Kāpēc jums nevajadzētu izvēlēties bezmaksas tīmekļa mitināšanu?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Kāpēc jums nevajadzētu izvēlēties bezmaksas tīmekļa mitināšanu?
0 9 мин.

kāpēc gan sava biznesa vietnei neizvēlēties bezmaksas tīmekļa mitināšanu?


Ir daudz iemeslu, kāpēc jums nevajadzētu izvēlēties bezmaksas tīmekļa mitināšanas paketes savai vietnei, piemēram, ierobežota vieta diskā, ierobežots joslas platums, ierobežoti papilddomēni, bezmaksas domēna vārds, ierobežota dublēšana, zema garantijas darbības laiks, ierobežots atbalstīto datu bāzu skaits , nav SSL privāta sertifikāta, zemi drošības un privātuma pasākumi, nav INNODB datu bāzes atbalsta, nav PHP APC kešatmiņas, nav MYSQL attālā savienojuma, nav FTP piekļuves caur SSL (SFTP), nav SSH kontroles, nav uzlaboto cron darbu, ierobežoti apakšdomēni, rezervēti domēni , ierobežoti e-pasta konti un nav piekļuves SMTP, nav pienācīga atbalsta, mazs tīkla ātrums, maz RAM un vājš procesors un veca operētājsistēma.

Parasti bezmaksas tīmekļa mitināšana ir pietiekami laba personīgajiem emuāriem vai istabas tērzēšanai bez daudzām funkcijām un arī gadījumos, kad saturs nav rakstīts pārāk bieži, šajā gadījumā jūs neveidojat komerciālas vietnes. Maksas tīmekļa mitināšanai ir ierobežoti resursi, tā ir ātrāka, droša un uzticama, un tā piedāvā desmitiem skriptu, CMS un citus resursus, lai izveidotu pat komerciālas vietnes.

Šeit ir daži iemesli, kāpēc jums nevajadzētu izvēlēties bezmaksas tīmekļa mitināšanu savai vietnei:

 1. Ierobežota vieta diskā ir liela problēma, kad vēlaties izveidot lielu tiešsaistes kopienu, tāpēc jums ir nepieciešams vairāk nekā 2 GB, ko piedāvā jūsu bezmaksas tīmekļa mitināšanas uzņēmums. Varat izmantot šo vietu personisko un privāto datu glabāšanai vienlaikus savā vietnē, un, ja jūs veidojat lielu kopienu, jums būs nepieciešama vieta iemiesojumiem, attēliem, parakstiem, ikonām, HTML, PHP, CSS, js un videoklipiem. un tā tālāk. Šajā gadījumā problēma ir failu skaits. Parasti šie faili nav pārāk lieli, bet tie ir tūkstošiem failu, kas sadalīti simtos mapju.
 2. Ierobežots joslas platums nozīmē ierobežotu jūsu vietnes apmeklētāju skaitu. Parasti populārai vietnei ir nepieciešami vairāk nekā 100 GB un it īpaši, ja vēlaties daudz klientu, jums tiešām ir jāiegādājas premium / biznesa tīmekļa mitināšanas vietne, citur viņi saņems līdzīga kļūda, piemēram, “Pārsniegts joslas platuma ierobežojums. Serveris īslaicīgi nespēj apkalpot jūsu pieprasījumu, jo vietnes īpašnieks sasniedz savu joslas platuma ierobežojumu. Lūdzu, pamēģiniet vēlreiz vēlāk.” Izmantojot apmaksātu tīmekļa mitināšanu, jums ir neierobežots joslas platums, tāpēc klienti vairs nesaņem šo kļūdu un jūs arvien vairāk un vairāk varat strādāt savas vietnes trafikā..
 3. Ierobežoti papilddomēni ir vēl viena liela problēma, it īpaši, ja vēlaties izveidot vairākus projektus vienā tīmekļa resursdatorā vai ja izveidojat lielu projektu ar vairākiem sekundāriem maziem projektiem dažādos domēnos. Parasti bezmaksas tīmekļa resursdators piedāvā tikai 2 papilddomēnus, nevis neierobežotu skaitu papildu domēnu, ko saņemat apmaksātā tīmekļa resursdatorā. Papildinātais domēns maksā apmēram USD 1, un tā reģistrācijas izmaksas ir atkarīgas no domēna paplašinājuma.
 4. Bezmaksas domēna vārdi tiek piedāvāti, ja jūs pērkat un par gadu iepriekš maksājat par premium hostinga paketi, lai jūs varētu bez maksas iegūt .com, .org vai cita veida domēnus. Šī iespēja nav pieejama, ja izmantojat bezmaksas tīmekļa mitināšanu. Parasti bezmaksas tīmekļa mitināšanas gadījumā jūs izmantojat iepriekš noteikta un pieejama domēna apakšdomēna nosaukumu.
 5. Ierobežoti automātiski dublēšanas procesi katru mēnesi ir pieejami bezmaksas tīmekļa mitināšanā, taču, izmantojot premium hostingu, šie procesi tiek veikti katru dienu, un jūs varat manuāli veikt dublēšanu visur, kur vien vēlaties, lai nepazaudētu darbu un savus datus.
 6. Zems garantijas laiks ir pieejams bez maksas mitināšanas laikā, bet ar augstāko līmeni jums ir 99,999%, tāpēc jūsu vietne ir stabila un nebūs kļūdu attiecībā uz tās funkcionalitāti. Lai saglabātu savas izmaksas, mazie uzņēmumi, kas piedāvā bezmaksas mitināšanu, negarantē labu darbības laiku.
 7. Ierobežots skaits atbalstīto datu bāzu ir līdzīga problēma ar ierobežotu skaitu atbalstīto domēnu papildinājumu. Premium resursdators piedāvā neierobežotas datu bāzes, un jums jāzina, ka sarežģītām vietnēm ar satura pārvaldības sistēmām ir nepieciešama vismaz viena datu bāze. Pat ja jūs vienā datu bāzē varat izmantot dažādas tabulas katrai programmatūrai, jūs varētu to vēlreiz izskatīt, jo, ja datu bāzē parādās jebkāda veida problēma, jūs pazaudējāt visus datus par visu jūsu vietnē instalēto programmatūru, piemēram, Joomla, PrestaShop un WordPress utt. ieslēgts Tā kā katrai programmatūrai ir vairākas datu bāzes, tā arī palielina drošību, jo katrai datu bāzei ir savs unikālais nosaukums, lietotājs un parole.
 8. Neviens SSL privātais sertifikāts un INNODB datu bāzes atbalsts nav divas īpašas funkcijas, kas nav iekļautas bezmaksas resursdatorā, bet kurām ir vajadzīgas tādas e-komercijas platformas kā OpenCart, WooCommerce un PrestaShop utt. Izmantojot šīs divas funkcijas, jūs paaugstināt sava klienta drošību, kad viņš kaut ko pērk no jūsu vietnes.
 9. Pie bezmaksas tīmekļa mitinātāja neviens neuztraucas par drošību un privātumu, tāpēc šajās teritorijās jūs varat gaidīt reālas nepatikšanas, it īpaši tāpēc, ka, ja jūsu mitinātājs ir bezmaksas, neviens speciālists nemaksā par drošības un privātuma pasākumu ieviešanu jums.
 10. PHP APC kešatmiņa tiek piedāvāta bezmaksas resursdatorā, tāpēc jūsu vairākas PHP failu vietnes nepaātrina un jūsu vietne nemaz neuzlabo savu ātrumu.
 11. MYSQL attālais savienojums nozīmē, ka jūs nevarat nodrošināt attālinātu piekļuvi datu bāzes serverim no mājām vai no cita tīmekļa servera.
 12. Nav FTP piekļuves caur SSL (SFTP) un nav SSH kontroles nozīmē, ka jūs nevarat izmantot Putty, lai izveidotu drošus savienojumus ar jūsu vietni un augšupielādētu failus vai dotu dažādas komandas.
 13. Ja nav piekļuves izveidot uzlabotus cron darbus, tas nozīmē, ka jūs nevarat izmantot sarežģītus skriptus, piemēram, phpSFP (PHP grafika Facebook ziņas), kur jums ir jāizveido cron darba vietas, lai pareizi darbotos..
 14. Bez neierobežotiem apakšdomēniem un bez rezervētajiem domēniem jūs nevarat pārvaldīt savu domēnu tā, kā vēlaties, un vai nu aizturēt dažus projektus, vai arī izstrādāt vai pārbaudīt citus projektus, izmantojot apakšdomēnus.
 15. Ierobežoti e-pasta konti un bez SMTP piekļuves nozīmē, ka varat nosūtīt tikai dažus e-pastus un nevarat pareizi pārvaldīt savu e-pasta kontu. Izmantojot izcilu tīmekļa mitināšanu, jūs pat varat sūtīt masveida e-pastus un plānot e-pastus, kā vēlaties.
 16. Nepietiekams atbalsts nozīmē, ka, ja rodas nepatikšanas, neviens nevar palīdzēt, un vienīgais risinājums ir maksāt kādam par problēmas risināšanu. Pat ja jūs vēlaties modificēt tikai kaut ko vai rodas problēmas ar serveri, atbalsts uz jums pārāk ātri neatbildēs un jūs aizkavēsities pie saviem projektiem.
 17. Zems tīkla ātrums, maz operatīvās atmiņas un vājš procesors un veca operētājsistēma ir bezmaksas tīmekļa mitināšanas aparatūras problēmas, un to uzlabošanai jums patiešām vajadzētu iegādāties premium. Ja jums ir vairāk operatīvās atmiņas, jaudīgāks procesors un atjaunināta operētājsistēma, jūs varat darīt daudz vairāk nekā ar bezmaksas.

Lasiet arī: Vai bezmaksas mitināšana ir piemērota biznesa vietnēm?

Ja jūs vēlaties būt tālākpārdevējs jums vajadzētu iegādāties pareizu tīmekļa mitināšanas paketi un neizmantot bezmaksas, jo jūs koplietosit savus resursus ar cilvēkiem un par šiem resursiem saņemsit naudu, tāpēc jūs vispār nevarat izmantot bezmaksas tīmekļa mitināšanas paketi, jo nevarat garantēt vietnes kvalitāti jūsu sniegtie pakalpojumi.

Beigās, kā redzat, bezmaksas tīmekļa mitināšanai ir daudz vairāk trūkumu, nekā jūs ietaupītu uz tīmekļa mitināšanu. Tā vietā, lai izmantotu bezmaksas mitināšanas kontu, es ļoti iesaku iegūt lētu mitināšanas plānu. Šeit ir 3 uzticami un lēti hostinga uzņēmumi, no kuriem jūs varat izvēlēties:

Uzņēmums
Promo cena

1labākais hostings vairākiem domēniemUSD 1,99 mēnesī
2labāko vairāku domēnu mitināšana3,95 USD / mēn
3labākais lēts mitināšanas rīks vairākām vietnēm3,49 USD / mēn

Iepriekš minētajos mitināšanas plānos ietilpst arī bezmaksas domēna vārds, neierobežota vieta diskā un ikmēneša joslas platums, daudz bezmaksas mārketinga kredītu un citas lieliskas iespējas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector