Labākie veidi, kā uzlabot emuāru tūlīt!

uzlabot-blogot-tagad


Ir viegli domāt, ka, lai jūsu emuārs darbotos labāk, būs jāveic viss vietnes audits un nedēļu vai pat mēnešu darbs. Tas faktiski ir diezgan tālu no patiesības, bet tas ir atkarīgs no tā, kā līdz šim darbojas jūsu emuārs. Bet lielāko daļu laika jūs varat virzīt savu emuāru daudz labākā virzienā ļoti īsā laikā un ar nelielu darbu. Jums vienkārši jādara pareizās lietas, lai notiktu pareizās lietas. Lai paceltu savu emuāru nākamajā līmenī, jums nekas nav jāizgudro vai jāizveido jauns saturs.

Jūs varat iegūt daudz labāku vidējo klikšķu skaitu un vairāk iesaistīties, veicot nelielu ieguldījumu. Viss, kas nepieciešams, ir tikai 30 minūšu uzmanība un sekošana vienkāršām darbībām, kuras es šeit aprakstīšu.

Uzlabot vidējo klikšķu skaitu (CTA)

Labas vidējās klikšķu likmes iegūšanai jūsu vietnē nav vajadzīgas lielas maģijas vai tehniskās zināšanas. Tas prasa tikai dažas izmaiņas stratēģiskās vietās un varbūt dažu saišu mainīšanu šeit vai tur.

Iekļaujiet pārliecinošus aicinājumus uz rīcību

Atgādiniet sev, ka lasītājiem vienmēr ir jāveic noteikta darbība, lai turpinātu emuāru un palīdzētu nopelnīt vairāk naudas. To tiešām nevar izdarīt bez pienācīga aicinājuma uz rīcību, jo ļoti nedaudzi cilvēki pasaulē padomās, kā jums palīdzēt, ja nelūdzat. Ja jums ir CTA, kas novirza lasītājus uz jūsu satura aktīviem, e-grāmatām, kontrolsarakstiem vai naudas lapu.

Atjauniniet sava satura saites

Labam saturam ir daudz iekšējo saišu un saišu, kas ved lasītājus uz ārējām Web lapām, kur viņi var iegūt informāciju par būtisko informāciju. Ja tikko esat atjauninājis savas vietnes saturu un neesat piesaistījis nevienu ārēju avotu, tad tam ir ļoti liela vērtība gan no SEO, gan no kvalitātes viedokļa. Pārliecinieties, ka jums ir arī daudz iekšējo saišu, kas saites uz citām atbilstošām satura lapām jūsu vietnē.

Pievienojiet saites savām tīmekļa lapām, kur tas ir svarīgi, un ļaujiet lasītājiem daudz vairāk laika pavadīt jūsu vietnē un atrast tajā daudz lielāku vērtību. Tas prasa apmēram 15 minūtes, un laika gaitā jūs redzēsit daudz labākus rezultātus.

Iegūstiet vairāk datplūsmas no vecajām ziņām

Ir sāpīgi redzēt, ka neviens cits kā jūs neredz bloga ierakstu šedevru. Bet tas ir tikai tāpēc, ka esat palaidis garām atzīmi. Faktiski savu lielisko pastu var atgriezt uz pareizā ceļa, un jums nav pat pārāk daudz jāpārstrādā. Vienkārši nomainiet dažus no šiem galvenajiem elementiem 10–15 minūšu laikā un izbaudiet, kā jūsu labā ziņa iegūst labākus rezultātus.

Virsraksts

Pirmkārt, vispirms ir jūsu ziņas nosaukums. Jūsu virsraksts ir pirmais iespaids, ko jūsu ziņa rada, un bieži vien pēdējais. Ja jūsu nosaukums šķiet drūms vai nav pārāk pārliecinošs, jums tas nekavējoties jāmaina. Ja cilvēki nevēlas to lasīt pēc tam, kad esat to redzējis, iespējams, viņi to arī nemeklē Google. Tāpēc pagatavojiet to, padariet to nedaudz provokatīvu, atsaucieties uz zinātkāri, steidzamību un padariet to atbilstošu, tomēr īsu un jauku. Lai palīdzētu visus šos aspektus iekļaut savā amata nosaukumā, apskatiet virsraksta analizatora rīks, tas ir arī lielisks veids, kā noskaidrot, kā līdz šim darbojas jūsu ziņas nosaukums. Varat arī izmantot emocionālo mārketinga vērtību Virsrakstu analizators.

Jūsu atslēgas vārdi

Parasti pārskatiet savus satura fragmentus, lai redzētu, vai mērķauditorija tiek atlasīta pēc labākajiem atslēgvārdiem, kādus vien varētu. Ja jūsu atlasītajam atslēgvārdam ir apmēram 40 grūtības, tad tikai tas, ka viens ieraksts jūs nepavirzīs tālāk. Jums noteikti būs jāizveido vairāk satura par to pašu tēmu un tiem pašiem atslēgvārdiem, lai tie būtu augstāk.

Likumsakarīgi, ka vislabākais scenārijs būtu izvēlēties atslēgvārdu, ar kuru jāsāk mazs meklēšanas apjoms. Jums nav tikai jāiegūst liela satiksme, bet arī daudz potenciālo pirkumu no jūsu ziņām, tāpēc, izvēloties atslēgvārdus, paturiet to prātā. Cik daudz pirkšanas nodomu jūs redzat aiz viņiem?

Samaziniet atlēcienu līmeni

Atlēcienu līmenis ir laiks, ko lietotājs pievērš jūsu vietnei. Google seko līdzi tam, cik daudz laika lietotājs pavada jūsu vietnē, un to izmanto kā neatkarīgu ranga koeficientu. Protams, ja lietotājs daudz laika pavada, pārlūkojot jūsu vietni, Google to uzskatīs par zīmi, ka jūs sniedzat lielu vērtību un ka jūsu vietne ir ļoti atbilstoša.

Lai tas notiktu, pārliecinieties, vai izmantojat atbilstošu saturu un ka jums ir daudz iekšējo saišu. Ja lietotājs būs skauts ap pārējiem jūsu rakstiem, viņš daudz ilgāk noklikšķinās.

Jums jāpievieno arī YouTube videoklipā. Vai nu izveidojiet savu, vai atrodiet to, kas ir vispiemērotākais jūsu tēmai. Tas prasa apmēram 1–15 minūtes, jo ir nepieciešams tikai izpētīt videoklipus un kopēt to saiti. Ja lietotājs noskatās 5 minūšu videoklipu, viņš to pavadīs jūsu vietnē 5 minūtes un palīdzēs uzlabot jūsu rangu.

Iegūstiet augstas kvalitātes potenciālos klientus no mazas satiksmes

Ja esat izveidojis satriecošu satura fragmentu, kas lieliski piemērots jūsu lasītājiem, bet jūsu emuārā ir ļoti maz trafika, tad jums katru reizi jāatskaitās. Jums tas ir arī jāvelta daudz vairāk acu. Lūk, kā jūs to darāt.

Paplašiniet savu sasniedzamību

Jūs varat pārsteidzoši labi paplašināt sava sludinājuma sasniedzamību, ja izmantojat apmaksātu reklāmu Facebook un Linkedin, tāpēc dodieties prātā ar to. Jūs jau esat iestatījis savu ziņu, lai ģenerētu potenciālos pirkumus, tāpēc, ja jūs ieguldāt naudu, lai tā notiktu, tad pastāv liela iespēja, ka jūs iegūsit labu IA. Pateicoties tam, ka Facebook un LinkedIn mārketinga funkcijas ir tik efektīvas, varat arī pielāgot savas ziņas, lai tās derētu tieši tām personām, uz kurām vēlaties vērsties. Ja jūsu ziņa iziet ar daudz lielāku sasniedzamību, nekā jūs varat iegūt daudz vairāk sekotāju saviem sociālo mediju kanāliem, kas izrādīsies lielisks ilgtermiņa ieguldījums.

Vienmēr reklamējiet savu visaugstāko emuāra ziņu

Ja esat izveidojis amatu, lai piesaistītu vairāk potenciālo pircēju, tad pastāv liela iespēja, ka tas jau veic šo darbu patiešām labi un var dot lielu ieguldījumu pircēja vēlākā posmā. Tā kā jums ir neliela potenciālo klientu grupa, ir daudz lielāka iespēja, ka šie cilvēki jūsu saturu uzskatīs par ļoti atbilstošu. Tāpēc pārliecinieties, ka atkārtoti kopīgojat šo satura daļu un mērķējaties uz īstajiem cilvēkiem gada maksimuma punktos.

Izmantojiet e-pasta mārketingu

Iespējams, ka kopš emuāra palaišanas esat jau apkopojis vairāk nekā dažas e-pasta adreses. Ja jūs pārāk daudz neesat strādājis, lai iegūtu lasītāja e-pasta adreses, nekā jums drīz vajadzētu uzzināt. Ir iemesls, kāpēc cilvēki saka, ka “nauda ir sarakstā”.

Pat ja jūs jau esat gatavojies reklamēt savus emuāra ierakstus, ne visi, kas tos redzēja, sāks sekot jūsu sociālo mediju kanāliem. Faktiski pastāv liela iespēja, ka, pat ja viņi sekos jūsu sociālā medija kanālam, iespējams, viņi to vēl nav redzējuši. Tātad jums ir nepieciešams veids, kā uzrunāt arī šos cilvēkus. Tāpēc satveriet veco labo e-pasta sarakstu un dalieties tajā ar cilvēkiem. Ja esat kaut ko mainījis savā ziņā, ļaujiet tai būt informācijai vai atslēgvārdiem, tas ir labs iemesls to atkal kopīgot ar cilvēkiem, kuri to jau ir lasījuši..

Pārdodiet savus ziņojumus divreiz ilgāk, nekā jūs tos izveidojāt

Jums vienmēr jāpavada viss nepieciešamais laiks, lai izveidotu pēc iespējas kvalitatīvāku pastu, bet ne tikai izlieciet to un sēdiet. Patiesībā veltiet divreiz vairāk laika, lai reklamētu savas ziņas, un izstumjiet to pēc iespējas vairāk kanālu. Tas nodrošinās, ka netiks iztērēta neviena sekunde, ko pavadījāt, lai izveidotu satriecošu ziņu. Tas pat divkāršos vērtību, ko jūs no viņiem atgūsit, ja smagi strādājat, lai nodrošinātu, ka to redz daudz cilvēku.

Secinājums

Skatot savu analītikas lapu un veicot pareizu diagnozi par to, kas darbojas ar jūsu ziņu, un kas ne, tas palīdzēs jums maksimāli izmantot jūsu saturu. Jūsu jau esošajam saturam vienmēr ir iespējas uzlabot vai pārkārtot, tāpēc katru reizi izmantojiet jaunus formātus vai pievienojiet tiem lielāku vērtību. Tas atkārtoti piesaistīs jūsu auditoriju, iegūs jaunus un palīdzēs daudz ātrāk sasniegt mērķus ātrāk. Šie padomi palīdzēs jums iepazīties ar pamatiem, bet vienmēr būs jāveic vairāk pētījumu!

Es ceru, ka jums patika lasīt šo ziņu un ka esat atradis pareizos padomus, kas palīdzēs jums izveidot labāku emuāru ar daudz mazāk darba.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map