Kontrolsaraksts pirms domēna vārdu, kuru derīguma termiņš beidzies, pirkšanas

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Kontrolsaraksts pirms domēna vārdu, kuru derīguma termiņš beidzies, pirkšanas
0 8 мин.

kontrolsaraksts pirms domēnu vārdu pirkšanas, kuriem beidzies derīguma termiņš


Ir daudz iemeslu, kāpēc cilvēki izvēlas pirkt domēnu, kura derīguma termiņš ir beidzies. Varētu būt, ka domēns, kuru viņi vēlas, ir tāds, kas iepriekš piederēja kādam citam. Bet visbiežāk cilvēki izvēlas iegādāties domēnu, kura derīguma termiņš ir beidzies, jo viņi vēlas gūt labumu no tā, ka tas ir vecāks domēns, kam varētu būt arī dažas SEO priekšrocības.

Iegādājoties domēnu, kura derīguma termiņš ir beidzies, mēs domājam domēna, kam nesen beidzies derīguma termiņš, iegādi, nevis tādu, kura īpašnieki pēdējos 5–10 gados bijuši 1-2 iepriekšējie. Bieži vien cilvēki pat nenojauš, ka domēnam, kuru viņi iegādājās, bija iepriekšējais īpašnieks.

Iepērkoties domēnam, kura derīguma termiņš ir beidzies, ir jēga izvēlēties labāko nišā, kurā tiks atvērta jaunā vietne. SEO ieguvumi būs maz, ja kāds vēlas izveidot jaunu vietni par ēdienu gatavošanu un iegādājas domēnu, kas tika izmantots emuārā par automašīnām.

Ir dažas lietas, kuras var darīt, lai nodrošinātu, ka drīz domēns kļūs par ieguvumu jaunajai vietnei, nevis par pretgaismu. Mēs sastādījām to lietu sarakstu, kuras jums vajadzētu pievērst uzmanību, pirms izlemjat iegādāties domēnu, kura derīguma termiņš ir beidzies.

Ir dažas pārbaudes, kuras varat veikt pirms pirkšanas, iespējams, sakņojot visoksiskākos, un ir arī dažas citas pārbaudes, kuras varat veikt pēc domēna reālas pirkšanas, jo tad jūs varat pierādīt īpašumtiesības uz to daudz pakalpojumu, piemēram, Google Webmaster Tools.

Kontrolsaraksts pirms domēna vārda, kuram beidzies derīguma termiņš, pirkšanas

Vienkāršs Google meklēšana var atklāt informāciju par domēna iepriekšējo vēsturi, taču ir arī citi rīki, kas ļauj izpētīt domēna iepriekšējo pastāvēšanas laiku. Šīs ir galvenās lietas, kuras jums vajadzētu pārbaudīt:

1. Pārbaudiet pašreizējos Google sodus

Pirms iegādāties domēnu, varat veikt vienkāršu meklēšanu Google (“vietne: domain.com”). Ja nekas neparādās, tas var būt norāde, ka vietne tiek sodīta no Google, un tas var būt automātisks vai manuāls sods. Katrā ziņā tā nav laba zīme. Protams, pastāv iespēja, ka iepriekšējais īpašnieks izvēlējās to neparādīt Google meklēšanas rādītājā, piemēram, izmantojot robots.txt, taču pat tādā gadījumā jums vajadzētu redzēt dažus trāpījumus, kuros minēts šis fakts.

2. Pārbaudiet dažādu SEO metriku

pārbaudiet domēna SEO metriku

Ir daudz rīku, kas izveidos rādītājus ar domēna vārdu, un viens no piemēriem varētu būt domēna pārvalde vai SEO MOZ lapas pārvalde. Google pārtrauca lapas rangu, taču ir arī citi rādītāji, uz kuriem varat paļauties. Meklējiet galējības – ja noteiktas vietnes DA vai PA ir neparasti augsta vai zema un nav skaidra paskaidrojuma, kāpēc, uzmanieties un varbūt rakt mazliet dziļāk.

3. Pārbaudiet satura veidu, kas tika mitināts domēnā

Varat veikt meklēšanu Google (“vietne: domain.com”) un, ja varat, pārbaudiet, vai indeksā joprojām ir kešatmiņā saglabāti meklēšanas rezultāti. Pat ja kešatmiņā saglabātais saturs neizskatās pareizi, jo trūkst CSS, tikai teksta versija joprojām var sniegt priekšstatu par to, kāda veida vietne tika mitināta ar domēna vārdu.

Varat arī izmantot WayBack mašīna lai apskatītu vecākas vietnes versijas, iespējams, varēsit redzēt dažus momentuzņēmumus.

Wayback mašīna arhīvs org

Pārbaudiet domēnā esošo atpakaļsaišu veidu. Ja redzat daudz zemas kvalitātes direktoriju veidu atpakaļsaišu vai pat surogātpastu, piemēram, viltus sociālo mediju profilus, forumu profilus vai foruma parakstu ar tikai dažām reālām redakcijas saitēm, ir pienācis laiks novērtēt, vai tas ir pūļu vērts un vai pastāv risks pērkot šo domēnu. Dažos gadījumos tas varētu būt tāpēc, ka tas ir ideāls jūsu zīmola nosaukums, bet, ja pats nosaukums nav tik svarīgs, varbūt labāk ir apskatīt nākamo domēnu.

Varētu būt, ka šīs saites tiek noraidītas GWT, taču jūs nevarat droši zināt, ja vien jūs pērkat domēnu.

Papildu pārbaudes pēc domēna vārda pirkšanas

Pēc sava domēna iegādes ir dažas papildu pārbaudes, kuras varat veikt, pirms tajā mitināt faktisko vietni:

1. Meklējiet ienākošo satiksmi

Jūs varat izpētīt ienākošo trafiku, izveidojot nelielu HTML lapu ar tikai tajā esošo Google analītisko kodu un varbūt drīz parādītu ziņojumu, vai arī apskatot tīmekļa servera žurnālus. Pārbaudiet novirzīšanas gadījumus, ja redzat, ka satiksme, kas nāk no nejaušām vietnēm, šķiet likumīga, bet tajās neatrodat saiti uz savu domēnu, tā varētu būt pazīme, ka iepriekšējais īpašnieks bija iesaistījies kādā ēnainā biznesā, piemēram, citu vietņu nolaupīšanā un novirzot trafiku uz savu vietni.

2. Google tīmekļa pārziņa rīki

Kad esat iegādājies domēna vārdu, varat reģistrēties, izmantojot Google Webmaster Tools, jo tagad jūs varat pierādīt vietnes īpašumtiesības. Pagaidiet pāris dienas vai nedēļu, lai redzētu, vai tīmekļa pārziņa rīkos parādās kaut kas, piemēram, ziņojumi par manuālu sodu vai faktiski kāda cita problēma. Nav garantijas, ka domēns ir tīrs, pat ja pēc aptuveni nedēļas jūs neredzat nevienu ziņojumu no Google, taču, ja saņemat ziņojumus, jūs zināt, ka varbūt labāk nav mitināt jūsu jauno vietni šajā domēnā..

3. Pārbaudiet, vai nav e-pasta surogātpasta

Uz domēna vārda iestatiet jaunu e-pasta adresi un nosūtiet dažus e-pastus sev, varbūt dažiem draugiem, ar saiti uz vietni. Pārbaudiet, vai e-pasta ziņojumi nonāk mapē Iesūtne vai Mēstules. Šī ir vienkārša pārbaude, ko varat veikt, un, ja e-pasta ziņojumi tiek novirzīti mapē Mēstules, varat izpētīt, kāpēc tieši tā.

Ir arī rīki, kas var identificēt domēna vārdus, kurus izmanto surogātpastu kampaņās:

Šie rīki var palīdzēt jums pārbaudīt domēna melnā saraksta statusu, kā arī padomi, kā to noņemt / notīrīt no noteiktiem melnajiem sarakstiem..

Secinājums

Šis raksts var likties, ka domēna vārda pirkšana ir ļoti riskants bizness. Tas ir tāpēc, ka tas galvenokārt koncentrējas uz problēmām un sliktākā gadījuma scenārijiem, kas var rasties, pērkot domēnus, kuru derīguma termiņš beidzies, un tas ir paredzēts tiem, kuri vēlas būt rūpīgi izpētījuši domēna, kura derīguma termiņš ir beidzies, vēsturi. Tomēr vairumā gadījumu situācija nav tik slikta, un ir daudz veiksmes stāstu, kad runa ir par cilvēkiem, kuri pērk īpaši vērtīgus domēna vārdus, kuriem bija iepriekšējais īpašnieks.

Atrodiet vērtīgus domēnus, kuru derīguma termiņš beidzas vietnē GoDaddy

GoDaddy sadaļā Domēnu izsoles jūs varat izvēlēties no tūkstošiem domēnu, kuru derīguma termiņš beidzas dažādās nišās.

Meklēt tagad »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector