Kur var iegūt bezmaksas vietņu migrācijas pakalpojumu?

bezmaksas vietņu migrācijas pakalpojums


Ideālā gadījumā, ja esat apmierināts ar savas tīmekļa mitinātāja pakalpojumiem, jums nebūtu jārisina vietņu migrācija. Ideālā variantā. Bet daudzi apstākļi varētu piespiest jūs pārcelt savu vietni uz jaunu resursdatoru. Un, ja tas notiek, bezmaksas vietņu migrācijas pakalpojumi ir nelaimes brīdis, it īpaši, ja jums nav tehnisko prasmju, lai pats migrētu vietni..

Parasti vietņu īpašnieki nolemj pārcelties uz citu mitinātāju, kad viņi vairs nav apmierināti ar saņemtajiem mitināšanas pakalpojumiem, vai nu tāpēc, ka viņiem rodas problēmas ar sniegumu vai viņi nav apmierināti ar klientu atbalstu, vai arī viņu vietne pārsniedz to hostinga plānu, kurā viņi darbojas. , un viņu resursdatoram nav pieejamas jaunināšanas iespējas. Bezmaksas vietņu migrācija uz labāku resursdatoru var viegli novērst jebkuru no šiem jautājumiem.

Bet kur var iegūt bezmaksas vietņu migrācijas pakalpojumus, ja lietas nevajadzētu izcelties jūsu pašreizējā tīmekļa mitinātājā? Mūsu raksts ir šeit, lai norādītu jūs pareizajā virzienā, ja jums kāda iemesla dēļ ir jāpārvieto saimnieki.

Tātad, ja vēlaties pārvietot savu vietni uz jaunu resursdatoru, bet jums nav tehnisko iemaņu, lai pats migrētu vietni, pārbaudiet šos trīs tīmekļa mitināšanas uzņēmumus, kas piedāvā bezmaksas vietņu migrācijas pakalpojumus:

Hostinga uzņēmums
Promo cena
Bezmaksas migrācija

1inmotion labākais bezmaksas vietņu migrācijas pakalpojums3,49 USD / mēn
2hostgator bezmaksas vietņu pārsūtīšana3,95 USD / mēn
3bezmaksas vietņu migrācija3,95 USD / mēn

InMotion hostings

Apmeklēt vietni »

inmotion, kas mitina bezmaksas vietņu migrāciju

InMotion Hostings piedāvā uz Linux balstītus visa SSD mitināšanas plānus privātpersonām, IT speciālistiem vai uzņēmumiem, izmantojot dažādus mitināšanas līmeņus, sākot no dalītā mitināšanas līdz izturīgiem, komerciālas klases serveriem..

Uzņēmuma InMotion mitināšanas plāni ir izveidoti, lai izpildītu plašu hostinga prasību spektru, kas vērsts uz veiktspēju, bezmaksas servera pārvaldību, bezmaksas drošības rīku komplektu (bezmaksas SSL, pielāgots ugunsmūris, aizsardzība pret hakeriem, DDoS aizsardzība), viegli uzstādāmi, izmantojot bezmaksas vilkšanu un Vietnes veidotājs, viena klikšķa lietotņu instalētājs, bezmaksas domēna nosaukums, bezmaksas datu dublējumi, 90 dienu naudas atdošanas garantija un 99,99% tīkla darbības laiks garantija.

Starp dažādajām pārsteidzošajām mitināšanas funkcijām, kas tiek piedāvātas katram plānam, InMotion Hosting piedāvā arī bezmaksas vietņu migrācijas pakalpojumu, kas ir paredzēts tiem, kuri vēlas mainīt tīmekļa mitinātājus un pārvietot savu vietni uz InMotion Hosting.

InMotion piedāvā bezmaksas bez pārsūtīšanas tīmekļa pārsūtīšanas pakalpojumu līdz 3 datu bāzēm un / vai vietnēm. Par vairāk nekā 3 vienībām InMotion iekasē USD 10 par vienību, kas arī ir daudz.

Jūs varat izmantot InMotion bezmaksas vietņu pārsūtīšanas pakalpojumu neatkarīgi no iegādātā mitināšanas plāna un neatkarīgi no jūsu prasmju līmeņa.

Vietņu migrācijas pakalpojums, kas nesatur rūpes, ir paredzēts, lai nodrošinātu, ka jūsu vietne tiek pārvietota uz InMotion serveriem, neradot nekādu datu zudumu vai dīkstāves problēmas, lai jūs varētu sākt baudīt savas jaunās resursdatora pakalpojumus pēc iespējas ātrāk..

HostGator

Apmeklēt vietni »

hostgator bezmaksas vietņu migrācijas pakalpojums

Vēl viena tīmekļa mitināšanas kompānija, kas piedāvā bezmaksas vietņu pārsūtīšanas pakalpojumus, ir HostGator. Šis mitināšanas uzņēmums ir viens no populārākajiem tīmekļa resursiem privātpersonām un maziem un vidējiem uzņēmumiem, piedāvājot plašu hostinga plānu izvēli par pieņemamām cenām.

Viņu vairākās mitināšanas paketēs ir gan uz Windows, gan uz Linux balstīti plāni. Koplietotā mitināšana, mākoņa mitināšana, WordPress mitināšana, VPS vai īpaši serveri tiek pārstāvēti, izmantojot dažādus plānus, kas lepojas ar tādām funkcijām kā 99,9% uptime, 24/7 klientu atbalsts, 45 dienu naudas atgriešanas garantija, ērta mērogojamība, cPanel vai Plesk vadības panelis, viena klikšķa instalēšana, vietņu veidotāja rīka vilkšana un nomešana, iknedēļas dublējumi ārpus vietnes utt.

HostGator ir lielisks vietņu pārsūtīšanas pakalpojums, kas tiek piedāvāts bez maksas jauniem kontiem 30 dienu laikā pēc reģistrēšanās vai jauniem kontiem (pārsūtījumi starp serveriem). Ja ir pagājušas 30 dienas kopš plāna parakstīšanas, joprojām varat lūgt HostGator cenu, ja vēlaties migrēt savu vietni uz viņiem.

HostGator vietnē ir detalizēta lapa viņu vietņu pārsūtīšanas pakalpojumā, kas piedāvā padziļinātu informāciju par pārsūtījumu skaitu, uz kuriem jums ir tiesības, veidlapu, kas jums jāaizpilda, lai pieprasītu bezmaksas vietņu pārsūtīšanu, un veidiem, kā sazināties ar viņu klientu atbalsts, ja neesat pārliecināts, vai esat tiesīgs saņemt bezmaksas pārskaitījumus.

Piedāvāto bezmaksas pārskaitījumu skaits ir atkarīgs no tā, kāda veida hostinga kontu izmantojat. Piemēram, dalīta hostinga konti tiek kvalificēti vienas vietnes pārsūtīšanai, kas var būt manuāla pārsūtīšana vai cPanel pārsūtīšana uz cPanel. VPS un īpašiem hostinga kontiem ir tiesības uz neierobežotu cPanel pārsūtīšanu un līdz 10 manuāliem pārsūtījumiem VPS, un līdz 100 manuāliem pārsūtījumiem ar īpašiem kontiem.

GreenGeeks

Apmeklēt vietni »

greengeeks bezmaksas vietņu pārsūtīšana

GreenGeeks ir videi draudzīgs tīmekļa mitinātājs, kura mērķis ir līdz minimumam samazināt to ietekmi uz vidi, pārejot uz atjaunojamiem enerģijas avotiem, trīs reizes ievietojot tīklā to, ko viņi patērē.

Papildus videi draudzīgai pieejai tīmekļa mitināšanai, GreenGeeks ir pilnvērtīga tīmekļa mitinātāja, kas piedāvā dalītu, VPS, īpašu, izplatītāju un WordPress mitināšanu. Viņu mitināšanas funkcijās ietilpst bezmaksas Cloudflare CDN integrācija, SSD cietie diski, pielāgota iekšējā kešatmiņas tehnoloģija, reāllaika drošības skenēšana, klasterizēta draudu analīze un drošības uzraudzība, netraucēta resursu jaunināšana, 99,9% uptime un 30 dienu naudas atdošanas garantija..

Ja vēlaties pārvietot savu vietni uz GreenGeeks, varat reģistrēties jebkuram viņu plānam un bez maksas baudīt viņu vietņu pārsūtīšanas pakalpojumu. Vienkārši aizpildiet viņu migrācijas pieprasījuma veidlapu, un viņu vietņu migrācijas grupa rūpēsies par jūsu vietnes migrēšanu jūsu vietā.

GreenGeeks vietnē jūs varat atrast pilnu informāciju par vietnes pārsūtīšanas procesu, kā arī to tīmekļa mitinātāju sarakstu, no kuriem GreenGeeks ir pārsūtījis vietnes no.

Ja jūsu pašreizējais tīmekļa mitinātājs vairs neatbilst jūsu cerībām vai jūs vienkārši vēlaties kļūt zaļāks, GreenGeeks jums bez maksas palīdzēs saimniekdatoru maiņas procesā..

Secinājums

Dažreiz jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs jums var nebūt piemērots, un tas nozīmē, ka ir pienācis laiks atrast jaunas mājas savai vietnei. Tomēr vietnes nodošana jaunam tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam bieži ir liels izaicinājums lielākajai daļai klientu, it īpaši tiem, kuriem nav prasmes patstāvīgi veikt šo pāreju..

Par laimi, cienījamie tīmekļa mitinātāji ir atraduši veidu, kā vietņu pārsūtīšanu pievienot savam bezmaksas pakalpojumu sarakstam un palīdzēt klientiem pārvietoties uz labāku resursdatoru bez problēmām. GreenGeeks, HostGator un InMotion ir vieni no tīmekļa mitinātājiem, kas par vietņu pārsūtīšanu nemaksā un ar prieku uzņemas šo uzdevumu jūsu vietā..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map