Kāda ir tīmekļa mitināšanas nozares nākotne?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Kāda ir tīmekļa mitināšanas nozares nākotne?
0 8 мин.

nākotnes tīmekļa mitināšanas nozare


Web hostings kopš tā pazemīgajiem pirmsākumiem ir kļuvis par nobriedušu IT tirgu. Tīmekļa mitināšanas plāni ir dažādojušies, resursi un funkcijas visu laiku ir kļuvušas bagātīgākas, kamēr cenas ir kritušās līdz visu laiku zemākajam līmenim, un ir parādījušies arvien vairāk un vairāk specializētu hostinga pakalpojumu (piemēram, WordPress mitināšana, pārvaldīta mitināšana utt.). Tīmekļa mitināšana joprojām ir konkurētspējīgs bizness un obligāts pakalpojums ikvienam, kurš atklāj emuāru, vietni vai tiešsaistes veikalu. Bet kā lietas tiek meklētas tīmekļa mitināšanas nākotnē? Vai tā paplašināšanās turpināsies? Vai jaunās tehnoloģijas nodrošinās labākus un vēl pieejamākus mitināšanas risinājumus, padarot tīmekļa mitināšanu mūsdienās novecojušu?

Bez šaubām, vajadzība pēc tīmekļa un lietotņu mitināšanas pakalpojumiem turpinās augt, un, parādoties jauniem klientu segmentiem, pakalpojumi turpinās specializēties šo vajadzību risināšanā..

Tīmekļa mitināšana, kā mēs to šodien pazīstam

Tradicionālais koplietojamo un speciālo hostinga risinājumu savienojums pārī ir paplašināts, iekļaujot pārvaldītu mitināšanu, WordPress optimizētu mitināšanu, VPS mitināšanu un tagad arī mākoņa mitināšanu. Kaut arī dalīta hostinga cenas ir tik zemas, kādas tās ir bijušas jebkad (iespējams, iezīmējot šāda veida hostinga lēno izzušanu jauno tehnoloģiju labā), speciāla mitināšana joprojām ir visaugstākais cenu līmenis. Bet kā tendences meklē īpašu un pārvaldītu mitināšanu, un vai jaunās tehnoloģijas darīs galu tradicionālajiem mitināšanas infrastruktūras produktiem??

Nākotnes prognozes – autors The Numbers

A izpēte līdz 451 Research, IT pētījumu un konsultāciju uzņēmums, ir atklājis, ka dažādo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu izaugsmes dinamika parādīs atšķirīgu modeli un uzmanība tiks novirzīta no tradicionālās mitināšanas infrastruktūras uz vairāk specializētām infrastruktūras vidēm, piemēram, IaaS (Infrastruktūra kā pakalpojums) ) un SaaS (programmatūra kā pakalpojums). Saskaņā ar pētījumu, tiek prognozēts, ka gada hostinga pakalpojumu ieņēmumu pieauguma temps būs 15,5%, un ieņēmumu veicinātāji tiks pārvaldīti mitināšanas pakalpojumos, kam, domājams, pieaugs aptuveni 18,7% gadā, kam sekos dalīta mitināšana ar 10,4% gadā un veltīta hostings ar 5,7% pieaugumu gadā. Runājot par tirgus daļu, tīmekļa un lietojumprogrammu mitināšana reģistrēs kritumu, savukārt pārvaldītajā mitināšanā pieaugs līdz pārsteidzoši 71,5%. Pētījums arī lēš, ka, kamēr Ziemeļamerikas un EMEA tirgi – kas arī veido lielākos hostinga tirgus – turpinās augt, to īpatsvars mitināšanas tirgū samazināsies, un APAC un Latīņamerikas tirgi pieaugs ar ievērojami augstāku ātrumu (12% un 14% saliktā gada pieauguma temps Ziemeļamerikā un EMEA, pretstatā 29% un 30% saliktā gada pieauguma tempam APAC un Latīņamerikā līdz 2019. gadam).

Tātad, ko tas viss nozīmē hostinga nozarei? Tradicionālā tīmekļa un lietotņu mitināšanas resursu vispārējā pieauguma palēnināšanās nozīmē, ka darba slodze tiks virzīta uz IaaS un SaaS pakalpojumiem, kas kļūs arvien specializētāki, un infrastruktūras pakalpojumos kā modulāra sastāvdaļa būs pārvaldīti pakalpojumi. Šī maiņa un klientu segmentēšana ir iespēja esošajiem pakalpojumu sniedzējiem risināt šīs jaunās prasības un parādīt potenciālajiem klientiem, cik mākoņa pakalpojumi var būt vērtīgi viņu biznesam.

Pārvaldīti pakalpojumi, kas īpaši izstrādāti noteiktām lietojumprogrammām un platformām, trešo pušu lietojumprogrammām un publiskai mākoņa infrastruktūrai, būs mitināšanas tirgus jaunie virzošie spēki..

Mākoņa pieaugums

Tradicionālos virtualizētos, īpašos vai koplietotos infrastruktūras produktus jau sāk aizēnot mākoņdatošana – domēns, kura plašais pakalpojumu klāsts izmanto izstrādātāju, mazu biznesa lietotāju un lielu uzņēmumu mērogojamības un elastības vajadzības.

Lielākās priekšrocības, ko lietotāji var gūt no mākoņdatošanas, ir vērsta uz ideju, ka ātrai un pēc pieprasījuma piekļuvei tiek piešķirta liela daļa konfigurējamu skaitļošanas resursu (pakalpojumi, lietojumprogrammas, krātuve, tīkli, serveri utt.), Ko raksturo ātra nodrošināšana, minimāla pakalpojumu sniedzēja mijiedarbība un minimālas pārvaldības pūles. Vēl viena mākoņpakalpojumu īpašība, ko saprot kā SaaS, IaaS vai PaaS (platforma kā pakalpojums), ir to elastība un spēja reaģēt uz mainīgajām prasībām. Papildu īpatnība ir to, ka lielākoties tie maksā, kā vienalga, kas ļauj lietotājiem iegādāties pakalpojumus, kuru pamatā ir patēriņš.

Trīs tā dēvētie mākoņdatošanas komponenti – SaaS (lietojumprogrammas, kas piegādātas tīmeklī un paredzētas lietotājiem), PaaS (rīku un pakalpojumu konglomerāts, kas paredzēts ātrai un efektīvai lietojumprogrammu kodēšanai un ieviešanai), un IaaS (programmatūra un datortehnika, kas apgrūtināta ar visu citu pakalpojumu, tīklu, operētājsistēmu, krātuves, serveru barošanu, lai arī tiek uzskatīta par atsevišķām kategorijām, līnijas starp tām arvien vairāk kļūst neskaidras un turpmākajos gados to turpinās izmantot..

Šajā kontekstā mākoņa mitināšana turpinās izvērsties, redzot, kā lietotāji vēlēsies atcelt ierobežojumus, ko rada tradicionālie mitināšanas produkti, un izmantos elastīgumu, jaudu un uzticamību, ko piedāvā savijušais serveru tīkls, kas veido mākoņu mitināšanas vidi. Arī mazie uzņēmumi varēs gūt labumu no mākoņu mitināšanas vides un visiem mākoņa pakalpojumu aspektiem, jo ​​izmaksas kļūs lētākas un uzņēmumi varēs pilnveidot un pabeigt mazus un vidēja termiņa projektus bez liekām investīcijām. Pateicoties mākoņdatošanas pakalpojumu laikam, kompetence un monetārie ierobežojumi vairs nebūs izšķirošs faktors, jo mākoņdatošanas infrastruktūras pakalpojumu gatavie komponenti palīdzēs pārvarēt šos šķēršļus.

Mākonis, kas tiek saprasts kā tā SaaS, IaaS un PaaS komponentu summa, ir pavēris ceļu jauninājumiem un tādiem tehnoloģiju gigantiem kā Amazon, Microsoft un Google, izmantojot savus mākoņa pakalpojumus – Amazon tīmekļa pakalpojumi, Microsoft Azure un Google mākoņa platforma – jau paver ceļu jaunai maiņai, ko mākoņpakalpojumi un mākoņdatošana ienesīs tīmekļa un lietojumprogrammu mitināšanas jomā.

Secinājums

Tā kā patērētāji arvien vairāk apzinās mākoņu mitināšanas pakalpojumu un mākoņdatošanas pakalpojumu priekšrocības saviem uzņēmumiem, mainīsies uzņēmējdarbības veids tiešsaistē un klientu darbība. Darba slodzes, kas agrāk pastāvēja speciālajā un VPS vidē, virzīsies uz arvien plašāku infrastruktūras un lietojumprogrammu tipu klāstu, ko šodien iekļauj IaaS tipa risinājumi. Uzņēmumiem, kas vēlas turpināt attīstīties šajā jaunajā tīmekļa un lietotņu mitināšanas pasaulē, ir jābūt veikliem uz kājām, un tehnoloģiskā un patērētāju reakcijas tendenču izpratne un identificēšana būs kritiska šī procesa sastāvdaļa..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector