Kad jums savā vietnē NEDRĪKST izmantot WordPress?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Kad jums savā vietnē NEDRĪKST izmantot WordPress?
0 8 мин.

kad neizmantojat WordPress jūsu vietnē


Pat ja WordPress ir populārākā satura pārvaldības sistēma no interneta un tai ir daudz priekšrocību, tai ir arī daži trūkumi, kas var likt divreiz padomāt, vai vēlaties to izmantot savai vietnei vai nē.

Katrā CMS ir savlaicīgi izlaisti uzlabojumi, atjauninājumi un jauninājumi, kas novērš vecākas kļūdas un nāk ar vairākām jaunām un dažādām funkcijām, taču dažas kļūdas paliek neatrisinātas patiešām ilgu laiku vai arī tās nekad netiek novērstas.

Ir vairāki WordPress kļūdas un trūkumi, kas jums jāņem vērā, kad vēlaties izveidot vietni ar šo platformu: tulkošana, drošība, slikta programmēšana, atbalsts, slikta noklusējuma konfigurācija, avota kods, pielāgošana, atjauninājumi un resursi.

Tulkošana

Viena no lielākajām WordPress problēmām ir brīvprātīgie, viņu ir daudz, un lielākajai daļai no viņiem nav atbilstošu prasmju noteiktām kompetences jomām, piemēram, tulkošanai. Ikviens var būt brīvprātīgais, jums ir nepieciešams tikai WordPress konts un jūs varat sākt tulkošanu no angļu valodas dažādās valodās bez jebkādiem ierobežojumiem.

Esmu redzējis lietotājus, kuri veica nekvalitatīvu tulkošanu no angļu uz svešvalodām, padarot ērti lietojamo informācijas paneli par administratora zonu, kurā nav jēgas.

Dažās WordPress versijās, it īpaši jaunākajā, tulkojumi ir nepilnīgi. Atjauninot sistēmu, iespējams, jūsu vietne būs pieejama gan angļu valodā, gan citā valodā, kuru izmantojāt iepriekš.

Tātad, ja jums ir jāizveido vietne klientam, kurš nesaprot angļu valodu, jūs drīzāk veicat tulkojumu un palīdzat sabiedrībai iztikt ar savu darbu vai arī izvēlaties citu metodi vietnes izveidošanai.

Drošības problēmas

Drošība ir galvenā WordPress vietņu problēma. Īpaši brutālu spēku uzbrukums ir viena no galvenajām bažām. Mēs runājam par BFA, kad kāds mēģina piekļūt jūsu WordPress vietnes vai FTP konta informācijas panelim, izmēģinot dažādus lietotāju vārdus ar dažādām paroļu kombinācijām. Ja izvēlaties spēcīgu paroli un mainījāt noklusējuma administratora lietotājvārdu, varat samazināt iespēju tikt uzlauztam, taču nav garantijas, ka vienmēr uzvarēsit.

Vēl vienu lielu drošības caurumu pārstāv trešo pušu motīvi un spraudņi, kurus izveidojuši gan profesionālās pilnveides uzņēmumi, gan privātpersonas vai pat hakeri. Šie faili tiek pārbaudīti, taču dažreiz izstrādātāji var paslēpt netīro kodu, kas nepievērsīs verificētāja uzmanību.

Šīs drošības problēmas nevar atrisināt tikai ar atjauninājumiem. Viņiem jāpievērš lielāka uzmanība tēmām un spraudņiem, kas tiek atjaunināti, un jāpārbauda lietotāji, kuri to dara. Cits risinājums varētu būt augstas kvalifikācijas programmētāju un WordPress ekspertu nodarbināšana koda pārskatīšanā, taču, kā es teicu, vienmēr kaut kur būs caurums.

Slikta programmēšana

Kaut arī galveno WordPress ir izstrādājis Automātiskais Inc, profesionāls tīmekļa attīstības uzņēmums, kurš pievērš ļoti lielu uzmanību detaļām, lielāko daļu trešo pušu spraudņu un motīvu rada nekvalificētas personas..

Neoptimizēts kods var ne tikai palēnināt jūsu vietnes darbību vai izraisīt kļūdas, bet arī var būt hakeru ielaušanās jūsu vietnē aizmugurē..

Atbalsta trūkums

Lai gan kopiena ir ļoti aktīva, un jūs atradīsit atbildes uz lielāko daļu savu jautājumu, ir gadījumi, kad jums pašiem jāizdomā lietas. oficiālais WordPress atbalsts pārstāv brīvprātīgie, spraudņu un tēmu izstrādātāji, WP palīgi vai cilvēki no visas pasaules.

Pērkot komerciālu motīvu vai spraudni, jūs saņemsit tāda līmeņa atbalstu no uzņēmuma, kurš to jums pārdeva, taču dienas beigās jums joprojām varētu būt neatbildēti jautājumi. Varat arī iegādāties WordPress atbalstu no dažādiem uzņēmumiem vai iegādāties ceļvežus, lai uzzinātu šo sistēmu, taču tie nav lēti.

Noklusējuma konfigurācija

WordPress noklusējuma konfigurācijai lietotājs ir jāpielāgo. Būtībā, instalējot WordPress savā vietnē, jums būs jāveic daži pielāgojumi.

Piemēram, lai aktivizētu SEO, jums būs jāaktivizē SEF vietrāži URL, lai meklētājprogrammas, piemēram, Google, varētu vieglāk atrast jūsu lapas un saturu. Vizuālais redaktors arī varētu radīt problēmas iesācējiem, jo ​​pēc noklusējuma dažas svarīgas funkcijas ir paslēptas, kuras lietotājam ir jāizdomā.

Avota kods

Lai gan WordPress tiek bieži atjaunināts, kodolā joprojām ir daļas, kurās vecie PHP paņēmieni tiek izmantoti globālajiem mainīgajiem, funkcijām un klasēm. Dažu funkciju nosaukšana ir mulsinoša un dažreiz kļūst nomākta.

WordPress ražo uzpūstu kodu ar savu WYSIWYG vizuālo redaktoru, un jūs to viegli varat redzēt, rakstot rakstu redaktorā un pēc tam pārslēdzoties uz HTML redaktoru, kur var redzēt avota kodu.

Dažās bezmaksas tēmās un spraudņos ir slēpti kodi un saites uz aizdomīgām vietnēm. Noņemot šos kodus, tēma un visa vietne vairs nedarbosies. Dažos gadījumos var tikt ietekmēts arī informācijas panelis, atspējojot iespēju mainīt motīvu vai pārveidot vietni tādu, kāds jūs esat.

Pielāgošana

WordPress tēmas vai spraudņa pielāgošanai ir nepieciešamas labas zināšanas par PHP, HTML, CSS un JavaScript. Jums arī jāsaprot pati WordPress sistēma, lai varētu modificēt failus un funkcijas, lai arhivētu vēlamos rezultātus.

SQL vaicājumus ir grūti pielāgot arī tāpēc, ka jums ir nepieciešamas zināšanas par MySQL un PHP vai arī jums ir jāpieņem darbā tīmekļa programmētājs, lai izveidotu savu vietni WordPress, tāpēc labāk to izveidot no nulles, neizmantojot nevienu CMS.

Atjauninājumi

Lai gan kodolu parasti atjaunina reizi mēnesī, dažiem spraudņiem var būt ikdienas atjauninājumi. Katru dienu atjauninot spraudņus vai motīvu, var būt nepatīkami. Jums tas nav jādara, bet tas ir ieteicams.

Tomēr, ja jau esat modificējis izmantoto motīvu vai spraudņus, esiet piesardzīgs, jo atjauninājums pārrakstīs visus modificētos failus. Neveidos rediģēto failu dublējumu vai kopiju, tāpēc modifikācijas zaudēsit. Šajā situācijā jums būs jādzīvo ar pastāvīgu atjaunināšanas paziņojumu.

Serveru resursi

Tā kā galvenajos WordPress un trešo pušu paplašinājumos ietilpst liels skaits PHP funkciju un SQL vaicājumu, vietnēm, kas izveidotas, izmantojot šo CSM, būs nepieciešami lielāki servera resursi.

Ar CPU izmantošanu ir problēmas, un šķiet, ka neviens nezina risinājumu vai pat nespēj noteikt problēmas avotu. Ja jūs pērkat pārvaldītu WordPress mitināšanu, daži spraudņi, kas patērē daudz resursu, tiek aizliegti. Tātad jūs nevarēsit instalēt nepieciešamos spraudņus savā vietnē, jo jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs to neatļaus.

Secinājums

Tagad, kad es uzskaitīju tik daudz WordPress trūkumu, jūs varētu domāt, ka tā ir slikta CMS. Patiesībā tas ir labākais CMS, kas darbojas visā pasaulē, un nodrošina vairāk nekā 75 miljonus vietņu. Es vienmēr iesaku WordPress vietņu veidošanai, pat ja tai ir dažas problēmas, jo to ir ļoti vienkārši lietot un tā ir bezmaksas.

Tomēr joprojām ir daži gadījumi, kad nevajadzētu projektam izmantot WordPress: ja vēlaties izveidot vienkāršu vietni, kas nav jāatjaunina. Šajā gadījumā vietni var izveidot vienkāršā HTML un CSS. Jums nevajadzētu izmantot WordPress jutīgiem projektiem, kuriem nepieciešama augsta drošība. Jums nevajadzētu lietot WordPress, ja nevarat atļauties uzticamu tīmekļa mitinātāju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector