Media.net izdevējiem apskats – vai Media.net ir laba AdSense alternatīva?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Media.net izdevējiem apskats – vai Media.net ir laba AdSense alternatīva?
0 11 мин.

plašsaziņas līdzekļu tīkla pārskats


Adsense ir lielisks rīks satura mārketingā, taču, izvēloties dažas citas izvēles tam pašam, jūs varat iegūt visaugstāko vērtību. Izvēloties reklāmas tīklu, lēmums ir jāinformē pēc jūsu nišas, atrašanās vietas, auditorijas veida un citiem faktoriem.

Lai gan ir daudz dažādu veidu reklāmas tīklu, kas piegādā reklāmas neskaitāmos formātos, ieskaitot uznirstošos logus, reklāmkarogus un mobilās reklāmas, viens pakalpojumu sniedzējs, kas dažos aspektos ir tuvu AdSense vai dažos gadījumos pat darbojas labāk, ir Media.net..

Kas ir konteksta reklāmas platforma?

Šis termins attiecas uz reklāmas tīkliem, kas izvieto reklāmas jūsu lapā atkarībā no satura konteksta. Ja jūs rakstāt vai esat publicējis ziņu par ceļojumu mērķiem, piemēram, jūsu apmeklētājiem tiks parādītas reklāmas, kas saistītas ar viesnīcu piedāvājumiem, lidojumu piedāvājumiem un ceļojumu aģentūrām. Digitālie uzņēmēji bieži uzskata, ka kontekstuālās reklāmas ir efektīvākas nekā visu citu veidu reklāmas. Tie ir atbilstoši un darbojas labāk nekā reklāmas, kuras izlases veidā tiek ievietotas neatbilstošam saturam.

Kas ir Media.net?

Media.Net ir otrā vieta Adsense kontekstuālajā reklāmā. Bijušais lepojas ar VIP piekļuvi Yahoo! -Bing reklāmdevēju pulkam. Tas nozīmē, ka izdevēji, kas izmanto Media.Net, var cerēt uz meklēšanas pieprasījumu vairāk nekā 6 miljardu USD vērtībā. Pat ja jūsu niša ir maza, Media.net būs reklāmdevēji ar lielu budžetu, kas vēlas izmantot jūsu satura lapas.

multivides tīkls-izdevējs-informācijas panelis

media.net izdevēja informācijas panelis

Plusi Media.net

 • Plašs Yahoo un Bing reklāmdevēju loks

Galvenie izdevēji, piemēram, Reuters, Forbes, Kiplinger, Elle un Cosmopolitan, cita starpā, sadarbojas ar Media.Net. Satura veidotāji pietiekami labi zina, ka kontekstuālās reklāmas lielākie kadri ir Yahoo-Bing, Facebook un Google. Jūsu kā uzņēmējdarbības satura veidotāja vai blogera panākumi šajā jautājumā ir atkarīgi no tā, vai strādājat ar kādu no šīm platformām. Media.Net nodrošina jūsu klientus no divām meklētājprogrammām, kas sadarbojas kā viena.

 • Labāk maksā

Lai uzturētu augstus standartus un izpildītu cerības, media.net izstrādā stingru procesu, nodrošinot, ka tiek pieņemta vienīgā vietne, kurai ir augstākās kvalitātes saturs. Atdeve, ko var sagaidīt ceļa beigās, attaisno pieprasīto kvalitāti. Tas ir aptuveni vienāds un dažreiz lielāks par to, ko Adsense maksā izdevējiem. Tāpēc var droši apgalvot, ka Media.net ir lieliska alternatīva Google Adsense.

 • Atbilstošās reklāmas

Pat ja jūs kā emuāru autors varētu darīt ar jebkāda veida reklāmām, lai degtu gaismas, neatbilstošas ​​reklāmas var sabojāt jūsu izredzes uz kādreizēju uzrāvienu. Ja lietotājiem tiek parādītas piespiedu reklāmas par lietām, kuras viņiem nerūp, viņi, iespējams, jutīsies atrauti pat no jūsu satura. Media.net parāda ļoti atbilstošas ​​reklāmas, kas ir sinhronizētas ar jūsu saturu. Tas palīdz uzlabot lietotāju pieredzi jūsu vietnē.

 • Vietējie formāti

multivides, tīkla, vietējās, reklāmas

media.net Vietējās reklāmas

Problēma, kas rodas, strādājot ar daudziem reklāmas tīkliem, ir tā, ka tie ievieto reklāmas, kas traucē jūsu satura redzamību un izmantojamību. Emuāru autoriem šī situācija var kļūt par karjeras nogalinātāju. Vislabākais, izmantojot Media.net, ir tas, ka viņi izstrādā savas reklāmas, lai tās atbilstu jūsu vietnes formātam. Paziņojumi ir izveidoti arī tā, lai tie būtu saderīgi ar jūsu vietnes draudzīgumu mobilajām ierīcēm.

 • Viegla pielāgošana

Media.net kā reklāmas platforma dod emuāru autoriem un izdevējiem brīvību pielāgot to, kā tiek rādītas reklāmas. Lietotāji var izveidot pielāgotas reklāmas formas, kuras ir iespējamas tikai šajā reklāmas tīklā. Papildus krāsu un formu pielāgošanai jūs varat izvēlēties no daudzām iespējām, piemēram, mobilajām ierīcēm piestiprinātu, saturā vai iespiestajās reklāmās..

 • Savietojams ar citiem reklāmas tīkliem

Strādājot ar media.net, varat izvēlēties strādāt arī ar citiem reklāmas tīkliem. Media.net savietojamība pārsniedz ierīces, lai ietvertu citas sistēmas – faktors, kas var palīdzēt dubultot jūsu kā izdevēja ienākumus. Šādu brīvību reti var atrast citās sistēmās.

 • Dežūras konta pārvaldnieks

Reklāmu optimizēšanai un konta iestatīšanai izdevējiem bieži ir vajadzīgs pievilcīgs atbalsts. Pareizi vadoties, pat jauns emuāru autors var sākt veidot saistošu saturu, ko zīmoli var atrast vērtīgu. Jūs varat saņemt šādu atbalstu vietnē media.net jebkurā laikā, tikai nosūtot viņiem e-pastu. Visiem izdevējiem tiek piešķirts konta pārvaldnieks, kurš iziet no sava ceļa, lai nodrošinātu, ka viss norit nevainojami.

 • Nav nepieciešama vīrusu satiksme

Media.net darbojas ar atšķirīgu biznesa modeli (maksa par 1000 seansiem), salīdzinot ar citiem reklāmas tīkliem. Izdevēji var saņemt samaksu pat ar nelielu trafika daudzumu. Tā ir laba ziņa sākuma līmeņa emuāru autoriem, jo ​​satiksme bieži tiek diskvalificēta daudziem, kas mēģina pievienoties Google Adsense.

Media.net mīnusi

 • Maksājumi vienotā valūtā

Neatkarīgi no tā, kurā pasaules malā esat ieradies, media.net liks jums pieņemt maksājumus ASV dolāros. Izdevējiem ASV tas ir lieliski. Tomēr emuāru autori, kas ierodas no citām pasaules valstīm, var viegli ciest no nedraudzīgiem valūtas kursiem.

 • Paredzēts 1. līmeņa valstīm

Papildus vienotās valūtas izmantošanai platforma ir koncentrēta arī uz pirmā līmeņa valstīm. Šis termins parasti attiecas uz valstīm ar augstāku pirktspēju. Tas nozīmē, ka, ja jūsu saturs nav paredzēts mērķauditorijai ekonomiski spēcīgās valstīs, jūs varat ciest zemu ieņēmumu plūsmu.

 • Statiskās reklāmas

Media.net reklāmas nav aktīvas, kas nozīmē, ka tās nav atbildes. Tīklos, piemēram, Adsense, viņu sludinājumi maina formu un pozīciju, kad lietotājs mijiedarbojas ar vietni. Tas bieži palīdz palielināt reklāmu redzamību un interaktivitāti. Statiskākais reklāmas formāts mobilajās platformās, iespējams, nedos labākos rezultātus.

Vai Media.net ir labs emuāru autoriem?

multivides tīkls-labs blogeriem

Salīdzinot ar Google Adsense, Yahoo-Bing media.net ir labāka platforma emuāru autoriem. Ja jūs meklējat veidus, kā nopelnīt papildu naudu no emuāru veidošanas, media.net no jums noņem visus šķēršļus nozarē. Jums tikai jāraksta lielisks saturs un vietne jāuztur glīta un svaiga.

Arī tad ieņēmumi no media.net reklāmas ir lielāki nekā Adsense ieņēmumi. Jums tiks samaksāts atkarībā no jūsu nišas un seansu skaita, ko jūsu vietnē veido media.net reklāmas krājumi. Satiksmes intensitāte šeit netiek ieskaitīta. Tīkls maksā, izmantojot neto-30, ar nopelnītāja slieksni USD 100. Naudas līdzekļus varat saņemt, izmantojot Paypal un pārskaitījumu..
Izdevējiem patīk arī tas, ka maksājumi tiek veikti ātri. Kopā ar 24 stundu atbalstu un reklāmu pielāgošanu media.net kļūst par labāko emuāru veidotāju reklāmas tīklu.

Vai Media.net ir laba AdSense alternatīva?

Jūsu vietne varētu būt izcila attiecībā uz saturu un trafiku, taču tik un tā Google Adsense var noraidīt jūsu pieteikumu. Tam nevajadzētu beigties ar jūsu sapni nopelnīt naudu no emuāru veidošanas. Google Adsense ir daudz citu alternatīvu, un Media.net ir labākā alternatīva. Tad arī varat izmantot gan Google Adsense, gan Media.net, lai palielinātu ieņēmumu plūsmu. Abi ir ļoti savietojami.

Media.net izmanto jūsu vietni, lai izlemtu, kuri atslēgvārdi ir jākopj reklāmām no Bing un Yahoo reklāmdevēju datu bāzes. Laika gaitā tīkls uzzinās, kuras reklāmas vislabāk darbojas jūsu satura tipam, lai radītu visvairāk seansu. Programma bieži iesaka viņu reklāmas rādīt jūsu vietnē vismaz 15 dienas. Šajā laikā tīkla algoritmi nopelnīs, lai optimizētu jūsu saturu un ievietotu intuitīvas reklāmas, kas jums dos lielākos ieņēmumus.

Kāda satiksme ir vislabākā Media.net reklāmas tīklam?

Atšķirībā no Google Adsense, media.net nelabvēlīgi ietekmē satiksmes intensitāti. Tās maksāšanas veids Maksa par jūdzi nozīmē, ka emuāru autori var saņemt samaksu par seansiem. Šī iemesla dēļ šie tīkli izceļas kā funkcionāla alternatīva Adsense maza laika emuāru autoriem.

Kamēr jums ir satiksme no attīstītajām valstīm, neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs, un jums ir lieliska emuāru vietne, jūs varat saņemt apstiprinājumu tīklam. Media.net nav maksas par veiktspēju reklāmas tīkls, tāpēc ļauj izdevējiem nopelnīt naudu, pamatojoties uz seansiem, ko reklāmas rada viņu satura lapās..

Nav īpašas minimālās trafika prasības, lai varētu izmantot media.net, taču parasti jūs atrodaties labākā situācijā, ja jūsu vietnē dienā ir no 100 līdz 200 apmeklētāju, galvenokārt no attīstītajām valstīm..

Satura kvalitāte un mājas lapas dizains

multivides, tīkla, displeja reklāmas

media.net attēla reklāmas

Media.net ir labāk apmaksāts kontekstuāls reklāmas tīkls ar lielisku veiktspēju. Media.net pieprasa izdevējiem publicēt visaugstākās kvalitātes saturu savās vietnēs. Tā nav platforma tiem, kas vēlas ātri gūt labumu no zemas kvalitātes emuāra.

Tīklam ir skaidras vadlīnijas visiem izdevējiem, kas jāievēro, lai viņus pieņemtu programmā. Zemāk ir sniegts pārskats par dažām satura prasībām attiecībā uz piemērotību tīklam.

 • Jūsu vietnes saturam jābūt angļu valodā
 • Jūsu satiksmei galvenokārt jābūt no ASV, Lielbritānijas un Kanādas
 • Saturam jābūt bez plaģiāta
 • Saturs ir regulāri jāatjaunina
 • Vietnē nedrīkst būt nekas, kas pārkāpj intelektuālā īpašuma tiesības
 • Jums katru dienu ir jābūt vienmērīgam apmeklētāju skaitam, kas vietni izseko
 • Vietnes noformējumam jābūt lietotājam draudzīgam un viegli orientējamam

Takeaway

Emuāru autori galvenokārt pelna naudu, gūstot peļņu no saviem emuāriem, lai no tiem izveidotu ienākumu plūsmu. Parasti tas, ko nopelnāt no sava izveicības, ir atkarīgs no tā, vai strādājat ar pareizajiem reklāmas tīkliem. Pat ja Google Adsense joprojām ir labākais reklāmas tīkls; tajā ir daudz sarkano lentu, kas daudziem izdevējiem neļauj gūt ienākumus. Media.net ir vienlīdz intuitīva un augstas veiktspējas platforma, kuru varat izmēģināt. Pievienoties ir bez maksas un viegli.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector