Kas ir kļūdas 503 pakalpojums, kas nav pieejams WordPress – kā to novērst?

Pakalpojums http kļūda 503 nav pieejams


Kļūda 503 pakalpojums, kas nav pieejams, nav kļūda, kas raksturīga ar WordPress vietnēm, tā ir kļūda, kas var parādīties jebkura veida vietnēs. Šajā rakstā mēs izvēlējāmies apspriest iespējamos labojumus, ja šī kļūda parādās WordPress vietnē, tāpēc esiet gatavi un zināt, kā rīkoties, ja kādreiz sastopaties ar šo kļūdu.

Ir daudz problēmu, kas var izraisīt 503 pakalpojuma kļūdu, kas nav pieejama, un dažas no šīm kļūdām var būt saistītas ar jūsu izmantoto satura pārvaldības sistēmu (šajā gadījumā WordPress), savukārt citos gadījumos kļūda ir saistīta ar dažas problēmas ar jūsu serveri.

Pirms izpētīsim dažādus veidus, kā novērst kļūdu 503 Service nav pieejams, apskatīsim, kas tā ir.

Kas ir kļūda 503 Pakalpojums nav pieejams?

http kļūda 503 pakalpojums nav pieejams piemērs

Pretstatā kļūdai 404, kas nav atrasta, kas parādās, kad serveris nevarēja atrast pieejamo resursu, kad resursam piekļūst un serveris īslaicīgi nav pieejams, tiek parādīts 503 pakalpojums, kas nav pieejams. Tādējādi resurss, kuram tiek piekļūts, pastāv tikai tāpēc, ka serveris pašlaik nav pieejams pieprasījuma apstrādei.

Runājot par iespējamiem cēloņiem, šeit ir visizplatītākie, kas var izraisīt 503 kļūdu:

 • PHP skripti: bieži spraudņa vai motīva nespēja ielādēt pēc servera pieprasījuma, tiek parādīta kļūda 503;
 • Pielāgoti skripti: nesen jūsu WordPress vietnei pievienotie pielāgoti skripti var būt vēl viens iespējamais iemesls;
 • Servera dīkstāve: atkarībā no jūsu tīmekļa resursdatora jūsu serveris var īslaicīgi nebūt pieejams apkopes vai pārslodzes dēļ;
 • Izplatītie pakalpojumu liegšanas (DDoS) uzbrukumi: ja jūsu vietne nonāk DDoS uzbrukuma upurā, kas pārpludina jūsu vietni ar trafiku, tādējādi padarot to nepieejamu lielās trafika dēļ.

Tālāk redzēsim, kā novērst kļūdu 503 pakalpojumā WordPress, kas nav pieejams, un ko jūs varat darīt, lai izvairītos no tā rašanās nākotnē.

Noguris no tā, ka rodas kļūdas jūsu WordPress vietnē?

Pārvietojiet savu WordPress vietni uz uzticamu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, kurš var sniegt jums uzticamu un drošu pakalpojumu. BlueHost ir daudzpusīgs tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kuru mēs iesakām mitināt jūsu WordPress emuāros vai vietnēs.

Sākt tagad “

Kā novērst kļūdu 503 Service nav pieejams?

Ja, iespējams, pakalpojuma Kļūda 503 iemesls nav pieejams WordPress, šeit ir daži labojumi, ar kuriem jūs varat mēģināt atrisināt problēmu:

Atspējot spraudņus

Tāpat kā vairums cilvēku, jūs, iespējams, izmantojat vairākus spraudņus, kas varētu izraisīt nesaderības problēmas. Atspējojot spraudņus un pēc tam tos atkārtoti aktivizējot, pārbaudot, vai jūsu WordPress vietne joprojām darbojas, jūs nonāksit spraudnī, kas izraisīja problēmu..

Bet kā piekļūt saviem spraudņiem, ja nevarat piekļūt informācijas panelim, piesakoties WordPress administratora apgabalā? Jums būs jāizmanto tāds FTP klients kā FileZilla, kas nozīmē, ka jums būs jāmeklē FTP akreditācijas dati, lai varētu pārsūtīt failus uz un no servera.

Kad esat paspējis pieteikties serverī no FileZilla, veiciet tālāk norādītās darbības, lai atspējotu spraudņus:

 1. Atrodiet un atveriet mapi public_html (saknes mape WordPress)
 2. Dodieties uz wp-satura direktoriju
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz spraudņu mapes un izvēlieties opciju Pārdēvēt
 4. Pārdēvējiet savu spraudņu direktoriju uz spraudņiem, kuri ir deaktivizēti

Tas deaktivizēs visus jūsu spraudņus un jums vajadzētu būt iespējai piekļūt savai WordPress vietnei, ja kļūdu 503 izraisīja spraudņu nesaderības problēma..

Pēc tam jums būs jādodas atpakaļ uz FileZilla, jāpiekļūst mapei wp-content un jāpārdēvē jūsu spraudņu deaktivizētā mape uz tās sākotnējo nosaukumu. Tādējādi jūsu spraudņi netiks aktivizēti atkārtoti, WordPress tos tikai atpazīs, tāpēc WordPress informācijas panelī varēsit tos atkārtoti aktivizēt, līdz atradīsit vainīgo. Kad esat to izdarījis, dodieties atpakaļ uz FileZilla un izdzēsiet atbilstošo spraudni direktorijā wp-content / plugins.

Tagad redzēsim, kā rīkoties, ja kļūdu 503 izraisa jūsu aktīvā WordPress tēma.

Atspējojiet savu WordPress motīvu

Ja spraudņa nesaderības problēma nebija pie vainas, vainīgais var būt jūsu WordPress tēma. Arī šajā gadījumā jums būs jāpaļaujas uz FTP klientu, lai darbu paveiktu.

Piekļūstiet wp-satura / motīvu direktorijai un atrodiet aktīvās motīva mapi, pēc tam, tāpat kā pārdēvējāt savu spraudņu mapi, rīkojieties tāpat kā motīvu mapei, t.i., deaktivizētai mēmai, un mēģiniet piekļūt savai vietnei. Ja jums izdodas, un šajā brīdī vecās tēmas vietā redzēsit noklusējuma WordPress motīvu, tas nozīmē, ka kļūdas dēļ pakalpojums 503 nav pieejams..

Pārliecinieties, ka no izstrādātāja esat lejupielādējis jaunāko motīva versiju. Ja problēma joprojām pastāv, pat ja izmantojat jaunāko motīva versiju, un izstrādātājs nespēj nodrošināt labojumu, diemžēl jums būs jāatrod cita tēma.

Atkļūdošanas pielāgotais kods

Ja kļūdas cēloņi nebija ne spraudņi, ne jūsu motīvs, ir pienācis laiks iespējot atkļūdošanas funkciju WordPress, lai redzētu, vai problēmu var izraisīt kādi jūsu pielāgotā koda papildinājumi.

Lai iespējotu atkļūdošanas funkciju, rīkojieties šādi:

 1. Dodieties uz FileZilla un atrodiet WordPress saknes mapi
 2. Meklējiet failu wp-config.php
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam izvēlieties View / Edit, kas atvērs failu teksta redaktorā
 4. Atrodiet līniju, kas viss ir, pārtrauciet rediģēšanu! Priecīgu blogošanu
 5. Virs šīs rindas pievienojiet šādu kodu: @ini_set (‘display_errors’, 1)
 6. Saglabājiet izmaiņas un aizveriet failu

Tas iespējos atkļūdošanas funkciju un parādīs kļūdas ziņojumu, kurā parasti ir sīki aprakstīts fails un pat īpaša koda rinda, kas traucē lietas. Tādējādi jūs varat atrast failu, izmantojot FTP, un veikt nepieciešamās izmaiņas, lai viss atjaunotos.

WordPress atkļūdošanas funkcija pēc noklusējuma ir atspējota drošības apsvērumu dēļ, tāpēc, ja esat pabeidzis izmaiņas, mēs iesakām to atspējot.

Sazinieties ar savu tīmekļa mitinātāju

Ja jums ir aizdomas, ka jūs uzbrūk DDoS uzbrukumam, vai arī jums ir likumīga satiksmes intensitāte, kas rada dīkstāves problēmu, sazinieties ar savas tīmekļa mitinātāja atbalsta komandu, jo viņi varēs novērtēt situāciju un piedāvāt risinājumu..

Jūsu tīmekļa mitinātājs var ieteikt atjaunināt mitināšanas plānu, vai arī viņi uz laiku var palielināt jūsu resursus, lai varētu rīkoties ar trafika pieplūdumu vai ieviestu aizsardzības mehānismus pret DDoS uzbrukumu, ja problēmu rada DDoS uzbrukums.

Ja jūsu tīmekļa mitinātājs nav aktīvs, lai palīdzētu jums tikt galā ar šo problēmu, ieteicams apsvērt iespēju pāriet uz citu mitināšanas uzņēmumu. WordPress vietnēm mēs iesakām izvēlēties BlueHost, jo tie piedāvā vairākus WordPress mitināšanas plānus, kas balstīti uz VPS tehnoloģiju, un ir izstrādāti, lai atbilstu WordPress vietņu īpatnībām ātruma optimizācijas, drošības un veiktspējas ziņā. Izlasiet mūsu BlueHost pārskatu, ja vēlaties uzzināt vairāk par šo uzņēmumu.

Noslēguma domas

Tā kā jūsu vietnei palielinās trafiks un pieaug zvaigznīšu skaits, iespējams, pamanīsit, ka tās darbība palēnināsies, vai arī jūs varētu saskarties ar dīkstāves problēmām.

Tāpēc mēs iesakām uzlabot savu mitināšanas plānu uz labāku, lai izvairītos no šādu problēmu rašanās.

Jūs varat arī apsvērt satura piegādes tīkla integrēšanu ar savu WordPress vietni (mēs iesakām MaxCDN), kas samazinās jūsu servera slodzi un padarīs jūsu vietni ātrāku un drošāku..

Kļūda 503, kas nav pieejama, sākumā var šķist grūts uzgrieznis, taču, ja soli pa solim sekojat mūsu norādījumiem, jums vajadzētu spēt to ātri novērst..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map