Kura ir labāka emuāru veidošanas platforma? WordPress vs Ghost.org

WordPress vs spoku salīdzināšanas pārskats


WordPress ir satura pārvaldības sistēmas (CMS) platforma, kas izveidota jebkura veida vietnēm no emuāriem, tiešsaistes veikaliem, forumiem līdz galvenajām lapām, savukārt Ghost.org ir atvērtā koda platforma, kas veltīta rakstu publicēšanai emuāros..

Šajā rakstā es salīdzināšu populārāko emuāru veidošanas un vietņu veidošanas platformu: WordPress, paaugstināšanas, starta emuāru veidošanas programmatūrai Spoks.

Reģistrācija

Ja vietnē WordPress.org nav nepieciešama reģistrācija, lai lejupielādētu un instalētu CMS uz servera, vietnē Ghost.org jums nepieciešama reģistrācija un jāievada e-pasta adrese, lietotājvārds un parole, un tas var būt nedaudz nomākta, jo saņemsit nevēlamus e-pastus, un, ja vēlaties izveidot vairākus kontus mājām, darbam vai draugam, lai lietas nodalītu, tas var aizņemt kādu laiku.

Cena

Pārvaldības sistēma WordPress.org ir pilnīgi bezmaksas, un tai ir pat bezmaksas motīvi un spraudņi, salīdzinot ar Ghost.org, kas piedāvā vairākas paketes: bezmaksas, kuras nosaukums ir Source Code, Personīgais maksā 8 USD mēnesī, Advanced maksā 24 USD mēnesī, komanda maksā 80 USD. mēnesī, un bizness maksā 200 USD mēnesī.

spoku tīmekļa mitināšanas cenas

Hostings

Internetā ir vairākas tīmekļa mitināšanas kompānijas, kas piedāvā īpašas WordPress mitināšanas paketes, piemēram, BlueHost, cenas sākas ar USD 3,95 mēnesī, kamēr Ghost.org piedāvā savu resursdatoru kopā ar platformu ar iepriekšminētajām cenām..

Uzstādīšana

WordPress ir viegli instalēt no jūsu resursdatora Cpanel, izmantojot Fantastico, kas procesu pabeidz dažu klikšķu laikā, bet Ghost tiek instalēts, ja jūs iegādājaties kādu no viņu mitināšanas paketēm vai gadījumā, ja vēlaties sevi uzņemt, jums ir nepieciešams manuāli instalēt Ghost un šo. nav viegli.

Statuss

WordPress nav statusa lapas, kurā darbojas sistēmas, jo tā darbojas tieši uz jūsu servera un nepieslēdzas oficiālajai vietnei, no kuras to lejupielādējāt, salīdzinot ar Ghost, kura statuss ir viss, jo sistēma darbojas, jo platforma darbojas uz viņu oficiālajiem serveriem, lai jūs varētu redzēt Ghost.org, Ghost (PRO), Marketplace un CloudFlare serveru statusu kopā ar Sistēmas metriku Ghost.org Uptime un Ghost (Pro) atbildes laikam..

Kopiena

Apkārt katrai populārai lietai vai personai parādās plaša kopiena, un tas pats ir WordPress, kurai ir lieliska kopiena, kurā ir simtiem vietņu ar pamācībām, padomiem, trikiem, hakatiem, premium un bezmaksas tēmām un spraudņiem, un tām pat ir sava Atbalsta forums un spraudņu un motīvu komentāru sadaļas, salīdzinot ar Ghost, kuram ir tikai atbalsta komanda.

Dizaina dizains

Gan WordPress, gan Ghost ir minimāls, tīrs informācijas panelis, atšķirība ir tā, ka WordPress nāk ar tumšu motīvu, bet Ghost ar vieglu dizainu..

Vienkāršība

Lielākā daļa cilvēku, kuri netiek izmantoti WordPress, domā, ka platformu izmantot nav viegli, savukārt Ghost ir vienkāršāks un vienkāršāks, ja ir tikai 8 pogas tieši tādām darbībām kā jauna ziņa vai satura vizualizācija, salīdzinot ar WordPress, kurai ir daudz sarežģītas iespējas, un, ja instalējat motīvus un spraudņus, to būs vēl vairāk.

Tēmu noformējumi

Pat ja WordPress informācijas paneli ir sarežģītāk izmantot un tam ir pamata dizains, lielākajai daļai priekšpusē izmantoto motīvu ir ļoti labi izstrādātas daudzās iespējas, salīdzinot ar Ghost.

Elastība

Tā kā WordPress ir simtiem tēmu un spraudņu, vienkāršu galveno lapu vai emuāru ar 4 lappusēm varat pārveidot forumā vai pat tiešsaistes veikalā ar daudzām funkcijām, tikmēr Ghost nepieļauj šādas pārvērtības, jo tas ir paredzēts tikai emuāriem.

Satura pārvaldība

Izmantojot WordPress, jūs varat izveidot vairāku veidu rakstus, sākot no standarta un beidzot ar pielāgotajiem, piemēram, portfeli, produktu, atsauksmes, personālu un tā tālāk, kamēr Ghost nepiedāvā šo ļoti noderīgo funkciju.

Satura priekšskatījums

Gan WordPress, gan Ghost piedāvā iespēju priekšskatīt rakstīto pirms publicēšanas, problēma ir tā, ka WordPress jums jāmaina redaktori no teksta redaktora uz vizuālo redaktoru, un pēdējais nav pārāk precīzs salīdzinājumā ar Ghost, kuram ir divi rūts sistēma, un tā tiešraidē parāda jūsu veiktās izmaiņas.

Attēlu augšupielāde

Lai augšupielādētu attēlu programmā WordPress, jums jānoklikšķina uz vietas, kur vēlaties attēlu, tad noklikšķiniet uz attēla pogas, lai izvēlētos, vai vēlaties to augšupielādēt no datora, saites vai no multivides bibliotēkas, un pēc tam izvēlieties attēlu, kamēr Ghost jums ir jādara tikai attēla elements ar Markdown un ar vilkšanu un nomešanu jūs varat nomest vajadzīgo attēlu tieši izveidotajā elementā.

Izvērstā satura rediģēšana

WordPress ir ļoti daudz uzlaboto satura rediģēšanas iespēju, un kopā ar papildu spraudņiem to skaits var būt patiešām liels, piedāvājot īpašas pogas, īskodus un citas funkcijas, salīdzinot ar Ghost, kam vispār nav šīs funkcijas.

Lietotāju pārvaldība

WordPress piedāvā iespēju izveidot lietotāju kontus un dažādas lietotāju lomas, kas var nodrošināt vietnes pareizu darbību, un, izmantojot spraudņus, jūs varat uzlabot lietotāju pārvaldību, taču Ghost ir tās pašas funkcijas, kuras sākotnēji ir bez spraudņiem.

Mobilā saderība

Ir dažādi spraudņi, kas var padarīt WordPress emuāru izskatīties ļoti jauku mobilajās operētājsistēmās, un pat WordPress ir lietojumprogramma, kas īpaši izveidota lietotājiem, lai ievadītu tā informācijas paneli no mobilajām operētājsistēmām, piemēram, Android, Windows Phone un iOS, bet Ghost piedāvā piekļuvi tā informācijas paneli tieši caur jūsu tālruņa vai planšetdatora mobilo interneta pārlūku.

Trešo personu lietotnes

Ikviens var izveidot lietojumprogrammas, it īpaši WordPress spraudņus, un viņi var tos ievietot oficiālajā vietnē, lai citi lietotāji tos lejupielādētu un instalētu, tikmēr pakalpojumā Ghost tas nav iespējams, taču viņi saka, ka šī funkcija tiek izstrādāta.

Analytics

Programmā WordPress jūs varat redzēt statistiku un diagrammas par katru dienu, nedēļu, mēnesi un gadu par katru jūsu emuāra rakstu, kamēr pakalpojumā Ghost jums nav šīs funkcijas, jo arī tas ir izstrādes stadijā..

Skata ierobežojums

Pēdējos gados gandrīz katrs tīmekļa mitināšanas uzņēmums apmeklētājiem piedāvā neierobežotu joslas platumu, tāpēc WordPress emuārā, kas tiek mitināts labā uzņēmumā, nebūs problēmu attiecībā uz skata ierobežojumu, bet Ghost ir problēmas ar skata ierobežojumu, tas palielinās atkarībā no jūsu izvēlētās paketes un tā nav neierobežots, tāpēc, ja jums ir vairāk skatījumu nekā skatu ierobežojums, jums ir jājaunina pakete un jāmaksā vairāk.

Stabilitāte

WordPress veidotāji pastāvīgi piedāvā jaunus atjauninājumus ar uzlabotām un jaunām funkcijām, kā arī ar risinājumiem vecām kļūdām, kamēr Ghost programmētājiem ir tikai piezīme, kur viņi raksta, ko attīstīt un kas drīzumā notiks, un viņi bieži neatjaunina platformu.

Drošība

WordPress ir platforma, kuru instalējat uz sava servera, ka atkarībā no resursdatora tai var būt dažas problēmas un piekļuve var būt nekontrolēta, salīdzinot ar Ghost, kas mitina lielāko daļu vietņu uz sava servera un nodrošina visā pasaulē arī CDN & drošības aizsardzība.

Potenciāls

WordPress dibinātāji vēlas no tā izveidot tīmekļa operētājsistēmu, un funkciju daudzuma dēļ WordPress ir šāds potenciāls, tikmēr spoku komanda vēlas uzlabot platformu tikai emuāru veidošanai..

Secinājums – kuru man izvēlēties?

Noslēgumā jāsaka, ka WordPress ir daudz populārāks, jo tas ir vecs, jo tā ir vesela kopiena, kā arī tāpēc, ka spraudņu un motīvu skaits piedāvā simtiem funkciju un padara to elastīgu un perfektu jebkura veida vietnēm, taču tas ir iesācējiem to ir grūti izmantot, un tam ir neglīts dizains, un tam ir nepieciešami spraudņi dažām vietējām funkcijām. Ghost ar savu balto un vienkāršo dizainu jau ir.

Ja vēlaties tikai emuāru, varat izmantot Ghost, taču jūs, iespējams, kādu dienu pamodīsities, lai savai vietnei pievienotu vairāk funkciju, un tad jūs sapratīsit, ka, iespējams, labāka izvēle būtu bijusi WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map