Kas ir kļūdas kods 105 (net :: ERR_NAME_NOT_RESOLVED) un kā to novērst?

kļūdas kods-105-dns


Ja kā noklusējuma pārlūku izmantojat pārlūku Google Chrome, kādā brīdī varat sastapties ar kļūdas kodu 105 (net :: ERR_NAME_NOT_RESOLVED). Šī kļūda ir raksturīga pārlūkprogrammai Google Chrome, tāpēc jūs, iespējams, vēlēsities uzzināt, kas izraisa šo kļūdas ziņojumu un kādi ir iespējamie labojumi.

Kas ir kļūda 105? Kas to izraisa?

Pēc DNS meklēšanas kļūmes tiek parādīta kļūda 105 – tas nozīmē, ka pēc tam, kad esat ievadījis tās vietnes URL, kuru mēģināt sasniegt pārlūkā Google Chrome, pārlūks mēģina tulkot vietnes nosaukumu uz tās interneta adresi (IP adresi), izmantojot Domēna vārdu sistēma (DNS). Ja pārlūks nevar sasniegt DNS serveri, DNS izšķirtspēja neizdodas un tiek parādīta kļūda 105.

Papildus nereaģējošam DNS serverim kļūdu 105 var izraisīt arī:

 • nav savienojuma ar internetu;
 • nepareizi konfigurēts tīkls;
 • ugunsmūris, kas neļauj pārlūkam Chrome piekļūt tīklam.

Tā kā kļūdas kods neuzrāda precīzu iemeslu, kas to pamudināja, jums būs jāievēro pavediens un jāpārbauda visi iespējamie cēloņi.

Kā novērst kļūdas kodu 105?

Vispirms pārbaudiet, vai esat izveidojis savienojumu ar internetu un vai pārlūkā esat pareizi ievadījis domēnu vai URL.

Ja esat izveidojis savienojumu ar internetu un URL nav kļūdu vai kļūdu, mēģiniet apmeklēt dažus citus nesaistītus domēnus (veiciet Google izlases veida meklēšanu un sekojiet dažām saitēm), lai redzētu, vai tie darbojas. Ja viņi to dara, tas nozīmē, ka jums ir derīgs DNS, un, iespējams, ir kādas problēmas tās vietnes DNS serverim, kurai mēģināt piekļūt.

Ja nevarat piekļūt citiem domēniem, iespējams, ka jūsu DNS serverī ir dažas problēmas, un jūs varētu vēlēties mainīt savus DNS serverus.

Lai mainītu savu DNS sistēmā Windows, rīkojieties šādi:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Wifi ikonas un atlasiet Atvērts tīkls & Interneta iestatījumi;
 2. Klikšķiniet uz Mainiet adaptera opcijas;
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz aktīvā tīkla savienojuma un atlasiet Īpašības;
 4. Noklikšķiniet ar peles kreiso taustiņu Interneta protokola 4. versija, pēc tam atlasiet Īpašības (Ja izmantojat IPv6, dariet to arī IPv6);
 5. Atlasiet Lietot šīs DNS servera adreses:, pēc tam ierakstiet vienu no publisks DNS servera adreses no apakšas:

 1.1.1.1 = CloudFlare DNS

208.67.220.220 vai 208.67.222.222 = OpenDNS

8.8.8.8 vai 8.8.4.4 = Google DNS

Ja esat MAC lietotājs, DNS var mainīt šādi:

 1. Iet uz Sistēmas preferencesTīkls;
 2. Klikšķis Advanced;
 3. Noklikšķiniet uz DNS cilne;
 4. Noklikšķiniet uz + paraksts (kreisajā apakšējā stūrī), lai pievienotu jaunu DNS serveri;
 5. Ierakstiet vienu no iepriekš uzskaitītajām publiskā DNS servera adresēm.
 6. Klikšķis Labi, pēc tam noklikšķiniet uz Piesakies.

Ja esat tīmekļa pārzinis un jūsu vietne nedarbojas šīs kļūdas dēļ, jums būs jāveic problēmu novēršana:

 1. Piekļūstiet savai vietnei no cita datora / tālruņa, lai redzētu, vai tiek ietekmēts tikai jūs vai visi jūsu apmeklētāji;
 2. Notīriet DNS kešatmiņu, pārejot uz chrome: // net-internals # dns un nospiediet pogu “Notīrīt resursdatora kešatmiņu”..

Ja tas joprojām neatrisināja problēmu, jums, iespējams, būs jāpārbauda sava domēna vārdu serveri un A ieraksti. Lai to izdarītu, varat izmantot tādus rīkus kā digwebinterface.com vai https://toolbox.googleapps.com/apps/dig/.

Ja jūsu domēna vārds ir www.example.com, pārliecinieties, vai saknes domēnam (example.com) ir NS ieraksts un vai norādītais NS, piem. ns1.hosting.com atrisina vaicājumu “A” example.com.

Ja tas tā notiek, pārliecinieties, vai arī jūsu primārais serveris atrisina FQDN (www.example.com)..

Ja nē, pievienojiet NS un A ierakstus. NS ierakstus var mainīt domēna reģistratūrā (namecheap.com, godaddy.com utt.), Un tiem ir jānorāda uz jūsu serveru, ko nodrošina jūsu mitināšanas uzņēmums, piemēram, ns1.host.net ns2.host.com.

IPv6 izdošanas

ERR_NAME_NOT_RESOLVED iemesls var būt tāpēc, ka jūsu ierīce izveido savienojumu ar IPv6 tīklu un tā vietā, lai pieprasītu “A” ierakstu, tā pieprasa “AAA” ierakstu, lai izveidotu savienojumu ar IPv6 adresi.

Iespējams, ka DNS serveris nepareizi apstrādā “AAA” vaicājumus, vai arī tas var lēnām atbildēt. Pārlūkā Chrome dodieties uz chrome: // net-internals / # dns un meklējiet domēna vārdu. Ja mapē IPv6 redzat Ģimene    tas varētu būt jautājums.

Tas būtu jāatspējo IPv6 protokols savos interneta iestatījumos.

Lai atspējotu IPv6 operētājsistēmā Windows, rīkojieties šādi:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Wi-Fi ikonas un atlasiet Atvērts tīkls & Interneta iestatījumi;
 2. Klikšķiniet uz Mainiet adaptera opcijas;
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz aktīvā tīkla savienojuma un atlasiet Īpašības;
 4. Ritiniet uz leju līdz Interneta protokola 6. versija (TCP / IPv6), un noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas;
 5. Klikšķis Labi saglabāt;
 6. Restartējiet datoru.

Lūk, kā atspējot IPv6 MacOS:

Pirmkārt, jums būs jāpalaiž komanda, izmantojot programmu Terminālis. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, iespējams, tīkla preferenču izmaiņu gadījumā šī komanda būs jāpalaiž vēlreiz, jo tā var atjaunot šo iestatījumu.

 1. Atvērt Meklētājs
 2. Klikšķiniet uz Pieteikums
 3. Klikšķiniet uz Komunālo pakalpojumu mape
 4. Veiciet dubultklikšķi uz Termināla lietotne., un lietotnes logā palaidiet šo komandu, lai uzskaitītu tīkla saskarnes un to nosaukumus: networksetup -listallnetworkservices

Pēc tam, kad esat identificējis izmantoto tīkla saskarni, termināļa logā ierakstiet šo komandu, lai šajā saskarnē atspējotu IPv6:

Ja izmantojat Ethernet, ierakstiet: networksetup -setv6off Ethernet

Ja izmantojat Wi-Fi, ierakstiet: networksetup -setv6off Wi-Fi

(Iespējams, interfeisa nosaukuma aploksnei būs jāizmanto pēdiņas.)

Pieaugušo vai lauku filtri

Ja jums rodas ERR_NAME_NOT_RESOLVED kļūdas, kad izmantojat viesnīcu vai citas vietas WiFi, iespējams, tas ir saistīts ar faktu, ka viņi izvieto kaut kādu pieaugušo satura filtru, un vietne, kuru mēģināt apmeklēt, iespējams, ir pārslīdējusi dažos filtru iestatījumos.

Var būt, ka vietne šajā valstī ir aizliegta juridisku iemeslu dēļ (piemēram, tiešsaistes azartspēles, aktīvistu forumi utt.)

Varat pārbaudīt, izmantojot citus rīkus, piemēram, Down For Everyone vai Just Me, ja tiek ziņots, ka vietne ir izveidota, iespējams, vēlēsities mainīt maršrutētāja iestatītos noklusējuma DNS iestatījumus (kas parasti pēc noklusējuma ir ISP) uz kādu citu publisku DNS serveris, piemēram, CloudFlare 1.1.1.1, Google 8.8.8.8, OpenDNS 208.67.222.222

Kā redzat, kļūdas koda 105 labošana rada zināmas grūtības, taču, cerams, mūsu apmācībai ir izdevies orientēties dažos iespējamos cēloņos un labojumos, tāpēc jūs zināt, ko darīt nākamreiz, kad sastapsities ar šo kļūdu kods.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map