Kā un kur iegādāties lētus domēna vārdus?

pirkt-lēti-domēna vārdi


Atklājot vietni, ir pilnīgi dabiski, ka jūs mēģināsit atrast labākos piedāvājumus par mitināšanu, noformēšanu un pat domēnu nosaukumiem. Stūru samazināšana, lai ietilptu budžetā, ir lieta, ko daudzi uzņēmumi un privātpersonas pārāk labi pārzina, it īpaši, uzsākot jaunu projektu.

Tā kā labāko piedāvājumu atrašana nav viegla un bez izšķirības stūru griešana var atslābināties, mēs esam šeit, lai palīdzētu jums uzticama domēna reģistratūras izvēles procesā un palīdzētu jums noteikt labākās iespējas, meklējot lētu domēnu..

Domēni 101

Domēna vārds ir vārds vai rakstzīmju virkne (burti, cipari un simboli), ko ievadāt tīmekļa pārlūkprogrammā, lai piekļūtu vietnei. Rakstzīmju secība atbilst domēna vārda IP adresei (interneta protokola adrese), kuru pārlūki izmanto, lai sazinātos ar serveriem.

Jūs varat piekļūt vietnei, ieviešot tās IP adresi savā tīmekļa pārlūkprogrammā, taču skaitļu virknes atcerēties ir daudz grūtāk nekā domēnu vārdu atcerēšanos.

Domēna vārds ir unikāls arī vietnei, kas nozīmē, ka nevar būt divas vietnes ar vienu un to pašu domēna vārdu. Ja vēlaties, domēna vārds ir unikāls tīmekļa vietnes identifikators.

Katrs domēna vārds beidzas ar paplašinājumu, kas seko tūlīt pēc pēdējā punkta domēna vārda beigās, piemēram, “.Com”, “.org”, “.gov” utt. Tos sauc par augstākā līmeņa domēniem, savukārt paplašinājumi, kas ir valsts kods (piemēram, .it Itālijai, .fr Francijai) ir valsts koda augstākā līmeņa domēni. domēni. Izlasiet mūsu visaptverošo ceļvedi, lai uzzinātu, kuru domēna paplašinājumu jums vajadzētu izvēlēties: com, net, org.

Piešķirto vārdu un numuru interneta korporācija (ICANN) ir organizācija, kas koordinē šo unikālo identifikatoru pārvaldību. ICANN izstrādā politikas un pārvalda domēnu reģistrētāju akreditācijas sistēmu.

Domēns vs vietne vs mitināšana

mitināšana-vietne-vs-domēns

Daži cilvēki terminus vietne un domēna vārdu lieto aizvietojami, taču, kā mēs jau minējām iepriekš, domēna vārds ir adrese, kurā atrodas jūsu vietne, t.i., saturs, kuram vēlaties piekļūt. Turpretī mitināšana ir jūsu vietnes satura glabāšanas pakalpojums tīmekļa serverī.

Daži tīmekļa mitinātāji apvieno domēna reģistrāciju ar saviem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, piedāvājot bezmaksas domēnu pirmajiem 12 mēnešiem no jūsu līguma noslēgšanas. Protams, jūs varat izvēlēties atteikties no šī piedāvājuma un reģistrēt savu domēnu pie parastā domēna reģistratūras.

Cik lēti ir lēti domēni?

Gandrīz katrs domēnu reģistrators reklamēs savus domēnus kā lētus vai pieejamus, bet kā jūs zināt, vai jūs saņemat izdevīgu darījumu, ja viņi visi sola nerakties pārāk dziļi kabatā?

Domēna vārda cenu veido sākotnējā reģistrācijas cena, kas vidēji var svārstīties no USD 1,99 līdz USD 12 domēniem, kas atrodas zemākajā spektra galā. Reģistrācijas cena parasti ir zemāka par jūsu domēna atjaunošanas cenu, jo domēnu reģistratūras bieži rīko akcijas un piešķir jums kupona kodus un to, ko pie viņiem nereģistrēt..

Cena, par kuru jūs reģistrējat savu domēnu, sedz domēna izmantošanu 1 gadu, pēc kura, ja jūs joprojām vēlaties saglabāt savu domēnu, jums tas būs jāatjauno. Atjaunošanas cena parasti ir augstāka nekā sākotnējā reģistrācijas cena, sākot no 10 USD līdz 20 USD.

Tātad, kaut arī domēns sākotnēji var maksāt 0,99 USD, atjaunošanas cena varētu būt 15 USD, tāpēc, salīdzinot cenas starp reģistratūrām, jums vienmēr jāņem vērā atjaunošanas līmenis..

Bet cenu noteikšanai un cenu noteikšanai vien nevajadzētu būt vienīgajai pārliecībai, pērkot domēna vārdu. Tikpat svarīgi ir citi aspekti, piemēram, akreditācija, uzticamība, atbalsts, privātums.

Kā izvēlēties domēna reģistratūru?

Domēna reģistratūras izvēlei nevajadzētu būt lēmumam, kura pamatā ir tikai cenu noteikšana. Pērkot domēnus, pārliecinieties, vai reģistrators ir:

Akreditējusi ICANN

Mēs jau minējām, ka ICANN ir iestāde, kas akreditē domēnu reģistrētājus, lai pārliecinātos, ka viņi ievēro visus tehniskos, darbības un finanšu kritērijus, kas noteikti reģistratūru uzņēmumiem.

Tagad daudzi domēnu reģistratori var apgalvot, ka viņi ir akreditēti, taču vienīgais veids, kā pārliecināties, ir pārliecināties par akreditēto domēnu reģistrētāju sarakstu, kuru ICANN uztur savā tīmekļa vietnē. Ja uzņēmums ir iekļauts sarakstā, varat pārbaudīt šo prasību.

Uzticami

Kaut arī domēnu reģistrētājiem ir saistošas ​​tiesības un pienākumi, ko ICANN paredz reģistratūru akreditācijas līgumos, jums joprojām jāveic uzņēmuma iepriekšēja pārbaude. To darot, noskaidrojiet, cik ilgi viņi darbojas šajā biznesā, vai ir kādi slikti pārskati no pašreizējiem vai bijušajiem klientiem.

Aizsargā privātumu

Reģistrējot domēna vārdu, domēna reģistratūra ir atbildīga par jūsu datu (vārda, adreses, tālruņa numura utt.) Iesniegšanu WHOIS datu bāzē, kas ir publiska direktorija, kurā tiek uzturēta informācija par katra domēna reģistrētāju. Tas, iespējams, var ļaut jums tikt pakļautam surogātpasta izplatītājiem, tiešajiem tirgotājiem un citām ekspluatējošām darbībām.

Domēnu reģistratori piedāvā domēna privātuma pakalpojumus parasti ar trešo personu uzņēmumu starpniecību, kas maskē jūsu identitāti WhoIs datu bāzē, iesniedzot savus datus, nevis jūsu datus, tomēr ICANN acīs tas, kurš WhoI sarakstā ir norādīts kā domēna reģistrētājs, ir arī šī domēna likumīgais īpašnieks. Lai izvairītos no juridiskiem strīdiem par domēna vārda īpašumtiesībām, pārliecinieties, ka esat izvēlējies uzņēmumu ar labu reputāciju.

Dažādu valstu noteikumu dēļ dažus augstākā līmeņa domēnus nevar maskēt. E.g. .eu TLds nevar maskēt programmā WhoIs.

Piedāvā atbalstu

Var domāt, ka atbalsts nav tik svarīgs domēna reģistrācijai, taču var gadīties, ka scenāriji var rasties gadījumos, kad jums var būt nepieciešama speciālista palīdzība, piemēram, iestatot nosaukuma serverus vai pārsūtot domēna vārdus. Noteikti izlasiet pārskatus par domēnu reģistrētāju atbalsta komandu un pārbaudiet, vai viņi piedāvā atbalstu visu diennakti pa e-pastu, tērzēšanu vai tālruni.

Ir svarīgi uzturēties prom no domēnu reģistratūrām ar ēnas vēsturi, pat ja to cenas ir ārkārtīgi zemas. Esiet prom no uzņēmumiem, kuri ir bēdīgi slaveni ar sliktu klientu atbalstu, uzņēmumiem ar sliktu datu aizsardzības praksi, uzņēmumiem, kas jūs slēpj ar slēptu maksu utt..

Tagad, kad jūs esat aktuāls par labu domēna reģistratūras prasībām, kā ir ar domēna vārda izvēles prasībām?

Kā izvēlēties domēna vārdu?

Tātad, jūsuprāt, esat izveidojis perfektu savas vietnes domēna vārdu, bet vai esat pārliecināts, ka tas ir tik labs, kā jūs domājat? Šeit ir daži jautājumi, ko sev uzdot, pieņemot lēmumu par domēna vārdu:

Vai tas ir neaizmirstams??

Pat ja neizvēlaties āķīgu un asprātīgu domēna vārdu, pārliecinieties, vai jūsu domēnu ir viegli atcerēties. Šajā nolūkā izvairieties no defisēm, vārdiem, kurus var precīzi izrakstīt, vai domēniem, kas satur ciparus. Jo īsāks domēns un jo vieglāk to izrunāt un izrunāt, jo labāk.

Vai tas ir svarīgi?

Domēna vārdam jābūt pēc iespējas personalizētam jūsu uzņēmumam. Ja tie ir atslēgas vārdi, kas saista jūsu biznesu ar jūsu zīmolu, esiet radošs un iekļaujiet to savā domēna nosaukumā. Jo vieglāk cilvēkiem būs saistīt jūsu domēnu ar jūsu zīmolu, jo labāk.

Vai tas ir unikāls??

Pārbaudiet, vai jūsu domēns ir pieejams, un noteikti izvairieties no autortiesību pārkāpumiem. Izvairieties no nosaukumiem, kas rada neskaidrības starp zīmoliem vai kuri izmanto populāru zīmolu ar atšķirīgu paplašinājumu. Visi šie triki var jūs nonākt tiesvedībā par autortiesību pārkāpumu.

Improvizēt!

Ja jums trūkst ideju par jūsu vietni, nav kauna izmantot domēna vārdu ģeneratoru. Jūs varat barot šos vārdu ģeneratorus ar dažiem atslēgvārdiem un gaidīt, kamēr tiks ierosināti ierosinājumi.

Sargieties no domēna nolaupīšanas

Ja jums ir vairāk domēnu vārdu, kas reģistrēti citā vai pat tajā pašā domēnu reģistratūrā, ieteicams ieslēgt automātisku domēnu atjaunošanu. Dažiem uzņēmumiem tas ir ieslēgts pēc noklusējuma. Tādā veidā jūs neriskējat zaudēt domēna vārdu, jo aizmirsāt to atjaunot, taču varat arī pasargāt sevi no domēna nolaupīšanas prakses.

Daži uzņēmumi var mēģināt jūs pievilināt, nododot savu domēnu citam reģistratūrai, kas jums nav zināma. Šie uzņēmumi parasti jums nosūtīs e-pastu, kas slēpts kā paziņojums par atjaunošanu vai rēķinu, un, noklikšķinot uz šajā e-pastā esošajām saitēm, jūs varat pāriet uz citu reģistratūru un maksāt lielākas maksas par jūsu domēnu.

Ja jūsu kontā ir iespējota automātiskā atjaunošana, būs viegli pamanīt šos krāpnieciskos e-pastus un izvairīties no neatļautas domēna pārsūtīšanas. Pat ja jūs neiespējojat automātisku atjaunošanu, jums vajadzētu izturēties ar aizdomām par atjaunošanas paziņojumu e-pasta ziņojumiem un izvairīties no noklikšķināšanas uz jebkādām saitēm šajos e-pasta ziņojumos. Tā vietā jums vajadzētu pieteikties savā kontā sava domēna reģistratūras vietnē un pārbaudīt, vai kāds no jūsu domēniem ir jāatjauno..

Vēl viens veids, kā pasargāt sevi no neatļautām izmaiņām, ir sava domēna iespējošana domēna bloķēšanā. Parasti šo funkciju varat iespējot / atspējot savā kontā.

Kur nopirkt lētus domēnus?

Tagad, kad jūs zināt par domēnu vārdu pirkšanas prasībām un kļūdām, mēs joprojām neļausim jums žaut, lai nožūtu! Šie ir mūsu galvenie ieteikumi domēnu reģistrētājiem, kas ir gan lēti, gan uzticami:

Ej tēti

godaddy-pirkt-lēti-domēna vārdi

Runājot par lētiem domēniem, GoDaddy noteikti ir laba vieta, kur sākt. GoDaddy ir pasaulē lielākais domēnu reģistrētājs ar vairākām pastāvīgām akcijām. Jūs varat sagrābt savu pirmo .com domēnu tikai par 0,99 USD.

GoDaddy ir ICANN akreditēts domēnu reģistrators, kas piedāvā atbalstu visu diennakti, domēnu pārsūtīšanas pakalpojumus, privātā domēna reģistrāciju, lielapjoma domēna reģistrāciju, sertificētu domēnu un daudzus citus pakalpojumus, ieskaitot pieejamu tīmekļa mitināšanu.

Lai arī viņi ir ASV uzņēmums, viņiem ir biroji visā Eiropā, Āzijā, Indijā un citur. Viņi apkalpo vairāk nekā 17,5 miljonus klientu, un viņu pārvaldībā ir 76 un vairāk domēnu vārdu.

Papildus domēna reģistrācijai un tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem GoDaddy tīmekļa pakalpojumi ietver arī e-pasta mitināšanu, tiešsaistes mārketingu, tīmekļa drošību un tīmekļa veidošanu.

Kā jebkuram budžeta saimniekam, sagaidiet dažus pirkumus, kas saistīti ar pirkumiem, nedaudz ilgāku klientu atbalsta gaidīšanas laiku un tendenci uz pārdevēja ieslēgšanos.

HostGator

hostgator-pirkt-lēti-domēna vārdi

HostGator ir vēl viens cienījams tīmekļa mitināšanas pakalpojums, kas ir bijis labāks divās desmitgadēs. Kopā ar kabatai draudzīgiem un uz lietotāju orientētiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem tie piedāvā arī domēna reģistrāciju kā atsevišķu pakalpojumu.

Starp ar domēnu saistītajiem pakalpojumiem jūs atradīsit domēna bloķēšanu, lai novērstu domēna nolaupīšanu, automātisko atjaunošanu, kas iespējota pēc noklusējuma, domēna privātuma aizsardzību, lai jūsu identitāte būtu privāta WhoIs datu bāzē, un domēna pārsūtīšanas pakalpojumu. Ja jūs pārsūtīsit domēnu HostGator, uzņēmums automātiski pievienos 1 gadu tam, kas atlicis jūsu pašreizējai reģistrācijai.

HostGator klientu atbalsts ir pieejams 24 stundas diennaktī tiešraidē. Pie citiem atbalsta kanāliem pieder tālrunis, e-pasts un biļešu pārdošanas sistēma.

Uzņēmums ir sevi dēvējis par budžeta saimnieci, kas galvenokārt tiek piemērota iesācēju vajadzībām. Viņu hostinga paketes aptver visas mitināšanas kategorijas, piedāvājot vairākus bezmaksas piedāvājumus ar katru paketi.

NameCheap

namecheap-register-lēti-domain-names

NameCheap ir vēl viens populārs domēnu reģistrators, kuram varat uzticēties. Viņu cenas ir dažas no zemākajām biznesā. Tāpat kā HostGator un GoDaddy, arī NameCheap ir ICANN akreditēts domēna reģistrators.

Vietnē NameCheap varat reģistrēt domēnu, pārsūtīt domēnu, izmantot PositiveSSL priekšrocības, lai aizsargātu savu domēnu, baudīt WhoIs Guard privātuma aizsardzību un diennakts klientu atbalstu.

Jūs varat reģistrēt domēnu vairākus gadus, lai izmantotu atlaides.

Papildus domēniem, NameCheap piedāvā arī mitināšanas pakalpojumus, kā arī tiešsaistes mārketingu un tiešsaistes drošības pakalpojumus.

Satīt

Kvalitātes un pieejamības līdzsvarošana ne vienmēr ir vienkārša, it īpaši nozarē, kur visi sola jums piedāvāt labāko cenu par jūsu naudu. Piedāvājumi, kas var šķist labi, tomēr var izrādīties, ka tie apliek daudz lielākus nodokļus nekā jūs, tāpēc ir svarīgi zināt, kā un kur iegādāties savus domēnus no.

GoDaddy, HostGator un NameCheap ir uzticami ICANN akreditēti reģistrētāji, kurus mēs iesakām reģistrēt domēnu, ņemot vērā nākotni. Visi šajā rokasgrāmatā uzskaitītie uzņēmumi piedāvā klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī un visu diennakti, ieskaitot tīmekļa mitināšanu un tiešsaistes drošību. Viņu galvenos domēna reģistrācijas pakalpojumus papildina papildpakalpojumi, kas atvieglo jūsu domēna vārdu pārvaldību un drošību.

Piedāvātais attēls: Projektējis Freepik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map