Kā pārsūtīt savu Joomla vietni jaunam tīmekļa mitinātājam?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Kā pārsūtīt savu Joomla vietni jaunam tīmekļa mitinātājam?
0 9 мин.

kā pārsūtīt Joomla vietni jaunam tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam


Var būt daudz iemeslu, kāpēc jūs vēlaties atrast jaunas mājas savai joomla vietnei. Tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja maiņa nav ļoti grūts uzdevums; tomēr tas varētu sagādāt galvassāpes, ja jūs to nekad agrāk nedarījāt. Šajā rakstā es parādīšu labāko un ātrāko ceļu uz pārsūtiet savu Joomla vietni uz jaunu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Bet vispirms noskaidrojiet, kas ir iemesls, kāpēc cilvēki pārslēdzas uz hostinga uzņēmumiem. Joomla ir lieliska CMS un ļoti elastīga. Tajā pašā laikā ir nepieciešama daudz resursu, un tas nedarbojas labi visos tīmekļa serveros. Ja tīmekļa serveris nav optimizēts Joomla, vietnei attīstoties, jūs varat sagaidīt veiktspējas nepilnības. Izmantojot Joomla sistēmā smagu veidni un pārāk daudz paplašinājumu, tas var palēnināt jūsu vietnes darbību. Vairumā gadījumu Joomla vietņu īpašnieki pāriet uz jaunu resursdatoru, jo viņi nav apmierināti ar sniegumu un cer, ka šo problēmu atrisinās cits uzņēmums, kas piedāvā Joomla mitināšanu..

Vēl viens iemesls, kāpēc cilvēki izvēlēsies pārslēgt mitināšanu, ir jaunināšanas iespējas trūkums. Tā kā Joomla kodolu izstrādes komanda pastāvīgi strādā pie sistēmas, viņi uzlabo programmatūru, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, kurām nepieciešama augstāka PHP un MySQL versija. Hostinga uzņēmumi automātiski neatjaunina PHP versijas, un, ja vēlaties atjaunināt savu Joomla vietni uz jaunāko versiju, tā nedarbosies ar pašreizējo servera iestatīšanu. Jūs varat lūgt savam mitināšanas pakalpojumu sniedzējam atjaunināt savu serveri, taču lielākajā daļā gadījumu tas tiks noraidīts, jo citi lietotāji, kuri ar jums izmanto to pašu serveri, neizmanto Joomla.

Turpmāk es jums parādīšu, kā to izdarīt pārsūtiet savu Joomla vietni uz jaunu serveri un izvairieties no dīkstāves.

1. Izvēlieties Joomla optimizēto tīmekļa mitināšanas plānu

Pirmā lieta, kas jums jādara, ja vēlaties pamest pašreizējo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ir atrast jaunu. Tas varētu būt izaicinājums, jo ir daudz uzņēmumu, kas piedāvā līdzīgus pakalpojumus un atbalsta arī Joomla. Krūtis, kā jūs jau zināt no pašreizējā saimnieka, nepietiek ar atbalstu Joomla. Ja jūs meklējat uzticamu Joomla resursdatoru, dodieties pie uzņēmuma, kas piedāvā optimizētus Joomla CMS serverus. Tīmekļa serveris, kas izveidots īpaši Joomla vietnēm, konfigurācijas jautājumos nedaudz atšķiras no citiem, vispārējas nozīmes serveriem. InMotion hostings ir viens no labākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā Joomla optimizētus plānus par ļoti pieņemamu cenu.

InMotion Joomla hostings

sākot no 4,19 USD / mēnesī, ietilpst 2 Joomla vietnes, neierobežots GB vietas un joslas platums, suPHP, mod_security Apache modulis, tiešsaistes konsultācijas Joomla 2.5 un 3.0+ un vēl daudz vairāk

Skatīt vairāk… “

2. Dublējiet savu Joomla vietni

Es pieņemu, ka jūsu pašreizējais resursdators izmanto cPanel, bet, ja nē, process ir ļoti līdzīgs ar citiem hostinga vadības paneļiem. Lai dublētu savu vietni un saglabātu to datorā, jums būs jāpiesakās vadības panelī. Atrodiet failu pārvaldnieka ikonu un piekļūstiet mapei, kurā atrodas jūsu vietnes faili.

cpanel failu pārvaldnieka ikona

Saspiediet failus .zip failā un, kad tas izdarīts, saglabājiet to datorā.

cpanel failu pārvaldnieks saspiest failus Joomla

Tagad vadības panelī dodieties uz phpMyAdmin ikonu un atrodiet datu bāzi, kuru izmanto jūsu vietne. Ja neesat pārliecināts par datu bāzi, to varat viegli uzzināt no vietnes configuration.php faila, vienkārši meklējiet šo rindu: public $ db = ‘yourdatabse’; Atlasiet datu bāzi, eksportējiet visas tabulas un saglabājiet to datorā, vēlams tajā pašā mapē, kur tiek saglabāta jūsu vietne, tikai ērtākai pārvaldībai.

phpmyadmin eksporta datu bāzes tabula Joomla

3. Pārsūtiet failus un datu bāzi

Kad jūsu vietne ir dublēta, varat sākt strādāt ar jauno resursdatoru. Droši vien esat izveidojis savu jauno mitināšanas kontu, izmantojot savu pašreizējo domēnu; šajā gadījumā jums būs jāaugšupielādē faili saknes mapē vai savā kontā. Ja reģistrēšanās laikā esat izmantojis citu domēnu vai reģistrējis jaunu, jums būs jāpievieno domēns, kas tiek izmantots jūsu Joomla vietnei. Pievienojot domēna vārdu jaunajam mitināšanas kontam, tiks izveidota mape (public_html / yourdomain.com), un šī būs mape, kurā arī jāaugšupielādē faili. Lūdzu, pagaidām nemainiet sava domēna vārdu serverus.

cpanel addon domēna vārdi

Ja esat izdomājis, kura ir pareizā mape, kuru augšupielādēt, izmantojot FTP klientu vai failu pārvaldnieka rīku no cPanel, augšupielādējiet .zip failu, kas satur vietnes failus. Kad augšupielāde ir pabeigta, izvelciet failus no arhīva, izmantojot failu pārvaldnieku un pārliecinieties, vai tie ir iegūti galvenajā mapē. Ja faili tiek iegūti apakšmapē (publiy_html / yoursite.com / backupfiles /), vienkārši visus failus pārvietojiet uz galveno mapi: public_html / yoursite.com.

augšupielādēt Joomla vietni uz jauno serveri

Ja esat pabeidzis ar failiem, dodieties atpakaļ uz vadības paneļa galveno lapu un ar MySQL datu bāzes vedni izveidojiet jaunu datu bāzi. Veidojot datu bāzi un lietotāju, ģenerējiet drošu paroli un saglabājiet to teksta dokumentā, jums tā būs nepieciešama vēlāk. Pievienojot MySQL lietotāju datu bāzei, ir svarīgi iespējot opciju Visas privilēģijas.

mysql datu bāzes vednis Joomla

Tātad jūsu datu bāze un lietotājs ir gatavi lietošanai. Tagad dodieties uz phpMyAdmin ikonu, atlasiet nesen izveidoto datu bāzi un importējiet .sql failu, kuru iepriekš esat saglabājis datorā. Atkarībā no faila lieluma datu bāzes importēšana var aizņemt pāris sekundes.

phpmyadmin importa Joomla datu bāze

Pēdējā doma ir savienot failus ar datu bāzi. Tagad rediģējiet failu configuration.php un mainiet datu bāzi, lietotāju un paroli.

nomainīt Joomla konfigurācijas failu

Tagad, ja jūs visu izdarījāt pareizi, jums vajadzētu būt iespējai redzēt savas vietnes klonu demonstrācijas URL, ko reģistrēšanās laikā nodrošināja jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Ja izvēlējāties iegūt kontu no InMotion, konta vietrāžam URL vajadzētu izskatīties kaut kas līdzīgs šim: http://server123.inmotionhosting.com/~youraccountname/

4. Mainiet sava domēna vārdu serverus

Tagad ir laiks mainīt sava domēna vārda serverus. Ja jūsu domēns ir reģistrēts trešās puses uzņēmumā, piemēram, Name.com vai NameCheap, un nevis pie pašreizējā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, jūs vienkārši piesakāties savā kontā un atjaunināt vārdu serverus. Ja jums ir nepieciešama papildu informācija par to, kā mainīt domēna vārdu serverus, skatiet saistīto rakstu šajā rindkopā.

Ja jūsu domēns ir reģistrēts mitināšanas uzņēmumā, no kura vēlaties attālināties, es iesaku sākt pārsūtīt savu domēnu neatkarīgam reģistratūrai. Neuzglabājiet savu domēnu un mitināšanu vienā uzņēmumā. Domēna pārsūtīšana var ilgt dažas dienas, tāpēc apsveriet arī šo aspektu.

Nosaukumu serveru informācijas atjaunināšanai vajadzētu būt tūlītējai, tomēr, lai redzētu ISP izmaiņas, var paiet pat 24 stundas. Tāpēc esiet pacietīgs.

5. Pārbaudiet savu Joomla vietni

Es pieņemu, ka jūs jau esat pārbaudījis savas vietnes klonu, izmantojot demonstrācijas URL, kuru nodrošināja jūsu jaunais resursdators. Tagad, kad vārda serveri ir atjaunināti, jūsu domēns ir savienots ar jauno mitināšanas kontu. Atšķirīgās servera konfigurācijas dēļ reti notiek tā, ka jūsu Joomla vietnē var būt dažas kļūdas pēc tās pārsūtīšanas uz jaunu resursdatoru.

Lai pārliecinātos, ka jūsu vietne joprojām darbojas nevainojami, nejauši piekļūstiet dažādām lapām un izmantojiet dažādas savas vietnes funkcijas. Ja jūs vadāt forumu vai jums ir emuāru sadaļa, varat izveidot jaunu ziņu, pieminot, ka esat pārcēlies uz jaunu resursdatoru, un lūgt kopienu ziņot par visām viņu atrastām problēmām.

Piezīmes un ieteikumi

Es ceru, ka šī apmācība jums to palīdzēja pārvietojiet savu Joomla vietni uz jaunu serveri bez dīkstāves. Ja jums ir kādi jautājumi par Joomla vietnes pārsūtīšanu, zemāk varat atstāt komentāru vai ja nolemjat pāriet uz InMotion mitināšanu, viņu atbalsta komanda jums šajā procesā palīdzēs. Ja jūs interesē, kā nodrošināt savu Joomla vietni, es ļoti iesaku izlasīt citu mūsu apmācību.

Labākais Joomla hostings ar InMotion

InMotion Hosting nodrošina tīmekļa mitināšanu kopš 2001. gada, un tagad viņi piedāvā Joomla optimizētus tīmekļa serverus ar daudzām lieliskām iespējām, sākot no USD 4,19 mēnesī.

Saņemiet atlaidi! »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector