Kas ir WordPress kļūda 413 Pieprasījuma entītija ir pārāk liela un kā to labot?

WordPress-Error-413-Pieprasījums-Entitāte-Pārāk liela


Ja esat pieredzējis WordPress lietotājs, iespējams, esat redzējis dažus kļūdu ziņojumus, kuru novēršana jums aizņēma kādu laiku. Kļūda, par kuru mēs runāsim, ir diezgan izplatīta, un mums ir arī daži ātri labojumi, kas jums parādīs. Kad lietotāji mēģina augšupielādēt spraudni, motīvu vai praktiski jebkuru multividi, viņi var nokļūt 413 “Pieprasījuma vienība ir pārāk liela” ziņojumu, kas viņiem vienkārši neļaus turpināt.

Tas ir iemesls, kāpēc 413 pieprasījuma entītijai rodas pārāk liela kļūda

Jūs varat augšupielādēt jebkura veida failus WordPress, ja vien tie nepārsniedz maksimālo faila lieluma ierobežojumu. To var uzskatīt par noklusējuma ierobežojumu, kuru konfigurējis jūsu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tas ļauj augšupielādēt samērā lielu saturu, taču nekad nevar zināt, kur ir augšējā robeža. Ja augšupielāde neizdodas un parādās kļūda 413 “Pieprasīt entītiju par lielu”, tas nozīmē, ka fails ir pārāk liels.

Galvenā problēma šeit ir tāda, ka, ja atrodat noderīgu spraudni vai lielisku motīvu, dažreiz to vienkārši nevarat lietot tā lieluma dēļ. Multivides bibliotēkā varat saskarties ar vienu un to pašu problēmu, taču tajā parādīsies atšķirīgs kļūdas ziņojums: faila nosaukums.zip pārsniedz šīs vietnes maksimālo augšupielādes lielumu. Tas var notikt ikreiz, kad vēlaties augšupielādēt video vai augstas izšķirtspējas attēlu.

Lielākajai daļai cilvēku šis kļūdas ziņojums parādās, kad viņi vēlas augšupielādēt lielu attēlu. Lai redzētu precīzu augšupielādes ierobežojumu, noklikšķiniet uz pogas Multivide un opcijas Pievienot jaunu. Tur zem teksta var redzēt: Maksimālais augšupielādes faila lielums: “vērtība” (parasti 2 MB).

Kā novērst 413 pieprasījuma entītijas pārāk lielu kļūdu?

Šīs kļūdas novēršanai ir trīs dažādi veidi. Pirmās divas metodes ir balstītas uz dažām vienkāršām koda rindām, bet trešajai ir jāizmanto FTP. Mēs tos visus apskatīsim, lai jūs varētu izlemt, kurš no tiem ir vienkāršākais.

 1. Funkciju failā iestatiet augstāku augšupielādes faila lieluma ierobežojumu

Fails function.php pamatā ir tēma, kurai ir līdzīga struktūra kā spraudnim. Šo failu var atvērt savās priekšējās un administratora lapās, un tajā ir funkcijas, kas definē filtrus, klases un darbības, kuras jūsu veidnes izmanto WordPress motīvā.

Ja nav pieejams function.php fails, vienkārši izveidojiet teksta failu, nosauciet to function.php un nokopējiet motīva direktorijā. Lai palielinātu faila lieluma ierobežojumu, nokopējiet zemāk esošo kodu WordPress motīva function.php failā:

@ini_set (‘upload_max_size’, ‘128M’);

@ini_set (‘post_max_size’, ‘128M’);

@ini_set (‘max_execution_time’, ‘500’)

To var izdarīt arī ar vietnei raksturīgu spraudni, kas ļauj pievienot WordPress vietnei koda rindas pielāgošanai, neatkarīgi no jūsu pašreizējās motīva.

128 miljoni, ko redzat post_max_size un upload_max_size, ir precīzs augšupielādējamo failu lieluma ierobežojums. Šī vērtība ir patiešām patvaļīga. Varat iestatīt to uz jebkuru vēlamo numuru, ja vien tas ir lielāks par failu, kuru vēlaties pievienot. Laiks max_execution_time nosaka, cik ilgi būs jāgaida augšupielāde, pirms tā pārtrauks procesu. Varat arī palielināt šo vērtību tikai tāpēc, lai pārliecinātos, vai failam ir pietiekami daudz laika pārsūtīšanai uz serveri.

Bet ņemiet vērā, ka šī metode ne vienmēr darbojas, ir dažas WordPress vietnes, kurās tā neko nedarīs. Tādā gadījumā izmēģiniet nākamo metodi, kuras pamatā ir .htaccess fails.

 1. .Htaccess failā iestatiet augstāku augšupielādes faila lieluma ierobežojumu

.Htaccess fails ir vēl viena vieta, kur var konfigurēt savas vietnes serveri. Tur rakstītās koda līnijas ir stingri noteikumi, kas jāievēro serverim.

Ja vēlaties šādi novērst kļūdu, atveriet .htaccess failu WordPress vietnes saknes mapē un nokopējiet zemāk esošo kodu šādā veidā:

php_value upload_max_filesize 128M

php_value post_max_size 128M

php_value max_execution_time 500

php_value max_input_time 500

Izmantojot šīs komandas, .htaccess fails sazinās ar serveri, lai iestatītu augšupielādes lielumu un izpildes laiku dotajām vērtībām. Pirms kaut ko maināt .htaccess failā, ieteicams izveidot dublējumu. Ja jūs kaut nedaudz sajaucat kodu, var sabojāt visu vietni.

Ņemiet vērā: vietnēm, kas darbojas ar kopīgu tīmekļa mitināšanas plānu, šī metode noteikti nedarbosies. Šajā gadījumā labākā iespēja ir sazināties ar savu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, izmantojot klientu atbalstu. Pēc tam viņi paši atvērs .htaccess failu un mainīs limitu.

 1. Augšupielādējiet un instalējiet jebko, izmantojot FTP

Augšupielādējot atsevišķu failu, jūs varētu saskarties ar kļūdu 413 “Pieprasīt entītiju par lielu”. Šajā gadījumā, iespējams, vienkāršākais risinājums ir augšupielādēt failu manuāli, izmantojot FTP. Tiem, kas nav pazīstami ar FTP, tas ir termina File Transfer Protocol saīsinājums. Ja vēlaties pārsūtīt failus no viena datora uz otru tīmeklī, varat izmantot šo interneta protokolu.

Tas ir noderīgi, ja vēlaties savā vietnē instalēt WordPress. Lai varētu pārsūtīt CMS failus no datora uz serveri, vispirms ir nepieciešams FTP. Saskarne, kas vienkāršo šos uzdevumus, ir FTP klients – programmatūra, kas jāinstalē datorā. Tiklīdz tas ir izveidots un darbojas, var sākties failu apmaiņa starp datoru un serveri. Populāra FTP programmatūra, kas ir arī lietotājam draudzīga, ir WS_FTP un Filezilla.

Ja jūs zināt, kā izmantot FTP, varat atrisināt daudz problēmu. Instalējot jaunus spraudņus vai mainot kaut ko failā function.php, dažreiz tas var izraisīt servera avāriju. Tas var notikt vai nu tāpēc, ka spraudnis nav saderīgs, vai arī kāds ir sajaucis kodu. Šajos gadījumos jūs varat sasniegt serveri, izmantojot FTP klientu, un atbrīvoties no failiem, kas izraisīja nepareizu darbību.

Augšupielādējiet savus WordPress failus manuāli, izmantojot FTP

Failu augšupielāde savā WordPress vietnē, izmantojot FTP klientu, faktiski ir vienkāršs uzdevums. Jums vienkārši nepieciešams lejupielādēt un instalēt klientu datorā, un tas izveidos savienojumu starp vietni un jūsu datoru.

Mēs izskaidrosim, kā failu pārsūtīšana darbojas ar Filezilla, un, kad jūs sapratīsit procesu, būs ērti izmantot arī citu programmatūru. Jūs varat lejupielādēt un instalēt Filezilla bez maksas, un tas darbojas arī operētājsistēmās Linux, Mac un Windows.

Pirmkārt, jūs varat sākt FTP klientu, tikai ierakstot FTP akreditācijas datus. Tas ir nepieciešams, ja vēlaties izveidot savienojumu ar savu vietni un piekļūt failiem. Abonējot tīmekļa mitināšanas plānu, pakalpojumu sniedzējs šos akreditācijas datus parasti nosūta e-pastā vai vienkārši iekļauj tos cPanel administratora interfeisā..

Ja jums ir lietotājvārds un parole, palaidiet Filezilla un noklikšķiniet uz “Fails”, pēc tam uz “Vietnes pārvaldnieks”. Parādīsies logs, kurā varēsit atvērt “jaunu vietni”. Zem “Manas vietnes” sarakstā parādīsies jauns nosaukums “Mana vietne”, un tur jūs varēsit mainīt vārdu. Labajā pusē ir lauki, kur varat pievienot informāciju par savu vietni.

Laukā “Saimnieks” ierakstiet savu domēna vārdu un pēc tam nolaižamajā izvēlnē atlasiet “Pieteikšanās tips: parasts”, un esat gatavs izveidot savienojumu. Ja informācija ir pareiza, Filezilla izveidos savienojumu un saglabās visu nākamajai pieteikšanās reizei, lai jums nevajadzētu ievadīt vēlreiz.

Katru reizi, kad Filezilla pamanīs, ka vēlaties izveidot savienojumu no jauna datora, parādīsies logs Nezināms sertifikāts. Lai saglabātu savienojumu un liktu programmatūrai uzticēties sertifikātam, noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas “Vienmēr uzticamies sertifikātam nākamajām sesijām” un turpiniet. Pēc tam jūs varēsit redzēt visus failus, kas atrodas jūsu vietnē. Vietējā vietne ir jūsu dators, savukārt zem “Attālā vietne” ir jūsu vietnes faili.

Lai augšupielādētu failus savā vietnē, vienkārši ar peles labo pogu noklikšķiniet uz vajadzīgā faila un noklikšķiniet uz Augšupielādēt..

Instalējiet jebkuru WordPress spraudni, izmantojot FTP

Kā jau minējām iepriekš, kļūda 413 “Pieprasīt entītiju par lielu” var parādīties gadījumos, kad spraudnis, kuru mēģināt pievienot, ir pārāk liels un pārsniedz jūsu vietnes ierobežojumus. Par laimi, ir veids, kā manuāli instalēt WordPress spraudņus. Tā kā jūs varat augšupielādēt jebkuru failu savā vietnē, izmantojot FTP klientu, tas nozīmē arī to, ka varat augšupielādēt arī sava spraudņa failus.

Sākumā lejupielādējiet spraudņa avota failu, kuru vēlaties izmantot savā vietnē. Tas vienmēr ir .zip fails, kas pirms datora darbības ir jāiegūst datorā, lai jūs varētu darīt kaut ko citu. Kad tas būs izdarīts, parādīsies mape ar tādu pašu nosaukumu, un tas ir tas, kas jums jāaugšupielādē, izmantojot FTP klientu.

Paturiet prātā, ka WordPress ir stingra failu struktūra. Vairāk nekā reizes, jums precīzi jāzina, kur augšupielādēt noteiktu failu savā vietnē. Mūsu piemērā jauns spraudnis vienmēr ir jāielādē katras WordPress vietnes mapē / wp-content / plugins / pretējā gadījumā, pretējā gadījumā tas nedarbosies.

Tātad, šeit ir jādara, ja vēlaties manuāli instalēt spraudni savā WordPress vietnē. Startējiet savu FTP klientu un piesakieties, izmantojot savu lietotājvārdu un paroli. Kad ir izveidots savienojums ar jūsu vietni, atrodiet / wp-content / plugins / mapi attālajā vietnē. Šeit jums jāpievieno spraudnis no datora – tas, kuru iepriekš ieguvāt.

Augšupielāde ir pabeigta, bet spraudnis vēl nedarbojas. Piesakieties savas vietnes WordPress administratora apgabalā un dodieties uz spraudņiem. Tur varat atrast jaunā spraudņa nosaukumu, un to var aktivizēt jebkurā laikā.

Instalējiet WordPress motīvus, izmantojot FTP

Jaunu WordPress motīvu instalēšana ir vēl viens veids, kā tikt pie kļūdas 413 “Pieprasīt entītiju pārāk liels”. Ja motīvs ir lielāks nekā parasti, tas var pārsniegt arī jūsu servera augšupielādes ierobežojumus. Par laimi, WordPress motīvus var arī augšupielādēt manuāli. To var izdarīt ar tieši tādu pašu metodi kā instalējot spraudni vai augšupielādējot jebkuru multividi, izmantojot FTP klientu.

Vienīgā atšķirība būs faila ceļš, kurā jums ir jākopē tēma. Pēc FTP klienta palaišanas izveidojiet savienojumu ar savu WordPress vietni, ierakstot lietotājvārdu un paroli. Kad failu pārvaldnieks ir izveidots un darbojas, saskarnes “Attālā vietne” pusē atrodiet / wp-content / themes / ceļu.

Tā kā motīvi ir pieejami arī .zip failos, vispirms tie ir jāiekļauj datorā. Pēc tam klientā atrodiet iegūto failu, pēc tam noklikšķiniet ar peles labo pogu un ‘Augšupielādēt’ to / wp-content / themes / direktorijā. Nākamais solis ir pieteikties savas vietnes WordPress administratora panelī un pārliecinieties, ka jauno izskatu atradīsit sadaļā “Izskats”. > Izvēlne Motīvi. Ja tas izdarīts pareizi, tēma tiks tur uzskaitīta, un jūs to varat arī aktivizēt ar vienu klikšķi.

Šīs ir galvenās metodes, kuras varat izmantot, lai atskaņotu aptuveni kļūdas ziņojumu 413 “Pieprasīt entītiju par lielu”. Dažreiz pirmās divas metodes var atrisināt problēmu uzreiz, bet, ja jums ir vairāk pieredzes, izmantojot FTP savās vietnēs, tad dažu izmēru jaunu failu augšupielādēšanai jūsu vietnē būs vajadzīgas tikai dažas minūtes..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map