Kas ir cPanel? Kāpēc jums vajadzētu izmantot cPanel Web hostingu?

kas ir cpanel


cPanel, kā norāda nosaukums, ir tīmekļa vadības panelis, ko izmanto, lai pārvaldītu Linux vai Windows bāzes tīmekļa serverus vai resursdatorus. Tas lietotājiem ļauj kontrolēt e-pasta adreses, domēnu nosaukumus, datu bāzes, dažādas PHP versijas un gandrīz katru tīmekļa servera aspektu, tādējādi dodot iespēju visus mitinātos pakalpojumus pārvaldīt vienuviet. Uzņēmuma cPanel izstrādātais cPanel lielākoties ir rakstīts Perls.

cPanel ir lielisks, pielāgojams vadības panelis, kas veiksmīgi izturēja laika pārbaudi, un aiz tā ir aktīva kopiena, kas var palīdzēt jums pārvarēt visas problēmas vai grūtības, kas rodas tā lietošanas laikā. CPanel popularitāte un plašā izmantošana ir saistīta arī ar faktu, ka tai ir vienkāršs interfeiss, ko viegli saprot arī pirmo reizi lietotāji. Bet uzņēmuma līmeņa funkcijas (vairāku serveru pārvaldība, IPV6 atbalsts) padara to piemērotu arī profesionālākai lietošanai.

Piekļuve cPanel

CPanel instalācijai var piekļūt, izmantojot tīmekļa pārlūku. Paneļa adresi norādīs jūsu serveris vai mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Jums nevajadzētu nobīties ar: 2082 vietrādī URL, jo tas ir porta numurs, kuru cPanel klausās pēc noklusējuma. Tomēr cPanel vajadzētu piekļūt tikai caur drošu HTTPS savienojumu, pretējā gadījumā jūs varat riskēt ar drošības pārkāpumu.

cpanel droša savienojuma pieteikšanās

cpanel pieteikšanās

CPanel interfeiss

Gadu gaitā cPanel saskarne ir uzlabojusies, atkal un atkal, un pati saskarni var pielāgot tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas piedāvā pakalpojumus, taču kopumā tām ir šādas galvenās sadaļas: Preferences, Pasts, Faili, Datu bāze, Domēni, Drošība un žurnāli. Viegli lietojams un pulēts interfeiss ir viens no daudzajiem aspektiem, kas nosaka šī vadības paneļa popularitāti.

cPanel iespējas

cPanel ir viens no vispilnīgākajiem vadības paneļiem, kas tur atrodas.

cpanel interfeisa funkcijas

Sadaļā Pasts varat iestatīt jaunus e-pasta kontus, ekspeditorus, varat precīzi noregulēt SpamAssasin iestatījumus, pārvaldīt e-pastu sarakstu, definēt visu e-pasta adreses utt. Lielāko daļu e-pasta iestatījumu var izdarīt tikai ar dažiem klikšķiem..

Zem domēna varat atrast vienkāršo zonu redaktoru, ar kura palīdzību var viegli panākt zonu rediģēšanu. Šeit jūs varat arī definēt novirzīšanu un rediģēt citus ar domēnu un DNS saistītos iestatījumus.

Parasti PHPMyAdmin var atrast arī zem tā lietojuma. Vēl viena jauka funkciju Datu bāzes sadaļa. MySQL datu bāzu pārvaldība no tīmekļa saskarnes ir diezgan ērta, taču, ja jūs dodat priekšroku MySQL Workbench, cPanel varat ar iespēju “pieslēgt” vai izmantot attālās datu bāzes. Papildus MySQL, cPanel var pārvaldīt arī PostgreSQL datu bāzes.

cPanel nāk ar ļoti ērtu dublēšanas sistēmu, kuru parasti var atrast sadaļā Fails. To var izmantot, lai no datu bāzēm, failiem, e-pasta iestatījumiem izveidotu neauglīgus, uz momentuzņēmumu balstītus dublējumus, vai arī varat dublēt visu paneli vienā arhīvā. Šī funkcija ir ļoti noderīga, ja vēlaties pārcelties uz citu resursdatoru, kas piedāvā arī cPanel kā vadības paneli. Ja vēlaties pāriet no mitināšanas uzņēmuma uz citu, kas izmanto pielāgotu vadības paneli, migrēšana var būt diezgan sarežģīts uzdevums, bet ne tad, ja tas tiek darīts no cPanel uz cPanel. Šeit, sadaļā Faili, parasti atrodama FTP iestatījumu lapa, kas ļauj iestatīt jaunus FTP kontus vai rediģēt vecos. Ja vēlaties, varat norādīt konta mājas direktoriju, bet tas parasti jums ir iepriekš aizpildīts.

cpanel php versija cron darba atbalsts

Izmantojot cPanel, jūs parasti varat izvēlēties, kuru konkrētās programmatūras versiju vēlaties izmantot, tikai ar dažiem klikšķiem varat izvēlēties, piemēram, PHP versiju. Jums joprojām ir vecais PHP kods, kas izmanto mysq_connect un mysql_query funkcijas? Nav problēmu, nomainiet PHP versiju uz 5.X, un jums ir labi iet. Vai vēlaties izspiest papildu veiktspēju no savas faktiskās PHP tīmekļa lietojumprogrammas? Vienkārši nomainiet PHP versiju uz 7.X, un jūs varat uzreiz gūt labumu no ātrāka PHP tulka lappušu ģenerēšanas laika ziņā.

Citas funkcijas, kuras vērts pieminēt, ir neapstrādāta un parsēta piekļuve un kļūdu žurnāla piekļuve, tāpēc izstrādātājs var redzēt precīzas lietojumprogrammu radītās kļūdas, savukārt vietnes īpašnieks var redzēt piekļuves statistiku un trafika svārstības vai tendences. Tam ir cron darba atbalsts, jūs varat definēt savus pielāgotos apache apstrādātājus vai pat pievienot pielāgotus mime veidus, tam ir viegli iestatīt pamata Auth balstītu mapes paroles aizsardzību, ērti lietojamu SSL iestatīšanu ar pašparakstītiem sertifikātiem un / vai CSR ģenerēšanu..

Resursu mitināšana

Jūs vienmēr varat redzēt pašreizējo resursu izmantošanu, piemēram, joslas platumu, krātuvi, FTP vai e-pasta kontu skaitu, datu bāzu skaitu, nosūtīto e-pastu skaitu utt. Daži hostinga pakalpojumu sniedzēji pat izveido e-pasta ziņojumus, ja jūs esat tuvu noteiktajam ierobežojumam, tāpēc jūs varat nekavējoties rīkoties. Tas var palīdzēt jums iegūt skaidru pārskatu par mitināšanas resursiem un kontrolēt to piešķiršanu.

cPanel paplašināmība

CPanel funkcijas var paplašināt, izmantojot trešo pušu spraudņus. CPanel lietotņu katalogā ir diezgan daudz gatavu spraudņu, taču to var arī paplašināt, izmantojot pielāgoti rakstītus spraudņus.

cPanel ir labi dokumentēta JSON API ar gataviem klientiem PHP un PERL, kā arī atbalsta komandrindas API klientu ar nosaukumu cpapi2. Ja jums ir kādi uzdevumi, kas jums liekas atkal un atkal, jūs varētu apsvērt iespēju ieviest klientu, kas to dara jūsu vietā, gan kā spraudnis, gan kā API klients..

Secinājums – kāpēc jums vajadzētu izmantot cPanel resursdatoru??

Kā redzat, cPanel ir ļoti nobriedis produkts, kas biznesā darbojas jau labu laiku, un to izmanto daudzi augsta līmeņa hostinga uzņēmumi. Ja jums pieder īpašs serveris vai VPS un jūs domājat izmantot cPanel vai nu sev, vai klientiem, jums jāzina, ka VPS izmaksas ir 20 USD mēnesī vai 200 USD gadā, savukārt speciālajam serverim 45 USD mēnesī un 425 USD mēnesī. gadā. Uzticamākie mitināšanas uzņēmumi jums bez maksas piedāvās uz cPanel balstītu mitināšanas vadības paneli, un daži klienti izvēlēsies doto mitināšanas pakalpojumu sniedzēju tikai tad, ja tas tiks piegādāts kopā ar cPanel.

Labākie cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Tagad, kad jūs zināt, kas ir cPanel un kā tas darbojas, droši vien vēlaties uzzināt, kuri ir labākie mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā cPanel. Zemāk ir mūsu 3 labākie ieteiktie cPanel mitināšanas uzņēmumi, kas bez maksas satur cPanel vadības paneli ar saviem koplietotajiem mitināšanas plāniem:

Uzņēmums
Cena no

1labākais cpanel WordPress hostings3,95 USD / mēn
2labāko biznesa cpanel hostings4,19 USD / mēn
3labākais augstas klases cpanel hostings3,95 USD / mēn

Ja vēlaties uzzināt vairāk par katru mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, iesaku izpētīt viņu oficiālo vietni vai izlasīt mūsu atsauksmes:

 • BlueHost pārskats – labākais biznesa un WordPress mitināšanai
 • InMotion Review – labākais mazo un vidējo uzņēmumu vietnēm
 • HostGator pārskats – labākais biznesa vietņu augšanai

Ja jums vēl ir kādi jautājumi par cPanel, lūdzu, nevilcinieties jautāt zemāk komentāru sadaļā vai arī izpētīt tālāk mūsu cPanel apmācības.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map