Kā un kur iegādāties kvalitatīvas vietnes?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Kā un kur iegādāties kvalitatīvas vietnes?
0 13 мин.

pirkt kvalitātes vietnes


Tā kā lielākā daļa cilvēku pārlūko internetu savā datorā un mobilajās ierīcēs, vienmēr ir ieteicams izveidot savu vietni, kas nodrošina pastāvīgu ieņēmumu plūsmu. Kad cilvēki kaut ko vēlas, viņi parasti to meklē, izmantojot Google, un apmeklē daudzos pieejamos tiešsaistes veikalus, līdz atrod labāko produktu un to iegādājas..

Vietnes izveidošana prasa daudz laika un pūļu, nemaz nerunājot par darbu, kas jums jāievieš SEO, lai nopelnītu vēlamo vietu Google klasifikācijās. Bet patiesībā ir divas iespējas, ja vēlaties sākt pārdot tiešsaistē. Pirmais ir pats izveidot vietni, bet otrais – iegādāties jau esošu.

Šī ideja varētu šķist riskanta, taču, ja atrodat vietni, kas jau sevi ir pierādījusi kā lielu ieņēmumu avotu, tas noteikti ir labs ieguldījums. Protams, mēs nerunājam par nelielu ieguldījumu, jo jau tā veiksmīga vietne ir diezgan liels darījums.

Tomēr, ja jums nav lielas pieredzes šāda veida biznesā, varat viegli nodarīt sliktu darījumu. Šajā rakstā mēs jums parādīsim galvenās vietnes pirkšanas priekšrocības un visas lietas, kas jums jāņem vērā pirms vietnes pirkšanas. Līdz šī raksta beigām jūs precīzi zināt, kur atrast kvalitatīvas vietnes un kā atšķirt sliktas vietnes no labām. Turpiniet lasīt.

Lasīt: Veidot & Pārdodiet vietnes peļņas gūšanai

Kāpēc jums vajadzētu iegādāties vietni?

Vietnes pirkšanas process ir diezgan līdzīgs kaut kā cita pirkšanai vai apmaiņai internetā. Šajā darījumā jāiekļauj arī trešās puses platforma, kas pārliecinās par katras puses apmierināšanu beigās, nodrošinot drošību un taisnīgumu. Kad esat atradis perfektu vietni, jūs vai nu ievietojat cenu, vai maksājat noteiktu cenu.

Beigās jūs esat jauns vietnes īpašnieks, saņemot visus nepieciešamos datus, piemēram, pērkot māju no kāda cita. Lai gan daudzi cilvēki par to pat nav dzirdējuši, vietņu pirkšana un pārdošana patiesībā ir veselīgs, strauji augošs tirgus. Ir daudz iemeslu, kāpēc vietnes pirkšana var būt ļoti izdevīga jūsu biznesam, piemēram:

 • Vietnes izveidošana, sākot no pamatiem, un tās popularitātes palielināšana prasa daudz laika, kas jums varētu nebūt vajadzīgs, ja vēlaties sākt pārdot uzreiz
 • Varbūt jūs esat mārketinga, trafika ģenerēšanas, reklāmguvumu līmeņa uzlabošanas un tamlīdzīgs eksperts, bet jūs nezināt, kā izveidot un programmēt vietni
 • Jums ir noteikts budžets un vēlaties to ieguldīt kaut kam, kam ir liels potenciāls

Faktiski, ja kāds no iepriekšminētajiem apgalvojumiem ir patiess, jums noteikti vajadzētu iegādāties vietni. Ja jūs interesē šī ideja, tad turpināsim un mēs jums sniegsim dažus padomus, kā sasniegt jūsu mērķi.

Populārākās vietņu vietnes

Mūsdienās tīmeklī varat atrast daudz tirgus laukumu, un milzīgs skaits cilvēku katru dienu piedāvā savas vietnes un tonnas veiksmīgu pirkumu. Mēs esam šeit, lai parādītu jums šobrīd 3 absolūti labākās tirgus vietas ar visaugstākajām pieejamajām vietnēm, kurās varat droši iegādāties savu.

Impērijas pleznas

impērijas-pleznas-pērc-kvalitātes-vietnes

Ja jūs interesē tikai izveidotas vietnes, kurām ir ievērojama vēsture, jūs nevarat noiet greizi ar Empire Flippers. Lielākā daļa vietņu, kuras tur varat atrast, ir vismaz divus gadus vecas, un šajā laikā tās arī ir guvušas ieņēmumus. Uzņēmums nesen sasniedza USD 50 miljonu atzīmi, runājot par to pārdoto vietņu kopējo vērtību.

Saskaņā ar viņu statistiku, viņi pārdeva 90% no vietnēm, kas tika uzskaitītas pēdējos 3 mēnešos, un vietņu, kuras viņi pārdeva pēdējā mēnesī, vērtība ir gandrīz 1,5 miljoni USD. Ir daži lieli vārdi, kas rakstīja pozitīvus rakstus par Empire Flippers, tostarp BuzzFeed, Huffington Post, Shopify, Moz un citi. Uzņēmumam ir savs aplāde, kurā viņi runā par tiešsaistes biznesu, satura mārketingu un līdzīgām tēmām.

Viņiem ir arī savs impērijas novērtēšanas rīks, kuru var izmantot, lai aprēķinātu jūsu vietnes pašreizējo vērtību. Empire Flippers klasificē katru vietni nišā un sniedz visu pircējiem nepieciešamo informāciju, ieskaitot informāciju par monetizācijas metodi, precīziem līdz šim gūtajiem ieņēmumiem un datplūsmu noteiktā laika posmā..

FE International

fe-international-buy-premium-websites

FE International ir dibināta 2010. gadā, un tas ir vēl viens tirgus laukums, kur var atrast tikai vērtīgas, izveidotas vietnes. Sākuma vietņu nav vispār, tomēr tā ir lieliska vieta tiem, kas ir gatavi veikt lielus ieguldījumus. Tā kā FE International ir pieejams tik daudz milzīgu vietņu, ir pieejama arī starpnieku komanda, ar kuru jūs varat konsultēties jebkurā laikā, kad jums ir nepieciešams padoms.

Viņu komanda ir pieejama visa procesa laikā, līdz jūs parūpēsities par pēdējo juridisko dokumentu un beidzot iegūstat pilnīgas īpašumtiesības uz savu jauno vietni. FE International ir pārdomāts 94,1% veiksmes rādītājs vietņu pārdošanā. Viņiem ir spēcīga komanda, kurai ir liela pieredze stratēģisko konsultāciju, uzņēmējdarbības, investīciju banku un tehnoloģiju jomā.

Ir daudz lielu vārdu, kas intervēja FE International vai veica podcast apraidi ar viņiem, ieskaitot Huffington Post, Inc., Marketever, Skip Blast un e-komercijas degvielu, lai tikai pieminētu dažus. Turklāt par uzņēmumu ir pieejams daudz rakstu, ko raksta Time, Yahoo Finance, Fortune, Fox News un citi. FE International ir arī savs emuārs, kas pilns ar noderīgiem rakstiem, kas saistīti ar uzņēmējdarbību, kurus noteikti vajadzētu apskatīt.

Flippa

Flippa pirkšana - augstas kvalitātes vietnes

Flippa sāka savu ceļu atpakaļ 2009. gadā, un visu to platformu pārdoto vietņu vērtība, kas saskaitīta kopā, šobrīd ir vairāk nekā 200 000 000 USD. Protams, tas prasīja daudzus tūkstošus darījumu, līdz tie sasniedza šo pavērsienu, un tas arī padarīja tos par vienu no populārākajiem tirgus.

Kā redzat viņu vietnē, jūs varat iegādāties arī sākuma vietnes, izveidotas vietnes, domēnus un lietojumprogrammas. Ikviens var uzskaitīt savu vietni, domēnu un lietotni par pieņemamu cenu, un, ja jūs to pārdodat, viņi saņem papildu 15% no galīgās cenas.

Flippa ir veiksmīgs uzņēmums, kam uzticas daudzi lieli vārdi, ieskaitot Forbes, Mixergy, Business Insider un Mashable, un viņi arī uzrakstīja dažas pozitīvas atsauksmes par tirgu. Viens no iemesliem, kāpēc cilvēkiem tas tik ļoti patīk, ir lietotājam draudzīgais interfeiss un tas, ka ikviens var sazināties ar savu komandu, ja nepieciešama palīdzība.

Vidēji dienā Flippa parādās 5000 jaunu vietņu, kuras meklē jaunu īpašnieku, un tās veiksmīgi pārdod vidēji 30 000 no tām gadā. Vēl viena lieliska lieta ir tā, ka Flippa padara pieejamo visu informāciju par vietņu vēsturi un trafiku, tāpēc jums tas pat nav jāmeklē.

Kā noteikt labāko vietni?

Ir labi zināt labākās vietnes iegādes vietas, bet kā noteikt, vai vietne ir laba vai slikta? Mēs jums parādīsim dažas svarīgas prakses, kas var jums palīdzēt izdarīt pareizo izvēli. Katra no tām prasa zināmas pūles, jo jums būs jāanalizē vietnes no dažādiem skatu punktiem, taču tas tiešām nav nekas, ja pretī saņemat jaudīgu vietni..

Katrā vietnē ir vēsture

Pirmkārt, pirms izvēles jums vajadzētu apskatīt konkrētās vietnes vecumu. Tas ir viens no vissvarīgākajiem faktoriem, jo, ja vietne ir vecāka, tas norāda, ka tā ir arī stabilāka. Ļaujiet mums parādīt, kāpēc:

 • Organiskā trafika ģenerēšanai ir nepieciešams daudz laika, kas, protams, bija vecāka vietne
 • Jums agrāk būs daudz datu par vietnes ieņēmumiem
 • Tas ir vecāks un joprojām darbojas, kas ir lieliska zīme. Neveiksmīgas vietnes parasti vienkārši pazūd

Domēna vārda vecuma noteikšana nav nekas liels. Tīmeklī ir tādi rīki kā Domēna vecuma pārbaudītājs kurā vienkārši nokopējat vietnes adresi laukā, un tajā tiks parādīti precīzi skaitļi.

Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka, izmantojot šo metodi, jūs uzzināsit tikai domēna vecumu, kas nav tāds pats kā vietnes vecums. Lai uzzinātu, kāds ir faktiskais vecums, jums ir nepieciešams rakt dziļāk. Ir vietne ar nosaukumu Wayback Machine, kas būtībā ir interneta arhīvs, un tā dažu minūšu laikā var palīdzēt to uzzināt..

Satiksmes apjoms un avots

Otra lieta, kas jādara, ir pārbaudīt, cik daudz vietnes noteiktā laika posmā ir uzkrājis trafiks. Tā jau ir noderīga informācija, taču jūs to varat vēl vairāk sadalīt, apskatot, no kurienes radusies satiksme. Datplūsmas avoti ir meklētājprogrammas, sociālie mediji un citas vietnes, kas rakstīja par šo vietni.

Tas ir lielisks veids, kā izmērīt vietnes vērtību. Tas ir vienkārši: ja tai būtu liela auditorija, tad tā ir ļoti vērtīga. No otras puses, vietnes, kuru trafiks bija mazs, daudz neatšķiras no iesācēju vietnēm. Par laimi, visas vietnes, par kurām mēs runājām iepriekš, sniedz daudz informācijas par auditoriju, kāda bija noteiktai vietnei, un avotiem, no kuriem viņi nāca.

Viņi arī parāda, no kurām valstīm viesi ieradās. Piemēram, ja jūsu mērķauditorija ir cilvēki no Lielbritānijas, tad vietne, kurā apmeklētāji galvenokārt ir no Ķīnas, iespējams, nav piemērota jūsu biznesam. Tāpēc vietne ar lielu trafiku ne vienmēr ir laba.

Tātad, ja atrodat vietni, kurā bija ļoti daudz trafika no dažādiem avotiem, tad ir svarīgi pārbaudīt reģionus, no kuriem trafiks nāk, vai arī šķietami lielais piedāvājums var viegli pārvērsties.

Pārliecinieties, ka vietne ir draudzīga SEO

Ir vēl viena, taču ļoti svarīga lieta: SEO. Meklētājprogrammu optimizācija daudz palīdz, ja runa ir par dabiskas datplūsmas ģenerēšanu jūsu vietnei. Jums jāatrod SEO draudzīga vietne un labs rādītājs tam, ja tā jau rada ievērojamu dabiskās datplūsmas daudzumu.

Lai arī labs SEO noteikti ir priekšrocība, tas nav obligāti. Jūs varat iegādāties vietni ar sliktu SEO, ja trafiks, avoti un vispārējā vēsture šķiet ērti. Tas ir kaut kas, ko var uzlabot jebkurā laikā, un tas nav pat tik grūti, izmantojot milzīgo daudzumu tiešsaistē pieejamo SEO rīku. Ņemiet vērā, ka Google soda vietnes, kas ievieš sliktu SEO praksi, tāpēc, ja ar to rodas kādas problēmas, tās ir jālabo pēc iespējas ātrāk..

Ir divas ļoti sliktas SEO prakses, kas diezgan izplatītas vietnēs:

 • Zemas kvalitātes saturs, kas neatbilst visiem pareiza atslēgvārdu lietošanas pamatnoteikumiem
 • Dublēts saturs, kas pilnībā vai daļēji tika kopēts no citām vietnēm

Labi ir tas, ka pirms darījuma noslēgšanas un vietnes pirkšanas varat pārbaudīt jebkuru no šīm detaļām. Ja jums nepatīk tas, ko redzat, turpiniet meklēt, jo pārdošanā ir pieejams daudz vietņu, kas daudz ko var dot galdam.

Noslēgumā

Ir daudz iemeslu, kāpēc jūs vēlaties iegādāties jau esošu vietni. Vai nu jums nav ērti veidot vietni, jums vienkārši nav laika sākt to veidot, vai arī jūs to uzskatāt par lielisku ieguldījumu. Iemesli var atšķirties, taču vienmēr ir svarīgi veltīt laiku un gudri izvēlēties. Neaizmirstiet šos trīs faktorus, kuriem ir liela nozīme, izvēloties perfektu vietni:

 • Kopš kura laika vietne ir izveidota un darbojas?
 • Apmeklētāju skaits un avoti, no kuriem viņi nāca
 • Cik lielu dabisko datplūsmu vietne saņem? Vai tas ir SEO draudzīgs??

Tas ir viss, tagad jūs zināt, kādas lietas ir vērts apskatīt pirms vietnes pirkšanas. Varat arī veikt šīs darbības kā padomu, kā uzlabot savu vietni, ja vēlaties to nākotnē pārdot par augstāku vērtību.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector