Kā uzlabot savu saturu, pilnveidojot sevi

uzlabot savu saturu


Lai turpinātu virzīties uz priekšu jebkura veida darbā, kuru uzņematies, jums pirmām kārtām ir jāuzlabo sevi. Pieliekot pūliņus pašpilnveidošanai, tas ilgtermiņā padarīs jūs kompetentāku, uzticamāku un naudas vērtīgāku.

Kas jūs esat, tiek precīzi atspoguļots katrā rakstā, kurā rakstīts, un gandrīz visos jūsu darba aspektos. Ja jums paveicas, jums ir kolēģi, kas dara visu iespējamo, lai jūs virzītu uz priekšu un palīdzētu jums kļūt labākiem katru dienu. Ja nē, tad jums vajadzētu meklēt dažus vai uzņemties šo atbildību par sevi tūlīt. Tā kā jūsu darba panākumus nevienā darba jomā nesabotē kā negatīvisms un nekonstruktīvs domāšanas veids. Negatīvība var ierobežot jūsu potenciālu kļūt par patiesi lielisku indivīdu savā jomā un vadīt mērķtiecīgu un piepildītu biznesu.

Virzīties uz priekšu un atteikties no vecajiem ieradumiem ne vienmēr ir viegli. Bet pats grūtākais ir nevis pastāvīgi strādāt pie sevis, tas ir lēmums veikt izmaiņas. Patiesībā izlemt veltīt sevi pastāvīgai sevis pilnveidošanai ir vislielākā lieta, ko varat dot savai karjerai un tuviniekiem. Tā kā, patiesi apskatot, kā viss notiek, jūs redzat, ka vienīgais reālais šķērslis, ar kuru jūs saskaraties, ir jūs pats.

Šajā rakstā es aprakstīšu ieradumus un iezīmes, kas jums jāattīsta, lai veiksmīgāk veidotu karjeru un veselīgāku dzīvi. Tas jūs ne tikai padarīs par daudz labāku profesionāli, bet arī par labāku cilvēku. Kļūšana par labāku nozīmē, ka labāk tiks ietekmēta lielākā daļa jūsu darba jomu un visas citas izvēles. Tātad, ņemot vērā šo domāšanas veidu, pievērsīsimies tam!

Vienmēr pieņemiet izaicinājumus

pieņemt izaicinājumus  Ērtības sajūta nogalinās jūsu centienus katru reizi sasniegt lielākus panākumus. Ja jūs jau esat reģistrējies laukam un nopelnāt pietiekami daudz naudas, lai nokļūtu, neaprēķiniet. Pārāk ērti un nepieņemot jaunus izaicinājumus, jūsu dzīve lēnām tiks novadīta prom, tikai ļaujot jums pēc pieciem gadiem atskatīties uz savu karjeru, saprotot, ka jūs to pašu darījāt atkal un atkal. Fakts, ka cilvēks nemudina uz priekšu jaunus centienus un izaicinājumus, ir saistīts tikai ar bailēm. Viņi pieķeras nemierīgām emocijām ar attaisnojumu, ka “viņi pieturās pie tā, kas darbojas”.

Pirmais solis, lai kļūtu labāks, ir iziet no savas komforta zonas. Tas nepavisam nav viegli, un katra nepatīkamā pieredze liks jums katru reizi atgriezties. Tomēr virzība uz priekšu nāks no savdabīgas pārliecības, kas ir fakts, ka “katrs izaicinājums ir paredzēts, lai palīdzētu jums augt”. Jūs mācāties, izmantojot izmēģinājumu un kļūdas, tāpēc dariet visu iespējamo, lai efektīvi dzīvotu, kad esat izaicināts.

Skatīt iespējas

Ir viegli redzēt situāciju ar daudzajiem ierobežojumiem, kurus tā uzliek, taču pietiekami bieži ir iesaistīts arī tikpat daudz iespēju. Ja paskatāties uz to, kas jūsu darba / biznesa dzīvē nav, jūs nevarat novērtēt līdz šim sasniegto.

Apmāciet sevi redzēt iespēju it visā. Sūdzība nekur nenokļūst, un nekas vairāk neatliek kā atrasties blakus kādam, kurš visu laiku negatīvi vērtē savu darbu. Ja jūs garīgi pārejat no negatīvisma uz pateicību, jūsu attieksmi noteikti pamanīs tie, kuriem jūsu situācijā ir nozīme..

Neuzņemieties to tik nopietni

Visu laiku ir viegli kļūt stīvam un aizņemtam. Jūsu darba dzīve var viegli kļūt tikai ikdienas vadīta un orientēta uz uzdevumiem, bet, ja jūs no tā izklaidējaties, tas var justies vairs nav vērts to darīt. Ja jūs pārtraucat smieties un izklaidēties ar to, jūs sākat rīkoties mehāniski un pēkšņi jūtat, ka jūs savu dzīvi dzīvojat tumšā mākonī ar uzdevumiem, kas neizraisa nekādu piepildījumu.

Jūsu darbs nav saistīts tikai ar uzdevumu izpildīšanu, lielāka satura izveidošanu un vairāk naudas nopelnīšanu. Veltiet dažus mirkļus, lai mainītu ikdienas gaitas, nedaudz to pārslēdziet, ceļotu vai vienkārši izvēlētos darīt prieku.

Darbs ar mērķi

darbs ar mērķiDarbs tikai naudas dēļ ir ļoti mazs mērķis, un tas arī nenovedīs jūs pārāk tālu. Bet tiekšanās uz kaut ko lielāku par sevi, lai uzbūvētu kaut ko patiesi lielu, novedīs pie patiesi bagātīgas dzīves. Visi strādā, lai kaut ko sasniegtu. Laime ir šī sasnieguma blakusprodukts.

Ja jūs pastāvīgi rīkojaties, domājot ar skaidru mērķi, negatīvismam un depresijai nav vietas. Pārejot uz priekšu sava biznesa mērķu sasniegšanā, esi radošāks un inovatīvāks, tas motivēs jūs turpināt savus meklējumus un sasniegt daudz lielākus mērķus.

Pārliecinieties, ka jūs izvēlaties savu attieksmi

Pārmaiņas vienmēr ir atkarīgas no jūsu iekšējās attieksmes, taču pietiekami bieži jūs to neizvēlaties, jūs reaģējat tikai tā, kā esat izturējies. Jūs varat būt lielākais sabiedrotais vai vissliktākais ienaidnieks darbā un biznesā, taču jebkurā gadījumā jums ir darāms darbs, tāpēc jūs varētu arī būt kāds, kurš sev palīdz. Dzīve nekad nebūs 100% tāda, kā jūs to vēlaties, un neviens jums lietas nenodos uz sudraba šķīvja, taču jūs vienmēr varat mainīt savu izturēšanās veidu.

Vienkāršs veids, kā to panākt, ir mainīt valodu, ar kuru jūs runājat ar sevi. To var izdarīt visgrūtāk, ja viss neiet tik labi, taču jūs vienmēr varat to mainīt.

Esiet godīgi pret sevi

Neatkarīgi no tā, vai veidojat unikālu saturu vai vienkārši dzīvojat savu ikdienas dzīvi, godīgums pret sevi ir viena no vissvarīgākajām personības iezīmēm, ko varat attīstīt. Esot godīgs pret sevi, jūs varēsit virzīties uz situācijām, kurās jūs, protams, labāk darbosities. Bet ir nepieciešams, lai iekšēji paskatītos spogulī un saprastu, ka tas, par ko jūs strādājat, nav kaut kas tāds, par kuru jūs patiesībā sagādājat prieku.

Tas ir grūts ceļš, lai to atrisinātu, taču tas jūs padarīs daudz labāku un laimīgāku. Jums ir divas iespējas. Vai nu turpiniet pārliecināt sevi, ka strādājat pie kaut kā tāda, kas jums visbeidzot nepatīk, vai arī veltiet patiesu pūliņu pārmaiņām.

Lasiet un izpētiet vairāk

Lai izveidotu satriecošu saturu, veiktu labu darbu un būtu unikāls kopumā, nāk no visiem dažādajiem impulsiem, kurus laika gaitā esat sakrājis. Mūsdienās jums ir neierobežota piekļuve saturam, ko varat patērēt, un ceļojumi un dažādi pasākumi nekad nav bijuši ērtāki. Tāpēc izmantojiet daudzas iespējas paplašināt sevi un kļūt par kaut ko jaunu.

Veidojiet drosmi sākt kaut ko jaunu

Pāreja no tā, ko jūs darījāt līdz šim, un kaut ko pavisam cits sākums prasa visvairāk drosmes un pūļu. Jūs pēkšņi atrodaties ārpus savas komforta zonas un nonākat kaut kas pavisam citāds, kas jums sākotnēji varētu nebūt labs. Bet ņemiet vērā, ka tas vienmēr ir tā vērts.

Palīdziet citiem pa ceļam

Ja jūs izvēlaties savu darba dzīvi tāpat kā jūs pats, jūs sasniegsit mērķi un jutīsities mazāk apmierināts. Būt egocentriskam varētu šķist efektīvs veids, kā rīkoties, taču tas patiesībā noved jūs no laimes. Uzņēmuma dibināšanas un pakalpojuma sniegšanas galvenais mērķis ir palīdzēt kādam citam sasniegt savus mērķus.

Atbalsts citiem ceļā, ieguldot papildu darbu, lai viņi gūtu panākumus un sasniegtu labāko versiju, ir ceļš uz lielāku piepildījuma sajūtu.

Adoptējiet pozitīvos cilvēkus un izskaužiet negatīvos

paliec pozitīvsPastāv kopēja frāze, sakot: “Ja jums ir 4 draugi ar zaudētāju, jums noteikti jābūt piektajam”. Tas ir taisnība gandrīz visos dzīves aspektos. Jums, iespējams, ir vismaz daži negatīvi cilvēki, ar kuriem jūs iknedēļas pavadāt ārā. Varbūt viņš bija jūsu draugs kopš jūsu bērnības, bet, ja puisis visu dienu smēķē nezāles un spēlē video spēles, jūs varat viņu mīlēt tikai tik ļoti.

Tā vietā meklējiet cilvēkus, kuri kādā aspektā ir labāki par jums. Meklējiet uzvarētājus, no kuriem varat mācīties un kuri vēlas virzīt jūs uz priekšu, nevis liekot jums nožēlot sevi.

Veidojiet pašdisciplīnu

Nekas neliks tevi vairāk noturēt uz ceļa un strādāt, lai uzlabotu sevi, nevis pašdisciplīna. Jebkurš, ko vērts sasniegt, prasa daudz pašdisciplīnas un neatlaidības. Turot sevi koncentrējoties uz ilgtermiņa mērķi un neļaujot neko nedarīt nevienam citam. Darbs ir neatlaidīgs un sekojiet līdzi uzsāktajiem projektiem. Centieties pēc iespējas vairāk orientēties uz detaļām un katru reizi pēc iespējas labāk izmantot savu darbu.

Secinājums

Tur tas ir. Spēcīgs ceļvedis, kā kļūt labākam jebkurā jūsu karjerā un būt daudz kompetentākam cilvēkam kopumā. Turpmāk jums ir jāizdara viss iespējamais, tāpēc dodieties prom un dariet to!

Es ceru, ka šis raksts jums šodien palīdzēja uzzināt kaut ko jaunu, un ka drīz jūs atkal redzēsim nākamajā!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map