Labi hostinga plāni, kā šodien sākt savu pirmo vietni

labi hostinga plāni


Idejas bumba ļauj uzvarēt tīmeklī. Tomēr tas patiešām nesprāgs, ja tam nebūs vajadzīgā pamata. Nepietiekams mitināšanas pakalpojums var viegli sabojāt jūsu izveidoto. Iespējams, ka tas nav pietiekami ātrs, vai varbūt jums ir dīkstāves. Turklāt tā ir vēl lielāka problēma, ja mitināšanas pakalpojums darbojas labi, taču jūs esat ticies ar izveicīgu klientu atbalsta pakalpojumu. Tāpēc jūsu interesēs ir papildu jūdzes un potenciālo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju un plānu izpēte. Tā kā jūsu mitināšanas plāns ir pamats, uz kura izveidojat savu vietni, tas ir tikai dabiski, ka jūs izvēlaties no labākajiem.

Turklāt, ja esat pilnīgi iesācējs, jūs, iespējams, nevēlaties pārāk sarežģīt lietas, kā arī nevēlaties, lai tā būtu pārāk dārga. Tāpēc mēs iegremdējamies hostinga plānos, kas ir vislabākie tiem, kuri tikai sāk darbu tiešsaistes pasaulē.

Šajā rakstā jūs atradīsit dažus no patiešām labajiem mitināšanas plāniem savas pirmās vietnes sākšanai. Tāpēc bez turpmākas pieķeršanās pie tā nonāksim!

BlueHost

Apmeklēt saimnieku »

bluehost-labi-hostinga plāni

BlueHost ir labs iemesls, kāpēc iesācējiem ir vispopulārākais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Viņu plāni ir ļoti spēcīgi, dod labu iekraušanas ātrumu un pienācīgu klientu atbalstu. BlueHost ir viss, kas lielākajai daļai lietotāju būtu nepieciešams, lai vadītu tiešsaistes uzņēmējdarbību tādā veidā, kas viņiem palīdzētu gūt panākumus. Pašlaik tā serveros ir vairāk nekā 2 miljoni vietņu. Turklāt BlueHost ir viens no WordPress populārākajiem ieteikumiem. Nav brīnums, ka vietnē BlueHost ierodas tūkstošiem emuāru veidotāju, mazo uzņēmumu īpašnieku un radošu cilvēku.

Izlasiet mūsu padziļināto pārskatu BlueHost

BlueHost darbojas jau kopš 1996. gada, un viņi sniedz efektīvus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus visiem tiem, kas vēlas uzsākt uzņēmējdarbību tiešsaistē. Uzņēmums izveidoja tikai 2 darbiniekus, bet tagad tas ir kļuvis par 750, uz kuriem jūs varat paļauties, lai paveiktu darbu. Viņi arī pēdējos 6 mēnešos ir palielinājuši servera ātrumu un stabilitāti, padarot BlueHost spējīgu konkurēt ar labākajiem tirgū..

BlueHost serveru ielādes laiks bija 1300 milisekundes, bet tagad tas ir 500 milisekundes. Tas ir divreiz ātrāk nekā nozarē vidēji 1200 milisekundēs, kas ir diezgan satriecoši. Arī to darbības laiks ir stabilāks nekā jebkad agrāk – ar stabilu 99,99% darbības laiku. Šie ir divi vissvarīgākie Web mitināšanas faktori, un BlueHost tos kontrolē.

Arī BlueHost labi darbojas klientu atbalsta jomā, taču tas nav labākais. Pēc daudzu lietotāju domām, tās parasti prasa apmēram 15 līdz 20 minūtes, un arī mums bija tāda pati pieredze. Klientu atbalsta pārstāvei vajadzēja tieši 22 minūtes, lai sazinātos ar mums, un viņa precīzi atbildēja uz visiem mūsu jautājumiem, lai mēs varētu viegli pāriet uz priekšu. Tātad, tie ir efektīvi, bet, iespējams, neticami aizņemti ar tik daudziem lietotājiem, kuriem jāpievērš uzmanība.

Kaut arī BlueHost pakalpojumi ir vairāk nekā pienācīgi, viņi to piedāvā par īpaši pievilcīgu ievada cenu. Jūs varat abonēt BlueHost pakalpojumus tikai par USD 3,95 mēnesī. Gandrīz neviens cits mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nepiedāvā tik augstas kvalitātes pakalpojumus par tik zemu cenu. Viņus patiešām ir vērts izmēģināt, pat ja tas attiecas tikai uz naudas atdošanas 30 dienu garantijas periodu.

Izmantojot dažādus drošības līdzekļus un spraudņus, BlueHost plāni tiek uzlaboti. Tīmeklī ir daudz briesmu, un jums būs nepieciešams kaut kas līdzīgs CloudFlare, lai bloķētu DDoS uzbrukumus. Turklāt gandrīz visi mēģina lejupielādēt attēlus un izmantot tos savā labā, un jūs varat tos apturēt ar dažiem klikšķiem. Turklāt HotLink bloķēs visas aizdomīgās un problemātiskās IP adreses un pastāvīgi atjauninās to melno sarakstu, lai nodrošinātu, ka jūsu vietne ir pasargāta no zināmiem draudiem..

Dienas beigās uzņēmumam BlueHost ir pieejams pakalpojums, ar kuru nevar konkurēt daudzi uzņēmumi. Viņi ir mūsu saraksta augšgalā, jo ir pārsteidzoši lēti un piedāvā augstas kvalitātes mitināšanas pakalpojumu. Ja domājat, ka šis uzņēmums varētu būt piemērots jūsu vajadzībām, pārbaudiet BlueHost tūlīt! Tas ir bez riska, ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

InMotion hostings

Apmeklēt saimnieku »

inmotion-hostings-good-hostings-plāni

InMotion ir kā labi disciplinēts karavīrs, kurš ir gatavs apkalpot klientus ar visu, kas viņam ir. Tikai daži hostinga pakalpojumu sniedzēji veic papildu jūdzes, lai nodrošinātu, ka jūsu vietne darbojas labi un ir pilnībā apmierināta. Kā jūs, iespējams, jau esat sapratuši, daži mitināšanas pakalpojumu sniedzēji vienkārši vēlas jums pārdot savu plānu un uzturēt jūs apkārt, maksājot pēc iespējas ilgāk. Par laimi, InMotion ir viens no nedaudzajiem uzņēmumiem, kas rīkojas savādāk.

Iepazīstieties ar mūsu InMotion hostinga reivew

InMotion vislabāk darbojas klientu atbalsta jomā, kas viņiem ir ieguvis neskaitāmas balvas. Viņi reklamē sevi kā dažus no draudzīgākajiem cilvēkiem uz planētas, un viņiem to noteikti izdevās mums pierādīt. Nepagāja vairāk nekā minūte, lai sasniegtu viņus un saņemtu pareizu atbildi uz mūsu jautājumu. Turklāt viņi neatpalika, sniedzot mums noderīgāku informāciju, kas mums palīdzētu izveidot mūsu vietni, lai tā darbotos efektīvi. Tāpēc mēs sniedzam InMotion klientu atbalstam milzīgus īkšķus, jo tie ir cilvēki, ar kuriem jūs vēlaties runāt, atverot vietni.

InMotion netrūka, kad apskatījām, kā darbojas viņu servera arhitektūra. Tas ir stabils ar 99,99% darbības laiku un vidēji piedāvā 660 milisekundes. Tas viss veido vietni, kas visu gadu darbosies uzticami un ar lielu ātrumu.

Tas viss ir lieliski, bet šī kompānija padara lietas vēl labākus, saldinot darījumu ar faktiskajiem premium pakalpojumiem. Iesācējiem jūs iegūsit bezmaksas automatizētas dublējumkopijas, par kurām gandrīz katrs hostinga uzņēmums prasa papildu samaksu. Otrkārt, jums būs premium Sucuri WordPress spraudnis, kas būs viens no jūsu vērtīgākajiem piederumiem jūsu vietnes darbināšanai. Tas skenēs jūsu vietni, lai noteiktu drošības riskus, un nekavējoties atbrīvosies no tiem. Tas varētu šķist ikdienišķs visu citu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju piedāvājums, taču tas faktiski ir USD 150 vērts spraudnis, tāpēc ir tiešām vērts strādāt ar.

InMotion Hosting piedāvā visu to par cenu 3,99 USD mēnesī. Tas ir vairāk nekā vairums mitināšanas pakalpojumu sniedzēju prasa. To pat var uzskatīt par dārgu, ja esat tikai iesācējs, taču tas būs tā vērts. Mēs neesam redzējuši, ka citi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji pieturas pie kvalitatīvas klientu pieredzes, kā to darīja InMotion.

Tad kāpēc neizmēģināt viņu pakalpojumus? 90 dienu naudas atdošanas garantijas laikā jūs varat visu iziet!

Vietne

Apmeklēt saimnieku »

vietnes plāns - labs mitināšanas plāns

VietneGround pēdējos gados ir kļuvusi populāra, īpaši ar enerģijas daudzumu, ko tā ir ieguldījusi mārketingā. Bet viņiem ir stabils hostinga pakalpojums, lai to dublētu, vēl jo vairāk, ļoti nedaudzi uzņēmumi var ar to konkurēt. To faktiski iesaka trīs galveno satura pārvaldības sistēmu veidotāji. WordPress, Drupal un Joomla! Visi mudina savus lietotājus abonēt vietni SiteGround. Tā ir arī viena no labākajām iespējām cilvēkiem, kuri tikai sāk savu darbību tīmeklī.

Noklikšķiniet uz mūsu detalizētā vietnes pārskata

SiteGround darbojās kopš 2004. gada, radot mājas vairāk nekā 800 000 domēna vārdu un vēl vairāk apmierinātiem klientiem. Viņi ir nopelnījuši savu pozīciju, piedāvājot dažus patiešām bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumus. Iesācējiem viņu servera arhitektūra ir pilnīgi stabila un gatava nopietnai slodzei. Izmantojot 99.97% uptime, jūsu vietnes pieejamībai nebūs nekādu pārtraukumu. Turklāt vietnes ielādes ātrums būs 700 milisekundes, tāpēc varat būt pārliecināti, ka tā visiem lietotājiem nodrošinās vislabāko iespējamo klientu pieredzi. Mēs esam pārliecināti, ka SiteGround ir pietiekami ātrs, lai dotos uz priekšu ar labāko no tiem.

Viņu klientu atbalsts ir arī visaugstākais. Esam apmierināti, kad paši to izmēģinājām, un dažādos forumos neatradām sūdzības. Viņiem bija vajadzīgas apmēram 2 minūtes, lai atbildētu uz mūsu pirmo zvanu, un mēs uzreiz saņēmām skaidru atbildi. Aģents, ar kuru mēs runājām, bija cieņas pilns un zinošs. Viņa respektēja mūsu laiku un nodrošināja, ka arī mūsu problēma tiek atrisināta saprātīgā laikā.

Jautājumā par cenu noteikšanu, vietnes SiteGround piedāvājums ir stabils. Viņi piedāvā USD 3,95 mēnesī. Izmantojot šo plānu, jūs iegūsit 10 GB krātuves un pietiekami ātrgaitas joslas platumu 10 000 ikmēneša apmeklējumu. Jūs varat piekļūt viņu serveriem, izmantojot cPanel un dažādus vērtīgus serverus. Tas ietver arī noderīgas e-komercijas instalācijas gadījumam, ja vēlaties atvērt tiešsaistes veikalu. Tātad jums būs visa nepieciešamā programmatūra.

SiteGround ir slavas cienīgs, un mēs to visu varam ieteikt. Ja vēlaties uzzināt vairāk, apskatiet viņu oficiālo vietni!

A2Nomāt

Apmeklēt saimnieku »

a2hosting-good-hostinga-plāni

A2Hosting nav pārāk populārs nosaukums, taču tas piedāvā tādu ātrumu, kādu gandrīz neviens cits mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nepiedāvā saskaņā ar koplietotu mitināšanas plānu. Tā ir ideāla vieta iesācējiem, kuri vēlas pārspēt konkurenci ar neprātīgu iekraušanas ātrumu un izcilu lietotāja pieredzi. A2Hosting apgalvo, ka tas ir 20 reizes ātrāk nekā konkurence. Var šķist, ka viņi tikai lepojas, bet viņiem tiešām ir ko parādīt.

Lasiet mūsu A2Hosting pārskatu šeit

A2Hosting nodrošina ātrumu 370 milisekundes, kas ir zibens ātri. Faktiski 4 reizes ātrāk nekā vidēji nozarē. Tātad, ja vēlaties pārspēt sacensības, skrienot ātrāk par viņiem, A2Hosting ir pareizā izvēle. Jūs varat palaist vietni tikpat ātri, kā to darītu kāds cits, kam ir īpašs mitināšanas pakalpojums. Izmantojot to, jūs varat izveidot patiešām pārsteidzošu lietotāju pieredzi. Viņu darba laiks ir tikpat stabils – 99,98% visa gada garumā.

Apsverot klientu atbalstu, A2Hosting atkal ir viss kārtībā. Lielisks ir arī klientu atbalsts. Viņu aģenti, šķiet, ir diezgan uzticami un strādā pietiekami smagi, lai jūsu tiešsaistes centienos izdarītu iespaidu. Mēs saviem klientu atbalsta aģentiem uzdevām vienkāršu uzdevumu, un tas tika paveikts stundas laikā, kaut arī viņi, iespējams, ir neticami aizņemti. Pēc pirmā ziņojuma mēs arī saņēmām ātru 4 minūšu atbildi, tāpēc tā bija piecu zvaigžņu pieredze cauri un cauri. Tie ir sasniedzami 24/7/365, kas ir lieliski piemērots ikvienam, kurš tikai sāk savu pirmo vietni.

Vienīgais, kas mūs sarūgtināja, bija A2Hosting cenu noteikšana, bet neteiktu, ka tā ir nepamatota. Tā kā jūs varat saņemt stabilu un ātru mitināšanas pakalpojumu par USD 3,92 mēnesī. Tomēr, ja vēlaties izšaut lielgabalus ar pilnu ātrumu A2Hosting serveriem par USD 9,31 mēnesī.

Ja jūs meklējat lielu ātrumu un uzticamību, tad par A2Hosting ir jāparedz daudz. Tās ir lieliska sākuma vieta ikvienam, kurš tikai vēlas atvērt savu pirmo vietni. Lai iegūtu papildinformāciju, iepazīstieties ar A2Hosting oficiālo lapu.

HostGator

Apmeklēt saimnieku »

hostgator-labi-hostinga plāni

Viens no lielākajiem uzņēmumiem hostinga biznesā ir Teksasā bāzēts HostGator. Viņi ir smagi strādājuši tirgū jau 15 gadus, un nešķiet, ka viņi kādreiz atgriezīsies. Jūs patiešām nevarat saskarties ar YouTube videoklipu, neredzot HostGator reklāmu, un šī reklāmas virkne notiek pēdējos 10 gadus.

Izlasiet mūsu padziļināto HostGator pārskatu

HostGator šobrīd ir mājvieta vairāk nekā 9 miljoniem domēna vārdu, un viņi arī sadarbojas ar Linux un Cisco. Jūs, iespējams, dzirdējāt par viņiem. Viņi tiešām ir milži, un milži ir spēcīgi un nerimstoši. Viņu pakalpojumi ir arī spēcīgi, ar jaudīgu darbspējas laiku un pārsteidzošu iekraušanas ātrumu. Jūsu vietne tiešsaistē būs tiešsaistē 99,99% gadā, un tas jums ļaus ielādēt laiku no 800 līdz 500 milisekundēm. Bet mēs neiesakām izmantot HostGator dalītu mitināšanu, jo ir pieejamas labākas iespējas.

Jums drīzāk vajadzētu izvēlēties mākoņu mitināšanas pakalpojumu, kas ir ātrāks un uzticamāks nekā jebkas cits. Mākoņu mitināšanas arhitektūra ir atkarīga no visa servera datoru tīkla, kas nodrošina konsekventāku ātrumu un darbības laiku. HostGator mākoņa mitināšanas pakalpojumiem ir 100% uptime un 500 milisekundžu ielādes ātrums. Tas šobrīd ir viens no augstākajiem sākuma līmeņa mitināšanas plāniem tirgū, jo tas mēnesī maksā tikai 2,75 USD.

HostGator nav lielisks mitināšanas pakalpojumu sniedzējs iesācējiem, jo ​​tie nodrošina jaudīgu pakalpojumu, bet arī tāpēc, ka tie ir draudzīgi lietotājiem. HostGator cPanel ir neticami viegli pakavēties, un tas ļauj iestatīt visu cPanel satura pārvaldības sistēmu. Tas arī ļauj jums veikt uzdevumus nekavējoties, veicot ļoti nelielu slodzi.

Ja jūs meklējat patiesi jaudīgu pakalpojumu, kas ļaus jums tikt galā ar visiem vietnes darbības aspektiem, tas ir mitināšanas risinājums jums. Lai iegūtu papildinformāciju par HostGator’s Cloud hostingu, apmeklējiet viņu oficiālo vietni.

Secinājums

Pirmās vietnes izveidi var padarīt daudz vieglāku, ja izveidosit pareizo pamatu. Tas ir arī vieglāk izdarāms, ja servera funkcijām ir viegli piekļūt. Ko tad jūs gaidāt? Kāpēc neizvēlēties no labākajām iespējām, kas pastāv.

Es ceru, ka jums patika šī raksta lasīšana, un ceru, ka mēs jums palīdzējām uzzināt kaut ko jaunu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map