Kā uzzināt, vai vietne darbojas WordPress?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Kā uzzināt, vai vietne darbojas WordPress?
0 11 мин.

atrast-vietne-darbojas-WordPress


WordPress ir viena no visbiežāk izmantotajām satura pārvaldības sistēmām internetā. Vairāk nekā 30% no visām vietnēm to nodrošina; tas nozīmē, ka laika gaitā šo programmatūru izvēlējās vairāk nekā 60 miljoni cilvēku.

Jūs varētu uzzināt, vai darbojas vietne vai WordPress, un tai var būt vairāki iemesli. Ja zināt, ka kāds no jūsu konkurentiem izvēlējās šo CMS, tad varat būt pārliecināts, ka līdzīgam biznesam WordPress arī nāks par labu. Vai arī, ja svešinieku vietnē atrodat tehnisku risinājumu, to ir daudz vieglāk nokopēt, ja vien zināt, ka tas ir darbināms ar WordPress.

Bet kā jūs varat uzzināt, vai vietnē darbojas WordPress? Šajā dokumentā mēs apskatīsim dažus ļoti vienkāršus un modernākus rīkus, tāpēc tikai turpiniet lasīt!

Viena otrā metode

Vienkāršākais veids, kā uzzināt, vai vietne darbojas ar WP, ir ritināšana līdz apakšai un kājenes apgabala pārbaude. Daudzos gadījumos tur redzēsit apzīmējumu “Proudly powered by WordPress” vai “Powered by WordPress”, kas nozīmē WordPress vietni.

vietni darbina WordPress

Tas prasa tikai sekundi, tāpēc ir vērts ar to sākt. Ja tur neredzat etiķeti, pārejiet pie nākamās darbības.

Izmēģiniet labi zināmos failus

Visas WordPress vietnes tiek veidotas, izmantojot tos pašus failus, vairums no tām ir paslēptas, un servera drošības mērījumu dēļ jūs tās nevarat sasniegt. Bet WordPress noklusējuma pieteikšanās lapa ir reāls fails, wp-login.php, un to izmanto, lai pieteiktos pie lietotājiem.

Vienkāršākais veids, kā piekļūt pieteikšanās lapai, ir atvērt tīmekļa pārlūku un aiz vietnes URL ievadīt faila nosaukumu. Piemēram: SampleSite.url / wp-login.php vai vienkārši SampleSite.url / wp-admin. Abas no tām nozīmē vienu un to pašu, un, ja saites darbojas, tad jūs veiksmīgi atradāt WordPress vietni.

Šis triks ir zināms arī internetā, tāpēc surogātpastu robotu īpašnieki bieži izmanto to pašu metodi, lai uzlauztu WordPress vietnes. Lai no tiem izvairītos, vietņu īpašnieki var pārvietot pieteikšanās lapu uz slepenu vietu, tādējādi iepriekš minētais triks nedarbosies.

Tātad pārlūka adreses rindā varat izmēģināt vēl 2 lapas, tās ir licence.txt un readme.html. Instalējot jaunu WP gadījumu, šie faili tiek instalēti arī saknes mapē, lai jūs varētu tos sasniegt. Mēģiniet vēlreiz SampleSite.url / license.txt vai SampleSite.url / readme.html un skatiet, kas notiek. Pirmais fails parāda programmatūras licenci, bet otrais ir lapa “Kas jauns”. Ja atrodat kādu no tiem, tā ir WP vietne.

Lapas avota koda apskate

WordPress vietnes avota kods

Jūs vienmēr varat pārbaudīt vietnes HTML kodu, kuru nekad nevar slēpt; tomēr dažos gadījumos tas tiek dekodēts. Bet 99,99% vietņu īpašnieku neizmanto kodējumu, tāpēc jums vienkārši jānoklikšķina uz vietnes un jāizvēlas Skatīt avotu vai Skatīt lapas avotu.

Tas tiks atvērts jaunā cilnē, un tur redzēsit daudzus HTML tagus, saites un citus vietnes elementus. Noklusētais meta elements, ko izmanto WP, izskatās šādi:

Versijas numurs var atšķirties, tāpēc iesakām kopēt tikai pirmo koda daļu, piemēram:

un meklējiet to HTML kodā. Ja jūs to atradīsit, tā atkal ir WP vietne.

Bieži vien profesionālo vietņu īpašnieki noņem šo koda rindu, tad jums vajadzētu novērot kodu un atrast WordPress saistītās zīmes. Daži piemēri:

Šis koda gabals parāda, ka Yoast SEO spraudnis ir instalēts, tāpēc mēs atradām WordPress:

Šeit ir vēl viens koda fragments, šoreiz attēls. Tas skaidri parāda, ka vietne izmanto WordPress un arī SitePress daudzvalodu CMS spraudni:

Mēs varētu turpināt paraugus līdz bezgalībai, bet tagad jūs zināt, ka WP pazīmes atrašana nav tik sarežģīta.

Pārlūka papildinājumu izmantošana

Pārlūkprogrammas ir lielisks rīks vietņu parādīšanai, taču viņi zina daudz vairāk! Burtiski nav ierobežojumu izmantot pārlūku jebkuram īpašam uzdevumam; jums vienkārši nepieciešams papildinājums tam.

Ir daudz papildinājumu, kas var jums palīdzēt noteikt, vai vietne darbojas WordPress. BuiltWith Technology Profiler ir lielisks rīks pārlūkam Chrome, lai iegūtu informāciju par apmeklēto vietni. Vienkārši pievienojiet to un atveriet jebkuru vietni, lai atrastu WordPress pazīmes. Tas ir pieejams šeit.

Šādiem papildinājumiem bieži ir arī uzlaboti resursi, piemēram, ar izmantoto JavaScript elementu atrašanu, servera informācijas parādīšanu un visizplatītāko CMS veidu noteikšanu.

Wappalyzer ir vēl viens noderīgs līdzeklis Chrome, bet, ja jūs izmantojat Mozilla Firefox tad varat izmēģināt arī BuiltWith papildinājumu.

Inspektoru vietnes

Protams, ir vietnes, kas jums piedāvā tādu pašu risinājumu; visdrīzāk 2 labākie ir isitwp un BuiltWith.

Izitwp jums jāievada vietnes URL un jānospiež poga Analizēt vietni. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit, vai vietne izmanto WP un daudzas citas lietas. Jūs varat iegūt informāciju par vietnes WHOIS ierakstu un uzglabāšanas nodrošinātāju, aktīvo motīvu un vissvarīgākajām WordPress tēmām. Ja kāds no tiem ir pieejams tirgū, jums tiks nodrošināta saite to lejupielādei.

Vietne BuiltWith izmanto arī meklēšanas joslu, kurā jāievada vietnes URL, tehnoloģijas nosaukums vai atslēgvārds un pēc tam jānospiež poga Meklēt. Pēc dažām sekundēm jūs arī saņemsit informāciju, taču šajā gadījumā jums būs detalizētāks pārskats par izvēlēto vietni. Tas ir īpaši noderīgi, ja esat pakalpojumu sniedzējs vai meklējat lieliskus konkurenta padomus.

BuiltWith rāda dažādas sadaļas, ieskaitot Analytics un izsekošanu, logrīkus, valodu, ietvaru, satura piegādes tīklu, mobilos, audio / video multivides elementus, satura pārvaldības sistēmas, JavaScript bibliotēkas un funkcijas, e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzējus un SSL. Jūs varat ātri iegūt pilnīgu pārskatu par visu vietnes infrastruktūru, tīmekli un citiem risinājumiem, kas ir patiešām pārsteidzoša lieta.

Kā paslēpt, ka jūsu vietne darbojas vietnē WordPress

Ja esat vietnes īpašnieks un vēlaties slēpt faktu, ka jūsu vietne darbojas WordPress, varat veikt dažādus mērījumus. Daudzus no tiem var izdarīt manuāli, bet nezināt, vai tie ir pūļu vērti, jo, kā mēs apskatījām iepriekš, vietnes CMS var uzzināt daudzos veidos..

paslēpt manu wp drošības spraudni

Vienkāršākais veids ir šim uzdevumam izmantot īpašu spraudni; Paslēpt My WP ir pieejams Envato Market.

Tas ir top pārdevēju spraudnis tirgū, kam līdz šim ir bijis vairāk nekā 25 000 pārdošanas gadījumu ar 4,51 zvaigžņu vērtējumu, pamatojoties uz vairāk nekā 1600 atsauksmēm. Kopš tā izveidošanas 2013. gadā spraudnis ieguva daudz atjauninājumu un ir pilnībā savietojams ar jaunākajām WordPress, BuddyPress un WooCommerce versijām.

Kāpēc mēs iesakām jums šo spraudni:

 • tas maksā tikai 29 USD, tāpēc tas ir lētāk nekā dažas darba stundas
 • pagarinātu atbalstu var iegādāties uz gadu tikai par 9 USD
 • tas tiek nepārtraukti atjaunināts, un tas ir Envato tirgus elitārā autora vislabāk pārdotā prece
 • tam ir super detalizēta dokumentācija un video pamācības

Slēpt My WP ir vairāk nekā līdzeklis, lai paslēptu WP kodolu aiz jūsu vietnes; tas ir arī spēcīgs drošības risinājums. Pēc instalēšanas jūs būsit aizsargāts pret hakeriem un uzbrukumiem, ieskaitot SQL ievadīšanu un brutālu spēku, kā arī saņemsit žurnālu ar uzbrucēju lietotājvārdu, IP adresi, datumu un citu informāciju.

Tas slēpj jūsu WordPress veidnes un spraudņu vārdu, WP pieteikumvārdu, slēpj vai pārdēvē wp-admin saskarni un maina labi zināmās autoru, plūsmu un citu pastāvīgās saites. Slēpt My WP var arī noņemt vai aizstāt visas jūsu vietnes avota kodu virknes, tāpēc neviens jūsu vietnes kodā neatradīs ar WordPress saistītas zīmes.

Šeit ir daži paraugi, kur varat redzēt, cik izdevīgs ir šis spraudnis:

Slēpjas wp-login.php:

 • sākotnējais URL: vietne.com/wp-login.php
 • mainīts URL: vietne.com/wp-login.php?hide_my_wp=101010,

WordPress aizmugures URL mainīšana:

 • sākotnējais URL: vietne.com/wp-admin
 • mainīts URL: vietne.com/special-admin

Motīvu direktorijas maiņa:

 • sākotnējais URL: yoursite.com/wp-content/themes/twentyeightteen/style.css
 • mainīts URL: yoursite.com/skin/mycss.css

Šajā gadījumā tika mainīts ne tikai motīva URL un stila nosaukums, bet arī Hide My WP no CS faila tika noņemta motīva informācija, aizstātas sākotnējās WordPress klases un minificēts kods. Visas izmaiņas tika veiktas aiz jumta, tāpēc jums nevajadzētu veikt nevienu no šiem uzdevumiem.

Spraudņu maina un liedz piekļuvi failiem neatļautiem lietotājiem:

 • sākotnējais URL: yoursite.com/wp-content/plugins/seo-plugin/main.css
 • mainīts URL: yoursite.com/wp-content/8328fd7231/main.css

WordPress noklusējuma mapju un failu URL mainīšana uz jauniem:

 • augšupielādes direktorijas sākotnējais URL: yoursite.com/wp-content/uploads/
 • mainīts augšupielādes direktorijas URL: yoursite.com/myuploads/
 • sākotnējais AJAX URL: vietne.com/ajax.php
 • mainīts AJAX URL: vietne.com/myajax.php

Plūsmu mainīšana vai atspējošana:

 • sākotnējais plūsmas URL: vietne.com/feed
 • mainīts plūsmas URL: yoursite.com/feedsforpartners/main.xml

Iepriekš minēto WordPress failu un arhīvu slēpšana un atspējošana:

 • html URL: vietne.com/readme.html – nav atrasta (paslēpta)
 • txt URL: vietne.com/license.txt – nav atrasta (paslēpta)
 • ikmēneša arhīvu URL: yoursite.com/2018/10 – nav atrasts (slēpts)
 • gada arhīvu URL: vietne.com/2018 – nav atrasta (paslēpta)

Kā redzat, burtiski nav ierobežojumu tam, ko varat iestatīt kā alternatīvu URL. Izmantojiet tikai savas iztēles, jo jums nevajadzēs atgādināt jaunos vietrāžus URL. Paslēpt manu WP tie tiks saglabāti un automātiski izmantoti, parādot jūsu vietni..

Kā mēs jau minējām, šajā spraudnī ir papildu pakalpojums. Izmantojot šo rīku, var samazināt CSS un koda gabalus, tāpēc šie faili būs mazāki, un jūsu vietne tiks parādīta ātrāk. Noklusējuma e-pasta sūtītāju var mainīt arī ar Hide My WP.

Pilnu spraudņu funkciju sarakstu var lasīt tirgus profilā un, ņemot vērā faktu, ka Slēpt manu WP tiek nepārtraukti atjaunināts ik pēc 3–6 mēnešiem, noteikti būs jaunas funkcijas. Šeit pārbaudiet spraudņa profilu.

Secinājums

Jums ir dažāda veida rīki, lai izpētītu, vai vietni darbina WordPress. Ja dodat priekšroku ērtām metodēm, ir vērts izmantot aptvertās vietnes. Ja vēlaties redzēt kodu un izbaudīt kādu lauka darbu, izmantojiet koda pārbaudes vai manuālo saišu izpētes metodes. Jebkurā gadījumā, meklējot WordPress vietni, jums vairs nav nekādu noslēpumu!

Ja vēlaties izveidot savu vietni WordPress un meklējat uzticamu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, iesaku izlasīt mūsu rakstu, kur mēs apskatām labākos WordPress mitināšanas uzņēmumus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector