Kas ir SSD mitināšana? Kādas ir SSD hostinga priekšrocības?

ssd hostinga priekšrocības


Skaitļošanas tehnoloģijas ir progresējušas paātrinātā tempā, visi to ir redzējuši un visi, kam ir acis un ausis, par to zina. Bet ir daži nozīmīgi faktori, kas kavē attīstību. Viens no tiem ir mehānisko HDD izmantošana. Problēma šajā sakarā ir mehāniskā daļa.

Kamēr HDD paļaujas uz kustīgām detaļām, SSD (cietvielu disks) paļaujas tikai uz elektroniku, bez kustīgām detaļām, padarot to daudz uzticamāku un daudz ātrāku. Tie darbojas līdzīgi kā USB diskdziņi.

Informācijas glabāšanai SSD diski izmanto nemainīgu atmiņu. Atšķirībā no operatīvās atmiņas, viņi nezaudēs nevienu no minētajām ziņām, kad strāva tiks izslēgta. Viņi datus glabā mikročipos, tāpēc tiem nav kustīgu daļu, kas padara tos izturīgākus pret satricinājumiem, un datu lasīšanas / rakstīšanas kavējumi ir daudz mazāki..

Funkcionalitātes ziņā tie neatšķiras no parastajiem HDD, taču tie piedāvā ievērojami lielāku ātrumu. Kaut arī HDD ātrums var būt 15-20 milisekundes, SSD disku lasīšanas / rakstīšanas ātrums ir 0,2 milisekundes. Tas padara acīmredzamu, ka SSD piedāvā daudz labāku funkcionalitāti.

Šīs priekšrocības attiecas arī uz tīmekļa mitināšanas veiktspēju. Ātrums ir būtiska mūsdienu uz datiem balstītu vietņu sastāvdaļa. Lietotāji sagaida, ka tīmekļa lapas tiks ielādētas mazāk nekā trīs sekundēs. Ir acīmredzami, ka vide, kurā glabājat vietni, ietekmē ātrumu, ar kādu tā tiek piegādāta lietotājiem.

SSD diskdziņi ir apmēram 3 reizes ātrāki nekā HDD, tāpēc jums ir acīmredzams iemesls tos izvēlēties, taču tie ir apmēram 4 reizes dārgāki. 2 TB SSD disks var maksāt apmēram 4000 USD.

Klasiskais 500 GB cietais disks maksā apmēram 80 USD, savukārt budžeta 500 GB SSD maksā apmēram 200 USD.

Aplūkojot to atklātāk, HDD lietotāji lasīs jūsu vietni no griešanās diska. Tas ir process, kura pamatā ir fiziska kustība, ko nevar salīdzināt ar elektronikas ātrumu. Lai gan cietie diski joprojām tiek plaši izmantoti datoros un serveros, jums vajadzētu pateikt nē HDD lietošanai, izvēloties tīmekļa mitinātāju..

SSD diskdziņi ir apmēram 3 reizes ātrāki nekā HDD, tāpēc jums ir acīmredzams iemesls tos izvēlēties, taču tie ir apmēram 4 reizes dārgāki. 2 TB SSD disks var maksāt apmēram 4000 USD. Klasiski 500 GB cietie diski maksā apmēram 80 ASV dolārus, savukārt budžeta 500 GB lielie cietais disks maksā apmēram 200 ASV dolāru.

Par laimi, jūs varat saņemt savu roku uz 128 GB SSD, kas ir mazāks par 100 USD.

HDD vs SSD

SSD izgudrojums ieņem nozīmīgu vietu starp jaunākajiem tehnoloģiskajiem jauninājumiem. Viņi ir atkāpušies no tradicionālās arhitektūras, kāda pēdējos 10 gadus bija cietajiem diskiem. Galvenā atšķirība starp HDD un SSD diskdziņiem ir tā, ka HDD ir mehāniskas ierīces, bet SSD ir pilnībā elektroniskas.

HDD (cietais disks)

Cietais disks datu glabāšanai un lasīšanai izmanto magnētisko atmiņu. Tam ir viens vai vairāki ātri rotējoši diski, kas pārklāti ar magnētisku materiālu. Informācija no šiem diskiem tiek nolasīta ar magnētisko galviņu, kas ir uzstādīta uz kustīgās izpildmehānisma rokas.

Ātrums, ar kādu diska iekšpusē griežas, nosaka, cik ātri datus var lasīt / rakstīt. HDD datu centros un lielos uzņēmumos lasīšanas ātrums parasti ir no 7,2 līdz 15 tūkstošiem apgriezienu minūtē.

To kopējo ātrumu mēra ar IOPS (ievades / izvades operācijas sekundēs). Iepriekš minētie mērījumi nozīmē apmēram 80 līdz 180 IOPS.

Cietie diski ir kļuvuši fiziski mazāki tikai pēdējos gados. Daži jauni modeļi ir piepildīti ar hēliju. Tādā veidā magnētiskajām galviņām ir mazāka vides pretestība, kā tām būtu ar skābekli, pārvietojoties.

Uzņēmumi vienkārši ķeras pie esošajām tehnoloģijām, bet tā ir izeja. Iespēja nolasīt datus no diska šķīvjiem to tikai nopietni ierobežo.

Plusi:

 • Neticami pieejams diska vietas daudzums no 100 GB līdz 4 TB.
 • Lēts. Jūs to varat iegādāties no USD 50 līdz USD 500

Mīnusi:

 • Neaizsargāti pret daudzām kustībām.
 • Ļoti mazs lasīšanas / rakstīšanas ātrums, salīdzinot ar SSD.

SSD (cietvielu disks)

Atšķirībā no HDD, kas paļaujas uz diskiem, SSD diski datus glabā mikročipos. Tas neizmanto kustīgas detaļas, tāpēc teorētiski nav kavēšanās atrast un nolasīt datu kopas atrašanās vietu. Tas pats attiecas arī uz rakstīšanu. Tas viņus padara daudz ātrākus un uzticamākus nekā jebkurš no viņu priekšgājējiem.

SSD ātrumu mēra atšķirīgi no HDD, jo tos ražo dažādiem mērķiem. Tos var lasīt intensīvi vai rakstīt intensīvi, taču to veiktspēju mēra arī IOPS.

 • Lasīta intensīva SSD darbojas ar aptuveni 4600 līdz 15 500 IOPS.
 • Raksturīga SSD darbojas ar aptuveni 65 000–75 000 IOPS.

Plusi:

 • Ātrgaitas veiktspēja, piekļūstot nejaušiem datiem 100x ātrāk nekā parastais HDD.
 • Ātrgaitas datu pārsūtīšana, četrreiz ātrāk nekā HDD.

Mīnusi:

 • Daudz dārgāk.

Tātad, vai SSD tīmekļa mitināšana ir tik ātra?

Vietnēs, kas izveidotas ar satura pārvaldības sistēmām, piemēram, WordPress, Magento vai Durpal, ir tūkstošiem tēmu un spraudņu, kas visiem ir jāielādē un jādara savs, kad lietotājs apmeklē vietni. Turklāt, tiklīdz apmeklētājs ieiet tik dinamiskā vietnē, viņš / viņa aktivizē daudzus datubāzes vaicājumus, piekļūstot lapas saturam..

Tā kā ir tik daudz datu bāzu vaicājumu un tik daudz satura, lai apskatītu, pagriežamo disku izmantošana ievērojami palēnina vietnes kopējo ātrumu.

Ātrums ir svarīgs faktors, kas tas ir, gan no lietotāja interfeisa, gan no SEO viedokļa. Tas, ka lietotājiem ir tik daudz slodzes, ir grūts uzdevums, kam nepieciešama aparatūra, kas to var izdarīt pēc iespējas efektīvāk.

Cietvielu diski to arī dara. Viņi visus šos datus nolasa vienlaicīgi, tāpēc pārlūkošanas ātrums būs daudz labāks, pateicoties īsākam ielādes laikam. Kā minēts iepriekš, HDD lasīt / rakstīt datus ar piekļuves laiku no 15 līdz 20 milisekundēm, bet SSD to dara ar 0,2 piekļuves laiku.

Tradicionālie tīmekļa mitināšanas plāni joprojām saglabā jūsu informāciju ar rotējošiem diskiem, savukārt modernākiem – tūlītējie SSD diskdziņi ir jums gatavi..

SSD hostinga priekšrocības

Vienkārši sakot, SSD mitināšana ir daudz ātrāka un daudz uzticamāka nekā tiem, kas izmanto HDD. SSD diskdziņi ir izturīgāki pret triecieniem, tiem ir daudz mazāks latentums un piekļuves laiks. Šeit ir daži no lielākajiem SSD mitināšanas lietošanas ieguvumiem.

4x ātrāks hostinga ātrums

Ja tīmekļa mitinātājs jūsu datu glabāšanai izmanto HDD, tā disks griezīsies un magnēta galvai būs jāpārvietojas, lai atrastu informāciju, kas nepieciešama jūsu vietnes ielādēšanai, katru reizi, kad tai ir kāds apmeklētājs. Ir tikai milisekundes atšķirību, kuras jūs, iespējams, nepamanīsit, taču tām ir milzīga atšķirība, veicot dārgus tīmekļa uzdevumus.

SSD mitināšanā ir daudz SSD disku, kas ir gatavi darbam. SSD mitināšanas izmantošana ir viena no vissvarīgākajām izvēlēm, kas jāveic, ja mērķis ir izveidot ātru vietni.

Tas notiek pateicoties tam, ka SSD nav nevienas kustīgas mehāniskas detaļas, kas ļauj daudz ātrāk ielādēt datus un ir ļoti zems reakcijas laiks.

Uzticamāki

Ja nolaidīsit HDD uz grīdas, iespējams, jūsu dati būs neatgriezeniski bojāti. Vēlreiz, ņemot vērā kustīgās mehāniskās daļas, HDD ir daudz jutīgāki pret fiziskām traumām. Pat nelielas nepareizas darbības var izraisīt datu zaudēšanu.

SSD nav kustīgu daļu, tāpēc jūs principā varat izmest klēpjdatoru, kamēr tajā darbojas SSD diskdzinis. Tas nozīmē, ka SSD ir mazāk jutīgi pret bojājumiem.

Stabils

Ja cietais disks pārvietojas, apstrādājot datus, tas var pārtraukt procesu, jo tajā esošie sīkie mehānismi ir ļoti jutīgi. Tas var sabojāt operāciju vai izraisīt tās kavēšanos. Tas ir tāpat kā cietajā diskā, izlaižot sirdsdarbību.

SSD diskiem nav nestabilu rotējošu disku, tāpēc tiem nav šīs saistības. Ikviens datu apjoms jūsu vietnē tiks droši glabāts un nodrošinās vienmērīgu pārlūkošanas pieredzi jūsu apmeklētājiem.

Videi draudzīgs

Enerģijas efektīvāka un atbildīgāka izmantošana kļūst arvien svarīgāka, pieaugot mūsu tehnoloģiskajām prasībām. Mums ir jāsamazina enerģijas patēriņš tur, kur tas ir iespējams, un tas jālieto pareizajās vietās.

Jums varētu neticēt, bet izvēlēties SSD mitināšanu ir videi draudzīgs lēmums. Šī nav mārketinga līnija.

SSD diski patērē par 80% mazāk enerģijas nekā HDD, kas nav pārāk daudz, ja jūs to izmantojat klēpjdatorā, bet šeit mēs runājam par datu centriem. Tie ir milzīgi angāri, kas piepildīti ar skapjiem, kuru iekšpusē ir ļoti daudz cieto disku. Šajos datu centros jābūt uzstādītām jaudīgām dzesēšanas sistēmām, lai to aparatūru uzturētu optimālā temperatūrā.

Labāk biznesam

Lielāks ātrums un uzticamība ļauj daudz labāku tīmekļa lapu un satura ielādes ātrumu. Ja jūsu vietne darbojas ātri, ir daudz vieglāk apmierināt lietotājus ar mainīgu pieredzi. Kad viņi ir apmierināti ar jūsu vietni, viņi, visticamāk, šajā procesā veiks pirkumu!

3 galvenie SSD mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

InMotion hostings

inmotion hostings ssdInMotion ir labākais, ja runa ir par ātrumu. Lielākajai daļai tīmekļa mitinātāju ir ielādēšanas laiks +1 000 ms, savukārt vietnēm, kas darbojas InMotion korpusā, ir aptuveni 500 ms.

Viņi piedāvā arī lieliskus izstrādātāju rīkus un elastīgu norēķinu sistēmu. Jūs vienmēr varat jaunināt uz augstāku paketi vai pat atgūt naudu, ja neesat apmierināts. Tas ir drošs un uzticams visos iespējamos veidos, tāpēc InMotion ir miljoniem lietotāju.

Ja jums nepieciešama palīdzība vietnes iestatīšanā, jums vienmēr var būt uzticams klientu atbalsts.

HostGator mākonis

hostgator mākonis ssdHostGator piedāvā mitināšanas vidi, kuru daudzi konkurenti vēl neizmanto, kas ir CloudHosting.

Šis pakalpojums garantē 100% uptime. Liela daļa mitinātāju piedāvā tikai 99% procentus uptime, daži piedāvā tikai 95%. Tas, ka 5% dod vai paņem, varētu nešķist daudz, bet patiesībā tā ir. Jūs nevēlētos, lai jūsu vietne kaut vienu sekundi būtu bezsaistē, tagad to darītu?

Viņi piedāvā arī 300ms + iekraušanas laiku, kas ir neticami ātri! Protams, liela loma ir SSD diskdziņiem.

Šī pakalpojuma cenas ir ļoti labas, ņemot vērā tā piedāvāto visaugstāko veiktspēju, sākot no USD 3 mēnesī, un, ja vēlaties.

Tas ir ļoti draudzīgs lietotājam, un jūs varat izveidot savu kontu dažu minūšu laikā. Pārbaudiet tos, viņi piedāvā daudz.

WebHostingHub

webhostinghub ssdWebHostingHub, kā zināms, piedāvā neticamus iekraušanas ātrumus, pateicoties vismodernākajām tehnoloģijām, kuras viņi izmanto. Viņi ļoti lepojas ar cietvielu disku izmantošanu, jo tie padara lietas apmēram 20 reizes ātrāk. Viņi ar lepnumu saka, ka SSD jau ilgu laiku ir viņu sistēmas sastāvdaļa.

Viņiem ir 600ms + iekraušanas laiks, kas ir diezgan saprātīgi.

Vietnes vai emuāra iestatīšana ir ļoti vienkārša, jo varat izvēlēties, lai WordPress būtu instalēta kā jūsu satura pārvaldības sistēma. Lai to apstrādātu, jums nav jābūt tehniskam pamatam.

Vēl labāku padara fakts, ka viņi piedāvā bezmaksas domēnu un vietņu migrāciju, bet citi par to pašu pakalpojumu maksā apmēram 150 USD.

Ja jūs reģistrējaties kādā no viņu pakalpojumiem, kāds no viņu draudzīgajiem pārstāvjiem jums piezvanīs pēc dažām minūtēm un iepazīstinās jūs ar visām nepieciešamajām lietām, kas jums jāzina..

Pat ja jūs neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem, jums ir 90 dienas, lai bez jebkādām problēmām pieprasītu naudu atpakaļ.

Viņi ir vērts pārbaudīt un nodarboties ar to, tas ir droši!

Secinājums

Ja jūs to mazliet māca, dabiski tiek prognozēts, ka SSD rada rītdienas krātuvi. Lai gan joprojām nav skaidrs, vai tā kļūst patiesa vai nē, ir skaidrs, ka katrā tehniskajā aspektā tie ir daudz labāki nekā tradicionālā datu glabāšana.

 • SSD piedāvā daudz lielāku ātrumu
 • Labāk biznesam
 • Uzticamāki nekā HDD
 • Patērē mazāk elektrības un neražo tik daudz siltuma
 • Liels ātrums piedāvā labāku lietotāja pieredzi

Jums ir daudz iespēju savas vietnes iestatīšanai ar SSD mitināšanu. Vienkārši izpētiet mūsu ieteikumus vai veiciet pētījumu.

Es ceru, ka jums patika lasīt šo rakstu un ka mēs esam apmierinājuši jūsu zinātkāri par SSD mitināšanu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map