Magento vs WordPress vs Drupal e-komercijas vietņu veidošanai

Magento WordPress woocommerce drupal e-komercija


Vai vēlaties izveidot e-komercijas vietni pēc iespējas ātrāk un efektīvāk, izmantojot pareizo tehnoloģiju? Nu, jūs esat nonācis īstajā vietā. Tāpēc, ka šeit mēs pārskatīsim 3 satura pārvaldības sistēmas, kuras visplašāk izmanto e-komercijas vietņu veidošanai.

Es gribētu teikt, ka e-komercijas vietnes izveidošana ar pareizo CMS ir gabals, taču tā patiesībā nav. Neatkarīgi no tā, kuru platformu jūs izvēlaties, jums būs jāmācās to darīt. Ja vien jūs dodaties ar patentētu CMS, bet mēs to esam apskatījuši citā rakstā.

Šodien mēs runāsim par trim atvērtā koda satura pārvaldības sistēmām, kuras visas ir lieliski piemērotas tiešsaistes veikala vai e-komercijas vietnes izveidošanai un pārvaldīšanai. Katram no viņiem ir savs unikālo atribūtu komplekts, kas tos atšķir no citiem un padara tos par populāru izvēli.

Lasīt: Cik maksā interneta veikals?

Tātad, bez papildu pievēršanās, redzēsim, ko katra no šīm satura pārvaldības sistēmām varētu piedāvāt jūsu nākamajai e-komercijas vietnei!

Magento

Magento šobrīd ir vispopulārākā e-komercijas platforma pasaulē. Tā kā to izmanto apmēram 300 000 tirgotāju, daudzi cilvēki varētu apgalvot, ka veikals darbojas ar lielisku platformu. Tas ir bijis tirgū kopš 2007. gada un ir vedis stabilu ceļu uz panākumiem, un lielie spēlētāji, piemēram, eBay, ir to iegādājušies.

Tās milzīgās popularitātes iemesls ir tas, ka tas ir lieliski piemērots vidēja lieluma uzņēmumiem vai pat vismasuālākajiem uzņēmumiem.

Magento ir pašu mitināta platforma, kas ir pilnībā pielāgojama, un to var izmantot cilvēki ar nulles programmēšanas pieredzi vai lielu programmēšanas pieredzi. Bet, ja jūs tajā iedziļināties bez pieredzes, jums būs gara mācīšanās līkne. Ja jūs nezināt daudz par programmēšanu un pat nevēlaties pat daudz mācīties, jums vajadzētu izlaist, izmantojot Magento.

Magento ir trīs versijas, un mēs pārskatīsim visizplatītāko versiju – Kopienas izdevumu (Magento: CE). Ir arī Enterprise Edition un Enterprise Cloud Edition, taču mēs pagaidām tos atstāsim. Ko tad Magento var piedāvāt saviem lietotājiem?

Vai Magento ir ērti lietojams?

Magento vislabāk izmanto programmētāji, jo tā nav viegli lietojama sistēma. Pat pirmajam Magento lietošanas solim (sistēmas instalēšanai) ir nepieciešams FTP savienojums. Tā izstrādātājam nevajadzētu sagādāt problēmas, taču tas noteikti nav tas, kā funkcionē lietotājam draudzīgas satura pārvaldības sistēmas.

Bet izstrādātājiem Magento var būt diezgan ērts un padarīt viņu darbu daudz vieglāku. Saskarne ir saprātīga, un visa sistēma ir ļoti droša.

Ja esat uzņēmuma īpašnieks, kuram nav daudz zināšanu par programmēšanu, un joprojām atrodat nopietnu iemeslu, kāpēc izmantot Magento savam biznesam, varat to izdarīt. Jūs varat nolīgt izstrādātāju, kas strādās jūsu labā un palīdzēs pārvaldīt jūsu tiešsaistes veikalu.

Kad esat saņēmis dažas lietas, ikdienas admin uzdevumu veikšana kļūst diezgan vienkārša. Vissmagākā Magento lietošanas sastāvdaļa ir pielāgošanas daļa. Vietņu dizaina un funkciju izveidošana prasa daudz darba un daudz izstrādātāju zināšanu. Pat Magento lejupielāde un iestatīšana pārsniedz vidusmēra lietotāja iespējas.

Magento iezīmes

Šajā vietā Magento patiešām spīd, jo tam ir visplašākais funkciju saraksts, kādu jebkad ir redzējusi jebkura e-komercijas platforma. Tas ir iemesls, kāpēc lielie uzņēmumi to izmanto savu veikalu vadīšanai. Tas nodrošina visus nepieciešamos rīkus produktu un naudas pārvaldīšanai daudzās valūtās. Iekļauts arī viss nepieciešamais mārketingam un meklētājprogrammu optimizēšanai.

Jums ir arī daudz papildu iespēju, piemēram, kuponu kodi, biļetenu pārvaldība, atlaides, klientu grupas, klientu vadība un tā tālāk. Bet, ja jums nepieciešama kāda cita funkcija, jūs viegli atradīsit paplašinājumu, kas to nodrošina.

Magento ir šādas funkcijas:

 • Veidojiet vietni no nulles – Magento kopienas izdevums ir bez maksas, un tas tiešām labi darbojas mazā vai vidējā biznesā, kurš ir gatavs to padarīt lielu.
 • SEO rīki – Viss Magento valodā izmanto draudzīgus URL. Tas arī ļoti labi apstrādā metainformācijas, metadatu un satura lapas. Ir iekļauta arī Google vietnes karte. Kopumā Magento SEO ir ļoti veiksmīgs.
 • Analytics – Jūs varat viegli izsekot lietotāju uzvedībai un likt Magento regulāri sagatavot jums ziņojumus. Varat arī iegūt informāciju par nodokļiem, pārdošanu un daudz ko citu. Integrējot Google Analytics sistēmā, datu vākšana ir kļuvusi daudz vienkāršāka.
 • Mobilā draudzīgums – Mūsdienu interneta vidē obligāti jāizmanto adaptīvs tīmekļa dizains. Gandrīz puse no tiešsaistes trafika notiek no mobilajām ierīcēm, tāpēc ir tikai dabiski, ka jūsu tiešsaistes veikals tām ir optimizēts. Jūs varat arī piekļūt savam administratora panelim no mobilās ierīces un pārvaldīt pasūtījumus un pārdošanu neatkarīgi no atrašanās vietas.
 • Administrācija – Magento ļauj jums pārvaldīt vairākas vietnes no viena administratora paneļa, pārvaldīt dažādu lietotāju atļaujas un ļoti viegli importēt un eksportēt lielas datu kopas ar CVS failiem..
 • Mārketings – Magento piedāvā daudzas noderīgas mārketinga iespējas, piemēram, kuponu kodu izmantošanu, pastāvīgu iepirkumu grozu vai lietotāju vēlmju sarakstu nosūtīšanu viņiem pa e-pastu. Jūs varat arī parādīt saistītos produktus savā vietnē un veikt pārdošanu un pārpārdošanu. Klientus var iedalīt grupās, kas ļauj vieglāk pārvaldīt un sniegt labākus produktu piedāvājumus.
 • Maksājumu apstrāde– Pircējiem no jūsu veikala nav jāreģistrējas, tā vietā viņi var izmantot viesu izrakstīšanos. Produktus var nosūtīt arī uz vairākām adresēm un vairākos virzienos. Pirkumu grozā var redzēt arī pārskatus par aprēķinātajām nosūtīšanas izmaksām un nodokļiem, tāpēc nevienam nav negaidīts pārsteigums, kad prece ir pārdota.
 • Produktu vadība – Magento ir visi nepieciešamie rīki pat lielāko tiešsaistes veikalu vadīšanai. Varat nodrošināt produktus ar neierobežotu atribūtu skaitu, kas lietotājiem palīdz tos atrast. Jūs varat piemērot uzlabotus cenu noteikumus un atlaides, ja produkti tiek pasūtīti vairumā vai ja uz tiem attiecas jebkāda veida atlaide. Klientus var kārtot un filtrēt, lai jūs varētu viņiem palīdzēt atrast tieši to, kas viņiem nepieciešams. Pievienojiet pogu “Kopīgot Facebook”, lai lietotāji varētu dalīties ar to, kas viņiem patīk, un ļaut jūsu veikalam paplašināties.
 • Krājumu vadība – Ir daudz funkciju, kas palīdz jums sekot līdzi jaunu produktu sūtījumiem un visām precēm, kuras jūs pērkat un ko pārdodat.

Tīmekļa dizains un Magento veidnes

Tāpat kā jebkurā citā CMS, jūs varat lejupielādēt iepriekš izveidotas vietņu veidnes un vēlāk tās pielāgot. Šādi rīkoties ir vajadzīgs daudz zināšanu un laikietilpīgs process, taču noteikti varat izveidot iecerēto vietni. Dažas veidnes ir pilnīgi bezmaksas, bet citas par tām tiek maksātas. Tas ir atkarīgs no jūsu gaumes un jūsu maka, cik daudz jūs vēlaties ieguldīt savas vietnes izskatā. Viena no labākajām vietām, kur meklēt šīs tēmas, ir ThemeForest.

Magento jaunākajā versijā Magento 2.0 vēl nav pārāk daudz motīvu, bet iepriekšējās versijās, piemēram, 1.9, ir daudz. Jūs varat lejupielādēt dažas satriecošas, pilnībā atsaucīgas tēmas, kas izskatās patiesi profesionāli un ir cienīgas pat lielākajos tiešsaistes veikalos.

Magento paplašinājumi

Ikviens Magento kopienas loceklis var izveidot savu Magento paplašinājumu. Viņi var izveidot jaunas lietojumprogrammas un paplašinājumus platformai, kuru viņi var pārdot vai nodrošināt bez maksas.

Jūs varat lejupielādēt automatizētus nodokļu kalkulatorus, meklēšanas joslu vai dažādus mārketinga rīkus, kas palielina jūsu kopējo efektivitāti.

Magento drošība

Magento piedāvā dažus dārgus, bet efektīvus pakalpojumus, kad nepieciešams noteikt jūsu vietnes drošību. Viņi izlabos gandrīz jebkuru problēmu jums, bet cer samaksāt dažus tūkstošus dolāru par pakalpojumu. Viņi nekautrējas pieprasīt naudu par jebkādu viņu sniegto atbalstu, jo jūs pats nopelnīsit naudu no viņu izveidotās sistēmas.

Ja vērsīsities pēc palīdzības pie Magento atbalsta komandas, jūs varat gaidīt ne mazāk kā labu pakalpojumu.

Magento lietošanas cena

Sabiedrības izdevums, kuru mēs šeit pārskatām, ir pilnīgi brīvi lietojams, lai gan citas versijas nav. Viņi pieprasa pierakstīties ar visu savu kontaktinformāciju un nosūtīt uzņēmumam pieprasījuma citātu kopā ar jūsu e-pastu.

Ja ņemat to vērā un naudas summu, kuru jūs tērējat izstrādātāju algošanai, lai palīdzētu (ja jums nav vajadzīgo tehnisko zināšanu), Magento patiešām var būt viena no visdārgākajām atvērtā koda e-komercijas platformām, kas pastāv.

Spriedums

Magento ir izturīga sistēma ar bezgalīgu pielāgojamību. Tas ir lieliski piemērots jebkura lieluma uzņēmumam, un to var viegli pielāgot no maza tiešsaistes līdz milzīgam uzņēmumam. To uzstādīja 4 miljoni lietotāju, un tā iemesla dēļ darbojas milzīgu uzņēmumu veikals. Bet tas noteikti nav visiem. Cilvēks, kas nav prasmīgs speciālists, iespējams, apmaldīsies instalēšanas procesā, nemaz nerunājot par vietnes pielāgošanu un dažādu funkciju pievienošanu. Lai izveidotu veiksmīgu Magento veikalu, jums būs nepieciešama arī uzticama mitināšana. Mēs esam pārskatījuši 3 galvenos Magento tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, kas jums jāņem vērā jūsu vietnē.

Ja vēlaties izmantot Magento, ar pietiekamām programmēšanas zināšanām, jūs varat daudz izdarīt bez maksas, taču, sazinoties ar izstrādātājiem un citiem ārējiem resursiem, lietas, iespējams, kļūs dārgākas nekā ar citām e-komercijas platformām..

Jūs varat izbraukšana un sākt lietot Magento šeit!

WordPress

WordPress šobrīd ir populārākā satura pārvaldības sistēma internetā. Tas ir lejupielādēts un instalēts apmēram 60 miljonus reižu, un ar to ir izveidota katra ceturtā vietne. To izmanto slavenas vietnes un zīmoli, piemēram, Wall Street Journal, Forbes, TED, eBay, PlayStation, General Motors, New York Times utt..

WordPress ir izcili panākumi, tomēr to pilnībā izveidoja brīvprātīgie, un, pateicoties tā atvērtā pirmkoda dabai, to var pilnīgi izmantot. Tas tiek pastāvīgi uzturēts ar jauniem atjauninājumiem, funkcijām un tēmām, kas tam regulāri tiek pievienoti. Tā kā WordPress ir viena no visdraudzīgākajām satura pārvaldības sistēmām, tā tiek mīlēta visā internetā, piedāvājot lietotājiem daudz funkcionalitātes un stabilitātes..

Tas ir arī ātrs, un to var nemanāmi instalēt jebkura hostinga pakalpojumu sniedzēja serveros, kas padara to neticami elastīgu.

WordPress pati par sevi ir jaudīga satura pārvaldības sistēma, taču ikviens, kurš cenšas pārvērst savu WordPress vietni par pilntiesīgu e-komercijas vietni, izmanto spraudni. Ir daudz labu e-komercijas spraudņu, kurus var izmantot tiešsaistes veikala izveidošanai, taču mēs koncentrēsimies uz spraudni ar nosaukumu WooCommerce.

WooCommerce ir bezmaksas atvērtā koda iepirkšanās karšu spraudnis WordPress. Tas tika lejupielādēts vairāk nekā 28 miljonus reižu, un tajā darbojas gandrīz 2 miljoni aktīvu veikalu, kā mēs runājam. Apmēram 40% no visām e-komercijas vietnēm tīklā tiek pārvaldītas, kas padara to par vienu no veiksmīgākajām e-komercijas platformām..

Lai arī skaitļi runā paši par sevi, redzēsim, kā WordPress ar WooCommerce palīdz mums izveidot e-komercijas vietni.

Vai WordPress ir viegli lietojams?

WordPress ir viena no lietotājiem draudzīgākajām satura pārvaldības sistēmām, un WooCommerce ar to nemanāmi integrējas. Gandrīz ikviens, kam nav tehniskas pieredzes, var iestatīt savu tiešsaistes veikalu. Protams, kad jūs attālinaties no pamata funkcijām un vēlaties pievienot kaut ko vairāk pielāgotu, jums būs nepieciešama vismaz zināma kodēšana. Bet arī bez tā var iztikt.

Kad WooCommerce ir instalēts, jums būs pieejams pienācīgs e-komercijas funkciju komplekts tiešsaistes veikala izveidošanai. Tajā ir iebūvēti kalkulatori pārvadājumu izdevumiem un tāmēm, valūtām, mainīgajām cenām kuģniecības zonām utt.

Protams, kaut arī tas ir diezgan vienkārši, jums būs jāskatās daži apmācības video, lai to apturētu un izveidotu atbilstošu vietni. Bet to ir visvieglāk izmantot starp trim šeit minētajām satura pārvaldības sistēmām.

Ir arī svarīgi pieminēt, ka WooCommerce un WordPress kā e-komercijas platformas izmantošana nenāk bez taisnīgiem trūkumiem. Tas nav ideāls, bet var izrādīties labs visiem tiešsaistes uzņēmumiem. Tas ir atkarīgs tikai no tā, ko jūs veidojat.

WordPress funkcijas

WooCommerce un WordPress komplektācijā ir daudz ērtu funkciju, taču, lai pabeigtu loku, jums joprojām būs jāinstalē vairāki paplašinājumi. Ir arī svarīgi pateikt, ka, lai gan WordPress un WooCommerce var brīvi izmantot, jūs, iespējams, galu galā iztērēsit ievērojamu naudas summu tēmām, citiem spraudņiem vai varbūt nolīgsit izstrādātāju, lai palīdzētu. Vietnes dizaina un funkcionalitātes pielāgošana var izrādīties sarežģīts uzdevums.

 • SEO draudzīgums – WordPress ir iebūvēta labākā SEO prakse, kas padara SEO pārvaldīšanu un ranžēšanu meklētājprogrammās nedaudz vieglāku. Veicot labu SEO, ir vajadzīgs laikietilpīgs process, taču WordPress palīdz jums veikt daudz darba jūsu lapas SEO.
 • Produktu atsauksmes – Jūs varat padarīt savu vietni uzticamāku, ļaujot lietotājiem rakstīt savus pārskatus par jūsu pārdotajiem produktiem.
 • Pilnībā atsaucīgs / mobilam draudzīgs dizains – Gandrīz pusi no visas datplūsmas internetā nodrošina mobilās ierīces, tāpēc nav brīnums, ka laba ideja ir, ja jūsu veikals izskatās tikpat labs un ir tikpat funkcionāls mobilajās ierīcēs. Tādā veidā jūsu klienti var fotografēt lidot un veikt pasūtījumus no jebkuras vietas. Jūs pats varat pārvaldīt pasūtījumus arī no jebkuras vietas.
 • Bezšuvju norēķinu process – Nevienam nepatīk sarežģīt lietas, kad runa ir par preces iegādi, tāpēc WooCommerce organizē vienas lapas norēķinu procesu. Viņi var izrakstīties kā viesi vai izveidot savu kontu.
 • Vienmērīga iepirkšanās – Lapas nav jāielādē atkārtoti, ja lietotājs noklikšķina, lai pievienotu grozam. WooCommerce padara iepirkšanos vieglu un tiešu procesu ikvienam.
 • Kuponi un atlaides – Jūs vienmēr varat iestatīt atlaides, lai tās piemērotu noteiktam laika periodam.
 • Analytics rīki – WooCommerce nāk ar analīzes rīku komplektu peļņas uzraudzībai un pasūtījumu izsekošanai.
 • Atbalsts ģeogrāfiskajai atrašanās vietai – Jūsu vietni var iestatīt, lai visiem lietotājiem nodrošinātu nodokļu un nosūtīšanas izmaksu aprēķinus, izsekojot viņu ģeogrāfiskajai atrašanās vietai.
 • Bezšuvju produktu pārvaldība – Izmantojot iebūvēto WooCommerce krājumu pārvaldības sistēmu, tas palīdz jums sekot visiem pasūtījumiem un krājumiem, kas jums ir noliktavā, vai ļauj jums izņemt preces no jūsu veikala.
 • Maksājumu apstrāde – Jums ir pieci maksājumu vārti, kurus varat izmantot: PayPal, skaidras naudas piegāde, čeka apmaksa, tiešais bankas pārskaitījums vai vienkāršot tirdzniecību. Bet jūs varat arī pievienot citus, piemēram, Amazon Payments, Stripe un tā tālāk.
 • Atbalsta digitālās un fiziskās preces, kā arī ārējos un saistītos produktus – Jūs savā veikalā varat pievienot gandrīz jebkura veida produktus.

WordPress atbalsts

Jums ir daudz uzticamu lietotāju, kas palīdzēs jums atrisināt visas iespējamās problēmas. Jūs varat tos sasniegt, izmantojot forumu vai sekot izstrādātāju emuāriem, kas piedāvā plašus ceļvežus. Ir daudz video konsultāciju, kas jums palīdzēs, un daudz dokumentācijas par katru sistēmas mezglu un grūdienu. Lai kāda informācija jums būtu nepieciešama, lai uzzinātu un atrisinātu problēmas, jums ir pa rokai. Bet jums būs jāiegādājas viens no WooCommerce produktiem, lai varētu izmantot informācijas bāzi.

WordPress trūkumi

Galvenā WordPress izmantošanas problēma e-komercijas vietnei ir tā, ka lielākā daļa spraudņu tika izstrādāti sākuma līmeņa tiešsaistes veikaliem, un ir grūti iegūt tos lieliem uzņēmumiem. Daudziem WordPress e-komercijas spraudņiem trūkst dokumentācijas un slikta klientu atbalsta, kas jūs tālu neaizvedīs. Jo lielāka būs jūsu sistēma, jo vairāk kļūdu tajā būs, ja neesat piesardzīgs – šī ir problēma, par kuru vajadzētu būt rakstītai grāmatai.

Pagaidām šeit ir daži no galvenajiem jautājumiem, kas saistīti ar WordPress izmantošanu e-komercijas vietnes izveidošanai.

 • Tēmas ierobežojumi – WooCommerce teorētiski darbojas ar jebkuru motīvu, taču tas joprojām vislabāk darbojas ar WooCommerce motīviem, kas nozīmē, ka jums ir mazāka elastība, izvēloties savas vietnes motīvus..
 • Ierobežots atbalsts – Vietnei WooCommerce nav daudz profesionāla atbalsta, un pat ja jums izdodas sazināties ar atbalsta komandu, jums diezgan ilgi jāgaida, līdz tā atbildēs.
 • Operācija var kļūt bēdīga – WordPress laiku pa laikam var kļūt patiešām kļūdains. Ikviens to zina, un jo vairāk spraudņu instalējat (kas jums būs jādara), jo lielāka ir iespēja, ka jūs sastapsit dažas kļūdas. Protams, visas šīs kļūdas var novērst, tikai tam jāpievērš īpaša uzmanība, kas nevienam no mums nav aizraujošs uzdevums.
 • Tas visu laiku ir jāatjaunina – Jā, WordPress un vairums tā spraudņu un motīvu tiek pastāvīgi atjaunināti, kas padara visu sistēmu daudz uzticamāku un stabilāku. Bet paturiet prātā, ka jums ir jāinstalē katrs no šiem atjauninājumiem un tas jādara bieži, kas laika gaitā var nedaudz aizkavēties un izraisīt kļūdas.

Spriedums

Gan WordPress, gan WooCommerce ir ļoti draudzīgi lietotājam un cenšas padarīt tiešsaistes veikalu pēc iespējas vieglāku ikvienam. Lai arī tā nav perfekta sistēma, tā tomēr tiek paveikta, un, nedaudz pielāgojot un pielāgojot, to var pārvērst par vienu lielisku e-komercijas vietni. Atcerieties, ka tiešsaistes veikals prasa daudz vairāk servera resursu, nekā parastajai vietnei. Ja, lai izveidotu savu tiešsaistes veikalu, jūs izmantosit WooCommerce, mēs iesakām izmantot tikai labākos WooCoommerce mitināšanas pakalpojumu sniedzējus.

Bet ir svarīgi pieminēt, ka WordPress nav lieliski piemērots lielu tiešsaistes uzņēmumu veikalu apkalpošanai. To var izdarīt, bet citas sistēmas daudz labāk var tikt galā ar milzīgām datu kopām.

Šī CMS ir lieliski piemērota kādam, kurš cenšas pats izveidot savu tiešsaistes veikalu ar pēc iespējas mazāku palīdzību un ar mazāk resursiem. Galu galā jums būs jāiztērē nedaudz naudas savai sistēmai, taču tas būs daudz mazāk nekā tas būtu Magento gadījumā, ja jūs to darītu pareizi.

Ja darbam izmantojat pareizo spraudņu komplektu, ar šo lietotājam draudzīgo platformu var izdarīt jebko!

Jūs varat lejupielādēt un izmantot WordPress un WooCommerce šeit!

Drupal

Drupal ir jaudīga atvērtā koda satura pārvaldības sistēma, kas ir optimizēta kā sociāla vide, padarot to lielisku e-komercijas vietnēm un jebkura veida kopienas vietnēm. Tas ir arī lietojumprogrammu izstrādes ietvars, kas vienkāršo izstrādātāju darbu ar viegli uzturējamu kodu un kopēju lietotāja interfeisu.

Pateicoties elastībai, Drupal ir lieliska platforma no mazākajiem līdz pat lielākajiem tiešsaistes uzņēmumiem.

Drupal ir vienkārša izskata, taču izsmalcināta satura pārvaldības sistēma, kuru var izmantot vairākās platformās, piemēram, Linux, Windows un Mac OS X. Pateicoties tā atvērtā pirmkoda būtībai, jūs varat veikt izmaiņas kodā un pievienot papildu funkcionalitāti, kā vēlaties . Tā skriptu drīzāk varētu dēvēt par programmētāja platformu nekā CMS skriptu, tāpēc izstrādātāji Drupal var izmantot vislabāk. Tā ir uzņēmuma līmeņa lietojumprogramma, kas neatpaliek no profesionāla līmeņa. To var arī bez maksas izmantot, tāpēc ikviens no jebkuras vietas var to lejupielādēt un sākt veidot savu vietni.

Pat nepieredzējuši lietotāji var izveidot savu vietni, vienkārši noskatoties dažas pamācības un izprotot pamatjēdzienus. Bet vietnes dizaina un funkcionalitātes pielāgošanai ir vajadzīgas plašākas zināšanas. Tomēr tiklīdz Drupal ir pakārts, to ir viegli lietot, un ir daudz dažādu funkciju un funkciju, kuras var ieviest. Jūs varat padarīt savu darbu bezgalīgi vieglāku. Drupal vienkāršība un izturīgās funkcijas ievērojami samazina laiku, kas jāpavada mācībām un apmācībai. Dokumentācijas bagātība un milzīgā kopiena ļoti daudz palīdz arī mācībās.

Drupal instalēšana ir patiešām tiešs process, un to var izdarīt ikviens, kurš pārzina vienkāršu programmu vai tīmekļa lietojumprogrammu instalēšanu. Varat lejupielādēt daudz moduļu (apmēram 15 000), lai paplašinātu Drupal funkcionalitāti vai izveidotu savu, ja esat pieredzējis PHP un saprotat Drupal sistēmu.

Īsāk sakot, Drupal ir lieliski piemērots, lai absolūti kontrolētu jūsu vietnes biznesa loģiku un izkārtojumu. Protams, šī programmatūra atbildīs jūsu biznesa vajadzībām.

Kad esat izvēlējies veidot e-komercijas vietni, modulis, kas jums jāinstalē, ir Drupal e-komercija. Šis modulis piedāvā visu nepieciešamo funkcionalitāti, lai izveidotu un pārvaldītu tiešsaistes veikalu vai jebkura veida e-komercijas vietni. Tagad redzēsim, kādus labumus šī platforma var piedāvāt kādam, kurš vēlas izveidot e-komercijas vietni, un kā Drupal izceļas starp citiem.

Vai Drupal ir viegli lietojams?

Lai arī Drupal ir vairāk orientēts uz izstrādātājiem, tas ir arī ļoti draudzīgs lietotājam. Pat nepieredzējuši lietotāji var rīkoties ar to un izveidot savu vietni tūlīt pēc bezšuvju instalēšanas procesa. Jūs varat lejupielādēt nepieciešamās motīvas un moduļus, atrodoties ceļā.

E-komercijas vietnes pārvaldīšana ar Drupal

Dažas e-komercijas platformas labāk pārvalda tiešsaistes veikalu nekā Drupal. Izrādās, ka produktu importēšana un eksportēšana ir grūtāka nekā, piemēram, ar Magento. Bet šo problēmu var viegli risināt, kad esat instalējis pareizos moduļus. Vienīgā problēma ir tā, ka jums būs jāinstalē daudz tādu, pirms jūs saņemat visu nepieciešamo funkciju klāstu, lai nemanāmi pārvaldītu vietni.

Drupal kopiena pastāvīgi atbalsta savu programmatūru, vienmēr papildinot to ar paplašinājumiem, kas nepieciešami noteiktu problēmu risināšanai.

Drupal dizains & Motīvi

Drupal ir ļoti elastīgs, runājot par dizainu. Skripts ietver arī dažādus dizaina elementus un rīkus rediģēšanai.

Jūs varat lejupielādēt daudz motīvu un piešķirt savai vietnei nepieciešamo profesionālo izskatu, un jūs tikai skrāpējat tās potenciāla virsmu. Izmantojot dažas CSS zināšanas, jūs varat viegli pārslēgties uz priekšu un atpakaļ ar tēmām un pielāgot tās pēc savas gaumes. Kad esat saņēmis pielāgošanas procesu, tas kļūst ļoti viegli.

Ja vēlaties pārslēgties starp dažādām tēmām, atrodoties ceļā, brīvdienu sezonai vai citu iemeslu dēļ, jums to būs viegli izdarīt. Ir daudz bezmaksas un maksas tēmu, no kurām izvēlēties.

Drupal iezīmes

Drupal ir bagāts ar noderīgām e-komercijas funkcijām. Pirmā visspēcīgākā Drupal īpašība ir tā, ka, veidojot vietni, tas samazina nepieciešamo kodēto funkciju skaitu. Jūs viegli izveidosit vietni, kas atbilst jūsu biznesa prasībām. Pamatsistēma spēj pārvaldīt jūsu produktus, izveidot kases veidlapas, iepirkumu grozu un tā tālāk. Jūsu tiešsaistes veikals var darboties ar vairākām valodām un vairākām valūtām. Bet Drupal un tā e-komercijas modulim ir arī daudz citu neticami noderīgu funkciju.

 • Neticami efektīva satura pārvaldība – Šis ir viens no Drupal terminoloģijas pamatjēdzieniem. Satura veidi ļauj pārvaldīt videoklipus, lietotājus, tekstu, statistiku, audio, rakstus, attēlus un burtiski visu, ko vēlaties publicēt savā vietnē. Drupal struktūra padara pārvaldības un administrēšanas uzdevumus bezgalīgi vienkāršus. Jūs varat arī klasificēt jebkuru savu saturu, izmantojot ceļus, URL adreses, un tos izmantot vai parādīt, kā vien vēlaties.
 • Plašs pieejamo moduļu klāsts – Drupal ir tūkstošiem pieejamo moduļu, katrs ar savu unikālo funkciju. Liela daļa no tiem ir atvērtā koda avoti, un tos var pielāgot, lai tie būtu piemērotāki jums. Bet jūs varat arī izveidot savu moduli, ja jums ir nepieciešamās zināšanas par PHP.
 • Drupal komercija – Drupal Commerce ir daudz priekšrocību, kas attiecas uz jūsu vietnes SEO. Tas padara satura ģenerēšanu un vairāku lietotāju rediģēšanu vienmērīgu procesu. Pareizi izplānota kvalitatīva satura plūsma rada labu SEO, kas ir noderīgs biznesam. Jūs varat viegli izveidot emuārus, forumus, pievienot komentārus un izveidot SEO draudzīgus URL utt. Iekšējā sasaiste tiek pilnveidota caur CMS, un tā ļauj arī ieviest uz tekstu balstītas saites.
 • Mārketinga rīki – Šeit īsti mirdz Drupal Commerce, jo tā veidotāji saprata tiešsaistes mārketinga nozīmi, vienlaikus vadot tiešsaistes biznesu. Drupal pati par sevi ir lieliska tiešsaistes mārketinga platforma, un Drupal Commerce to lieliski uzlabo. Tas ļoti labi izdara divas lietas, Meklētājprogrammu optimizācija un reklāmguvumu līmeņa optimizācija. Drupal SEO ir visaugstākā līmeņa pozīcija, kas var palīdzēt jums iegūt augstu rangu meklētājprogrammās. Varat arī pastāvīgi uzraudzīt savu analītiku vai analītiku, ko iesnieguši citi Drupal Commerce lietotāji. Visi no mežizstrādes un statistikas apkopotie dati ļauj uzņēmuma īpašniekam izdarīt daudz labākus paredzējumus un lēmumus. Izmantojot pieejamos analītikas rīkus, varat pastāvīgi apskatīt, cik apmeklētāju jūsu vietne šobrīd uzņem. Drupal arī atvieglo satura publicēšanu, kā jūs to vēlaties, kas arī palīdz jūsu SEO centieniem. Tas atbalsta arī RSS plūsmas un plūsmu apkopotājus, kas dod lielu stimulu jūsu satura mārketingam.
 • Milzīga kopiena un liels atbalsts – Drupal ir 630 000 lietotāju kopiena, kas visi izmanto šīs jaudīgās CMS priekšrocības. Drupal ir mājas lapa, kas ir piepildīta ar dokumentāciju, un tai ir diskusiju panelis, kur cilvēki mēģina rast risinājumus savām vai kāda cita problēmām. Ir daudz informācijas, kas palīdzēs jums mācīties, un visas problēmas, ar kurām jūs varētu saskarties, iespējams, ir sastapis un atrisinājis kāds cits. Pateicoties lielajai izstrādātāju bāzei, Drupal tiek pastāvīgi pilnveidots, pastāvīgi tiek izlaistas jaunas versijas un atjauninājumi. Drupal Commerce ir sava speciāla atbalsta komanda, pie kuras jūs varat sazināties, kad jums nepieciešama palīdzība. Tie ir pieejami visu diennakti un sadarbojas, risinot jebkuras ar uzņēmējdarbību saistītas problēmas.

Trupas trūkumi

 • Pielāgošana – Drupal instalēšana un tīmekļa vietnes izveidošana ir kaut kas tāds, ko var darīt pat cilvēks, kurš nav prasmīgs, bet modifikāciju veikšana ir pavisam cits stāsts. Dizaina un funkciju pielāgošanai Drupal ir vajadzīgas plašas zināšanas CSS un PHP.
 • Nepieciešams nedaudz pierast – Drupal sistēma prasa mazliet mācīties, un tas var aizņemt kādu laiku. Ja jūs esat pieraduši pie dažādām sistēmām, jums būs jāiziet stāva mācīšanās līkne.
 • Vajadzīgi lieli resursi – Drupal piedāvā milzīgu funkciju un iespēju klāstu, taču tas maksā no tā servera, kurā tas tiek glabāts. Tā kā tas ir tik smags, tas nav tik efektīvs kā citas sistēmas, piemēram, WordPress, taču problēmu var novērst ar dažiem moduļiem. Šie moduļi izslēdz Drupal neizmantotās funkcijas un samazina slodzi, ko tas uzliek serverim, kurā tas darbojas.

Spriedums

Drupal var būt patiesi spēcīgs e-komercijas vietņu veidošanas rīks, ja to pareizi izmanto. Tam ir stāva mācīšanās līkne, un tas ļoti palīdz zināmam tīmekļa izstrādātāja fonam, ja vēlaties to izmantot pēc iespējas ātrāk. Es nesaku, ka jums ir jābūt zināšanām par tīmekļa attīstību, bet jūs galu galā saskarsities ar dažām problēmām, kuras jūs nevarat atrisināt tikai ar pamatzināšanām. Bet ikviens, kurš vēlas uzkāpt pa šo stāvo mācīšanās līkni un vēlas investēt, iegūs Drupal lietošanas aizkavēšanos.

Drupal lieliski darbojas, vadot vismazākos vai pat lielākos uzņēmuma līmeņa tiešsaistes veikalus, pateicoties tā spēcīgajām funkcijām un iespējai veidot visu jūsu biznesa loģiku. Jums būs vieglāk pārvaldīt un sekot lielām datu kopām, nekā tas būtu daudzām citām satura pārvaldības sistēmām. Neaizmirstiet, ka arī Druapl vietnei nepieciešama laba tīmekļa mitināšana. Ja jūs meklējat uzticamus mitināšanas serverus savam Drupal veidotajam veikalam, lūdzu, apskatiet mūsu ieteiktos Drupal mitināšanas pakalpojumu sniedzējus..

Tātad, ja jūs vēlaties izveidot e-komercijas vietni, kurā tiek paveikts darbs, noteikti to varat izdarīt kopā ar Drupal, tiklīdz esat pakavējies pie tā vai jums ir piemērots izstrādātājs, kas jums palīdzēs!

Varat pārbaudīt un lejupielādēt Drupal satura pārvaldības sistēmu šeit.

Secinājums

Tur jums tas ir! Cīņa par labākajām internetā pieejamajām atvērtā koda e-komercijas platformām! Visi trīs no tiem stingri atbalsta sevi, katrs piedāvā daudz iespēju e-komercijas vietnes darbināšanai. Uz jautājumu, kas ir labāks par otru, nevar atbildēt ar pilnīgu pārliecību, jo tas ir atkarīgs no jūsu uzņēmuma lieluma, zināšanām par tīmekļa attīstību un uzņēmējdarbības veida, kuru jūs plānojat izveidot.

Izklāstot katras CMS stiprās un vājās puses, jums ir jāizlemj, kura no tām būs vispiemērotākā jūsu biznesam un budžetam.!
Piedāvātais attēls Projektējis Freepik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map