Kā uzsākt tīmekļa mitināšanas biznesu – rokasgrāmata iesācējiem

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Kā uzsākt tīmekļa mitināšanas biznesu – rokasgrāmata iesācējiem
0 17 мин.

sākt uzņēmējdarbību ar tīmekļa mitināšanu


Arvien vairāk uzņēmumu katru dienu izveido savas tīmekļa vietnes, un katram no tiem ir nepieciešams uzticams tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tīmekļa mitināšanas biznesā ir plaši nosaukumi, un dažiem no tiem ir pieejami desmitiem tūkstošu serveru. Viņi nopelna daudz naudas ar pieaugošo pieprasījumu pēc vietnēm, un ir neticami grūti konkurēt ar viņiem kā tīmekļa mitināšanas biznesu.

Tomēr mums ir dažas lieliskas ziņas. Ja vēlaties nopelnīt naudu, pārdodot tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, to varat izdarīt, izvēloties vienu no lielākajiem uzņēmumiem un pievienojoties tiem. To sauc par tālākpārdevēju mitināšanu, un, lai sāktu, ir nepieciešami nelieli ieguldījumi vai nav nepieciešami nekādi ieguldījumi. Šāda veida bizness ir ļoti ieteicams tīmekļa dizaina un attīstības komandām, kuras vēlas pārdot tīmekļa mitināšanas pakalpojumu kā bonusa paketi saviem klientiem.

Tālākpārdevēja mitināšana ļauj sasniegt jaunus klientus no citām valstīm un nodrošināt savus tīmekļa mitināšanas plānus ar savu zīmolu. Papildus vietņu veidošanai saviem klientiem, jūs varat nekavējoties piedāvāt tīmekļa mitināšanas plānu un iegūt to tiešsaistē, lai viņiem arī nebūtu jāuztraucas par šo daļu. Mūsdienās vairums tīmekļa mitināšanas uzņēmumu ļauj jums izmantot savu zīmolu, kas ir milzīgs darījums, ja vēlaties radīt uzticību.

Būtiski padomi tīmekļa mitināšanas tālākpārdevējiem

Tālākpārdevēju mitināšana izklausās labi, un varētu šķist, ka tas ir vienkāršs naudas nopelnīšanas veids. Patiesība ir tāda, ka simtiem cilvēku to izmēģina un katru mēnesi cieš neveiksmes, tikai dažiem no viņiem izdodas gūt ieņēmumus. Lai gūtu panākumus, jums ir nepieciešams labs mārketinga plāns, tīmekļa mitināšanas pakalpojumi, kas izceļas no pūļa, un, protams, stabils tīmekļa mitināšanas uzņēmums, ar kuru sadarboties.

Mēs jums parādīsim, kā izdzīvot kā tālākpārdevējam un beidzot gūt vēlamos ieņēmumus. Šeit ir mūsu 8 padomi tālākpārdevējiem, kas palīdzēs jums gūt panākumus jūsu tīmekļa mitināšanas biznesā:

1. Tālākpārdevēju mitināšanas trīs līmeņi

Tālākpārdevēju mitināšanas plāni atšķiras atkarībā no tā, cik liela pieredze jums ir tīmekļa mitināšanā. Ja jums ir lielāka pieredze mārketingā, jūs koncentrēsities uz tīmekļa mitināšanas plānu pārdošanu. No otras puses, ja jums ir pieredze servera pārvaldībā, varat ienirt tehniskajos jautājumos un iestatīt visu no nulles. Parasti ir trīs dažādu veidu tālākpārdevēju mitināšanas plāni:

 • Ja jums ir lieliskas idejas par to, kā reklamēt savu zīmolu un efektīvi pārdot tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, kamēr jums pašiem ar tīmekļa mitināšanu ir maz pieredzes vai tā nav vispār, varat izvēlēties regulāru tālākpārdevēja mitināšanas plānu. Tas parasti ir bez maksas vai maksā tikai dažus dolārus, kas ir lieliski, ja vēlaties to izmēģināt, neieguldot tajā.
 • Tiem, kuriem ir nedaudz tīmekļa mitināšanas pieredzes, bet tomēr nepietiek ar serveru pārvaldīšanu, cPanel ir pieejams daudz iespēju. Tas ir populārākais tīmekļa mitināšanas vadības panelis, ko nodrošina vairums uzņēmumu. Varat to izmantot kā instrumentu klientu atbalstam un jūsu piedāvāto plānu pielāgošanai.
  Tālākpārdevēja plāns, kas ietver cPanel, mēnesī maksā vidēji 10–15 USD.
 • Lietotāji, kuriem ir lielāka pieredze servera pārvaldībā, parasti īrē speciālu vai VPS serveri un pēc tam izveido savus plānus, attiecīgi sadalot resursus. Šīs opcijas parasti maksā vairāk nekā USD 30, taču tām ir arī lielāks potenciāls atgūt jūsu ieguldījumu.

Runājot par tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, katram klientam ir nepieciešams ātrs un uzticams klientu atbalsts. Tas ne vienmēr ir jūsu kā tālākpārdevēja darbs, tas ir atkarīgs tikai no jūsu izvēlētā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja. Ir daudz uzņēmumu, kas tur rūpējas par klientu atbalstu klientiem, kamēr jūs varat koncentrēties uz mārketinga daļu.

2. Sagatavojieties veikt pirmo pārdošanu

Lielākā daļa tīmekļa mitināšanas tālākpārdevēju sākumā nesniedz ieņēmumus. Tur ir daudz konkurentu, un cilvēkiem pirms pirkšanas ir jāiepazīstas ar jūsu zīmolu. Ieteicams gatavoties pirmajos mēnešos, ja pa to laiku neveicat pārdošanu.

Tā kā jūs nevarat mūžīgi palikt bez peļņas, jums vajadzētu izdomāt, cik ilgs laiks jums ir vērts turpināt. Tas galvenokārt ir atkarīgs no jūsu budžeta un tālākpārdevēja mitināšanas plāna, kuru esat abonējis. Ja izvēlaties cPanel, VPS vai speciālu serveri, jums būs jāmaksā ikmēneša cena, kas kļūs par apgrūtinājumu, ja nepiesaistīsit klientus.

Tomēr, izvēloties bezmaksas tālākpārdevēju mitināšanas plānu, tiek nodrošināts, ka nav nekāda finansiāla spiediena. Tas nedaudz atšķiras no filiāles programmas, kurā jums arī nav finansiālu saistību.

3. Analizējiet tirgu

Tur ir daudz atsauksmju un emuāru ierakstu, kas var sniegt pārskatu par tīmekļa mitināšanas tirgu, taču tie var viegli aizmirst. Noteikti ir tā vērts, lai tajā pieliktu vēl dažas pūles un iedziļinātos detaļās, lai iegūtu vērtīgāku informāciju.

Piemēram, jūs vienmēr varat meklēt atsauksmes komentāru, klientu pārskatu un diskusiju dēļu veidā, kur cilvēki runā par specifikācijām un funkcijām, kuras viņi dod priekšroku tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējā. Tīmekļa mitināšanas nozarē ir milzīgi nosaukumi, un tos visus varat atrast, izmantojot vienkāršu Google meklēšanu. Tad vienkārši apskatiet pirmo lapu un pārbaudiet, kādas funkcijas un pakalpojumus viņi piedāvā.

Jūs varat gūt daudz ideju, atverot viņu vietni un iepazīstoties ar viņu plāniem un cenām, filtrējot tikai ļoti pieprasītos piedāvājumus.

4. Piedāvājiet pievilcīgus tīmekļa mitināšanas plānus

Tirgus analīze var sniegt jums dažas idejas, kā padarīt savus pakalpojumus vērtīgākus un saistošākus. Pievienojot kaut ko unikālu, tas darbosies kā magnēts, kas piesaista vairāk klientu. Lielākā daļa tīmekļa mitināšanas uzņēmumu vienkārši piedāvā zemākas cenas nekā viņu konkurence, taču jūs nevarat tos pazemināt, ja vēlaties, lai jūsu ieguldījums atgrieztos.

Tas, kas jūsu tīmekļa mitināšanas biznesu var patiesi izcelt, ir klientu apkalpošanas uzlabošana, cik vien iespējams. Ja jūs jebkurā laikā varat ātri reaģēt, novērst plašu problēmu klāstu un sniegt informāciju par saviem pakalpojumiem, klienti ieradīsies un paliks ilgu laiku. No otras puses, lieliska ideja ir arī jūsu tīmekļa mitināšanas plānu “neierobežotu” iespēju reklamēšana.

Kā mēs jau minējām iepriekš, tīmekļa mitināšana ir digitālais pakalpojums, ko var savienot pārī ar tīmekļa dizainu un attīstību. Ja klienti var iegādāties labi izstrādātu vietni un uzreiz saņemt arī pievilcīgu tīmekļa mitināšanas plānu, ieskaitot paketi, vairums no viņiem būs priecīgi pieņemt piedāvājumu.

5. Izvēlieties uzticamu zīmolu un logotipu

Pievienošanās tīmekļa mitināšanas biznesam nozīmē arī to, ka jums ir nepieciešams āķīgs zīmols. To vienkārši nevar efektīvi veikt kā anonīmu lietotāju, jo cilvēkiem ir jābūt kaut kādiem sakariem ar jūsu uzņēmumu, pretējā gadījumā viņi neuzticas jūsu pakalpojumiem. Turklāt ir svarīgi izveidot vietni, ja vēlaties izveidot stabilu klātbūtni tiešsaistē un reklamēt savu uzņēmumu, kā arī ir nepieciešams zīmols.

Jūsu firmas nosaukums ir viena no pirmajām lietām, ko jūsu klienti iegaumēs. Bez tam jums ir nepieciešams logotips, kas attēlo jūsu zīmolu un rada pirmo iespaidu par profesionālu un uzticamu biznesu. Gan jūsu vietnes logotipā, gan domēna nosaukumā jāietver jūsu zīmola nosaukums.

Mūsdienās iecienīts mārketinga paņēmiens ir vietņu apmeklētāju sveikšana ar āķīgu saukli, kas atspoguļo jūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti. Ar ļoti pozitīviem rezultātiem.

Ātra un uzticama klientu apkalpošana

Ja cilvēkus neapmierina tīmekļa mitināšanas pakalpojums, viņi jebkurā laikā var pāriet uz citu. Ir pieejams daudz pakalpojumu sniedzēju, kas palīdz jaunajiem lietotājiem importēt savas vietnes datus, lai viņi varētu turpināt darbu tur, kur viņi ir pabeiguši. Tā kā lietotāji var tik ātri pārslēgties, jums ir jāsniedz viņiem augstas kvalitātes klientu atbalsts, lai viņi būtu apmierināti ar jūsu mitināšanas plānu un liktu viņiem palikt.

Klientiem ir jautājumi un viņi pastāvīgi saskaras ar problēmām, tāpēc ir svarīgi pēc iespējas ātrāk sazināties ar viņiem. Tālākpārdevēji, kas izmanto cPanel, tehniskā atbalsta jautājumos var paļauties uz pakalpojumu sniedzēju. Tomēr ar to varētu nepietikt. Pārliecinieties, ka ik pa laikam pajautājiet klientiem, vai viņi ir apmierināti ar saņemto klientu apkalpošanu.

Labs veids, kā veidot uzticēšanos saviem klientiem, ir personiski papildināt jūsu atbildes. Ziņojumam nav jābūt tik formālam, jo ​​var just, ka tas ir automātisks ziņojums. Cilvēki to novērtē vairāk, ja jūs patiešām veltat laiku viņu ziņu lasīšanai un atbildēšanai uz viņiem, varbūt pat pievienojot tam humoristisku skatu..

Iestatiet sava biznesa emuāru

Tīmekļa mitināšanas vietne ir tāda pati kā jebkura cita interneta veikala vai uzņēmuma vietne, jūs to faktiski nevarat aizpildīt ar tik lielu saturu. Tajā var būt tikai āķīgas frāzes un būtiska informācija par jūsu produktiem vai pakalpojumiem. Cilvēki vēlas ātri saprast, ko var piedāvāt jūsu bizness, un viņi nevēlas novērst uzmanību.

Ja vēlaties savai vietnei pievienot kvalitatīvu saturu, sāciet izveidot savu emuāru. Rakstu publicēšana ar koncentrētiem atslēgvārdiem un atpakaļsaitēm var būt lieliska SEO stratēģija, uzkrājot daudz trafika uz jūsu vietni. Cilvēki jūsu uzņēmumu atradīs vieglāk, izmantojot meklētājprogrammas, un noderīgu rakstu ievietošana nodrošinās stimulu arī jūsu autoritātei.

Varat apskatīt lielo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju emuārus. Viņi parasti ievieto ziņu rakstus par savu uzņēmumu un tehnoloģiju vai noderīgus rakstus, kas saistīti ar vietņu veidošanu, tiešsaistes mārketingu vai līdzīgām tēmām. Tā ir arī vieta, kur klienti var komentēt un pat uzdot jautājumus, uz kuriem var atbildēt, izmantojot citu emuāra ziņu.

Reklamējiet savu zīmolu un atrodiet jaunus klientus

Ja jūs nāca klajā ar āķīgu sava zīmola vārdu, nākamais solis ir tā popularizēšana un stabila klātbūtnes veidošana tiešsaistē. Jums ir nepieciešams mārketinga plāns, lai sasniegtu jaunus klientus, un vietne, kas pārstāv jūsu uzņēmumu. Tas ir soli pa solim process, kura veikšana varētu prasīt daudz laika. Tomēr vienmēr ir vieglāk.

Viena lieta, kas uzreiz var padarīt jūsu zīmolu uzticamāku un uzticamāku, ir sava partnera izvēle viens no lielākajiem nosaukumiem tīmekļa mitināšanas nozarē. Ja cilvēki apmeklē jūsu vietni, vairums no viņiem atpazīs jūsu pakalpojumu sniedzēja firmas vārdu, un tas mudinās viņus uzticēties arī jūsu pakalpojumiem.

Šiem pakalpojumu sniedzējiem ir arī savas saistītās programmas, tāpēc jūs varat ne tikai izmantot viņu vārdu kā tālākpārdevējam, bet arī reklamēt viņu pakalpojumus, gūstot taisnīgu ieņēmumu daļu, ja klients pievienojas kādam no viņu plāniem. Tiklīdz jūs sākat piesaistīt jaunus klientus, jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs var apsvērt iespēju pievienot jūsu zīmolu viņu partneru sarakstam, kas ir liels plus, ja vēlaties pārspēt konkurenci..

Cienījama zīmola izvēle: InMotion Hostings

inmotion-hostings-reseller-plans

Daudzi cilvēki pārzina vai nu InMotion Hosting, vai Web Hosting Hub, kas ir viņu meitas uzņēmums. Tie ir milzīgi zīmoli, kas līdz šim apkalpojuši vairāk nekā 300 000 klientu ar ļoti pozitīvām atsauksmēm.

InMotion Hosting strādā vairāk nekā 200 darbinieku, kas rūpējas par datu centriem un uztur augstas kvalitātes klientu atbalstu. Jau 2001. gadā uzņēmumu nodibināja divi uzņēmēji, kuri vēlējās pārsniegt klientu cerības. Tagad tas pārtapa par vienu no lielākajiem nosaukumiem nozarē.

Pievienojoties tālākpārdevēja plānam InMotion Hosting, jūs iegūsit piekļuvi bezmaksas programmatūrai, kas jums biznesu padarīs daudz vieglāku. Viņu WHMCS rīki ļauj jums nemanāmi novietot hostinga paketes kopā ar pielāgotajām cenām, funkcijām un specifikācijām. Turklāt jūs varat viegli izsekot visam, kas saistīts ar maksājumiem un klientu kontiem.

Izmantojot InMotion Hostings, jūs pat varat uzlabot savu balto etiķešu reputāciju, jo jūsu izplatītāja plānā tie iekļauj eNom licenci. Tas nozīmē, ka jūs varat sākt pārdot domēna vārdus, vienlaikus apgalvojot, ka jūsu zīmols ir galvenais domēna vārdu piegādātājs.

InMotion tālākpārdevēju plāni & Cenas

Pirmkārt, visiem viņu tālākpārdevēju plāniem ir tādas bezmaksas iespējas kā cPanel, Dedicated IP, SSL, eNom, WHMCS norēķinu programmatūra un citas. InMotion Hosting garantē arī bezmaksas SSD diskus ar 20x priekšrocību salīdzinājumā ar tradicionālajiem cietajiem diskiem.

Papildu tālākpārdevēju rīkos ietilpst bezmaksas Softaculous instalēšanas programma, automātiskas dublējumkopijas, kas nodrošina bez rūpes par mitināšanu un piekļuvi e-pasta ziņojumiem no visām ierīcēm. Softaculous ļauj automātiski instalēt vairāk nekā 400 lietojumprogrammas. Ja neesat apmierināts ar InMotion hostingu, jūs vienmēr varat atgūt naudu 90 dienu laikā.

inmotion-reseller-shared

Ir 3 kopīgi tālākpārdevēju plāni, visi no tiem nodrošina īpašu IP un neierobežotu cPanel par cenu. Pirmais R-1000S plāns mēnesī maksā 22,39 USD ar 80 GB lielu krātuvi un 800 GB joslas platumu, un tas ir optimāls iesācējiem. Ja jūs meklējat vislabāko cenu, jums jāizvēlas R-2000S plāns, kas mēnesī maksā 31,99 USD un garantē 120 GB diska vietas ar 1,200 GB joslas platumu..

inmotion-reseller-vps

Tomēr tiem, kas vēlas paaugstināt savu biznesu augstākā līmenī, VPS tālākpārdevēja mitināšanas plāns ir būtisks. Izmantojot VPS plānu, varat paļauties uz Live-Snapshots, kas ļauj atgriezties pie jebkuras iepriekšējās servera versijas, ja kaut kas noiet greizi. Jūs arī saņemat piekļuvi saknes līmenim, kas nodrošina netraucētu failu un lietojumprogrammu pārvaldību tieši uz servera.

Trīs VPS plāni ietver RESELLER VPS-1000 par USD 41,64 mēnesī, RESELLER VPS-2000 par USD 62,84 un RESELLER VPS-3000 par USD 89,94 mēnesī. Pirmais piedāvā 4 GB RAM, 75 GB SSD, 4 TB joslas platumu un 3 IP adreses. Trešais plāns palielina specifikāciju līdz 8 GB RAM, 260 GB diska vietas, 6 TB joslas platuma un 5 IP adreses..

Noslēgumā

Šis bija mūsu iesācēju ceļvedis par pievienošanos tālākpārdevēju mitināšanas plānam un galvenajām lietām, kas var novest jūs pie panākumiem. Kā tālākpārdevējam jums būs jāiegulda daudz laika un pūļu, lai bizness darbotos. Ar zināmu motivāciju, prasmi un lielisku mārketinga plānu jūsu bizness noteikti sāks uzziedēt un tas kļūs par vienu no galvenajiem ieņēmumu avotiem.

Šis ir uzņēmējdarbības veids, kurā jums ir neierobežotas iespējas sniegt kaut ko tādu, par ko neviens cits uzņēmums nav domājis. Atrodiet sociālo mediju platformas un forumus, kur vietņu īpašnieki tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējā runā par tiešām nepieciešamajām lietām un mēģina aizpildīt šo mārketinga plaisu. Tālākpārdevēju mitināšana ir jūsu iespēja izveidot unikālu tīmekļa mitināšanas zīmolu ar nelielu ieguldījumu vai bez tā.

Sāciet pelnīt naudu, pārdodot InMotion apbrīnojamo mitināšanas pakalpojumu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector