MaxCDN apskats – kāpēc jums tas būtu jāņem vērā?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'MaxCDN apskats – kāpēc jums tas būtu jāņem vērā?
0 8 мин.

maxcdn atsauksmes


Arvien vairāk WordPress lietotāju izvēlas MaxCDN kā savu satura piegādes tīkla risinājumu, pateicoties tā pieejamībai un vienkāršai lietošanai. Lai arī tas ir pārpildīts ar sarežģītām funkcijām, tam ir vienmērīga mācību līkne, un tas ir vienlīdz patīkams gan pirmreizējiem lietotājiem, gan ilggadējiem klientiem..

CDN, piemēram, MaxCDN, ir parādījušies kā atbilde uz vietņu īpašnieku centieniem sniegt apmeklētājiem labāku lietotāju pieredzi, samazinot latentumu. Vietņu veiktspējas palielināšanās, ko rada šādu tīmekļa vietnes paātrinātāju rīku ieviešana, nepaliek nepamanīta apmeklētājiem – labāks atbildes laiks nozīmē labāku lietotāja pieredzi un apmeklētāju iesaistīšanos..

MaxCDN uzņēmuma pārskats

MaxCDN tika dibināts 2009. gadā, un tas atrodas Losandželosā, Kalifornijā. Uzņēmumam ir pierādīts, ka viņš sniedz vietņu paātrināšanas pakalpojumus, un, lai arī lielie uzņēmumi, piemēram, WPEngine, StumbleUpon vai 9GAG, ir izvēlējušies savus pakalpojumus, MaxCDN ir bijis viens no pirmajiem CDN sniedzējiem, kurš nekoncentrējās tikai uz lieliem uzņēmumiem, bet piedāvāja risinājumus, kas atbilda mazo uzņēmumu īpašnieku vajadzībām, kā arī piedāvāja viena personāla vietnes.

paātrināt vietni ar maxcdn

MaxCDN izcenojumi

MaxCDN plāno ikvienu, sākot no profesionāliem emuāru autoriem un beidzot ar lieliem uzņēmumiem ar vietnēm ar lielu trafiku. MaxCDN ietver 3 abonēšanas plānus – uzņēmēju, profesionālo plānu un pielāgoto plānu. Plāniem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Uzņēmēja plāns ir paredzēts emuāru autoriem un jaunizveidotiem uzņēmumiem, kuri vēlas paātrināt savas vietnes. Šī plāna cenas tiek noteiktas atkarībā no nepieciešamā joslas platuma (100 GB joslas platums mēnesī – 9 USD mēnesī, 500 GB joslas platums mēnesī – 39 USD mēnesī un 1 TB joslas platums mēnesī – 79 USD mēnesī)..

Profesionālā plāna cena ir USD 299 mēnesī par 5 TB, un tajā ir iesaiņojumi līdz 25 TB. Šo pakešu mērķis ir reaģēt uz pieaugošajām prasībām pēc lielākiem uzņēmumiem, izdevējiem ar nepārtraukti augošu auditoriju un tīmekļa pakalpojumiem, kas piegādā mazus un vidējus failus.

MaxCDN arī ļauj izvēlēties pielāgotu cenu par vienu gigabaitu cenu noteikšanas sistēmu, kurai var dot priekšroku vīrusu satura izdevēji, reklāmas tīkli un populārie spēļu izplatītāji.

maxcdn izcenojumi

MaxCDN funkcijas

MaxCDN galvenās funkcijas ir vērstas uz drošības, reāllaika vadības un analītisko rīku nodrošināšanu. Tādējādi tīrīšanas zvani tiek izpildīti uzreiz, neatkarīgi no tā, vai aktīvu tīrīšana tiek veikta, izmantojot vadības paneli vai jūsu pielāgotu lietotni. Tāpat SSL integrācija tiek veikta arī reāllaikā, visas SSL opcijas tiek aktivizētas uzreiz. Pārskati reāllaikā ļauj jums iegūt ieskatu par jūsu radīto datplūsmu un satura izturēšanos.

MaxCDN žurnālu skatītājs ļauj piekļūt žurnāliem, izmantojot API, vadības paneli vai MaxCDN komandrindas saskarni – MaxCLI. Izmantojot neapstrādāta žurnāla S3 spaini, katra servera atbilde uz jūsu pull zonu ir padarīta jums pieejama, lai jūs varētu to izmantot analītiskiem mērķiem. CDN drošības protokoli (divpakāpju autentifikācija, drošie pilnvaras, OAuth, IP baltais saraksts, HTTP atsauces baltais saraksts utt.) Ļauj jums pārvaldīt cilvēkus, robotprogrammatūras un pievienot atļaujas piekļuvei jūsu līdzekļiem un vadības panelim.

Šī CDN nodrošinātāja piedāvātās uzlabotās funkcijas ir vērstas uz jūsu satura piegādi un dod jums daudz iespēju savas vietnes drošības pastiprināšanā un MaxCDN resursu integrēšanā jūsu lietojumprogrammās. Tādējādi, piemēram, varat izmantot iepriekš sagatavotus apmales noteikumus vai arī pielāgotus apmales noteikumus, lai kontrolētu, kā tiek piegādāts jūsu saturs. Varat vēl vairāk optimizēt satura piegādi, izveidojot atsevišķas kešatmiņas mobilajām ierīcēm un darbvirsmai. Sākotnes vairoga kešatmiņas slānis aizsargā jūs no pieprasījuma pārslodzes, padara izcelsmes pieprasījumus efektīvākus, filtrējot vairākus pieprasījumus vienā izcelsmes pieprasījumā, un viegli apstrādā pieprasījuma tapas.

Turklāt MaxCDN ļauj jums pilnībā kontrolēt sava konta pārvaldību un datus, izmantojot SDK un GitHub integrāciju. Drošības ziņā SSL varat nekavējoties iespējot vadības panelī. Jūsu apmeklētāji izveidos savienojumu ar malējiem serveriem, izmantojot SSL savienojumu. Tas nodrošina ātrāku savienojuma izveidošanas laiku un “noņem” CPU slodzi no jūsu izcelsmes serveriem.

Citas funkcijas, kuras vērts pieminēt, ietver:

 • VOD zona (Video on-Demand Zone) iepriekš ierakstītu video straumēšanai un Live Zone tiešraides straumēšanai;
 • Savietojamība ar vairākām CMS (WordPress, Drupal, Joomla, Magento, PrestaShop, OpenCart utt.);
 • Viss iekļauts, ērti lietojams vadības panelis;
 • Vienkārša WordPress integrācija ar W3 kopējās kešatmiņas un SuperCache spraudņiem.

MaxCDN tīkla pārskats

Vairāk nekā 53 PoP atrašanās vietas veido MaxCDN globālo vienaudžu tīklu. No tiem 22 atrodas Ziemeļamerikā, 31 Eiropā un 4 Āzijā & Austrālija. Ņemot vērā, ka viņi ir izvietojuši savas labākās klases datu centros, kuri paļaujas uz SSD aprīkotiem neapstrādātiem metāla serveriem, viņi spēj nodrošināt lielāku ātrumu ar 10 GB savienojumiem.

Šī CDN nodrošinātāja lielākās vietas spēj izturēt lielu slodzi jebkurā laikā vai vietā, pastāvīgi uzturot vietnes ātrumu un padarot satura piegādi vienmērīgu..

MaxCDN klientu atbalsts

Klientu atbalsts ir pieejams visos kanālos – pa e-pastu, tālruni, tiešajā tērzēšanā. Vienkāršas iestatīšanas rokasgrāmatas, visaptveroši bieži uzdotie jautājumi un izstrādātāju resursi pārvērš jūsu pieredzi ar šo CDN daudz vienkāršākā procesā. Ja joprojām rodas nepatikšanas, varat sazināties ar klientu atbalstu, kas lietotājiem pieejams visu diennakti.

MaxCDN nepārtraukti koncentrējas uz savu pakalpojumu attīstību un lietotāju prasību apmierināšanu, ko atspoguļo arī tas, ka lietotājiem ir iespēja pieprasīt funkcijas un balsot par ieteicamo funkciju pievienošanu.

kāpēc izvēlēties maxcdn

Kāpēc jums vajadzētu izmantot MaxCDN??

e-komercijas vietnes ir viens no visbiežāk pieminētajiem vietņu piemēriem, kurām CDN ir nepieciešams no saņemšanas vietas, taču CDN ir obligāts katram uzņēmumam, kura ieņēmumu gūšana lielā mērā ir atkarīga no viņu klātbūtnes tiešsaistē.

Pirmoreiz lietotājs var būt mazliet apbēdināts ar šī pakalpojuma iespējām, taču zināšanu bāze piedāvā visaptverošu informāciju, pakāpeniskas rokasgrāmatas un konsultācijas, kuras ir viegli saprotamas pat mazāk pieredzējušiem cilvēkiem, tāpēc padarot šo pakalpojumu piemērotu jebkuram. Tā mērogojamība, pielāgojamība un uzlabotās drošības funkcijas nozīmē, ka tas spēj izpildīt pat uzņēmuma līmeņa uzņēmumu prasības.

Ņemot vērā to, ka MaxCDN serveri lielākoties ir koncentrēti Eiropā un ASV, ja lielākā daļa jūsu apmeklētāju ir no šīm valstīm, jūs varēsit satraucoši ātri apkalpot saturu auditorijai. Ja jums ir apnicis iegremdēt pirkstus tīmekļa vietņu paātrinātāju sfērā, apsveriet priekšrocības: vairs nav serveru dīkstāves neparedzētu trafika pieaugumu dēļ, vairs bezgalīgi jāielādē lapas un, pats galvenais, vairs nav zaudēti klienti tieši šo problēmu dēļ..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector