Kas ir Plesk? Vai jums vajadzētu izmantot Web vietu hostingu ar Plesk palīdzību?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Kas ir Plesk? Vai jums vajadzētu izmantot Web vietu hostingu ar Plesk palīdzību?
0 8 мин.

kas ir plesk


Plesk ir viens no labākajiem tīmekļa mitināšanas vadības paneļiem, un 50% no 100 labākajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem visā pasaulē to izmanto. Lai gan Plesk licenci var iegādāties atsevišķi, šis vadības panelis parasti ir bez maksas iekļauts vairāku hostinga pakalpojumu sniedzēju koplietotajos, VPS un īpašajos mitināšanas plānos. Kā tīmekļa vadības panelis Plesk atvieglo vietnes ikdienas darbību, nodrošinot vietņu īpašniekiem vienotu platformu, lai pārvaldītu mitināšanas funkcijas, kas iekļautas viņu mitināšanas plānā, piemēram, vietņu iestatīšana, e-pasta konti, datu bāzu pārvaldība, dublējumi, žurnāli.

Saistīts: populārākie tīmekļa mitināšanas vadības paneļi

Ilgu laiku Windows serveriem nebija pienācīgu vadības paneļu, pēc tam Plesk nāca klāt un aizpildīja šo tukšumu – šo aspektu raksturo tā popularitāte starp tiem, kuri paļaujas uz Windows balstītu mitināšanu. Tādējādi atšķirībā no cPanel, kas dominē Linux vidē, Plesk ir Windows mitināšanas vadības panelis.

Plesk pārskats

Plesks ir pastāvīgi augoša platforma, kas ietver jaudīgas funkcijas un paplašinājumus, sākot no dizaina līdz drošībai. Vadības panelim ir jāsniedz vismaz četri pakalpojumi: pasts, Web, datu bāze un DNS. Tomēr vadošie vadības paneļi, piemēram, Plesk, nodrošina virkni mitināšanas pakalpojumu, jo tīmekļa mitināšana reālajā dzīvē ir daudz sarežģītāka un tā neatjaunojas tikai ar šīm četrām funkcijām..

Šeit ir aprakstītas Pleska vissvarīgākās funkcijas:

Drošība

Drošība, bez šaubām, ir viens no galvenajiem Plesk pārdošanas punktiem. Plesk prasmīgi sedz tīmekļa servera drošību un konta līmeņa drošību.

Plesk atbalsta gan LDAP, gan Active Directory autentifikāciju, kas ļauj pārvaldīt kontus centrālā vietā un revīzijas žurnālus palaist daudz vienkāršāk. Turklāt tam ir atbalsts divu faktoru autentifikācijai (piemēram, izmantojot Google Authenticator), kas atrodas ārpus lodziņa. Tam ir iebūvēts WAF (tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūris), kura pamatā ir mod_security, kuru varat pielāgot un precīzi noregulēt. Jūs varat abonēt Atomicore noteikumus par maksu, ja nevēlaties sevi apgrūtināt ar noteikumu atjaunināšanu.

Vēl viena lieliska iezīme, kas nāk ar Plesk, ir Fail2Ban, kas pastāvīgi uzrauga žurnālfailus un var aizliegt IPv4 adreses, ja tā atklāj daudzus neveiksmīgus pieteikšanās mēģinājumus pakalpojumam. Ņemiet vērā, ka tas pareizi darbosies tikai ar IPv4 adresēm, tāpēc, ja jūs izmantojat IPv6 un vēlaties izmantot Fail2Ban, jūs varētu atspējot IPv6 atbalstu.

Plesk atbalsta vairākus tīmekļa serverus, piemēram, Apache, NGINX un Litespeed, taču drošības ziņā tie nodrošina arī Let’s Encrypt integrāciju. Varat bez maksas veikt HTTPS iespējotas vietnes, veicot tikai dažus klikšķus vadības panelī. Nav iemesla, kāpēc kāds vēlētos palaist nenodrošinātas vietnes vai kāpēc neviens nevēlētos vismaz padarīt tās pieejamas caur https. Let’s Encrypt sertifikātus var izmantot arī pasta serveru (IMAP, SMTP) aizsardzībai.

Ja jūs izmantojat vietnes, kuru pamatā ir PHP, tad jums jāzina, ka PHP lietojumprogrammu drošībai ir daži ierobežojumi. Protams, ja vēlaties, varat tos atspējot, taču pēc noklusējuma Plesk nāk ar pastiprinātiem PHP drošības iestatījumiem. Piemēram, OpenBaseDir ierobežojumi, luba_url_include ir iestatīta uz nepatiesa utt.

Parallels, uzņēmums, kas atrodas aiz Plesk, sadarbojās ar CloudFlare, lai izveidotu ServerShield, kas ir Plesk paplašinājums, bet tas nāk ar Plesk 12. ServerShield aizsargā jūsu vietnes no DDoS uzbrukumiem un citiem hakeru gadījumiem, un tam pat ir iebūvēts CDN. Šis sadarbības veids skaidri norāda, ka Plesk ir uz drošību orientēts vadības panelis.

To, ka Plesk ļoti nopietni uztver drošību, atspoguļo arī tās reakcija uz ievainojamību. Drošības problēmas tiek apstiprinātas vienas dienas laikā, un labojumi tiek izlaisti vidēji 9 dienu laikā pretstatā cPanel, kas prasa tikai 9 dienas, lai apstiprinātu drošības problēmas, un vidēji 28 dienas, lai atbrīvotu labojumus..

Izmantojamība

Tā kā to uzdevums ir palīdzēt jums pārvaldīt sarežģītas servera darbības, vadības paneļiem ir jābūt tik lielam, lai tos varētu izmantot pat iesācēji, lai arī iesācējiem būtu viegli iepazīties ar paneļa funkcijām..

Pleska saskarne visās pēdējās versijās ir saņēmusi milzīgu sejas uzlabošanu, tāpēc tika pievienota jauna lietotāja interfeisa tēma, pilnībā reaģējošs dizains, augstas izšķirtspējas ikonas, tīklam gatavs displejs, pielāgojams lietotāja interfeiss utt. Plesk atbalsta visas galvenās pārlūkprogrammas, nodrošina piekļuvi uz lomām un pielāgojamu lietotāja interfeisu lietotāja lomām, izmantojot saskarnes sākotnējos iestatījumus.

Operētājsistēmas saderība

Windows mitināšanas tirgus nav mazsvarīgs, tāpēc, ja plānojat ienākt šajā tirgū, tad noteikti nonāksit Plesk. Kamēr cPanel ir tikai Linux, Plesk darbojas ar tām pašām funkciju kopām gan Windows, gan Linux.

Brendings

Plesk ļauj pielāgot un zīmolu, kaut arī ir pieejamas dažādas viņu ādas. Viņi pat ļauj jums izveidot savas ādas, tāpēc varat interfeisu pārveidot atbilstoši savām vajadzībām. Plesk piedāvā arī vietējo valodu atbalstu 32 valodām.

Mobilās lietotnes

Plesk ļauj izmantot jūsu mobilo, lai veiktu servera pārvaldības darbības, izmantojot pilnībā atbalstītās Android, Windows un iOS lietotnes. Visas funkcijas, kas parādās Plesk, tiks atbalstītas arī mobilajās ierīcēs.

Plāni & Cenu noteikšana

Lai gan Plesk licence ir bez maksas iekļauta daudzu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju (piemēram, HostGator, GoDaddy) uz Windows balstītos mitināšanas kontos un serveros, jums ir arī iespēja atsevišķi iegādāties licenci nepārvaldītam mitināšanas plānam, kas jums varētu būt.

Ir trīs licencēšanas plāni – Web Admin, Web Pro un Web Host. Jūs varat izvēlēties maksāt katru mēnesi par katru plānu vai katru gadu, un tādā gadījumā jums būs divi mēneši.

Web Admin plāns maksā 3,75 USD / mēnesī (rēķins tiek aprēķināts katru gadu), un tas ir piemērots vietņu un serveru administrēšanai, Web Pro plāns maksā 7,50 USD / mēnesī VPS vai 11,25 USD / mēnesī speciālajiem serveriem, un tas ir paredzēts izstrādātājiem un dizaineriem ( tajā ietilpst izstrādātāju pakotne, WordPress rīkkopa, abonēšanas pārvaldība un konta pārvaldība), savukārt Web Host plāns maksā 11,25 USD mēnesī VPS vai 26,25 USD mēnesī speciālajiem serveriem.

Populārākie Plesk tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Tagad, kad jums ir skaidrs redzējums par to, kas ir Plesk un kā tas darbojas, visticamāk, jūs vēlaties zināt, kurš hostinga pakalpojumu sniedzējs jums vajadzētu izvēlēties, kurš piedāvā Plesk vadības paneli. Zemāk ir 3 populārākie Plesk hostinga uzņēmumi, kurus mēs iesakām:

Uzņēmums
Cena no

1HostGator labākais Plesk mitināšanas pakalpojumu sniedzējsUSD 4,76 mēnesī
2lēts Plesk hostinga uzņēmums0,99 USD / mēn
3uzticama Plesk tīmekļa mitināšanaUSD 50 mēnesī

Secinājums

Nevar noliegt, ka cPanel ir nozares standarta vadības panelis Linux serveriem, un, lai arī Plesk ir spēcīgāka klātbūtne Windows vidē, tas ir arī tā vērts, ka tiek uzskatīts par vienu no labākajiem Linux vadības paneļiem. Plesk tika izveidots, lai palīdzētu pat iesācēju tīmekļa pārziņiem automātiski pārvaldīt infrastruktūru un pilnībā drošas vietnes un lietojumprogrammas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector