Kā mitināt jūsu vietni? Iesācēja rokasgrāmata vietnes izveidošanai

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Kā mitināt jūsu vietni? Iesācēja rokasgrāmata vietnes izveidošanai
0 11 мин.

mitināt jūsu vietni


Ja domājat par vietnes mitināšanu, neatkarīgi no tā, vai tas ir tikai personisks vai pat jauns e-komercijas veikals, iespējams, šis raksts jums noderēs, jo mēs jūs iepazīstināsim ar visiem galvenajiem aspektiem, kā mitināt jūsu vietni..

Ja jūs vēlējāties mitināt savu vietni tajā pašā dienā, kad internets tikai sāka kļūt populārs, jums bija jāiegādājas tīmekļa serveris (fiziskā mašīna), un, ja jūs nevēlaties, lai jūsu vietne kļūtu bezsaistē, kad rodas strāvas padeves pārtraukums vai mājas interneta savienojums ir pārtraukts, jums serveris bija jāiestata servera telpā. Toreiz jūsu vietnes mitināšanai, pat ļoti vienkāršai, būtu jāmaksā par mazu laimi. Tomēr šodien tīmekļa vietnes mitināšana ir daudz vienkāršāka un lētāka. Piemēram, ar iPage.com jūs varat mitināt savu vietni tikai par 1,99 USD / mēnesī, lai gan iestatīšana ir ātra un vienkārša, tai nav nepieciešama iepriekšēja pieredze vai tehniskas prasmes.

Kas ir tīmekļa mitināšana?

Pieņemsim, ka jums ir vietne vai vismaz ideja par vietni. Kā tam vajadzētu izskatīties, kādām funkcijām tam vajadzētu būt utt. Jūs noteikti varat izveidot pilnībā funkcionējošu vietni personālajā datorā, bet, lai tā būtu pieejama visai pasaulei, tai būs nepieciešama ekspozīcija tāpat kā, piemēram, gleznai. Jūs varat kaut ko krāsot mājās un aplūkot to visu dienu, bet, ja vēlaties to koplietot ar plašu sabiedrību, parasti tas ir jāizstāda muzejā vai mākslas galerijā, kur to var baudīt arī citi cilvēki. Tātad, tīmekļa mitināšana vai vienkārši mitināšana ir noteiktu uzņēmumu sniegts pakalpojums, kas būtībā padara jūsu vietni pieejamu plašai sabiedrībai.

Šiem hostinga uzņēmumiem ir drošas serveru telpas, kur viņi glabā visus savus serverus, liekos barošanas avotus, liekos interneta savienojumus, diennakts uzraudzību utt., Lai nodrošinātu, ka jūsu vietne ir pieejama bez traucējumiem vai dīkstāves.

Tīmekļa mitināšanas veidi

Hostinga uzņēmums parasti ir daudz vairāk nekā tikai vienkārša mitināšana. Tie piedāvā visa veida papildu pakalpojumus, un parasti tie piedāvā vairāku veidu mitināšanu, ieskaitot speciālu mitināšanu, mākoņa pakalpojumus, VPS mitināšanu, dalītu mitināšanu un dažreiz arī specializētu mitināšanu noteikta veida vietnēm, piemēram, WordPress, Drupal, e-komercijai specifisku mitināšanu utt..

Dedicated hostings

Dedicated hosting parasti attiecas uz hostinga veidu, kurā jūs noīrējat pilnu fizisko mašīnu. Tas ir visdārgākais mitināšanas veids, taču tas ir arī viens no visizdevīgākajiem. Jūs saņemat visu servera zirgspēku jaudu: vairāku kodolu procesorus, vairākus gigabaitus operatīvās atmiņas un vairāk nekā pietiekami daudz uz HDD vai SSD balstītu krātuvi. Tas nav draudzīgs hostings iesācējiem, un, visticamāk, tas ir pārspīlējums kādam, kurš vēlas mitināt vienkāršu vietni vai emuāru.

VPS savienojums

VPS nozīmē virtuālo privāto serveri, un parasti tas tiek panākts, sadalot lielāku veltītu serveri vairākos mazākos. Nav nekas neparasts, ka speciālais serveris tiek sadalīts 8-16 mazākos VPS. Viena no šīs konfigurācijas priekšrocībām ir tā, ka tā ir daudz lētāka nekā paredzēts serveris, taču jūs saņemat speciālus resursus. Jums var būt VPS ar vienu CPU kodolu, 2 GB RAM un, teiksim, 40 GB SSD krātuve. Šie resursi ir garantēti tādā nozīmē, ka tos varat izmantot tikai jūs.

Dalīta mitināšana

Kopīgais mitināšana, kā norāda tās nosaukums, ir mitināšana, ko kopīgi izmanto visi serverī esošie. Tas ir visizplatītākais mitināšanas veids, kā arī viens no lētākajiem. Visi servera resursi tiek koplietoti visās vietnēs. Šis modelis parasti darbojas, jo ir diezgan reti, kad kādam visu laiku ir vajadzīgs viss serveris, tāpēc līdz brīdim, kad visi spēlē jauki, tas ir lielisks simbioze, un galu galā visi gūst labumu: tas ir lēts, par nelielu summu laika gaitā jūs varat izmantot visu servera apstrādes jaudu, un pēc tam kāds cits to izmanto.

Tas ir ideāls risinājums jaunpienācējiem, jo ​​tas ir salīdzinoši lēts, un tas ir paredzēts iesācējiem, izmantojot daudz piemēru un gatavus risinājumus, piemēram, automātiskas programmatūras instalēšanas, automātiskas dublējumkopijas, kā arī atbalsta personāls ir pieradis pie jaunpienācēju jautājumiem.

Izmantojot dalītu mitināšanu, jūs bieži sastopas ar tādiem terminiem kā neierobežota krātuve, neierobežota trafika izmantošana utt. Tas ir maldinošs, jo visiem serveriem ir ierobežoti resursi. Neierobežots patiesībā nozīmē to, ka mitināšanas uzņēmums nenosaka uzglabāšanas un datplūsmas resursu maksimālo robežu no get-go un neprasa no jums maksu, pamatojoties uz to, cik daudz no šiem resursiem jūs patērējat attiecīgajā mēnesī. Tā vietā viņiem ir noteikts slieksnis, kas katru mēnesi var mainīties, un to pārsniegs, ja jūs pastāvīgi izmantojat pārāk daudz resursu.

Kas ir domēna vārds?

Atgriežoties pie mūsu iepriekšējā gleznas piemēra, ja jūs izstādāt savu gleznu (vietni) mākslas galerijā vai muzejā (mitināšana), tā ir viena lieta, bet, lai cilvēki to varētu redzēt, viņiem būs jāiet galerijā.

Fiziskajā pasaulē jūs varat norādīt uz vietu ar tās adresi vai platuma un garuma koordinātām. Ja vēlaties, lai cilvēki redzētu jūsu gleznu, varat viņiem nosūtīt galerijas koordinātas (līdzīgi kā vietnes IP adrese), taču mums, cilvēkiem, ir daudz vienkāršāk atcerēties vārdus un virknes nekā ciparus. Tātad vairāk nekā iespējams, jūs liksit cilvēkiem doties uz noteiktu adresi (līdzīgi kā domēna vārds darbojas tīmekļa mitināšanā).

Tātad, jums būs nepieciešams domēna vārds, ar kuru tiks atrasta jūsu vietne. Gandrīz visi hostinga uzņēmumi sniedz arī domēna vārda reģistrācijas pakalpojumus. Ērtāk ir reģistrēties pie viņiem, jo ​​viņi veiks vārda serveru iestatīšanu un tādus DNS ierakstus kā “MX” e-pastam, “A” pašam mitināšanai utt. Lielākā daļa hostinga uzņēmumu pat piedāvā bezmaksas domēna vārdu, ja jūs pierakstieties pie viņiem vismaz gadu.

Par to, kāda veida domēna vārds jums vajadzētu iegūt, ir daudz diskusiju. Parasti labam domēna vārdam jābūt īsam, viegli atceramies un pazīstamam (.com, .net, .org, .info). Nesenā pagātnē ir noticis sprādziens gTLD (vispārējā augstākā līmeņa domēnos) nosaukumos, kuru dēļ ir parādījušies dažādi domēna vārdu paplašinājumi (piemēram, .rocks, .life, .guru utt.). Ja atklājat, ka vēlamais domēna nosaukums jau ir izmantots (piemēram, pinapple.com), varat to meklēt zem šiem jaunajiem domēna paplašinājumiem (piemēram, pineapple.guru)

Izvēloties domēna vārdu, ieteicams apsvērt citus aspektus, piemēram, domēna privātumu. Ja jūs iegādājaties domēna vārdu, jūsu vārds un kontaktinformācija tiks publiskota ikvienam, kurš ir ieinteresēts to meklēt. Daži gTLD pieļauj funkciju, ko sauc par domēna privātumu vai dažreiz dēvētu par Whois privātumu. .com, .net un .org atbalsta šo funkciju, savukārt .uk, .us, .ca, .de, .eu to neatbalsta. Ja vēlaties izmantot domēna privātumu vai WhoisGuard, iespējams, vēlēsities izvēlēties domēna paplašinājumu, kas to atbalsta. Domēnu reģistrētāji un hostinga uzņēmumi, kas piedāvā domēna reģistrācijas pakalpojumus, parasti sniedz arī domēna privātuma aizsardzības pakalpojumus.

Vietnes izveidošana ar WordPress

Pēc tam, kad esat reģistrējies mitināšanas plānā un kādu laiku veltījis pareizā domēna vārda izvēlei, esat gatavs iestatīt savu vietni. Ja jums jau datorā ir pilnībā strādājoša vietne, parasti to vienkārši augšupielādējat savā mitināšanas kontā. Jūsu mitināšanas uzņēmumam vajadzētu dot jums piekļuvi pārvaldības saskarnei, kurā varat noregulēt mitināšanas parametrus. Parasti tā ir cPanel, Plesk vai DirectAdmin saskarne.

Jūs varat augšupielādēt savu strādājošo vietni, izmantojot tīmekļa mitinātāju, kuru nodrošina jūsu mitināšana, taču, ja jūsu vietne sastāv no vairāk nekā pāris failiem, failu augšupielādēšanai serverī ieteicams izmantot SFTP vai FTP. Ir vairāk nekā iespējams, ka jūsu vietne izmanto sava veida datu bāzes, piemēram, MySQL, PostgreSQL, MSSQL utt. Tādā gadījumā jums tas būs jāimportē arī.

Ja tomēr jums vēl nav izstrādāta vietne, varat izmantot viena klikšķa instalēšanas funkciju, kuru vairums mitināšanas uzņēmumu atbalsta un jūsu domēna nosaukumā instalē jaunu CMS. WordPress ir lieliska CMS iespēja, jo galu galā tā ir CMS, kuru izvēlas 27% interneta vietņu.

Ir daudz argumentu, kas atbalsta WordPress izmantošanu, ieskaitot tā draudzīgumu iesācējiem, drošību, pielāgojamību, lielisku atbalsta kopienu, plašu dokumentāciju un saderību ar visiem mitināšanas kontiem..

Kad WordPress viena klikšķa instalēšana ir pabeigta, jūs sagaidīs tikko instalēta WordPress, un jūs varēsit to sākt un pielāgot savām vajadzībām. Jums nav jāzina HTML vai CSS, jūs varat iegādāties iepriekš izveidotu WordPress motīvu un pielāgot to kā vēlaties. Varat instalēt spraudņus, kas WordPress var pievienot jaunu funkcionalitāti, piemēram, varat pievienot iepirkumu groza sistēmu vai tikšanās rezervēšanas sistēmu. Izmantojot spraudņus, iespējas ir praktiski bezgalīgas tam, ko jūs varat sasniegt.

Hostinga kompānijas, kuru mērķis ir sniegt pakalpojumus iesācējiem, parasti darīs arī diezgan daudz roku. Tas nozīmē, ka varēsit sazināties ar atbalsta dienestu par problēmām, ar kurām iesācēji parasti saskaras, un kurās ir iekļautas problēmas, ar kurām jūs saskaraties vietnes iestatīšanas laikā. Viņu vietnēs būs arī pakāpeniskas apmācības un ceļveži, kas palīdzēs jaunpienācējiem ātri uzņemties vietņu mitināšanas pamatus..

Secinājums

Tā kā klātbūtne internetā ir kļuvusi tik universāla un nozīmīga jebkuram cienījamam biznesam, ikviens var uzzināt, kā izveidot vietni. Jūsu vietnes mitināšanai ir svarīgi izvēlēties cienījamu tīmekļa mitinātāju, jo mitināšana var ietekmēt daudzus jūsu tiešsaistes klātbūtnes aspektus, tostarp vietnes pieejamību un ātruma izpildi..

Labākie uzņēmumi, kas mitina jūsu vietni

Uzņēmums
Promo cena

1labākais lēts web hostingsUSD 1,99 mēnesī
2labākais WordPress tīmekļa mitināšana3,95 USD / mēn
3labākais biznesa tīmekļa mitināšana3,95 USD / mēn
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector