Kā noteikt labu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju?

identificēt labu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju


Šodien mēs meklēsim laba web hostinga pakalpojumu sniedzēja īpašības. Visu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, kas šobrīd ir pieejami visiem, apmeklēšana ir laikietilpīgs process. Ir viegli sajaukt ar visiem dažādajiem mainīgajiem un reklāmām, un tie nepadara jums vieglāku izvēli. Lielākajai daļai cilvēku reklāmas un piedāvājumi, ko viņi redz, izskatās tā, ka tie ir gandrīz vienādi visiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem.

Protams, ārpuse izskatās ļoti līdzīga. Katrs pakalpojumu sniedzējs piedāvā uzticamību, lielu ātrumu, lielu darba laiku un izcilu, pat godalgotu klientu apkalpošanu. Šīs ir dažas no galvenajām lietām, kas veido labu hostinga pakalpojumu. Bet, paskatoties zem pārsega, jūs saprotat, ka lietas ļoti atšķiras no tā, ko esat redzējis virspusē.

Hostinga pakalpojumus piedāvā dažādi uzņēmumi, kurus vada dažādi cilvēki, ar atšķirīgu politiku. Viņiem ir dažādi serveri, dažādi rīki un viņu pašu veids, kā izturēties pret klientiem.

Protams, jūs vēlaties, lai nauda, ​​uzmanība un vietne atrastos vispiemērotākajā un gādīgākajā rokā, tāpēc mēs uzrakstījām šo rakstu. Lai palīdzētu jums izprast hostinga pakalpojumu mezglus un grūdienus pamata līmenī. Tas palīdz pieņemt izglītotu un saprātīgu lēmumu, skatoties no perspektīviem hostinga pakalpojumiem.

Tātad, ja jūs meklējat, lai identificētu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kurš būs vislabākais jums un jūsu vietnei, pieturieties pie manis un es jums pastāstīšu, kā to izdarīt.!

Jūsu tīmekļa mitināšanas vajadzību identificēšana

Jūs nepirksit bikses, ja vien tās jums neder, vai ne? Tas pats darījums ar tīmekļa mitināšanu un gandrīz viss, ko pērkat. Tāpēc jums ir svarīgi izprast savas mitināšanas vajadzības, pirms noklikšķināt uz pogas Pirkt. Šeit ir daži no galvenajiem jautājumiem, ko sev uzdot.

Kāda veida vietni jūs veidojat?

Kādu mērķi jūsu vietne piepildīs? Vai tā būs vienkārša portfeļa vietne, lai parādītu savas prasmes un sasniegumus? Vai jūs izveidosit e-komercijas vietni, kurā varēsit demonstrēt savus produktus un tos pārdot? Vai arī tā būs kopienas vietne vai forums?

Atkarībā no tā, cik sarežģītu mērķi jūsu vietne piepildīs, varat zināt, cik pārmērīgas būs jūsu mitināšanas vajadzības. Ja veidojat tikai portfeļa vietni, jums veicas ar visvienkāršākajām mitināšanas paketēm. Ja veidojat lielu e-komercijas vietni, jums būs nepieciešama labāka, jo, iespējams, būs vairāk trafika un vairāk serveru pieprasījumu.

Galvenais ir tikai tas, cik lielu trafiku jūsu vietne saņems. Jo vairāk trafika tas iegūs, jo vairāk joslas platuma un servera resursu būs nepieciešams, lai tas darbotos tik labi, cik tam ir nepieciešams.

Ņemiet vērā, ka mūsdienu tiešsaistes vidē ātrumam ir izšķiroša nozīme. Jūsu vietne jebkuru uzdevumu veiks daudz labāk, ja tā darbosies lielā ātrumā, un lēnas darbības laikā tā aizbrauks vairāk nekā 30% lietotāju. Tāpēc vienmēr meklējiet ātrāko mitināšanas pakalpojumu.

Vai jūsu vietnei ir kādas pārmērīgas prasības??

Ja vēlaties izveidot pats savu tīmekļa lietotni vai cenšaties sniegt tiešsaistes pakalpojumu miljoniem cilvēku, jums, iespējams, vajadzēs speciālu serveri vai VPS. Ja jūs izmantojat īpašu serveri, jums nav jādalās telpā ar citām vietnēm, un viss serveris ir jāpatur sev. Lai gan tas maksā vairāk, un servera resursu pārvaldībai ir vajadzīgas tehniskas zināšanas. Bet, ja jūs vēlaties izveidot kaut ko sarežģītāku, es pieņemu, ka jums tas ir.

Bet, ja jūs esat pilnīgs iesācējs un vienkārši vēlaties izveidot vietni, pietiks ar vienkāršu dalīta mitināšanas plānu.

Ja nākotnē vēlaties paplašināt savu vietni, noteikti jāizvēlas mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā pielāgojamus pakalpojumus.

Divreiz pārbaudiet “Neierobežots” piedāvājumus

Daudzi hostinga pakalpojumi apgalvo, ka par naudu, ko maksājat, iegūstat neierobežotu krātuves vietu un joslas platumu. Jūs faktiski saņemat neierobežotu krātuves vietu, taču pakalpojumu sniedzējs ierobežos izmantoto resursu daudzumu. Viņi var pat slēgt jūsu vietni, ja tā patērē pārāk daudz. Tāpēc pirms sākat tik “satriecošu” darījumu, noteikti pārbaudiet pakalpojumu sniegšanas noteikumus.

Vai jums ir nepieciešami vietņu veidošanas rīki?

Lai izveidotu vietni, jums nav jābūt tīmekļa izstrādātājam. Ir pieejami daudz vilkšanas un nomešanas rīku, kas ļauj diezgan viegli izveidot vietni no jauna, bez tehniskām zināšanām.

Arī lielākajai daļai mitināšanas pakalpojumu sniedzēju ir vispopulārākās satura pārvaldības sistēmas, kuras varat izmantot ar vienu klikšķi.

Cik liela ir jūsu satiksme?

Kā jau es minēju iepriekš, viens no svarīgākajiem mainīgajiem lielumiem ir aptuveni zināt, cik liela trafika būs jūsu vietnei vai cik daudz jūs to vēlēsities..

Protams, jūs nevarat pārāk daudz zināt, cik daudz trafika jūs iepriekš iegūsit, tā ir tikai minēšanas spēle. Bet tikai tāpēc, lai pārliecinātos, izvēlieties hostinga pakalpojumu, kas ir viegli mērogojams, kā arī pārliecinieties, ka zināt, cik daudz papildu jums būtu jāmaksā, ja pārsniegtu joslas platuma ierobežojumus..

Izprast serveru tipus

Lētākais mitināšanas veids ir dalīta mitināšana, kurā jūs koplietojat vietu ar simtiem vai tūkstošiem citu vietņu. Tas arī acīmredzamu iemeslu dēļ ir visplašāk izmantotais mitināšanas plāna veids. Tas darbojas labi, ir stabils un uzticams visa gada garumā, neņemot pārāk daudz naudas no jūsu rokām. Bet dalītā mitināšana ierobežo jūsu piekļuvi serveru resursiem. Tas cita starpā ierobežo jūsu rīcībā esošo vietņu un datu bāzu skaitu.

Tiem, kas vēlas vairāk enerģijas un ir gatavi maksāt nedaudz papildus, ir pieejama opcija VPS (Virtual Private Server). Vienā mašīnā darbojas vairāki virtuālie serveri. Virtuālo serveri var izmantot tā, it kā tas būtu faktisks veltīts serveris. Tādā veidā jums būs vairāk servera resursu un daudz vairāk pakalpojumu, ko varēsit izmantot. Tie ir lieliski piemēroti prasīgākām lietojumprogrammām un vietnēm. Bet jums arī pats būs jāpārvalda šis serveris vai jāpiešķir ekspertam, kas to pārvalda jūsu vietā.

Īstie serveri ir viens no dārgākajiem plāniem, taču tie piedāvā vislielāko jaudu, jo jūs pats noīrējat visu serveri. Lai varētu izmantot šo pakalpojumu, jums būs nepieciešama sistēmas pārvaldības prasmju kopa.

Mākoņu serveri un mākoņu mitināšana ir viens no jaunākajiem mitināšanas veidiem. Dati tiek glabāti uz milzīgiem publiskiem mākoņiem, kas padara tos ātrākus un drošākus. Servera resursu daudzums, kas tiek piemērots vienam lietotājam, ir atšķirīgs. Tos var nemanāmi mērogot, kas to padara ļoti elastīgu.

Tas ir arī lieliski piemērots, lai apstrādātu milzīgas, negaidītas kravas satiksmi, un jums nekas nav jādara, lai palielinātu pakalpojumu. Ja mākoņu mitināšana tiek izvēlēta, viss notiek patiešām gludi un elastīgi.

Raugoties uz tīmekļa mitinātāja kvalitātēm

Šeit ir svarīgākās lietas. Apskatot šādus mitināšanas pakalpojumu sniedzēja un tā pakalpojumu aspektus, varat viegli izlemt, vai ir vērts pirkt vai nē. Pārbaudīsim tos bez papildu piepūles!

Tīmekļa mitināšanas uzņēmuma reputācija

Viena no pirmajām lietām, ko mēs aplūkojam, pārskatot mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ir kāda reputācija, ko viņi ir ieguvuši gadu gaitā, ja viņi to ir apkopojuši. Parasti, tāpat kā jebkuram citam uzņēmumam, iepriekšējā pieredze, kas cilvēkiem bija ar viņiem, ir labs veids, kā pateikt, vai viņi ir uzticami vai nē.

Daudzi labi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi darbojas jau aptuveni 20 gadus. Daži uzņēmumi ir strādājuši tikai dažus gadus, un tas nebūt nenozīmē, ka tie ir neuzticami jebkurā aspektā. Bet daudzu gadu vērtīgas klientu atsauksmes diezgan stingri iestājas par uzņēmumu.

Tāpēc labākais veids, kā to panākt, ir, apskatot, cik gadus uzņēmums darbojas, lasot klientu atsauksmes un lietotāju iesūtītos komentārus. Izmantojot tos, jūs varat iegūt labu priekšstatu par to, ko perspektīvais uzņēmums ir atstājis pēdās.

Hostinga plānu izmaksas & Pakalpojumi

Hostinga pakalpojumu cena katram uzņēmumam ir atšķirīga. Parasti dalīta hostinga plāns maksā apmēram 2–3 USD. Daži maksā pat USD 4 vai USD 1. Vienmēr ir vērts paņemt rokās kalkulatoru un pāriet uz numuriem, lai zināt, cik maksāsit viena gada laikā.

Paturiet prātā, ka sludinājumos redzamā cena tiek piemērota tikai tad, ja ar uzņēmumu noslēdzat divu gadu līgumu. Pretējā gadījumā cena var pieaugt no 2 USD līdz 4 USD vai no 3 USD līdz 6 USD. Daudzi uzņēmumi izmanto šos cenu noteikšanas trikus, pat tie, kas nodrošina labu pakalpojumu. Tā ir mārketinga taktika, kas jums jāzina.

Atjaunošanas izmaksas ir arī kaut kas, ko labi apskatīt. Kad būsit beidzies tā perioda beigās, par kuru esat pierakstījies, jums būs jāmaksā par atjaunošanu, tāpēc jums to vajadzētu ņemt vērā cenā. Atjaunošanas maksa ir jāuzskaita, jo pirms ierašanās par to jūs varētu pievilināt maksāt skaidras naudas daudzumu.

Plus pusē jūs varat viegli saņemt atlaides, ja reģistrējaties citās vietnēs, kas tās piedāvā. Tādā veidā jūs varētu viegli atdalīt dolāru vai divus no savām ikmēneša hostinga izmaksām.

Tagad, vai cenas ir labas vai nē, ir atkarīgs no pakalpojuma, ko piedāvā perspektīvā kompānija. Ja jūs meklējat koplietojamu mitināšanas plānu, kas maksā 4 USD, bet nepiedāvā pārāk daudz, jūs pārāk daudz neveicat darījumu. Bet, ja jūs iegūstat hostinga pakalpojumu par 2–3 USD, kas piedāvā bezmaksas domēna reģistrāciju, kā arī neizmēģinātu diska vietu un joslas platumu, jūs varat veikt diezgan labu darījumu.

Lai viss justos drošāk, gandrīz katru reizi jums ir 30 dienu naudas atdošanas garantija. Daži mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ir pietiekami pārliecināti, ka piedāvā 40-70 dienu naudas atdošanas garantijas periodu.

Neatkarīgi no pakalpojuma, ar kuru jūs sastopaties, pārliecinieties, vai cena ir saprātīga par saņemto pakalpojumu. Labs mitināšanas plāns ir atrodams zem USD 5 mēnesī, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas.

Laba tīmekļa mitināšanas veiktspēja

Protams, jums ir pieejama vietne vietnei, kur glabāt savu vietni, taču tas nav viss, kas nepieciešams, lai tā darbotos nevainojami. Jūsu vietnei visa gada laikā jābūt ātrai un uzticamai.

Laiks: A servera darbības laiks nozīmē laika periodu, kurā tas ir tiešsaistē visa gada garumā. To mēra procentos un, jo tuvāk servera darbspējas laiks kļūst 100%, jo ticamāks tas ir.

Lai padarītu lietas konkrētākas, jums noteikti nevajadzētu izvēlēties mitināšanu, kura darbības laiks ir mazāks par 95%. Patiesībā jums vajadzētu izvēlēties tos, kuru darbības laiks ir 98% vai 99,99%. Retos gadījumos tiek atrasts hostinga plāns ar 100% darbības laiku, taču vairums labu hostinga pakalpojumu sniedzēju tam patiešām ir pietuvināti, tāpēc jums jādara savs bizness ar viņiem..

Ātrums: servera ātrums ir ļoti svarīgi, jo tas izlems, cik ātri jūsu vietne tiks ielādēta. Vietnes ielādes ātrumu mēra milisekundēs. Ja vēlaties pārliecināties, ka jūsu vietnei ir ātrums atbilstoši mūsdienu tiešsaistes standartiem, servera, kurā to glabājat, ielādes ātrumam vajadzētu būt apmēram 500 ms. Ir labi hostinga plāni, kas ir vēl ātrāki un piedāvā 200 ms ielādēšanas ātrumu, bet daži darbojas ar ātrumu 600–800 ms. Jūsu vietne strādās diezgan labi ar abiem, taču jums nevajadzētu pārsniegt 800 ms ielādēšanas ātrumu.

Ne katrs pārskats piedāvā šos mērījumus, tāpēc jums vajadzētu apskatīt tos, kuri to dara. Pārskatos vienmēr mēs norādām hostinga plāna vidējo ielādes ātrumu, tāpēc droši pārbaudiet tos.

Varat arī instalēt programmatūru, lai to izdarītu pats, taču ir daudz vienkāršāk aplūkot recenzenta rezultātus un tos salīdzināt..

Klientu atbalsts: Servera vietu ir viegli iegādāties, taču pārvaldīšana var kļūt sarežģīta. Jums var nākties saskarties ar problēmām un daudzām lietām, kurām jūs vienkārši nevarat aplauzt galvu. Tādos gadījumos ir nepieciešams glābt profesionālu palīdzību. Šajā gadījumā tiek izmantots klientu atbalsts.

Labs klientu atbalsts ir viens no vissvarīgākajiem laba tīmekļa mitināšanas pakalpojuma aspektiem. Jūs vēlaties, lai tērzēšanas loga un tālruņa līnijas otrā galā būtu noderīgi cilvēki, kuri ātri reaģē uz jūsu jautājumiem.

Parasti labs klientu atbalsta aģents jums atbildēs 20-30 minūšu laikā pēc tam, kad esat tos uzrakstījis tērzēšanā vai pēc tam, kad esat viņiem piezvanījis. Viņiem jābūt izpalīdzīgiem un uzreiz jādodas pie uzdevuma, kad esat definējis, kāda ir problēma. Vēlaties veikt darījumus ar cilvēkiem, kuriem varat uzticēties un kuriem ir jūsu aizmugure, bez papildu maksas.

Bet jūs nezināt, cik labs ir uzņēmuma klientu atbalsts, kamēr pats to izmēģināt vai veikt kādu pētījumu. Cilvēkiem patīk runāt par savu pieredzi, un viņi daudz runā par to, ko pieredzējuši ar konkrētu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Ja klientu atbalsta komanda ir slikta, daudzi cilvēki jau ir iesnieguši savas sūdzības forumos, sociālajos medijos un citās vietnēs, tāpēc to ir ļoti viegli izpētīt. Es iesaku jums apskatīt daudzus no tiem un redzēt, kāda veida atsauksmes ir snieguši viņu jau aktīvie lietotāji.

Vislabāk ir saņemt atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot tālruni 245/735, kuru varat sasniegt pat brīvdienās. Ja jūs jau esat samaksājis par mitināšanas plānu un jūs joprojām esat izmēģinājuma periodā, ir piemērots laiks, lai pārbaudītu klientu atbalsta komandu ar dažiem zvaniem.

Bezmaksas lietas, ko piedāvā hostinga pakalpojumu sniedzējs

Daži mitināšanas pakalpojumu sniedzēji apburo savus klientus ar dažiem diezgan labiem piedāvājumiem. Daži no tiem nodrošina bezmaksas vietņu migrāciju, kas citiem pakalpojumu sniedzējiem maksā vairāk nekā 100 USD. Ja jums jau ir vietne, kuru vēlaties pārvietot, tā būtu ļoti noderīga.

Viņi piešķir bezmaksas domēnu reģistrāciju, bezmaksas rīkus un vietņu veidotājus, kā arī citas lietas, kuru uzskaitīšana būtu pārāk ilga. Īsāk sakot, ja prātīgi izvēlaties savu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, jūs varat saņemt dažus diezgan labus bonusus. Es personīgi uzskatu, ka visnoderīgākais ir bezmaksas domēna nosaukums un dažādi bezmaksas rīki. Par laimi, tas ir tas, ko piedāvā vairums mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Secinājums

Iepriekš definētās lietas ir vissvarīgākie aspekti, kas jāņem vērā, izvēloties mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Protams, vienmēr būs dažas ekstras, taču tās ir galvenās lietas, kas padara labu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Tagad, tūlīt! Jums ir pienācis laiks izmantot jūsu jaunās atrastās zināšanas un tur atrast labāko hostinga paketi! Šeit ir mūsu galvenie ieteikumi labai tīmekļa mitināšanai:

Uzņēmums
Promo cena

1lēts labs web hostingsUSD 1,99 mēnesī
2daudzpusīga laba tīmekļa mitināšana3,95 USD / mēn
3profesionāla laba tīmekļa mitināšana3,95 USD / mēn

Es ceru, ka jums patika lasīt šo rakstu un ka jūs apskatīsit mūsu pārskatus par dažiem no visplašāk izmantotajiem mitināšanas plāniem!

Piedāvātais attēls Projektējis Freepik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map