Kāpēc jums nepieciešama automātiska vietnes dublēšana?

automātiska vietnes dublēšana


Vietnes datu aizsardzībai vajadzētu būt jebkuras vietnes īpašnieka galvenajai prioritātei. Datorurķēšanas mēģinājumi, servera kļūmes un aparatūras bojājumi var traucēt jūsu vietnes pareizai darbībai un var mazināt jūsu vēlmi saglabāt jūsu vietnes datus. Automatizētas vietņu dublēšanas vai mākoņa dublēšanas pakalpojumi ir obligāti ikvienam, kurš vēlas, lai viņu dati tiktu atgūti, ja kaut kas noiet greizi. Datu glabāšana, izmantojot novecojušas tehnoloģijas, padara jūs neaizsargātus pret visa veida draudiem, ieskaitot aparatūras un programmatūras kļūmes, hakeru veikšanu, neatļautu piekļuvi un neatgriezeniskus fiziskus zaudējumus..

Ir pierādījies, ka automātiskiem vietņu dublēšanas vai mākoņa dublēšanas pakalpojumiem ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar paļaušanos tikai uz manuālu dublēšanu. Ja jūs jau izmantojat tiešsaistes dublēšanas pakalpojumus, jūs droši vien zināt par daudzajām priekšrocībām, ko tas sniedz. Kaut arī šie pakalpojumi ir arvien izplatītāki, daudziem vietņu īpašniekiem vēl ir jāatrod tā priekšrocības. Tātad, kāpēc ir svarīga automātiska vietņu dublēšana un kāpēc jums tas ir nepieciešams?

Automatizētās vietņu dublēšanas priekšrocības

Automātiskās dublēšanas, glabāšanas un failu atkopšanas sistēmas novērš būtisku risku, kas saistīts ar manuāliem, bezsaistes rezerves risinājumiem, piemēram, uz HDD balstītām dublējumiem. Daži no pārsteidzošākajiem automātisko vietņu dublēšanas ieguvumiem, kurus vietņu īpašniekiem vajadzētu ņemt vērā, ir šādi:

Ērtības

Ja izvēlaties rezerves mākoņa dublēšanas pakalpojumus, jūsu vietnes dati un datora dati tiek glabāti attālā vietā, kas ir necaurlaidīga ievainojamībām, kas var apdraudēt jūsu failus, ja tie tika saglabāti, izmantojot tradicionālos rezerves risinājumus. Fakts, ka dublēšana notiek automātiski ikdienas biežumā vai lietotāja izvēlētā frekvencē, novērš turpmākus riskus, kas saistīti ar datu aizmirstības dublēšanu, kas arī notiek diezgan bieži.

Izmantojot mākoņa dublēšanas pakalpojumus, svarīgi faili un dati tiek automātiski dublēti un atjaunināti, lai servera kļūmes, neatļautas piekļuves, uzlaušanas mēģinājumu vai darbības traucējumu gadījumā failus varētu atjaunot uzreiz..

Uzlabota drošība

Manuālie dublēšanas un glabāšanas risinājumi nevar konkurēt ar uzlabotajiem drošības tiešsaistes rezerves pakalpojumiem, kas nodrošina jūsu datus. Tā kā uz HDD balstītas dublējumkopijas var radīt jūsu failiem neatgriezeniskus datu zudumus, failu sabojāšanu, nepieejamību, fiziskus bojājumus un darbības traucējumus, tiešsaistes dublēšanas pakalpojumi ir lieliska alternatīva dublēšanas veikšanai tradicionālajā veidā.

Mākoņu rezerves pakalpojumi nodrošina arī lieku krātuvi kā papildu drošības līmeni jūsu failiem. Zinot, ka jūsu faili tiek turēti drošībā vairāk nekā vienā servera atrašanās vietā, jūs saņemsiet mieru, ka gadījumā, ja notikusi datu zaudēšana vai kompromitēšana, jūs varat viegli atgūt visus dublētos datus..

Tūlītēja atveseļošanās

Tikai tad, kad jūs saskaraties ar neatgriezenisku vietņu datu zaudēšanu, jūs sākat apzināties automātiskās dublēšanas pakalpojuma vērtību. Tiešsaistes dublēšanas pakalpojuma kvalitāti pierāda arī ātrs datu atkopšanas un atjaunošanas laiks, lai jūs varētu saņemt savus datus pa rokai neatkarīgi no apstākļiem, kas izraisīja jūsu datorā vai ārējā cietajā diskā saglabāto datu kompromitēšanu..

Tas neapšaubāmi ir viens no vissvarīgākajiem ieguvumiem, ko varat gūt, pārejot no manuālajām bezsaistes dublēšanām uz automatizētajām tiešsaistes dublēšanām.

Sinhronizācijas iespējas

Vēl viens būtisks tiešsaistes rezerves pakalpojumu ieguvums ir viegli pieejama sinhronizācijas funkcija, kas nav pieejama ar manuālām dublēšanām. Sinhronizācija planšetdatoros, klēpjdatoros un citās atbalstītās ierīcēs ļauj jums ērti piekļūt datu jaunākajai versijai no jebkuras ierīces.

Tas ļauj pabeigt projektus vai rediģēt failus pat ceļā. Piekļuve failiem vienmēr ļauj ietaupīt laiku un pilnveidot uzdevumus, kas saistīti ar failu pārvaldību, rediģēšanu un atjaunināšanu.

Pieejams un laika ziņā efektīvs

Mākonis balstīti vietņu dublēšanas risinājumi ir pieejama un laika ziņā efektīva alternatīva manuālai dublēšanai. Jums vairs nav jāuztraucas par aparatūru, kurai ir fiziski bojājumi un darbības traucējumi, un jums nav jāraizējas par apkopi, jo dublēšana notiek automātiski.

Neatkarīgi no tā, vai esat mazs vai liels uzņēmums, vietņu datu dublēšana mākonī ir vislabākais, ko varat darīt, lai aizsargātu savas vietnes failus un datu bāzes.

Cienījamie mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā bezmaksas automatizētas dublējumus, kas iekļauti dažos viņu mitināšanas plānos. Šie mitināšanas uzņēmumi regulāri veic laipnas automātiskas jūsu vietnes dublējumkopijas, lai pārliecinātos, ka servera darbības pārtraukuma vai citu neparedzētu apstākļu gadījumā jūsu faili ir droši un pilnībā atkopjami..

InMotion Hostings – bezmaksas automatizēta vietņu dublēšana jūsu failu glabāšanai

inmotion hostings bezmaksas automatizēta vietnes dublēšanaInMotion Hosting ir nozarē vadošais hostinga pakalpojumu sniedzējs, kas sniedz dažādus hostinga pakalpojumus gan individuāliem lietotājiem, gan uzņēmumiem. Uzņēmums ir CNET sertificēts pakalpojums jau 13 gadus pēc kārtas, un tas piedāvā kvalitatīvus hostinga pakalpojumus par pieņemamām cenām. Papildus savam vismodernākajai serveru infrastruktūrai, SSD krātuvei, jaunākajai aparatūras un programmatūras tehnoloģijai, kā arī ar visiem viņu hostinga plāniem pieejamo funkciju arsenālam, InMotion Hosting nodrošina arī automātisku attālinātas dublēšanas pakalpojumu ar visiem viņu kopīgajiem mitināšanas, VPS serveriem un tālākpārdevēju mitināšanas plāni.

Šīs automātiskās vietņu dublēšanas tiek veiktas ik pēc 24–36 stundām, un tās pārraksta iepriekš dublētos datus ar jaunāko versiju. Tiem, kuri vēlas piekļūt vairākām iepriekšējām savas vietnes dublējuma versijām, ieteicams saglabāt arī savas rezerves kopijas. Kā labākā prakse klientiem tiek ieteikts izveidot pilnu vietnes dublējumu pirms jebkādu izmaiņu veikšanas savā vietnē.

InMotion hostings arī ļauj lietotājiem izveidot savus dublējumus, izmantojot cPanel iebūvēto dublēšanas rīku. Tāpēc cPanel varat dublēt MySQL datu bāzes un vietņu failus. Lietotāji InMotion atbalsta centra lapā var atrast detalizētu informāciju par to, kā veikt pilnu cPanel dublēšanu un kā atjaunot failus cPanel, ja viņiem kādreiz.

Ietaupiet vēl vairāk, izmantojot šos InMotion Hosting kuponu kodus.

Secinājums

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties dublēt vietņu failus un datu bāzes vai arī vēlaties pilnu klēpjdatorā saglabāto failu dublējumus, datora izveidei vai ārējo diskdziņu izmantošanai nevajadzētu būt vienīgajai datu atkopšanas iespējai. Nav iemesla negūt labumu no tiešsaistes dublēšanas pakalpojuma priekšrocībām, kas automātiskā, efektīvā un laika taupīšanas veidā nodrošina jūsu failu labāku glabāšanu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map