Patiesa statistika: vai M-komercija nākotnē pārsniegs e-komerciju?

01.06.2020
Raksti un vēl ... 'Patiesa statistika: vai M-komercija nākotnē pārsniegs e-komerciju?
0 9 мин.

m komercija vs e komercija


Pēc Ķīnas Indija tiek uzskatīta par otro lielāko mobilo sakaru tirgu un tiek atzīta par plašo abonentu skaitu. Neatkarīgi no citiem tirgus jautājumiem, Indijas tirgus agresīvi sekmē e-komercijas uzņēmumus, kas mēģina uzvarēt viens otru šajā cīņas cīņas vietā. Arī daudzkārtīgais viedierīču skaits sniedz milzīgas iespējas e-komercijas iepirkšanās vietnēm, lai sasniegtu mērķauditoriju, izmantojot tiešsaistes iepirkšanās mobilās lietotnes..

Par M-komerciju:

M-komercija ir iepriekšējs termins, ko lieto mobilajai komercijai. Tas faktiski ļauj lietotājiem iegādāties produktus tiešsaistē, pat nesēžot pie sava galda vai klēpjdatora. Drīzāk viņi to var ērti panākt, izmantojot viedtālruņus. Tā ir taisnība, ka agrāk mobilā e-komercija nebija tik daudz diskusijā. Bet tagad tiešsaistes mazumtirgotāju galvenā prioritāte ir kļuvusi par klientu piesaisti, izmantojot mobilās iepirkšanās lietotnes.

Daudzi cilvēki joprojām uzskata m-komerciju par veikalu. Bet nē! Tas ir uzlabots termins, kas plaši aptver visu, kas nepieciešams, lai gūtu digitālu iepirkšanās pieredzi. Vienalga, vai runa ir par preču pievienošanu grozam, piegādes iespēju kārtošanu un norēķinu vārtejas, kad tuvojaties m-komercijas iepirkšanās, izmantojot mobilo lietotni vai vietni, katra darbība tiek veikta ar drošību. Papildus tam m-komercija arī mazina plaisu starp iepirkšanos veikalā un iepirkšanos tiešsaistē, jo mobilā e-komercija nodrošina ērtu norēķinu vārteju ar ērtām norēķinu iespējām.

Pārcelsimies uz zemāk redzamo diagrammu, kurā varat skaidri redzēt e-komercijas un M-komercijas pieauguma tempus:

Statistika, pamatojoties uz faktiskajiem pētījumiem:

 • Mūsdienās palielinās mobilā e-komercija, kas pārspēj e-komerciju, reģistrējot pieauguma tempu 48% gadā. Skaitļos to var lēst par USD 8 miljardu izdevumiem tiešsaistē.
 • Runājot par vispārējo e-komerciju, ieskaitot m-komerciju, šī attiecība ir pieaugusi ap 15,9% salīdzinājumā ar gadu. Skaitļos tas ir aptuveni 70,1 miljards USD, izmantojot tiešsaistes pārdošanu.

Citi noderīgi skaitļi:

viedtālruņu lietotāju skaits Amerikas Savienotajās Valstīs lēš

 • Mobilie lietotāji parasti tiek ņemti vērā lielākā un lielākā kopējā e-komercijas pīrāga daļā.
 • Tiek aprēķināts, ka šobrīd gandrīz ceturtdaļai iedzīvotāju pieder viedtālruņi, kuros apmēram 55% cilvēku tērē viņu pilna laika mazumtirdzniecības iepirkšanās vietnēs.
 • Vienlaikus M-komerciju mīl arī lietotāji, jo viņi vēlas ātru ielādi un ātru iepirkšanās pieredzi, ko viņi iegūst, mobilajos tālruņos instalējot iepirkšanās lietotnes..
 • Visā tirgū apmēram puse mazumtirgotāju darbojas mobilajās vietnēs, lai lietotājiem nodrošinātu optimizētu pārlūkošanas pieredzi.
 • 1 no 2 lietotājiem Amerikā ir ieinteresēts iepirkties, izmantojot mobilos makus.
 • Katrs no pieciem cilvēkiem televizora skatīšanās laikā meklē produktus.
 • Gan vīrieši, gan sievietes ir ieinteresēti veikt pirkumus, izmantojot mobilās ierīces vai planšetdatorus.

Kā M-komercija paver ceļu e-komercijas veikalu īpašniekiem?

E-komercijas īpašniekiem m-komercija netiek ignorēta. Viņiem būtu jāpieņem šī tehnoloģija un jāpadara viņu lietotāji laimīgi visos veidos. Ja esat tiešsaistes iepirkšanās vietnes īpašnieks, ja domājat, ka pietiek ar oficiālas vietnes izveidošanu, lai piesaistītu klientus. Piedodiet Jums šajā brīdī nav taisnība. Jo šajā augsto tehnoloģiju pasaulē mobilais ir viss, kas visiem. Tātad, lai klienti būtu laimīgi un apmierināti, ir obligāti jāpāriet uz mobilo tālruni.

Ir daži fakti, kas var gūt panākumus e-komercijas vietnes īpašniekam m-komercijā:

 • Pilnībā adaptīvs ekrāns
 • Lieliskas dizaina un ievades iespējas
 • Ātri & vienmērīga navigācija
 • Skaidrs & informatīvas produktu koncepcijas

M-komercijas loma šajā strauji augošajā nozarē:

Mūsdienās tādas mobilās lietotnes kā ceļošana & tūrisms, ēdināšana, iepirkšanās, banku darbība, izglītība, veselības aprūpe, transportēšana, ātrie maksājumi un apkalpošana mājās konkurē tirgū, lai saviem lietotājiem piedāvātu labākos pakalpojumus. Biznesa uzņēmēji to dara tikai tāpēc, lai piesaistītu lietotājus m-komercijai. Lai lietotājiem būtu interesantāk, viņi bieži piedāvā naudas atdošanas iespēju, atlaides, bezmaksas pārsteiguma dāvanas un citas balvas, lai piesaistītu lietotājus savām mobilajām lietotnēm un padarītu viņu zīmolu lielisku..

Visur var redzēt krasu mobilo lietotņu iesaisti. Nesen tika novērots uzplaukums mobilo lietotņu nozarē, un gaidāms, ka nākamajos gados tas palielināsies, jo ikviens virzās uz ikdienas darbībām, izmantojot viedtālruņus un planšetdatorus. Šīs lielās izmaiņas mobilo lietotņu nozare norāda, ka visiem mazumtirgotājiem interaktīvo mobilo lietotņu veidā ir jāatrodas klātbūtnē ikviena mobilajā telefonā. Tas netieši noved pie m-komercijas skalas.

Papildinot m-komercijas lomu nozarē, mēs arī cenšamies noskaidrot m-komercijas nozīmi, izmantojot tīmekļa balstītu m-komerciju un lietotņu balstītu m-komerciju:

Tīmekļa M-komercija

Ieviešot m-komerciju, gandrīz katram uzņēmumam ir noteikts pienākums izveidot adaptīvu un interaktīvu vietni. Vietnes ir jāpielāgo visiem ekrāna izmēriem, kā arī ļauj lietotājiem gūt maksimālu pārlūkošanas pieredzi.

Apvienotajā Karalistē aprēķinātais tiešsaistes mazumtirdzniecības īpatsvars, izmantojot viedtālruņus un planšetdatorus, ir aptuveni 51%. No otras puses, pārdošanas apjomi, izmantojot galddatorus un klēpjdatorus, ir 49%.

Salīdzinot ar mobilo komerciju, uzplaukums ir arī tīmekļa m-komercijai. Nenovērtējiet par zemu tīmekļa tirdzniecību un uzlabojiet to, ieviešot atsaucīgākas vietnes.

Uz lietotnēm balstīta M-komercija

Pašlaik pat mazi mazumtirgotāji ir sākuši izmantot mobilo tirdzniecību kā savu produktu pārdošanas platformu. Viņi arī pievēršas mobilās komercijas ieviešanai, attīstot uz biznesu orientētas lietotnes, lai nodrošinātu lielisku un uz lietotnēm balstītu iepirkšanās pieredzi. Šie ir lieliski rīki, kas mudina lietotājus uz izcilu digitālās iepirkšanās pieredzi. Un jūs neticēsit, ka mobilajām lietotnēm e-komercijas nozarē ir patiešām liels panākums.

Mobilās komercijas priekšrocības:

 • Tā kā M-komercija ir stabils līdzeklis, lai sasniegtu apjomīgus klientus, tai ir arī potenciāls kļūt par galveno tiešsaistes iepirkšanās kanālu.
 • Tas ir mainījis arī lietotāju iepirkšanās paradumus, pateicoties ērtajai piekļuvei un daudzveidīgajām iespējām.
 • Sākot ar 2015. gada statistiku, pieaugušie ASV 59% laika pavada viedtālruņos un 41% galddatoros, kas palielina mobilās komercijas pieprasījumu..
 • Ir vairāki faktori, kas veicina ārkārtas iepirkšanās pieredzes gūšanu, izmantojot mobilos tālruņus, un parocīgākās mobilās ierīces ir galvenie faktori.
 • Viens no labākajiem piemēriem, kas palīdz m-komercijai pārņemt e-komerciju, ir viena klikšķa maksāšanas iespējas, kuras mūsdienās ļoti apbrīno mobilo ierīču lietotāji..

Secinājums:

Ja mēs rūpīgi novērojam statistiku, viedtālruņi patiešām pārspēj galddatorus ar milzīgu skaitu. Tas tika darīts, jo mūsdienās cilvēki parasti dod priekšroku pirkumiem, izmantojot viedtālruņus, nevis piekļūst e-komercijas vietnēm, izmantojot galddatorus. Viņi to dara, lai iegūtu brīvību iegādāties produktus no savām mājām. Ceru, ka M-komercijas jēdziens jums būs skaidrs. Tagad jūs pats varat analizēt, kā fakts “Vai M-komercija nākotnē pārsniegs e-komerciju?Ir vērts atbalstīt.

Tomam Hardijam ir praktiska pieredze kā SEO ekspertam. Pašlaik viņš strādā plkst Sparx IT risinājumi: e-komercijas SEO pakalpojumi Uzņēmums piedāvā globāliem klientiem ārkārtas SEO audita pakalpojumus. Viņš vienmēr sniedz kvalitatīvu darbu, kas uzņēmumā tiek augstu novērtēts. Būdams kaislīgs SEO profesionālis, viņš par savu pirmo pienākumu uzskata savlaicīga darba piedāvāšanu klientiem. Turklāt autore turpina pētīt tendences, kas saistītas ar mārketinga taktiku attīstību, un pieliek nopietnas pūles, lai izstrādātu saturu, lai lasītājiem sniegtu dziļu ieskatu. Viņš raksta informatīvus emuārus un rakstus par dažādiem ar SEO saistītiem jautājumiem un palīdz lasītājiem uzzināt labākos padomus, kā optimizēt vietni tīmeklī, izmantojot SEO rīkus un paņēmienus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector