Koplietošanas hostinga plānu priekšrocības un trūkumi

dalīta hostings-priekšrocības-trūkumi


Ja esat uzņēmējs un vēlaties izveidot sava produkta interneta veikalu vai arī esat vienkārši centīgs rakstnieks, kurš vēlas izveidot emuāru vai vietni, viens no vissvarīgākajiem lēmumiem, kas jums būs jāpieņem, ir savas tīmekļa mitinātāja izvēle. Šajā rakstā mēs runāsim par koplietojamo mitināšanas plānu priekšrocībām un trūkumiem, bet mēs apskatīsim arī dažus no labākajiem tīmekļa mitinātājiem, kurus varat atrast tirgū, un to funkcijas.

Kas ir koplietojamais hostings?

Lai izveidotu, augšupielādētu un uzturētu savu vietni, jums būs jāatrod tīmekļa resursdators, kas nodrošinās vietu visu failu un dokumentu glabāšanai. Tīmekļa mitinātāji nodrošina daudz papildu pakalpojumu, bet par to mēs runāsim vēlāk šajā rakstā.

Runājot par tīmekļa mitināšanas iespējām, ir trīs alternatīvas – dalīta mitināšana, VPS mitināšana un speciāla mitināšana. Tas, kuru jūs izvēlēsities, ir atkarīgs no jūsu vajadzībām, vietnes veida un lieluma un, protams, jūsu budžeta. Šajā rakstā mēs apskatīsim tikai koplietošanas hostinga plānus, kā arī to priekšrocības un trūkumus.

Koplietojamais mitināšanas plāns ir mitināšanas pakalpojums, kurā vienā serverī tiek glabātas vairākas vietnes. Tas nozīmē, ka ir jādalās ar visu, sākot no joslas platuma, FTP un e-pasta kontiem līdz datu bāzei un telpai, kā arī datoru procesoriem, atmiņai un servera maksas uzturēšanai. Vietņu skaitam, ko var uzglabāt vienā serverī, nav ierobežojumu. To skaits var svārstīties no desmitiem līdz tūkstošiem. Pateicoties resursu koplietošanai, hostinga plānu koplietošana ir daudz lētāka nekā VPS un īpaši hostinga plāni.

Koplietošanas hostinga plānu priekšrocības

Izmaksas

Viena no dalītā hostinga plānu lielākajām priekšrocībām, un acīmredzamākā, protams, ir ļoti zemās izmaksas. Tie parasti ir pieejami par īpaši saprātīgām cenām, kas var būt liels ieguvums cilvēkiem ar ierobežotu budžetu.

Tā kā jūs koplietojat servera telpas un daudzas citas funkcijas ar citiem vietņu īpašniekiem, tīmekļa mitinātājs var piedāvāt ļoti lētāku pakalpojumu. Patiesībā daudzu serveru izmaksas dienā var būt tik zemas kā USD 0,08, jo web hostinga tirgus ir ārkārtīgi konkurētspējīgs. Pat ja jūs koplietosit vietu ar citiem lietotājiem, lielākajā daļā gadījumu iegūtās vietas būs vairāk nekā pietiekami, jo tīmekļa mitinātāju ir tik daudz, ka šajos dalītajos mitināšanas plānos parasti nav pārāk daudz vietņu, lai jūs justos kā jums trūkst vietas.

Vienkāršība

Kopīgotajos hostinga plānos pamatkoncepcija tiek veidota no pārvaldīta hostinga, kas nozīmē, ka resursdators uztur serverus un ar tiem saistīto aparatūru savā datu centrā. Tas nozīmē, ka jums nebūs jārisina sarežģīta serveru administrēšana, kas ir ideāls risinājums tiem, kuriem nav pietiekami daudz tehnoloģisko zināšanu un pieredzes vai darbaspēka servera vadīšanai, kā arī tiem, kuriem vienkārši nav vēlas risināt visus šos jautājumus un vēlas koncentrēties uz citiem sava biznesa aspektiem.

Pielāgošana un ērtības

Ir daudz visaptverošu rīku, piemēram, vadības panelis un vietņu veidotāju programmatūra, kas lietotājiem ļauj pielāgot koplietojamo mitināšanas pieredzi un visu tehnoloģisko aspektu padara viegli saprotamu pat iesācējiem..

Pat ja jūs koplietojat resursus ar citiem lietotājiem, joprojām ir tīmekļa pārzinis, kurš vietni kontrolē ar vadības paneļa rīkiem. Šis rīks faktiski ir ļoti vienkārši lietojams un ļoti universāls, kas nozīmē, ka jūs to zināmā mērā varēsit pielāgot. Vadības paneļa rīks ļauj lietotājiem pārvaldīt dažādas funkcijas, piemēram, attēlu un citu failu augšupielādi, kā arī novērot vietnes statistiku.

Apvienojot šīs pielāgošanas iespējas ar īpaši pieņemamu cenu, jūs iegūsit vēl vienu labumu; ērtības. Izmantojot koplietojamos mitināšanas plānus, vietņu pārvaldība ir ļoti vienkārša, jo to pārvalda pieredzējuši speciālisti un eksperti, tāpēc jūs varēsit lielāko laika daļu veltīt aktuālākiem biznesa jautājumiem. Papildus šim domēnam var būt arī vairāk nekā viens e-pasta konts un arī vairākas datu bāzes.

Dalītā hostinga plānu trūkumi

Efektivitāte un avārijas

Viens no lielākajiem dalītās hostinga plānu trūkumiem ir efektivitāte. Tas nāk no ierobežotā diska vietas un joslas platuma, kas rodas, koplietojot serveri ar citiem lietotājiem. Pat ja tas neradīs daudz problēmu, ja jūsu vietne nav tik liela, bet joslas platums ir svarīgs, ja jums ir liela vietne ar daudz datu.

Šī ir izplatīta problēma, kas ir līdzīga veiktspējas problēmām, kas rodas, kad cita jūsu kopīgotā mitināšanas plāna dalībnieka trafika pieaugums palielinās, it īpaši, ja tas notiek pēkšņi. Tas var izraisīt lēnāku jūsu vietnes darbību, un lēna jūsu lapu ielādēšana var patiešām kairināt jūsu viesus un klientus.

Vēl viena svarīga problēma, kas ir viena no lielākajām priekšrocībām, ir biežas avārijas. Tas ir saprotams, īpaši, ja, piemēram, tīmekļa mitinātājam vienā serverī ir tūkstošiem vietņu. Šajās situācijās avārijas būs ierasta lieta, un tas vietējiem īpašniekiem, kas ir daļa no kopīgotajiem hostinga plāniem, var radīt daudz laika zaudēšanas..

Drošība

Drošība ir ļoti nopietna problēma, kad runa ir par dalīta hostinga plāniem. Faktiski vislielākā drošības problēma, iespējams, rodas no tīmekļa mitinātājiem, ļaujot saviem klientiem pārāk daudz brīvības un jaudas, pārvaldot viņu vietni un piekļūstot serverim. Bieži vien pietiek ar vienu kļūdu, lai serverim radītu daudz problēmu. Tieši tāpēc uzlaušanas nav tik reti sastopamas, un daudzi koplietotie serveri patiesībā ir ļoti jutīgi pret hakeru uzbrukumiem. Vēl viens iemesls, kas dalīta hostinga plāna klientu padara īpaši neaizsargātu pret uzlaušanas, ir tas, ka jebkurš hakeru uzbrukums, kas tiek veikts jebkurā vietnē, kas ir plāna sastāvdaļa, ietekmēs un ietekmēs visas citas vietnes šajā koplietojamajā mitināšanas plānā..

Labākie hostinga pakalpojumu sniedzēji

Kā jau mēs jau minējām, tur ir daudz tīmekļa mitinātāju, un jums, iespējams, nebūs viegli atrast jums vispiemērotāko šajā daudzveidīgajā izvēlē. Šī iemesla dēļ mēs runāsim par dažiem labākajiem tīmekļa mitinātājiem, kas nodrošina koplietošanas mitināšanas plānus.

BlueHost

Apmeklēt vietni »

bluehostBlueHost piedāvā dalītos mitināšanas plānus, taču varat to izmantot arī tad, ja vēlaties doties ar VPS vai speciālajiem serveriem. Tas ir arī viens no labākajiem tīmekļa mitinātājiem, kas piedāvā WordPress mitināšanu par saprātīgām cenām. Runājot par dalītu mitināšanu, ir daudz dažādu iespēju, taču “BlueHost” nenodrošina ikmēneša opcijas dalītajam mitināšanai. Tā vietā jums būs jāpierakstās uz gada plānu. Jūs saņemsit arī atlaides, ja pierakstāties par vairāku gadu plāniem. Piemēram, ja jūs pierakstāties uz 3 gadu plānu, jūs maksājat tikai USD 3,95 mēnesī. Tas faktiski ir viens no lielākajiem ieguvumiem, jo ​​BlueHost ir lielisks cenu un funkciju līdzsvars.

Dalītas hostinga paketes

Izmantojot pamata dalīta hostinga plānu, kura cena ir 3,95 USD mēnesī par trīs gadu līgumu, jūs iegūsit bezmaksas domēna vārdu, kas jums piederēs visu laiku, kamēr paliksit BlueHost. Jūs arī saņemsit bezmaksas domēna vārda pārsūtīšanu, 100 GB vietas vietņu failu un mapju glabāšanai, neierobežotu datu pārsūtīšanu mēnesī, un jūs varēsit mitināt vienu vietni.

Plus pakete maksā USD 5,95 mēnesī par viena gada līgumu; papildus neierobežotai vietas glabāšanai, pastkastēm un vietnēm jūs iegūsit arī anti-spam rīku.

Prime plāns parasti maksā USD 14,99 mēnesī par viena gada līgumu un ietver īpašu IP adresi, vietnes dublējumu, divas anti-spam programmas un SSL sertifikātu. Ierobežotu laiku jūs varat saņemt šo paketi tikai par USD 5,95 mēnesī ar trīs gadu saistībām. Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu sīkāku informāciju!

Iespējas

 • Ja izmantojat BlueHost, varēsit izmantot daudzus celtniecības rīkus, kā arī rīkus, kas ļauj filtrēt surogātpastu un pārvaldīt e-pastu. Ir arī rīki, kas ļauj apkopot vietņu statistiku un pārvaldīt domēnus.
 • Izmantojot BlueHost, pat ar pamatplānu varat izveidot līdz 100 e-pasta adresēm. Jauninātie plāni ļauj jums izveidot neierobežotu skaitu e-pastu. Jums arī nebūs problēmu iestatīt e-pasta kontu vietnē BlueHost.
 • Runājot par drošības funkcijām, BlueHost ir ļoti jauks pārsteigums. Ir trīs anti-spam rīki, taču ir arī karsto saišu drošība. Jūs arī varēsit izveidot filtrus e-pasta kontiem, aizsargāt failus un mapes un direktorijus ar paroli vai izveidot melnos sarakstus dažādām IP adresēm..

Plašāku informāciju par BlueHost varat atrast mūsu detalizētajā pārskatā.

InMotion hostings

Apmeklēt vietni »

kustībāInMotion Hostings piedāvā arī plašu mitināšanas plānu klāstu. Uzņēmums reklamē savus kopīgos plānus kā biznesa dalītu mitināšanu. Pašlaik viņi piedāvā 50% atlaidi savam uzsākšanas plānam, kas padara jūsu ikmēneša maksu tikai USD 3,99 mēnesī, ja jūs maksājat avansu divus gadus. Šajā mazajā paketē ir iekļauts bezmaksas domēna vārds, un tas ļauj mitināt 2 vietnes.

Iespējas

InMotion biznesa koplietojamo mitināšanas plānu priekšrocības ir daudz, taču mēs nosauksim dažus, kas izceļas:

 • cPanel tīmekļa mitināšana – šī funkcija ļauj jums pilnībā kontrolēt savu kontu. Tas ļauj bez problēmām instalēt pielāgotus skriptus, iekļaut jaunus domēnus un jaunas e-pasta adreses.
 • BoldGrid – tas ir pārsteidzošs WordPress paplašinājums, kas ļauj jums izveidot savu vietni tādu, kādu vēlaties, nepieskaroties kodam. Tas ir lieliski piemērots iesācējiem, taču pieredzējuši lietotāji var gūt labumu arī no šāda jaudīga rīka. Lai iegūtu vairāk funkciju, lūdzu, apskatiet mūsu BoldGrid pārskatu.
 • Naudas atdošanas garantija – jūs saņemsiet naudas atdošanas garantiju, kas ilgs 90 dienas, kas nozīmē, ka jūs varat izmēģināt šo tīmekļa mitinātāju būtībā bez jebkāda riska.
 • Bezmaksas reklāmas kredīti – katrs jauns eHost mitināšanas plāns saņem 100 USD reklāmas kredītus Google un Yahoo vai Bing. Jūs varat izmantot šo naudu, lai palielinātu datplūsmu uz jūsu vietni.
 • Lielisks ātrums un veiktspēja
 • Ļoti stabils tīmekļa resursdators, kas reti saduras – pārbaudiet šeit darbības laiku un veiktspējas pārbaudi.

iPage

Apmeklēt vietni »

ipageVisbeidzot, bet ne mazāk svarīgi mūsu labāko tīmekļa mitinātāju sarakstā ir iPage – tīmekļa mitināšanas pakalpojums, kas ātri kļūst arvien populārāks. Tam ir daudz potenciālu un dažas pārsteidzošas funkcijas, un tas piedāvā daudzus tīmekļa mitināšanas plānus, tostarp dalītu mitināšanu, VPS, veltītus serverus un WordPress mitināšanas plānu. Tomēr iPage nepiedāvā ikmēneša dalīta hostinga plānus, un minimālais līguma termiņš, kuru varat izvēlēties, ir viens gads. Ir pieejami arī līgumi uz dalītu hostingu uz diviem un trim gadiem. Viena gada paketes cena ir USD 11,95 mēnesī, un diemžēl nav pieejamas atlaides, ja nolemjat izvēlēties ilgtermiņa iespēju.

Iespējas

 • Vietnes veidotāja nomešana un vilkšana – ir arī daudzas citas iespējas vietnes izveidošanai, izmantojot iPage, taču šī opcija ir visdrošākā izvēle cilvēkiem, kuriem nav daudz tehnoloģiju zināšanu.
 • E-komercija – iPage nodrošina tiešsaistes veikalu kā iebūvētu funkciju, tāpēc, ja plānojat izveidot vietni, kurā pārdosit savus produktus, iPage ir jums pareizā izvēle.
 • Drošības līdzekļi – iPage nodrošina e-pasta ziņojumu novēršanu pret ļaunprātīgu programmatūru. Ir arī pieejami SSL sertifikāti, kurus var iegādāties uz gada plānu par USD 31,99 gadā.
 • Klientu apkalpošana – šai tīmekļa mitinātājai ir viens no labākajiem pieejamajiem klientu pakalpojumiem, un jūs varat sazināties ar viņiem jebkurā dienas vai nakts laikā, izmantojot tālruni vai tērzēšanu.
 • Naudas atdošanas garantija – iPage piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju savai tīmekļa mitināšanas pakotnei.

Padziļinātajā iPage pārskatā mēs esam apskatījuši vairāk funkciju un diskutējam par šī uzņēmuma plusiem un mīnusiem.

Secinājums

Tagad mēs esam nonākuši līdz mūsu raksta beigām, un mēs ceram, ka jūs tagad labāk saprotat, kā darbojas tīmekļa mitināšana, un kādi ir koplietojamo hostinga plānu lielākie ieguvumi un trūkumi. Mēs arī ceram, ka mūsu pārklājums ar dažiem no labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem palīdzēs jums padarīt jūsu lēmumu vieglāku un ātrāku, neanalizējot pārāk daudz tīmekļa mitinātāju un to funkcijas, īpaši, ja ņem vērā tīmekļa milzīgo izmēru mitināšanas tirgus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map