Kad jums nepieciešama VPS sava mazā biznesa vietnei?

vps hostings mazo uzņēmumu vietnēm


Vietnes izveidošana jūsu mazajam biznesam var būt izaicinājums. It īpaši, ja jūs tikko sākat darbu un jums vēl nav hostinga plāna. Vienmēr ir grūti izlemt, kuru hostinga pakalpojumu sniedzēju izvēlēties un kuru hostinga plānu jums vajag. Šajā rakstā es paskaidrošu, kādas ir galvenās atšķirības starp koplietotajiem un VPS plāniem, kā arī pastāstīšu jums, kad uzņēmuma vietnei ir nepieciešams virtuālais serveris.

Bezmaksas hostings biznesa vietnēm?

Ja vēlaties sākt tiešsaistes biznesu, sākumā varat izveidot vietni, izmantojot bezmaksas tīmekļa resursdatoru, vienlaikus pārbaudot dažādus skriptus, satura pārvaldības sistēmas (CMS), motīvus, veidnes, spraudņus, paplašinājumus, moduļus, programmēšanas valodas un citas ar internetu saistītas lietas. Tomēr ražošanai nekad nevajadzētu izmantot bezmaksas mitināšanu. Tie nav uzticami, un jums būs vairāk problēmu, nekā jūs varat gūt labumu.

Biznesa koplietots HDD resursdators

Pēc tam, kad pārbaudīts, kā darbojas bezmaksas mitināšana, varat iegādāties koplietotu HDD Enterprise tīmekļa mitinātāju, kurā jūs faktiski atverat sava uzņēmuma vietni un izveidojat dizainu un iespējas, kuras izmanto jūsu potenciālie klienti. Koplietota HDD biznesa tīmekļa mitinātāja parasti piedāvā daudz vietas diskā un joslas platumu, papildinājumu domēnu, POP3 / IMAP e-pasta kontus, datu bāzes un apakšdomēnus ar dažu dolāru cenu mēnesī.

Dalīta SDD biznesa saimniece

Ja jūsu vietnei sāk piesaistīt arvien vairāk apmeklētāju un klientu un ja jūsu tīmekļa mitinātājs no HDD atjaunina viņu mitināšanas paketes uz SSD, noteikti vajadzētu jaunināt arī uz SSD Premium / Business resursdatora paketi, kur jums tiek iegūta aptuveni 30 GB liela SSD atmiņas krātuve, kas nav izmērīta. ikmēneša joslas platums, papilddomēni, e-pasta konti, datu bāzes, apakšdomēni un pat bezmaksas domēna vārds ar dažādiem paplašinājumiem, piemēram, .eu, .com, .org un tā tālāk. Šai pakotnei parasti ir ikdienas dublējums ar R1Soft, SpamExpert Filter un iekļauts īpašs IP, kas rada izmaksas USD 8 mēnesī.

Biznesa VPS HDD resursdators

Jūsu mazais bizness arvien vairāk palielinās, tāpēc nākamais jauninājums ir VPS HDD resursdators, kura izmaksas ir no 6 USD līdz 50 USD, atkarībā no nepieciešamajiem resursiem. Pirmā VPS HDD hostinga pakete piedāvā jums 1 GB RAM pārsprāgšanu, garantētu 512 MB RAM, 1 CPU kodolu ar 2,1 GHz, 25 HDD vietas krātuvi, 1 veltītu IP, neizmērītu mēneša joslas platumu, informācijas paneli, Webuzo vadības paneli, tikmēr pēdējais piedāvā jums 8 GM. RAM pārsprāgšana, garantēta 4 GB operatīvā atmiņa, 8 CPU kodols pie 2,1 GHz, 150 HDD vietas glabāšana, 2 veltīti IP, neizmērojams mēneša joslas platums, informācijas panelis un bezmaksas Webuzo vadības panelis. VPS pakotnēs jūs arī iegūstat OpenVZ virtualizāciju, pilnu piekļuvi saknei, garantētu 99,99% darbības laiku un tūlītēju aktivizēšanu..

Biznesa VPS SSD resursdators

VPS SSD hostinga paketes ir premium VPS paketes, kas ir paredzētas maziem, bet labi izveidotiem biznesiem ar lielu trafiku un klientiem, kas piedāvā par 300% lielāku ātrumu un jaudu ar izmaksām sākot no 8 USD līdz 70 USD mēnesī. Pakas ir vienādas ar VPS HDD (cietā diska disku) resursdatoriem, taču tām visām ir SSD (cietvielu disks). Turklāt jūs varat iegādāties cPanel licenci, profesionālu R1Soft dublējumu, papildu veltītu IP, profesionālu tehnisko atbalstu un uzraudzības pakalpojumu savam VPS.

Mākoņu bāzes VPS resursdators

Galvenās VPS mitināšanas paketes ir uz mākoņa bāzes balstītas paketes, kas palīdz jums iet tālāk attiecībā uz resursiem, tāpēc milzīgi tapas nav problēma, nedz DDoS uzbrukumi, nedz citas līdzīgas problēmas. Parasti jūs maksājat tikai to, ko izmantojat mākoņa bāzes VPS resursdatoram.

Kad jums nepieciešama VPS?

Noteikti jums ir jāsaprot, ka koplietotā resursdators tiek koplietots ar citiem lietotājiem tāpat kā jūs, tikmēr VPS (virtuālais privātais serveris) ir tikai jūsu, un jūs varat izmantot tā resursus, kā vēlaties.

Turklāt jums ir labāka drošība ar VPS resursdatoru, jo jūs vienlaikus varat iestatīt savu drošības programmatūru un opcijas, kamēr hostinga uzņēmums piedāvā arī savējo.

Izmantojot VPS resursdatoru, jūs iegūstat lielāku joslas platumu, lai jūs varētu iegūt vairāk apmeklētāju, un viņi neapmierina lēnā vietnes ielāde. Ja jūsu vietnes popularitāte pieaug un jūsu vietnes pārdošanas apjomi pieaug katru mēnesi, jums noteikti ir nepieciešams VPS mitināšanas rīks, lai pārvaldītu visu nākamo trafiku.

Lasiet arī: Virtuālo privāto serveru priekšrocības

Virtuālais privātais serveris ir fizisks serveris, kas tiek sadalīts vairākos virtuālos serveros, katram no kuriem ir savs RAM un CPU daudzums, kas ir ļoti populārs mazā biznesa vietnē..

Parasti virtuālie privātie serveri ir lieliski piemēroti e-komercijas veikaliem, forumu kopienām, augošām lietotnēm, tiešsaistes radio stacijām, maziem sociālajiem tīkliem utt..

# 1 InMotion / labākā biznesa mitināšana

InMotion Hostings piedāvā plašu biznesa mitināšanas plānu klāstu no koplietošanas līdz VPS līdz Dedicated serveriem. Uzņēmuma VPS plāni sākas no USD 29,99 mēnesī 

apskaties! »

VPS piedāvā arī mērogojamību, lētas izmaksas salīdzinājumā ar speciālu serveri, un tas ietaupa jūsu laiku.

Pērkot virtuālo privāto serveri, vispirms jāveic izpēte, lai atrastu pareizo tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, kam ir atbilstoši serveri, datu centri, programmatūra, interneta savienojums, atbalsts un pieskaitāmās izmaksas biznesam. Tas viss palīdz uzlabot jūsu vietnes ātrumu, ielādes laiku, joslas platumu, krātuvi, mērogojamību, piekļuvi, tehnoloģiju un atbalstu. Lai izpētītu vēl vairāk, jūs varat rūpēties par detalizētu resursdatora serveru aparatūras statistiku, serveru un datu centru atrašanās vietu, ja tie HDD vietā izmanto SSD vai vismaz SSH un ja viņiem ir satura piegādes tīkls (CDN). . Neaizmirstiet redzēt, vai saimnieki izmanto LAMP STACK (Linux kā operētājsistēmu, Apache kā Web serveri, MySQL kā datu bāzi, PHP kā lietojumprogrammu), kā arī jums ir jāmeklē, ko vēlaties izmantot savā VPS piemēram, OS, tīmekļa serveri, datu bāzes un programmēšanas valodas.

VPS resursdators var palīdzēt jūsu tīmekļa pastam, pasta serveriem un e-pasta adresēm, jo ​​netiek bloķēts, aizliegts vai iekļauts melnajā sarakstā un ir iespēja vajadzības gadījumā sūtīt e-pasta ziņojumus. VPS atbalsta dažādus e-pasta protokolus, piemēram, POP (Pasta nodaļas protokols) un IMAP (Interneta ziņojumu piekļuves protokols).

Neaizmirstiet, ka VPS varat instalēt savu pretvīrusu un ļaunprātīgas programmatūras noteikšanas programmatūru, lai apkarotu hakerus un papildu ļaunprātīgus uzbrukumus.

Visbeidzot, jums vajadzētu izvēlēties VPS risinājumu sava mazā biznesa vietnei – vai nu HDD, SDD vai mākoņa bāzes, jo jums ir jāuztur optimizēti ieņēmumi un trafiks, kā arī jāsāk palielināt vēl vairāk un pārejiet pie nākamās darbības, iegādājoties īpašu serveri liela biznesa vietnei!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map