Kāpēc izvēlēties Drupal, lai izveidotu savu vietni?

kāpēc izvēlēties drupal savai vietnei


Drupal ir plaši pazīstama sarežģīta satura pārvaldības sistēma, ko izmanto pārsteidzošu vietņu izveidošanai un kurai ir vairāk nekā 200 funkciju. Novembrī CMS saņēma 8. milzīgo atjauninājumu.

Drupal bija Pakt Publishing Open Source CMS balvas ieguvējs 2007. un 2008. gadā, kas toreiz bija ļoti populārs, un tagad tas atrodas 5. topā kopā ar WordPress, Joomla un Magento.

Ir vairāk nekā 3200 līdzstrādnieki un 1220 uzņēmumi, kas izmanto Drupal un ir daļa no 1 lielas kopienas, kas var jums palīdzēt saistībā ar CMS.

Ir vairāki motīvi, kāpēc jums vajadzētu izvēlēties Drupal, lai izveidotu savu vietni, piemēram, rīki, jauda, ​​vienkāršība, valoda, paplašināšana, atklātais avots, ātrums, savietojamība un drošība.

Daļa iebūvētu instrumentu

Drupal ir dažādi noderīgi rīki, piemēram, vietējā integrācija RESTful tīmekļa pakalpojumiem, HAL, HTPP autentifikācija, serializācija un tā tālāk. Jums ir granulu kontrole pār resursiem, un jūs varat izmantot API pirmās publicēšanas rīku, lai izveidotu strukturētu saturu, izvadot to kā JSON, XML, HTML un tā tālāk..

Ir pieejami kešatmiņas rīki, un CSS / JS apkopošana ir ieslēgta pēc noklusējuma, Drupal ir arī mobilajām ierīcēm draudzīgs, tāpēc mobilās ierīces atbalsta JS funkcijas.

Citi interesanti rīki ir tie, kas paredzēti saturam, kas palīdz jums izveidot teksta un attēla saturu, Struktūrai, kurā iestatāt vietnes struktūru, Izskatam, kur varat izvēlēties motīvu, Cilvēkiem, kur rediģējat lietotājus un atļaujas, un Pārskatam, kur jūs varat redzēt savas vietnes statistiku.

Spēcīgs un elastīgs

Varat izmantot jaudīgus pielāgošanas komponentus, piemēram, administratora rīkus, sarakstus, blokus, skatus, lai kontrolētu parādītos datus un struktūras saturu, kas ir SEO draudzīgi ar vietējās Schema.org marķējumu. Jūsu rīcībā ir arī vilkšanas un nomešanas lietotāja saskarne un WYSIWYG, lai jūs varētu izveidot dažādas satura entītijas, piemēram, e-pastu, saiti, tālruni, atsauces, datumu, kā arī izmantot blokus ar unikālu pielāgošanu, piemēram, rīvmaizi..

Vēl viens jaudīgs komponents ir instalēšanas opcija, kurā jūs burtiski varat paplašināt savu vietni ar jauniem uzlabojumiem, instalējot moduļus vai tos atjauninot. Un jūs nevarat aizmirst par palīdzības komponentu, kas vajadzības gadījumā piedāvā dažādus ceļvežus.

Vienkāršs un ērti lietojams

Izmantojot Drupal, jūs varat viegli izveidot saturu, kas satur tekstu un attēlus, izmantojot velciet un nometiet vai konteksta redaktoru ar nosaukumu CKEditor, kas ir arī WYSIWYG redaktors. Jūs varat uzreiz publicēt svaigu saturu, piemēram, ziņas, produktus vai rakstus no datora, planšetdatora vai mobilā tālruņa, un jūs pat varat plānot savu saturu.

Izmantojot Drupal, jūs varat izveidot emuārus, forumus, prezentāciju vietnes vai jebkura veida vietnes, nemaz nezinot tīmekļa programmēšanas valodas..

Izmantojot Cpanel un Softaculous, jūs varat veikt vienkāršu Drupal instalēšanu tieši no sava resursdatora tikai ar dažiem klikšķiem, neprasot tehniskas zināšanas vai programmēšanas zināšanas.

Atbalsts vairāk nekā 100 valodām

Drupal atbalsta vairāk nekā 100 valodas, un tulkošanas atbalsts ir pieejams ikvienam, kurš vēlas tulkot Drupal savā valodā, lai jūs varētu to izmantot kur vēlaties. Izmantojot Drupal lokalizāciju, automātiski atrod, lejupielādē un instalē tulkojumus jūsu izvēlētajā valodā, nemainot neko citu vietnē.

Jūs varat izvēlēties no katalāņu valodas uz angļu, krievu un tā tālāk, un šos tulkojumus pareizi izveidojusi specializētu dalībnieku komanda, kuri zina angļu valodu, un jums nav jācīnās ar nezināmiem vai nepareiziem tulkojumiem, piemēram, citiem CMS, kas jūs satrauc.

Paplašiniet galveno, izmantojot moduļus

Jūs varat vēl vairāk paplašināt Drupal ar pielāgotiem moduļiem, no kuriem populārākie ir Attīstīties kas var ģenerēt mezglus, komentārus, nosacījumus un lietotājus, Haosa instrumentu komplekts kas var pārvaldīt lapas un jo īpaši paneļu lapas, Izkārtojuma spraudnis kas ļauj moduļiem un motīviem reģistrēt izkārtojumus, izmantojot YAML failu un Konfigurācijas atjauninājumu pārvaldnieks kas uzlabo kodolu, sniedzot pārskatus par atšķirībām starp elementiem, kurus nodrošina dažādas moduļu vai motīvu versijas, kā arī ar tādām tēmām kā Bootstrap, AdaptiveTheme, Zurb Foundation, Mayo vai tulkojumiem.

Izmantojot ceļvežus, padomus, padomus un citus padomus no Drupal kopienas, jūs varat vēl vairāk paplašināt Drupal, it īpaši, ja jūs zināt PHP, CSS, JS vai HTML programmēšanas valodas..

Drupal ir atvērts avots

Drupal atbalsta un izveido viens uzņēmums, kas izmanto arī citu programmētāju palīdzību, kuri strādā kā brīvprātīgie vai līdzstrādnieki, tas Drupal ļauj paplašināt vēl vairāk un atrisināt vecās kļūdas.

Būdams atvērtā koda avots, jebkurš ar programmēšanas zināšanām var strādāt Drupal CMS un pielāgot to savam mērķim vai dibināšanas uzņēmumam, parasti programmētāji veido motīvus vai moduļus, lai Drupal funkcijas izmantotu personīgiem lietotājiem..

Kad tēma vai modulis ir izveidots, programmētāji iesniegs savu projektu oficiālajā Drupal vietnē, kur viņi to pārbaudīs, un tad šim projektam piešķirs lapu, kas piedāvā lejupielādēt, informāciju un automatizētu testēšanu.

Viegls un liels ātrums

Izmantojot veiklu attīstību, Drupal ir viens no labākajiem ātrumiem, kam ir ātra ieviešana, kas darbojas Web 2.0 un kam ir galvenās funkcijas, motīvi un moduļi, kas pielāgoti un optimizēti, lai uzlabotu Drupal vietņu ātrumu..

Arī Drupal kopiena sniedz daudz noderīgu padomu un triku vietnei, lai vēl vairāk uzlabotu to ātrumu, piemēram, kešatmiņas optimizēšanu, Drupal specifisko mitināšanu, neizmantotu moduļu atspējošanu vai tos, kuri izmanto daudz CPU, piemēram, Statistics, ļaujot palielināt, ātri 404 lapas, atspējojot PHP filtru, mainot attēlu izmērus, ierobežojot cron darbības reizes un samazinot moduļu skaitu.

Augsta savietojamība ar trešo personu programmatūru

Ja vēlaties ievietot fotoattēlus no Flickr, videoklipus no YouTube vai saņemt sociālus komentārus no Facebook, varat izmantot Drupal, lai tos integrētu kopā ar citiem sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem, piemēram, Twitter komentāriem vai citiem tiešsaistes pakalpojumiem, piemēram, Dropbox failu koplietošanai..

Ja jūs izmantojat noteiktus moduļus, piemēram YouTube lauks jūs pat varat parādīt dažāda lieluma YouTube videoklipus un sīktēlus, kas parādīti ar attēlu stiliem. Izmantojot Facebook moduļus, jūs varat autorizēt savas vietnes lietotājus vai izmantot visas Drupal spējas Facebook lietotnē, nosūtot saturu no Drupal uz jūsu Facebook lapu.

Drupal nodrošina lielisku drošību

Drupal ir īpaša komanda, kas uzrauga un risina visus ar drošību saistītos jautājumus. Tā kā Drupal ir kopiena, tai ir arī daudz funkciju, kas nodrošina lietotāju un atļauju kontroli un CMS īpašniekam nodrošina elastību..

Tā kā katrs moduļa vai tēmas izstrādātājs izmanto savus drošības pasākumus, Drupal ir augsts drošības līmenis, kuru piešķir dažādi Drupal dalībnieki, kuri pastāvīgi strādā, lai padarītu lietas drošākas..

Ietīšana …

Beigās es tikai atgādinu, ka ir lielas kompānijas vai valdības, kas izmanto Drupal, piemēram, Yahoo, Google, Metallica, FedEx, Novell, Disney, Warner Bros Music, Adobe, Nike, Beļģijas Karaliste un daudzi citi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map