipogrāfiju un gandrīz visu jūsu publicēto satura elementu..

Redaktors ir visas sistēmas visbiežāk izmantotā funkcija, tāpēc pārliecinieties, ka jums tas patīk. Bet esiet piesardzīgs, ja pārāk liela kontrole, izmantojot WYSIWYG redaktoru, rada savas briesmas, ja tās nodrošina pārāk lielu kontroli. Jums, iespējams, būs nepieciešami daži satura redaktori un satura nodrošinātāji, kas strādā jūsu vietnē, un tas ir labi, bet, ja viņiem tiek ļauts mainīt pārāk daudz lapas noformējuma, viņi, iespējams, izjauks visu jūsu vietnes dizainu. Satura nodrošinātāji var izmantot saites, virsrakstus, sarakstus un citus elementus, lai kontrolētu, kā saturam jāparādās tīmekļa vietnē.

Pārliecinieties, ka esat izvēlējies redaktoru, kas satura redaktoriem nedod nekādu kontroli pār jūsu vietnes izskatu. Redaktoram vajadzētu arī spēt apstrādāt visus ārējos avotus, piemēram, saites, dažādus lejupielādējamus failus un daudz ko citu.

Meklēt

Viena no ērtākajām funkcijām, ko var izmantot tīmekļa vietnē, ir meklēšanas josla. Obligāti jānodrošina lietotājiem iespēja meklēt jūsu vietnes saturā un to pašu jūsu personālam. Katrs otrais lietotājs sāk mijiedarbību, meklēšanas joslā ierakstot meklēto. Meklēšanas funkcija šķiet vienkārša un vienkārša, taču tā bieži var būt nepietiekama. Tas var nebūt tik funkcionāls, kā jūs varētu gaidīt, un meklēšanas funkcijā ir jāņem vērā arī citi faktori, izņemot to, vai tā darbojas vai ne.

 • Tam ir jāatdod rezultāti pietiekami ātri, pat ja jūsu vietnē ir daudz datu.
 • Tā tam ir jābūt sarindo meklēšanas rezultātus pēc noteikta kritērija.
 • Tas ir jādara rūpīga indeksācija, apskatot katru tīmekļa lapas sadaļu un varbūt pat tādus failus kā Office Office un PDF dokumentus.
 • Ir jādara pielāgota meklēšana. Jums un lietotājam vajadzētu būt iespējai iestatīt dažus parametrus, kas ļauj veikt precīzāku un specifiskāku meklēšanu.
 • Tā tam ir jābūt atsvaidziniet pietiekami bieži, lai tajā tiktu ņemtas vērā visas svarīgās izmaiņas, kas notiek jūsu vietnē.

Lietotāju izsekošana

Jūs vēlaties uzzināt, cik efektīvi jūsu vietne sasniedz savus mērķus un kā lietotājiem tā patīk. Tam nepieciešami daži analītiski rīki un veids, kā apkopot lietotāju atsauksmes. Lietotājiem vajadzētu būt iespējai komentēt, sniegt vērtējumus un varbūt pat izmantot tērzēšanu. Bet jums vismaz vajadzētu šādā veidā izvietot veidlapas un apkopot informāciju un viedokļus no lietotājiem.

Lai sazinātos ar lietotājiem, jums ir jāizmanto efektīva metode neatkarīgi no tā, kāda veida vietni jūs veidojat.

CMS šīs iespējas nav jāpiedāvā, bet patiešām vajadzētu būt iespējai šīs funkcijas izmantot, izmantojot spraudņus..

Ņemiet vērā, ka pat tad, ja jums ir nepieciešamie rīki datu vākšanai, šīs iespējas izmantošana ir lietderīga šīs iespējas elastības dēļ. Jums vajadzētu būt iespējai iegūt un izmantot vairākos veidos, piemēram, viegli kopēt, ielīmējot, nosūtīt pa e-pastu vai iegūt dažādos failu formātos, piemēram, Word dokumentos, Excel dokumentos vai.pdf dokumentos..

Lietotāju pārvaldība

Ja tā ir aizņemta vietne, to izmantos daudzi cilvēki, ieskaitot apmeklētājus un jūsu darbiniekus. Jūs vēlaties padarīt šo uzdevumu pēc iespējas vieglāku un taisnāku.

Tāpēc jums vajadzētu apsvērt, kā vēlaties pārvaldīt savus lietotājus. Vai vēlaties tikai pievienot un izdzēst lietotāju kontus, vai arī vēlaties tos mainīt, ja nepieciešams?

Vēl viens svarīgs lietotāju pārvaldības aspekts ir atļauju iestatīšana. Katram personālam jūs piešķirsit noteiktas lomas, un jūs nevēlaties, lai satura nodrošinātājs pieskaras kādai no vietnes funkcijām. Jūs vēlēsities piešķirt tādas funkcijas kā redaktors, satura veidotājs, redaktora vai korektora lasītājs utt.

Vissvarīgākais, lai jūs varētu kontrolēt, ir tas, kurš lietotājs var rediģēt jūsu vietnes saturu. Labai CMS ir jāatbalsta vairākas lomas un dinamiski jāpievieno vai jāatņem to atļaujas.

Integrēta paraugprakse

CMS uzlabojas tikai ar pievienotajām funkcijām. Izmantojot integrētu labāko SEO praksi, lielākā daļa darba, ko jūs citādi darītu ar lapas SEO, jau ir paveikts jūsu labā. Jums vienkārši jādefinē savi atslēgvārdi, un jūs esat iestatīts, lai jūs ierindotos jūsu SEO draudzīgajā vietnē.

Ir arī daudz noderīgu funkciju, piemēram, ģeogrāfiskās atrašanās vietas atbalsts, GZIP saspiešana, XML vietnes kartes ģenerēšana, SEO draudzīgi URL un URL struktūra un daudz kas cits.

Visjaunākajām satura vadības sistēmām būs visas šīs, bet ne katra CMS nodrošinās, ka jūsu vietne ir pilnībā optimizēta SEO un tiek ielādēta arī pietiekami ātri.

Ļoti svarīga ir arī draudzīgums mobilajām ierīcēm un plašs atsaucīgs tīmekļa dizains.

Versijas atbalsts

Veicot izmaiņas savā vietnē tikai tad, lai uzzinātu, ka nevarat tās atsaukt, kad vēlaties, var sagādāt milzīgas sāpes. Tas attiecas arī uz gadījumiem, kad kaut ko nejauši ievietojat savā vietnē vai pārkāpjat kādu funkciju.

Šī iemesla dēļ ir svarīgi, lai būtu iespēja atgriezt jūsu vietni uz vakardienas vai iepriekšējās nedēļas versiju. Pretējā gadījumā CMS vajadzētu vismaz sniegt jums iespēju atgriezties pie pēdējās saglabātās versijas.

Labas versijas atbalsts nav kaut kas tāds, kas piemīt katrai CMS, taču to parasti var pievienot ar spraudni. Varat arī rīkoties ar sava tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja palīdzību.

Kā izvēlēties CMS, kas darbojas jūsu uzņēmumam?

CMS, kas labi darbojas kādam citam, var nedarboties tikpat labi jums un jūsu biznesam.

Vissvarīgākais sagatavošanās darbs, kas jums jādara, ir precīza jūsu biznesa prasību noteikšana. Jums būs jāņem vērā jūsu resursi, komanda, spējas un uzņēmuma prasības.

Kādi ir jūsu biznesa mērķi?

Jūs varētu beigt sevi atkārtot, ja jau esat to izdomājis, bet mazliet atkārtošanās tikai īstenos jūsu mērķus.

Kas ir galvenais, ko vēlaties sasniegt, izveidojot vietni? Vai vēlaties izveidot spēcīgu klātbūtni tiešsaistē, lai jūsu zīmolu pamanītu vairāk cilvēku? Vai vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu, kas pārdod jūsu produktus? Varbūt jūs vēlaties darīt visu iepriekš minēto?

Jūsu mērķi ir galvenie izšķirīgie faktori tam, kas jums der. Piemēram, jūs izmantosit viena veida CMS, ja vēlaties izveidot zīmolu un veicat daudz tiešsaistes mārketinga un satura mārketinga, vai pavisam cita veida CMS, ja vēlaties izveidot milzīgu tiešsaistes veikalu.

Izveidojiet projekta ceļa karti un definējiet, kādas funkcijas un funkcijas jums būs vajadzīgas, lai sasniegtu savus mērķus.

Kāds ir jūsu budžets??

Tāpat kā daudzām citām lietām dzīvē, jo vairāk naudas jūs varat tērēt, jo vienkāršākas lietas kļūst.

Pirms izvēlaties CMS, jums jāzina, cik daudz naudas esat gatavs tērēt savā vietnē, un pareizi to piešķiriet.

Kad esat iestatījis budžetu, varat meklēt satura pārvaldības sistēmas, kas jums nodrošinātu rīkus savas vietnes veidošanai sava budžeta ietvaros. Lielākā daļa CMS ir atvērtā pirmkoda un brīvi lietojamas, tāpēc nav tā, ka jums būs jāiegādājas CMS vietnes izveidošanai. Jūsu vietnes izveides process varētu novest pie tā, ka jums jāmaksā nedaudz naudas.

Par daudz profesionāla izskata, piemaksu vietņu dizainu un spraudņiem, kas piedāvā funkcionalitāti, tiek maksāts. Jums, iespējams, būs jāmaksā par tīmekļa izstrādātāju, kas jums palīdzēs izveidot vietni un novērst visas iespējamās kļūdas.

Patentēta vai atvērtā koda CMS

Atšķirības starp patentēto un atvērtā koda CMS ir daudz, un tas pats par sevi būtu pelnījis atsevišķu rakstu, kuru arī mēs publicējām. Bet ciktāl tas attiecas uz mūsu pašreizējām rūpēm, izvēle ir atkarīga tikai no tā, cik lielu kontroli vēlaties iegūt.

Jūs, protams, vēlaties iegūt pēc iespējas lielāku kontroli, taču tas prasīs vairāk uzmanības un arī vairāk darba. Galvenā atšķirība starp atvērto avotu un patentēto CMS ir to nodrošinātais kontroles līmenis.

Atvērtā koda CMS var brīvi izmantot, un jūs varat brīvi modificēt jebkuru kodu un tajā esošās funkcijas, tādējādi pilnībā kontrolējot sistēmu.

Patentētu CMS tomēr būvē un pārvalda uzņēmums. Parasti jūs maksājat maksu katru mēnesi vai katru gadu par vietnes izveidi un pārvaldību, kamēr jums ir jāielādē tikai saturs un jāveic visbūtiskākie uzdevumi. Par pārējo tehnisko informāciju, piemēram, tīmekļa vietnes dizainu un atjauninājumiem, rūpējas viņu atbalsta komanda. Jūs vienmēr varat viņiem piezvanīt, lai palīdzētu, un viņi lielāko daļu darba veiks jūsu labā.

Tomēr ir svarīgi ņemt vērā, ka jūsu vietne, iespējams, nebūs jūsu īpašums, un tā ir cieši saistīta ar konkrēto uzņēmumu, kurš izmanto jūsu CMS. Ne katrs uzņēmums to dara, taču jums ir svarīgi zināt, vai ir vērts izveidot tīmekļa vietni šādā veidā. Jums, iespējams, būs jāmaksā ikmēneša maksa un jums ir mazāk kontroles, taču jums nav nepieciešamas nekādas zināšanas par tīmekļa izstrādātājiem, un darbs, kas jums jādara, ir minimāls.

Apskatiet tā pamatfunkcijas

Protams, lielākā daļa satura pārvaldības sistēmu piedāvā lietotājam iespēju izveidot, rediģēt tīmekļa lapas un pievienot tai saturu. Mums ir tendence domāt, ka mēs varam sakārtot savas lapas un mūsu satura izkārtojumu, kā arī klausīties gandrīz jebkurā CMS, bet tas tā nav.

Lai gan dažas no populārākajām CMS ļaus jums organizēt tīmekļa lapas tieši ārpus kompleksa, daudzas no tām šīs funkcijas nepiedāvā. Jūs, iespējams, vēlēsities, lai kāds saturs un elementi tiktu izkārtoti noteiktā veidā.

Tāpēc vissvarīgākais, par ko jāpārliecinās, ir tas, ka CMS sniedz jums visu funkcionalitāti un kontroli, kāda jums ir savā vietnē.

Vai jūs vai jūsu komanda izmantojat sistēmu?

Šī ir pirmā un vissvarīgākā lieta, kas jāņem vērā, jo bez tā nebūs neviena, kas vadītu jūsu vietni. Daudzām CMS ir nepieciešamas izstrādātāja prasmes un izpratne par HTML, CSS un pat PHP, kad runa ir par vietnes funkcijām..

Liela nozīme ir tam, cik labi jūs vai jūsu apkalpe saprot šīs programmēšanas valodas, kad jums jāizlemj, kuru CMS jums vajadzētu izmantot. Protams, jūs izvēlēsities to, kuru jūs un jūsu komanda varat visvieglāk un efektīvāk pieņemt.

Bet ņemiet vērā, ka CMS, kas ir pārāk vienkārša, neizmanto tehniski kvalificēta cilvēka spējas, jo tas bloķē daudz pielāgojumu, kurus jūs citādi varētu izmantot.

Cik tālu jūs vēlaties, lai tas iet?

Vienkāršas portfeļa vietnes vai tīmekļa vietnes izveidošana mārketinga nolūkos ir diezgan efektīva, izmantojot lielāko daļu satura pārvaldības sistēmu. Bet, ja jūs vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu, e-komercijas vietni vai jebkuru citu vietni ar sarežģītu funkciju, jums būs jābūt atšķirīgai iestatīšanai. Turklāt, ja vēlaties, lai tiešsaistes bizness augtu, arī jūsu CMS jāspēj ar to rīkoties bez avārijas.

Daudziem uzņēmumiem to pēkšņa izaugsme noveda pie to krišanas, vienkārši tāpēc, ka viņi izvēlējās nepareizu CMS. Jums ir jāveic daži pētījumi, lai pārliecinātos, ka jūsu vietne jūs netraucē, ja vien pēkšņi palielinās datplūsma, jo vairāk lietotāju sāk ievietot.

Nevienam no mums nav kristāla bumbiņas, kas varētu paredzēt nākotni, un gandrīz katrs CMS sola apstrādāt milzīgu trafika daudzumu. Patieso informāciju var atrast forumos un citos pārskatos, kur cilvēki ir izmēģinājuši un pārbaudījuši jūsu perspektīvo CMS un var apstiprināt, ka tas ir nodrošinājis viņu biznesa izaugsmi un turpina ar to rīkoties pat tagad..

Tāpēc vēlreiz pārliecinieties, ka atrodat CMS, kas atbilst jūsu biznesa mērķiem.

Populārākā satura pārvaldības sistēma

Šeit mēs esam izveidojuši satura pārvaldības sistēmas, kuras vairums uzņēmumu izmanto savu vietņu vadīšanai.

WordPress

Apmeklējiet oficiālo vietni »

Nevar pat runāt vai domāt par satura pārvaldības sistēmām, ja WordPress nedomā par viņu. Apmēram katra ceturtā vietne ir veidota kopā ar to, un vairāk nekā 60 miljoni cilvēku to izmanto biznesa vajadzībām. Izmantojot WordPress, ir izveidots daudz vietņu pat tajā stundā, kad esat atradis šo rakstu.

WordPress sāka veidoties kā emuāru veidošanas platforma pirms vairāk nekā 16 gadiem, taču kopš tā laika ir kļuvusi par pilnvērtīgu satura pārvaldības sistēmu, kas spēj darboties jebkura veida tīmekļa vietnēs..

Tas ir viens no lietotājiem draudzīgākajiem CMS, un tam ir vienkārši, velciet un nometiet rīki vietnes izveidošanai. Jūs varat vienkārši pievienot jaunu dizainu un mainīt to ar dažiem klikšķiem. Šim CMS ir pieejams nepārspējams skaits motīvu un spraudņu, kas padara to neticami elastīgu un pielāgojamu.

Tā iemesla dēļ ir vispopulārākā CMS, un ar to jūs varat izveidot gandrīz jebkuru vietni, neatkarīgi no tā, ko esat iecerējis. Jūs pat varat pievienot dažādas funkcijas, izmantojot īsos kodus un daudzos spraudņus.

Lai gan ir svarīgi pieminēt, ka ir dažas labākas iespējas, ja plānojat izveidot liela uzņēmuma līmeņa tiešsaistes veikalu. Bet tas attiecas tikai uz nelielu cilvēku daļu.

Pretējā gadījumā WordPress ir viegli lietojams, tiešs risinājums jūsu biznesa vietnes izveidošanai un pārvaldīšanai.

Ja vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu vai e-komercijas vietni, jums būs nepieciešami daži papildu spraudņi, lai pārvērstu WordPress par pilnvērtīgu e-komercijas platformu.

Tas ir lieliski piemērots celtniecībai:

 • Portfeļa vietne
 • Emuārs
 • Ziņu vietne
 • Informatīva vietne
 • Dalības vietne
 • Video kolekcijas vietne

Ja vēlaties publicēt vienmērīgu satura plūsmu, WordPress ir lielisks veids, kā to sasniegt.

Drupal

Apmeklējiet oficiālo vietni »

Drupal ir atvērtā koda vietne un lietojumprogrammu veidošanas platforma. Tas ir daudz sarežģītāks nekā WordPress, un šī iemesla dēļ tas ir vislabākais cilvēkiem ar tīmekļa attīstības fona. Tā joprojām ir visdraudzīgākā satura pārvaldības sistēma, taču jāpierod. Drupal skripta un ietvara izpratne ļauj jums izveidot unikālākās vietnes un lietojumprogrammas.

Drupal slavenākā īpašība ir tā, ka tas piedāvā gandrīz bezgalīgu iespēju daudzumu. Jūs varat modificēt jebko un pielāgot savu vietni atbilstoši jūsu prasībām. Tam ir stāva mācīšanās līkne, un ātrākais veids, kā ar to izveidot vietni, ir ar tīmekļa izstrādātāja palīdzību, kuram ir pieredze sistēmas lietošanā.

Drupal ir lieliski piemērots celtniecībai:

 • Informatīvas tīmekļa vietnes
 • Lietojumprogrammas
 • Ziņu vietnes
 • Emuāri
 • Sociālo tīklu vietnes
 • Tiešsaistes veikali
 • Portfeļa vietnes
 • Forumi
 • e-komercijas vietnes

Jūs varat izveidot visu, kas nepieciešams jūsu biznesam, līdz pat sīkākajām detaļām, taču tas nav tik lietotājam draudzīgs kā WordPress, tāpēc jums būs nepieciešama profesionāla palīdzība, ja vēlaties padarīt izstrādes procesu efektīvu..

Ja esat nolēmis izmantot Drupal, jūs noteikti varēsit izveidot izcilu biznesa loģiku un jaudīgu vietni no nulles..

Magento CMS

Apmeklējiet oficiālo vietni »

Magento ir pilnvērtīga vietņu izstrādes platforma un CMS, kas tika izveidota e-komercijai. Tas var apkalpot mazākos tiešsaistes uzņēmumus un pat vismasveidīgākās uzņēmumu līmeņa vietnes ar desmitiem tūkstošu produktu.

Magento nodrošina visus rīkus, kas nepieciešami tiešsaistes uzņēmuma vadīšanai un administrēšanai, palīdzot jums apkopot un analizēt katru datu kopumu. Tam ir ļoti intuitīvs interfeiss un daudz meklētājprogrammu optimizācijas rīku. Motīvus var lejupielādēt, lai izveidotu tā dizainu tā, kā vēlaties, un spraudņus, lai pievienotu nepieciešamās papildu funkcijas.

Tas ir labākais risinājums lielai e-komercijas vietnei, bet tikai tad, ja vēlaties ieguldīt naudu un darbaspēku vai ja jums ir zināšanas par tīmekļa attīstību. Pat Magento instalēšanas process ir sarežģīts lietpratīgajam personālam, kurš nav lietpratējs, tāpēc es neieteiktu jums to izmantot, ja nezināt neko daudz par kodēšanu.

Bet, ja jums ir izstrādātājs, kurš izveidos jūsu vietni, jums būs patiešām nopietna e-komercijas vietne, kad tā būs pabeigta..

Joomla!

Apmeklējiet oficiālo vietni »

Joomla! ir lietotājam draudzīga satura pārvaldības sistēma, kas ir lieliski piemērota vidēju un lielu vietņu veidošanai. Tā kods ir sarežģītāks nekā WordPress ”, kas tam piešķir lielāku funkcionalitāti un jaudu, ļaujot palielināt vietnes mērogu, jo jūsu bizness un prasības palielinās.

Joomla! piedāvā priekšpusē esošu satura rediģēšanu un efektīvu satura pārvaldību tieši ārpus izvēles. Ar to izveidotās tīmekļa vietnes ir stabilas, savukārt tajās esošo saturu rediģēt un atjaunināt var ļoti elastīgi.

Joomla var izmantot cilvēki, kuriem nav daudz zināšanu par tīmekļa attīstību. ļoti viegli, nekad nepieskaroties nevienam no kodiem. Kaut arī tie, kuriem ir Web izstrādes prasmes, varēs pielāgot sistēmu, lai veiktu pielāgojumus, kas nepieciešami viņu vietnei.

Vietnes, kas ar to izveidotas, ir pilnībā atsaucīgas, un tām ir labākā SEO prakse citu produktu starpā.

Joomla! ir lieliski piemērots celtniecībai:

 • Informatīvas tīmekļa vietnes
 • e-komercijas vietnes
 • Mazā biznesa vietnes
 • Korporatīvās vietnes
 • Portfeļa vietnes
 • Emuāri
 • Ziņu vēstuļu vietnes

Iesaiņošana

Kad mērķi un prasības ir skaidri norādīti, ir daudz vieglāk izvēlēties CMS, kas palīdzēs jums tos sasniegt. Ir daži citi faktori, kurus mēs neesam izklāstījuši, un jūs apgalvotu, ka tiem ir nozīme. Mēs neteicām, ka šī ir ideāla rokasgrāmata, taču jūs varat izmantot šos padomus.

Vissvarīgākais ir zināt, kādas ir jūsu prioritātes un kāda veida CMS jūs izmantotu visefektīvāk!

Es ceru, ka jums patika šī raksta lasīšana un ka mēs jūs redzēsim pietiekami drīz!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector