Kā padarīt jūsu vietni SEO draudzīgu?

padarīt vietni SEO draudzīgu


Tikai ar labu tīmekļa vietnes atrašanu nepietiek, lai piesaistītu lielu trafiku. Lai jūsu vietne tiktu parādīta meklētājprogrammu rezultātos, jums būs jāievēro SEO noteikumi. Ja jūsu vietne atbilst viņu standartiem, tā tiks ievietota augstāk meklēšanas sarakstā. Tādas lietas kā atslēgvārdi, tagi un arī vietnes dizains var ļoti ietekmēt jūsu vietnes SEO ranžēšanu.

Šajā rakstā mēs parādīsim dažus trikus, kas palīdzēs sasniegt lielāku datplūsmu jūsu vietnē. Neatkarīgi no tā, ka šie punkti nav sakārtoti pēc svarīguma, jo visi tie ir vairāk vai mazāk vienlīdz svarīgi.

Izmantojiet SEO atslēgvārdu un attēlu izmantošanu

Jūsu vietnes SEO avots ir atslēgas vārdi. Tas ir jūsu veids, kā palīdzēt meklētājprogrammai noteikt, kāda ir galvenā informācija jūsu vietnē. Viens no jūsu atslēgvārdiem jāpiemin tīmekļa lapas pirmajā teikumā, lai meklētājprogrammai palīdzētu noteikt, kāda būs šī lapa.

Jūsu vietnē daudz jālieto atslēgas vārdi. Sākot ar h1 tagiem, nosaukuma atribūtiem, navigāciju, attēliem un beidzot ar meta aprakstu pat mapes nosaukumos. Visai šai informācijai jābūt atbilstošai vietnei kopumā. Nepiepildiet pārāk daudz atslēgvārdu, jo tam varētu būt pretēja ietekme.

Parasti tiek optimizēts tikai teksts vietnē, taču svarīga ir arī attēla optimizācija (pat ja tas netiek darīts tik bieži). Jūsu vietnes attēliem nevajadzētu būt pārāk lieliem un izvietotiem no lapas līnijas. Tam vajadzētu būt aptuveni 30 līdz 100 kb izmērā un ar 72 dpi izšķirtspēju. Ja jūs izvēlaties daudz lielāku, tīmekļa lapa lēnām ielādēsies un tas pazeminās jūsu SEO rangu.

Attēlu alt tekstam jābūt atbilstošam attēlam, un tam nevajadzētu būt pārāk garam. Kā mēs atzīmējām, ļoti svarīga ir arī attēla pozicionēšana, kā arī attēla savienojums ar pārējo vietni.

Pieejams dizains

Jūsu vietnei jābūt pieejamai, un ar to mēs domājam, ka to var apskatīt visos pārlūkos un ierīcēs. Tam vajadzētu būt īpašiem tagiem, lai tas varētu darboties ar jaunākām un vecākām pārlūkprogrammu versijām, jo ​​cilvēki izmanto tos populāros (Mozzila Firefox, Google Chrome vai Opera) un pat tos, kas nav tik izplatīti, bet joprojām tiek izmantoti (Internet Explorer)..

Šajā punktā ir iekļauts arī tīmekļa vietnes ātrums, jo lēnākai vietnei meklētājprogrammu vērtējums būs zemāks, un tā to ļoti ietekmēs. Ja jūsu vietnē ir grūti orientēties, tas negatīvi ietekmēs trafiku un vispārējo rangu. Attēli, kurus mēs minējām iepriekš, var arī pievienot šo punktu.

Jūsu tīmekļa lapu struktūra ir svarīga, jo labi strukturētu vietni ir daudz vieglāk iziet. Tāpēc jums par katru cenu ir jāizvairās no bāreņu lapu (ja lapa nav pareizi pievienota vietnes vietnei).

Jūsu vietnei jābūt arī reaģējošai, lai meklētājprogrammā iegūtu augstāku vērtējumu. Ja tas ir izdarīts labi, izmantojot adaptīvos mobilo ierīču izkārtojumus, jums nevajadzēs dublēt lapas un jums būs problēma ar zemu meklētājprogrammu novērtējumu.

Lietotājam draudzīgi URL

Jūsu vietrāži URL nevar būt nejauši un haotiski, jo tas nepalīdzēs apmeklētājam vai meklētājprogrammai uzzināt, kas ir šī lapa. Ja, piemēram, URL beidzas ar vietni yoursite.com/id=243?64943, meklētājprogramma tiks sajaukta, un jūsu vietne tiks novērtēta zemāk nekā vajadzētu.

Pašreizējās Web lapas mērķim jābūt skaidram nosaukumam, piemēram, .com / filmas / darbība. Tādā veidā meklētājprogrammai būs reāls veids, kā klasificēt jūsu tīmekļa lapu un padarīt to vieglāk atrodamu (kas jebkurā gadījumā ir SEO punkts). Pārlieku savvaļas dalīšana vairākās kategorijās var arī negatīvi ietekmēt lapas vērtējumu, tāpēc izvairieties no to pārāk sarežģītas veidošanas.

Lai lapa būtu draudzīga meklētājprogrammai, URL izmantojiet vienu vai divus atslēgvārdus. Ja ceļa nosaukumā mapei ir divi vārdi, vienmēr labāk ir izmantot defises (-) nekā pasvītrojumus (_), jo tie ir standarta veidi šāda veida ceļu nosaukšanai.

Turklāt visi vecie un sliktie vietrāži URL ir jānovirza 301, lai tie neradītu neskaidrības un neradītu šīs nepatīkamās 404 kļūdas. Viņi arī saglabās vērtības, kuras nopelnīja pirms došanās uz leju.

Sociālo mediju integrācija

Tā kā sociālie mediji mūsdienās ir visur un ir ārkārtīgi populāri gandrīz visiem demogrāfiskajiem veidiem, labāku rezultātu labad ir svarīgi tos integrēt. Tie padarīs jūsu vietni rangā daudz labāku, jo meklētājprogrammas sociālajiem medijiem piešķir augstu rangu.

Tas palīdzēs ne tikai augsta līmeņa meklētājprogrammai, bet arī nodrošinās jums lielāku trafiku vietnē. Tas palīdz arī ar vietnes pieredzi, jo, piesaistot apmeklētājus, meklētājprogrammas palielinās jūsu datplūsmu, uzlabojot rangu meklēšanas rezultātos.

 Ierobežojiet JavaScript izmantošanu

Tā kā dažas vietnes JavaScript izmanto gandrīz visu kodu, tas ievērojami apgrūtinās meklētājprogrammu darbu, jo būs problēmas ar jūsu vietnes lasīšanu. Kaut arī JavaScript var vizuāli saistošs vietnes apmeklētājam, tas nepalīdz meklētājprogrammām noteikt jūsu tīmekļa lapas raksturu. Tā kā tas palēninās, meklētājprogrammas nenosaka vietnes kā šīs augstas.

Bez tam JavaScript nav labi integrēts visās mobilajās ierīcēs, un tāpēc jūs varat zaudēt lielu iespējamo apmeklētāju daļu, ierobežojot jūsu vietni ar sarežģītu un grūti lasāmu sajukumu. Jums vajadzētu palīdzēt meklētājprogrammai, ierobežojot JavaScript izmantošanu līdz dažām normālām robežām.

Ne pārāk daudz zibspuldzes elementu

Flash elementi var būt jautri un noderīgi, ja tie atrodas jūsu tīmekļa lapā, taču esiet piesardzīgs, jo pārmērīga lietošana var novērst jūsu apmeklētājus un pazemināt vietnes reitingu. Meklētājprogrammas parasti ignorē zibspuldzi vai sarauc pieri, ja tas tiek darīts milzīgos daudzumos. Tātad, ja vēlaties, lai jūsu lapa būtu SEO draudzīga, mēģiniet izmantot Flash elementus retos gadījumos, kad tie patiešām var jūsu vietnei pievienot kaut ko lielisku.

HTML5 un pareiza CSS lietošana

HTML5 ir jaunākā valodas versija, un meklētājprogrammām tā ir patiešām draudzīga lietotājam. Tas piedāvā daudzus aprakstošus tagus, kas palīdzēs SEO daudz, lai saprastu, kāda ir šī lapa. Arī tā elementus meklētājprogrammai ir viegli lasīt, tāpēc tas darbosies daudz ātrāk nekā parasti. Tātad, ja jūs izmantojat veco HTML kodu, būtu pareizi to atjaunināt un atvieglot dzīvi sev.

Ja esat vecās skolas izstrādātājs, ņemiet vērā, ka HTML rāmji nav tas ceļš, un tas negatīvi ietekmēs vietnes novērtējumu. Tas pats attiecas uz tabulām, kuras šādā veidā ir novecojušas, jo CSS tagad var izmantot, lai izveidotu tabulas stila izkārtojumus.

Nederīgs CSS kods ne vienmēr maina jūsu vērtējumu, bet tas var būt kaitīgs, ja vietne apmeklētājam sabojājas. Tātad tas tieši neietekmēs jūsu vērtējumu, bet pazeminās trafiku, kas var pazemināt jūsu pakāpi.

Arī uz koda piezīmes: Lieliska lieta, kas jādara, būtu izveidot XML vietnes karte kas sniegs milzīgu palīdzību motoriem, palīdzot viņiem izprast vietnes struktūru. Ar to jūs varat noteikt, kuras jūsu vietnes lapas ir svarīgas, bet kuras nē.

Unikāli virsrakstu tagi un meta apraksti

Katrā jūsu vietnes lapā vajadzētu būt savai unikālai nosaukuma atzīmei. Tas palīdzēs atšķirt katru lapu un pārstāvēs katru lapu. Centieties to turēt īsu ar apmēram 30 līdz 50 rakstzīmēm.

Meta apraksts ir līdzīgs nosaukumam, lai tas būtu vislabākais. Šis teksts tiks parādīts nelielā Google meklēšanas lapas priekšskatījumā. Tam nevajadzētu būt pārāk ilgam, lai iegūtu jūsu ziņojumu par vietni, ir jābūt vairāk nekā 160 rakstzīmēm.

Izmantojot HTTPS šifrēšanu

Ne tik sen, HTTPS šifrēšana tika izmantota tikai interneta veikaliem un vietnēm, kur jums bija jāaizsargā sensitīvi dati (piemēram, kredītkaršu numuri). Bet šobrīd, pieaugot draudiem tīmeklī, pieaug arī personisko datu aizsardzības nepieciešamība. Tāpēc Google uzstāj, ka HTTPS būtu jāizmanto visur kā papildu aizsardzības slānis. Tam arī nevajadzētu samazināt vietnes ātrumu, pēc iespējas labāk izmantojot to. Gandrīz visas lielākās vietnes jau ir ieviesušas šo soli, jo informācija katru dienu kļūst arvien vērtīgāka.

Tāpat, tāpat kā jums, jums vajadzētu atjaunot savus drošības sertifikātus, lai tie jūsu vietnes apmeklētājiem neuzrādītu brīdinājumus.

DOCTYPE deklarēšana

Var šķist, ka par niecīgu brīdinājumu jābrīdina, taču, ja tas izdarīts nepareizi, tas var mazliet pazemināt jūsu pakāpi. Doctype ir noderīgs, jo tas palīdz pārlūkprogrammai tulkot jūsu vietnes tīmekļa lapas. Ja deklarācijas nav, pārlūkprogrammai ir jāmin, un tas prasa laiku, un dažreiz var palaist garām vai kaut ko nepareizi pielietot. Tas ir mazs koda gabals, kas ietaupa daudz laika un nepatikšanas.

Ne vairāk printeriem draudzīgu

Šī ir viena no vecās skolas lietām, kas vairs nav nepieciešama. Jūsu vietnē nav nepieciešama poga “printerim draudzīga”, jo tagad CSS tas tiek darīts kā tīrāks un ātrāks šīs problēmas risinājums. Tātad jebkura tāda poga dzinēja meklēšanas laikā radīs sarkanus karodziņus.

Pareiza lapu sasaiste

Tā kā saite vietnēs tiek izmantota gandrīz katrā lapā, jums vajadzētu padarīt saites skaidri redzamas. Papildus regulārajai pasvītrošanai saitēm ir jābūt atšķirīgām arī citā veidā, jo nav efektīva peles kursēšana, lai noskaidrotu, vai teksts ir saite.

Šīm saitēm vienmēr jābūt absolūtām, pat ja ar tām ir vieglāk manipulēt. Bet relatīvās saites var interpretēt nepareizi vai pat nokasīt. Absolūto saišu skaits ir lielāks, it īpaši vietņu navigācijas laikā.

Jums jāzina, ka vienā lapā nav paredzēts izveidot vairāk kā 100 saites. Kontrolējiet savu saišu izmantošanu un izveidojiet tās tikai nepieciešamības gadījumā.

Atzīmējiet lapas, kuras nevajadzētu pārbaudīt

Izveidojot robots.txt, jūs varat kontrolēt, kurām jūsu lapas daļām nevajadzētu piekļūt meklētājprogrammu robotiem.

Tas ir noderīgi, ja jums pieder interneta veikals un nevēlaties, lai Google roboti pievienotu produktus jūsu grozam, jo ​​viņi sekoja saitei. Pārsvarā šīs lapas meklēšanas rezultātos netiks rādītas, ja vien kaut kur nebūs signālu, kas viņiem norādītu par lapas vērtību.

Palieliniet lapas ielādes ātrumu

Diezgan loģiski ir uzlabot jūsu lapu ielādes ātrumu. Mēģiniet saīsināt un strādājiet pie sava koda, lai to varētu praktiski izmantot. Jebkurā gadījumā jebkura izstrādātāja mērķis jau ir padarīt viņa vietni ātrāku, taču, to sasniedzot, jūs iegūsit daudz augstāku vietu meklētājprogrammās. Tātad tas ir divi viena veida darījumiem.

Koncentrēšanās uz struktūru

Jūsu vietnes struktūrai jābūt skaidrai un saprotamai, jo tā atvieglos meklētājprogrammu darbu, kas pārmeklē jūsu lapas. Mēģiniet ieviest strukturētus datus ap galvenajiem elementiem. Tas ietekmēs arī jūsu vietnes izskatu, kad tā tiek parādīta meklēšanas rezultātu lapā, un to, kāda informācija ir pieejama redzēšanai.

Teksta lasāmība

Tas var likties triviāli, bet jūsu lapas tekstiem jābūt lasāmiem. Dažas lietas, kas būtu jāpieskata, ir: teikuma garums, pasīvās balss biežums un zilbju skaits uz vārdiem.

Jūsu izliktajam saturam jābūt saprotamam, bez sintaktiskām vai gramatiskām kļūdām un ar pareizu teikuma struktūru. Šie noteikumi būtu attiecīgi jāpiemēro atkarībā no mērķa demogrāfijas.

Kopsavilkums

Kā jūs jau esat pamanījis, SEO būs labsirdīgs pret jums, jo jūsu vietnes kvalitāte paaugstinās. Tādi faktori kā dizains un piekļuves vienkāršība ir svarīgi meklētājprogrammai, un tikai tās vietnes, kuras ir labi veiktas, gūs labumu, ko tā var piedāvāt. Tāpēc mēs ceram, ka šis raksts bija noderīgs un ka tas sniedza nelielu ieskatu meklētājprogrammu pasaulē.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map