Kas ir tiešsaistes mārketings? Kāpēc tas ir svarīgi jūsu biznesam?

kas ir tiešsaistes mārketings


Klientu atrašana un zīmola tēla izveidošana ir viena no vissvarīgākajām lietām šodien biznesa vadībā. Jūs neredzat, ka Nike ir tik daudz satrauktu klientu un pārdod tik daudz apavu tikai tāpēc, ka viņi rada lieliskus produktus. Viņu panākumi galvenokārt ir saistīti ar viņu firmas zīmi un piepūli, ko viņi nepārtraukti iegulda tiešsaistes mārketingā un reklāmās.

Patiesību sakot, bizness ir diezgan daudz lemts neveiksmei tirgū, ja tas neizmanto tiešsaistes mārketinga risinājumus. Es nerunāju par jūsu iecienīto veikalu, kas atrodas uz stūra. Es vairāk runāju par uzņēmumiem, kas nepārtraukti pieprasa lielāku ekspozīciju, ne tikai vietējo uzmanību. Tāpēc es izklāstīšu svarīgākos tiešsaistes mārketinga ieguvumus.

Vienkārši turpiniet lasīt, un jūs zināt, kā un kāpēc tiešsaistes mārketinga risinājumi paaugstinās jūsu biznesu nākamajā līmenī.

Tiešsaistes mārketinga definīcija

Pirms paplašināt to, ko zināt par dažādiem mārketinga instrumentiem un stratēģijām, vispirms ir jāsaprot, kas ir tiešsaistes mārketings.

Citi vārdi, piemēram, tiešsaistes reklāma un interneta mārketings, attiecas uz vienu un to pašu. Tas ir jebkurš rīks vai stratēģija, kā panākt, lai jūsu uzņēmums un tā produkti nonāktu sabiedrības priekšā. Tiešsaistes sludinājumam var būt dažādas formas. Dažas no tām ir balstītas uz smalkiem ziņojumiem, nevis skaidrām un pārredzamām reklāmām.

Tomēr veids, kā tiešsaistes mārketings var reklamēt jūsu biznesu, ir diezgan vienkāršs. Tas palielina jūsu uzņēmuma reputāciju, palielinot tā spēju atrast potenciālos pircējus tiešsaistē. Cilvēki pastāvīgi meklē informāciju, un viņu iecienītākā pagātnes laika nodarbošanās ir interneta pārlūkošana.

Ja izmantojat dažus mārketinga rīkus un stratēģijas, varat parādīt sava uzņēmuma vārdu sabiedrības priekšā un pamudināt viņu redzēt to, ko jūs piedāvājat..

Šeit ir daži citi tiešsaistes mārketinga ieguvumi:

Lielākā daļa jūsu klientu šobrīd ir tiešsaistē

Internets ir dzīvīga vieta, un 3 miljardi cilvēku to izmanto visu diennakti, kas ir acīmredzamākais iemesls, kāpēc jums vajadzētu tur tirgoties. Tirgotāji vienmēr centās sasniegt klientus, kur viņi dzīvo, kur viņi iepērkas, kur strādā un kur citur viņi iegūst informāciju. Tagad, kad internets kļuva tik populārs, tirgotāji var sasniegt savus potenciālos klientus, lai kur arī viņi atrastos.

A nesenais pētījums ir parādījis, ka aptuveni 80% amerikāņu izmanto internetu, lai izpētītu produktus, kurus viņi vēlas iegādāties. Apmēram 58% no viņiem vismaz vienu preci iegādājās iepriekšējā gadā.

Tas ir rentabls risinājums

Televīzijas reklāmas maksā pārāk daudz naudas, tāpat arī reklāmas stendi. Mārketings ir dārgs bizness, bet digitālais mārketings maksā daudz mazāk. Nekļūdieties man, tam ir sava cenu zīme, taču, ņemot vērā tā efektivitāti, tas ir lielisks ieguldījums. Tas ir tāpēc, ka tas atvieglo mērķauditorijas atlasi cilvēkiem, kuri patiesībā, iespējams, iegādāsies no jums.

Pieņemsim, ka jūs pārdodat sporta aprīkojumu Kopenhāgenā. Jūs varat ievietot vienu no savām reklāmām laikrakstā un maksāt fiksētu ikmēneša cenu un cerēt uz labāko. Tūkstošiem cilvēku tajā dienā vai nedēļā pārlapos avīzi, bet tikai nedaudzi no viņiem patiesībā interesēsies par jūsu produktu. Turklāt viņi, iespējams, vienkārši izlaidīs visu reklāmas sadaļu.

Bet ko tad, ja tiešsaistē ievietojat reklāmas, kuru mērķauditorija ir noteikta lietotāju grupa? Faktiski, kas būtu, ja jūs mērķētu tieši uz tiem lasītājiem, kuri meklē “sporta aprīkojums Kopenhāgenā”? Tagad mēs esam pamatoti ar pavisam citu sarunu. Jūs varat izmantot SEO vai PPC metodes, lai iegūtu savu saturu priekšā un liktu viņiem iegādāties no jums.

Interaktīvāk nekā citi mārketinga rīki

Uzņēmumi iegulda miljonus dolāru sava biznesa mārketingā sociālajos medijos viena svarīga fakta dēļ; tas ir interaktīvs. Turklāt efektīvs saziņas veids ir arī vietne, kurā publicējat informāciju.

Piemēram, tas ir īpaši aizraujoši, ja jums ir ierobežota laika piedāvājums, kuram vienā vai otrā veidā ir noteikti ierobežojumi. Ko darīt, ja jūsu potenciālais pircējs ir sajaukts? Ko darīt, ja viņš / viņa vēlas iegūt sīkāku informāciju? Viņi var vienkārši meklēt jūsu vietni vai jūsu sociālo mediju lapu. Viņi var uzdot jautājumus, izlasīt par konkrētu informāciju vai tieši sazināties ar jums. Viņi, iespējams, pat iepērkas tiešsaistē.

Divpusējas saziņas iespējas noteikti var stiprināt jūsu attiecības ar iespējamiem klientiem. Viņi neredzēs tikai uzņēmumu, kas mēģina pārdot viņiem savus produktus; tā vietā viņi redzēs uzticamu informācijas avotu.

Internets ir vienmēr pieejams

Jūsu bizness varētu būt atvērts tikai 12-16 stundas dienā, bet internets ir pieejams visu diennakti. Mārketinga komandas nedarbosies jums dienu no dienas, bet tiešsaistes mārketinga risinājumi noderēs. Jūs nevarat sasniegt visus savus klientus vienlaikus, jo viņiem ir atšķirīgs grafiks. Jums būs nepieciešams kaut kas, kas pastāvīgi darbojas un darbojas jūsu labā, lai klienti to varētu sasniegt, kad tas ir nepieciešams.

Tieši tam ir paredzētas vietnes un sociālo mediju lapas. Viņi vienmēr var ņemt vērā jūsu klienta ziņojumu, un viņiem nav jāgaida darba stundas, līdz viņi var uzzināt vairāk par jūsu biznesu vai veikt pirkumu.

Vieglāk to izsekot

Interneta mārketings atrisina vienu no vissarežģītākajām mārketinga, rezultātu izsekošanas problēmām. Tiešsaistes mārketings ļauj izsekot jūsu lietotāju darbībām un redzēt, kā viņi mijiedarbojas ar jūsu vietni un tās saturu. To pašu varat darīt arī sociālo mediju platformās, ļaujot jums redzēt, vai jūsu stratēģija ir efektīva vai nē.

Lai padarītu lietas vēl labākus, varat arī pārbaudīt lietotāju iepirkšanās vēsturi, preferences un intereses, lai jūs varētu izteikt mērķtiecīgus piedāvājumus, kas labāk atspoguļo viņu intereses. Informācija, ko iegūstat, apmeklējot vietņu apmeklējumus, sniegs arī datus, kas nepieciešami pārrobežu pārdošanas kampaņām.

Jūs varat tikt galā ar savu konkurenci

Neatkarīgi no tā, kuru biznesu uzsāksit, jums noteikti ir liela konkurence. Cilvēkiem ir pieejams milzīgs preču klāsts tikai ar dažiem klikšķiem. Ir ļoti svarīgi, lai bizness spētu izturēt konkurenci neatkarīgi no tā, vai tas ir mazs vietējais uzņēmums vai lielāks tiešsaistes mazumtirdzniecības veikals. Bet tas ir iespējams tikai tad, ja uzņēmums pareizi izmanto interneta mārketinga platformu. Jūs varat nonākt potenciālo klientu priekšā ātrāk nekā to dara jūsu konkurenti.

Tas ir lieliski piemērots pētniecībai un attīstībai

Jo vairāk jūs izmantojat tiešsaistes mārketingu, jo vairāk informācijas jūs iegūsit no klientiem. Turklāt jums būs jāmeklē atslēgvārdi, kuriem ir jēga jūsu biznesam, kas ļaus jums sasniegt labu vietu meklētājprogrammu klasifikācijā. Ja jūs pareizi lietojat atslēgvārdus, tie virzīs datplūsmu uz jūsu vietni.

Populārākās tiešsaistes mārketinga metodes

populārs-tiešsaistes-mārketinga-stratēģijas

Tiešsaistes mārketinga rīku un stratēģiju klāsts nepārtraukti paplašinās, ļaujot mums izveidot sarežģītākas stratēģijas un ērtāk tās izpildīt. Tomēr ir virkne visu zvaigžņu, kas nekad neiziet no modes.

Vietņu izstrāde

Uzņēmējdarbības vietne ir jūsu vissvarīgākais rīks mērķa auditorijas sasniegšanai. Iemesls tam ir vienkāršs; klienti vienmēr meklē informāciju par konkrētu produktu vai pakalpojumu. Jūs varat viņiem to sniegt savā vietnē.

Jūsu vietne var izveidot klātbūtni, kas klientiem ļaus uzzināt vairāk par jūsu uzņēmumu kopā ar jūsu produktiem un pakalpojumiem. Tīmekļa vietnes izveidošana ir ļoti vienkārša, lēta, taču ārkārtīgi būtiska šodien biznesa vadīšanai.

Varat arī izveidot vietni bez maksas, taču, ja nopietni domājat par savu klātbūtni tiešsaistē, tajā vajadzētu ieguldīt dažus dolārus. Tas nenozīmē, ka jums ir jāalgo izstrādātājs. Jūs pats varat izveidot vietni, izmantojot vienkāršas veidnes vai velkot un nometot veidotājus.

Tomēr, ja jums ir budžets, jums noteikti labāk būs izveidot pielāgotu vietni. Varat pievienot precīzākas funkcijas un vietnes dizainu pielāgot jūsu gaumei.

SEM – meklētājprogrammu mārketings

Meklētājprogrammas ir viegli izmantotie tiešsaistes rīki. Ikviens, kam ir piekļuve internetam, izmanto Google, tāpēc šī ir lieliska vieta, kur reklamēt jūsu uzņēmumu. Varat to izmantot, lai iegūtu ekspozīciju ar atslēgvārdiem, kas saistīti ar jūsu biznesu. Ir divas galvenās meklētājprogrammu mārketinga metodes: meklētājprogrammu optimizācija (SEO) un Pay Per Click (PPC)..

SEO – meklētājprogrammu optimizācija

Google cenšas palīdzēt saviem lietotājiem iegūt atbilstošu informāciju. Viņi to dara, liekot robotiem “pārmeklēt” vietnes, lai tos indeksētu. Kad viņi to darīs, viņi apskatīs, uz kādiem atslēgvārdiem katra lapa tiek mērķēta, un sarindos katru lapu atkarībā no tā, cik labi tie ir optimizēti..

Veicot SEO jūsu vietnē, ir pilnīgi bez maksas, un tas pastāvīgi iegūs jūs, lietotājus, kuri meklē jūsu piedāvāto. Tā ir ilgtermiņa stratēģija, kurai nepieciešams pastāvīgs darbs un satura veidošana. Neatkarīgi no tā, vai jūs to darāt pats vai uzticat ārpakalpojumus citam uzņēmumam vai ārštata darbiniekam, pilnībā esat atkarīgs no jums.

Šīs stratēģijas panākumus veicina daudz faktoru, jo meklētājprogrammas bieži maina savus ranžēšanas algoritmus.

PPC – maksājiet par klikšķi

Maksājiet par klikšķi reklāma ir lieliska, lai sasniegtu ātrus rezultātus. Jūs varat maksāt meklētājprogrammām, lai jūsu vietne tiktu parādīta to saraksta augšgalā, tādējādi iegūstot vairāk nekā 50% no datplūsmas, kas rodas no jūsu mērķa atslēgvārda. Jums būs tūlītēja saskare, bet tikai tik ilgi, kamēr par to maksājat meklētājprogrammām.

E-pasta mārketings

E-pasta mārketings ir kaut kas tāds, ko nedrīkst aizmirst neviens bizness. Tas ir rīks, kas ļauj uzņēmumiem sazināties ar pašreizējiem klientiem. Viņi var viņiem nosūtīt biļetenus, informatīvus e-pastus vai kuponus.

Jūs varat arī piesaistīt jaunus klientus, ja jums izdodas piesaistīt viņus jums viņu e-pastus. Lietotāji bieži sniedz savas e-pasta adreses apmaiņā pret bezmaksas saturu vai jebkura cita veida vērtību.

Sponsorētās reklāmas

Reklāmas vietas nodrošina daudz emuāru, YouTube kanālu un visu veidu vietņu. Atkarībā no jūsu mērķauditorijas varat piesaistīt viņu radīto trafiku, ievietojot reklāmas viņu vietnē. Ja jūsu reklāmas ir patiesi piemērotas viņu auditorijai, ir ļoti liela varbūtība, ka viņi uz tās noklikšķinās un izmantos, lai kaut ko nopirktu no jums..

Satura mārketings

Tiešsaistes saturs ir viens no digitālajiem aktīviem, kuru varat izmantot savas vietnes reklamēšanai. Atkarībā no tā, ko dara jūsu bizness, varat izmantot dažādu saturu, lai palīdzētu sasniegt savus mērķus. Piemēram, vietnei varat pievienot e-grāmatas, apmācības un baltas grāmatas vai lejupielādes, kas piesaistīs jūsu auditoriju.

Jebkurā nišā vienmēr ir vajadzīgs izpalīdzīgs un saistošs saturs, un tā nodrošināšana nesīs vērtīgas atlīdzības.

Sociālo mediju mārketings

Ikviens un viņu suns pēdējos gados ir rakstījuši par sociālo mediju mārketingu. Tā kā tiešsaistes mārketings ir patiešām svarīgs temats, kā es to jau minēju iepriekš.

Sociālo mediju mārketingam ir spēcīgs potenciāls audzināt savu auditoriju, sniedzot tai noderīgas atbildes un saturu. Tā ir lieliska vieta, kur bez maksas sazināties ar savu auditoriju, kas jums būtu jāizmanto. Tas arī nodrošina lielisku zīmola atpazīstamību un palīdz veidot savu reputāciju. Nemaz nerunājot par to, ka tas arī palīdz piesaistīt trafiku uz jūsu vietni.

Kopumā sociālo mediju mārketings ir kaut kas tāds, ko nevajadzētu aizmirst nevienam biznesam. Tas ir vienkāršs, bezmaksas un iesaiņo jaudīgu perforatoru. Ja vēlaties ieguldīt dažus dolārus, varat pat iegādāties apmaksātu sludinājumu, kas ļauj precīzi atlasīt potenciālos pircējus.

Secinājums

Tur jums tas ir! Tiešsaistes mārketinga pamati! Lai gan, lai sasniegtu progresu lielākajā daļā no šīm metodēm, ir nepieciešams daudz mācīties, to var izdarīt pat cilvēki, kas nav prasmīgi speciālisti. Bet, ja jums ir kapitāls, mārketinga komandas vai vismaz viena tiešsaistes mārketinga speciālista nolīgšana palīdzēs jūsu biznesam augt.

Ja jūs nopietni domājat par nozares attīstību tiešsaistē, lai izveidotu savu zīmolu un piesaistītu klientus, tiešsaistes mārketings jums nepievils. Jums tas vienkārši jādara pareizi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map