Patiesība par neierobežotu tīmekļa mitināšanu – kā tas tiešām darbojas?

par neierobežotu tīmekļa mitināšanu


Pirms dažiem gadiem visi tīmekļa mitināšanas plāni bija ierobežoti. Lietotāji precīzi zināja, cik daudz diska vietas viņi iegūst, cik daudz joslas platuma, RAM, CPU un citus tīmekļa mitināšanas plāna kvantitatīvos aspektus. Mūsdienās daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi piedāvā tā saucamos neierobežotos dalītā hostinga plānus. Tiem, kuri pārzina tīmekļa mitināšanu, rodas prātā ideja par neierobežotu plānu, kas ļoti labi zina, ko neierobežots patiesībā nozīmē tīmekļa mitināšanas kontekstā. Tomēr citiem, kas nav pazinēji, var likties uzskatīt, ka neierobežots mitināšana nozīmē tieši to: mitināšana, kas piedāvā neierobežotus resursus. Diemžēl terminam neierobežots web hostinga nozarē ir pavisam cita nozīme.

Hostinga kompānijas piedāvā neierobežotus plānus tikai ar saviem koplietotajiem hostinga plāniem, kuriem nekavējoties jāceļ daži sarkanie karodziņi, jo dalītā mitināšana nozīmē, ka servera resursi tiek koplietoti vairākiem viena fiziskā servera lietotājiem – serverim, kurā, iespējams, nevarētu būt bezgalīgi resursi. Vietņu tīmekļa mitināšanas nozarē jūs neatradīsit neierobežotu VPS vai speciālu mitināšanu, lai gan tiek uzskatīts, ka gan VPS, gan speciāli serveri piedāvāto resursu ziņā ir pārāki par dalītajiem mitināšanas plāniem. Tātad, ja neierobežots mitināšana nenozīmē neierobežotus resursus, tad ko tas patiesībā nozīmē?

Patiesība aiz neierobežota tīmekļa mitināšanas – nelaidiet garām smalko druku!

Velns ir detaļās, saka: tiešām, lasot hostinga uzņēmuma pakalpojumu sniegšanas noteikumu smalko druku, tas nedaudz parāda šo jautājumu.

Neierobežots mitināšana ir frāze, ko izstrādājuši tīmekļa mitināšanas uzņēmumi, kurai šajā nozarē, šķiet, ir atšķirīga nozīme nekā citās nozarēs. Vārds neierobežots ir nepareizs nosaukums, precīzāks termins, kas varētu raksturot neierobežotu reklamēto plānu veidu, nav novērtēts, un daži hostinga pakalpojumu sniedzēji, piemēram, BlueHost, faktiski izmanto šo terminu, nevis neierobežotu, lai aprakstītu savus dalītos hostinga plānus. Faktiski BlueHost savos pakalpojumu sniegšanas noteikumos norāda, ka viņiem nav definēti ierobežojumi šiem neizmēģinātiem plāniem un ka jums netiek iekasēta maksa atbilstoši jūsu izmantotajam joslas platumam vai diska vietai, turklāt norādot, ka “… protams, šie resursi ir nav bezgalīgs ”.

Pēc sava rakstura koplietojamo mitināšanas plāni ir izstrādāti, lai apmierinātu mazo un vidējo statisko un zemas trafika vietņu un emuāru vajadzības, tas ir, jūsu vietnei jāatrodas normālas lietošanas diapazonā, kā noteikusi mitināšanas uzņēmums. Tādēļ šajos plānos netiek atbalstītas aktivitātes, kas prasa vairāk resursu, piemēram, multivides failu glabāšana vai failu apmaiņas darbības. Ja jūs iesaistāties šāda veida darbībās vai darbībās, kas pārkāpj hostinga uzņēmuma godīgas izmantošanas politiku, jūsu konta darbību var apturēt un / vai pārtraukt.

Neierobežots mitināšana ir arī noderīga mārketinga stratēģija hostinga uzņēmumiem, kas nodarbojas ar hostinga pārpārdošanu, kas īsumā ir prakse palielināt ienākumus no ieguldījumiem, pārdodot resursus, kas rodas starpību starp vidējo resursu izmantošanu un maksimāli pieejamajiem resursiem . To var viegli panākt, izmantojot mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, maskējot hostinga plānus “neierobežotā” aizklāšanā, bet tas ir arī tas, kā mitināšanas uzņēmumi var uzturēt zemas cenas patērētājiem.

Ko nozīmē neierobežota krātuve un joslas platums??

Ja resursi nav neierobežoti, kā jūs zināt, cik daudz iegūstat krātuves un joslas platuma ziņā? Diemžēl jūs nezināt, kamēr neesat sasniedzis maksimālo robežu tam, ko jūsu hostinga uzņēmums uzskata par parastu, un tas pat var mainīties katru mēnesi. Hostinga uzņēmumi nepārtraukti uzrauga savu klientu krātuves un joslas platuma izmantošanu un izmanto savu analīžu rezultātus, lai noteiktu, kas ietilpst normālā diapazonā.

Glabāšana un joslas platums ir divi galvenie elementi, kurus hostinga uzņēmumi reklamē kā neierobežotus, taču tie šiem plāniem uzliek daudz ierobežojumu, sākot no faila veida un lieluma ierobežojumiem līdz CPU, RAM, inodi, MySQL datu bāzes un savienojumu ierobežojumi utt., Kas būtībā nosaka, ka jūs varat jaunināt uz augstāka līmeņa plāniem, ja neietilpst dabiskas vai normālas lietošanas robežās.

Ja jūsu vietne saņem daudz trafika, CPU apstrādes jaudu patērē serveris, lai apstrādātu visus šos pieprasījumus. Ja mitināšanas uzņēmums ierobežo CPU izmantošanu katram kontam, jūsu vietne palēnināsies un radīs kļūdas. Tas pats attiecas uz atmiņas izmantošanu, vēl vienu mitināšanas plāna aspektu, par kuru jūs nezināt, kur tas ir ierobežots. Serverim ir fiksēta operatīvā atmiņa, un, ja vairākus procesus vienā un tajā pašā serverī vada simtiem vietņu, jums ir jāsaskaras ar operatīvās atmiņas problēmām, un jūsu apmeklētājus sagaida kļūdas ziņojumi vai garlaicīgi lēna vietne. Tikpat neapmierinošs ierobežojums, ko var uzlikt hostinga pakalpojumu sniedzējs, ir datu bāzes savienojumi, un, ja pastāv vairāk vienlaicīgu datu bāzes savienojuma pieprasījumu nekā tas, ko var apstrādāt datu bāzes serveris, var rasties kļūdas “Nevar izveidot savienojumu ar MySQL serveri”..

Neierobežotos plānos parasti ietilpst arī neierobežoti e-pasta konti, kas nozīmē, ka varat izveidot tik daudz e-pasta adreses, cik vēlaties, tomēr arī tās galu galā ir saistītas ar jūsu mitināšanas konta krātuves vietu..

Neierobežoti kopīgi plāni – ja jums no tiem vajadzētu izvairīties?

Vai tas viss nozīmē, ka jums vajadzētu izvairīties no neierobežotiem dalīta hostinga plāniem, piemēram, mēris? Nē, jums no tiem nav jāizvairās, jums vienkārši jāsaprot, ko tie patiesībā nozīmē – neierobežotam tīmekļa mitināšanā ir atšķirīga nozīme nekā tam, kas jūs varētu domāt. Ir daudz budžetam draudzīgu un uzticamu hostinga uzņēmumu, kuriem ir lieliski neierobežoti dalīta hostinga plāni (piemēram, InMotion Hostings, kuru neierobežotie plāni ir vieni no sarežģītākajiem un ar visdažādākajiem nozares piedāvātajiem dalītajiem plāniem), kas atbildīs jūsu mazā personīgā emuāra vajadzībām. vai uzņēmuma vietne, kas nerada lielu trafiku. Daži uzņēmumi, piemēram, BlueHost un HostGator, izvairās no sava plāna nosaukšanas par neierobežotu un dod priekšroku terminam unmetered, lai aprakstītu neierobežotu hostinga plānu ekvivalentu, ko lepojas citi uzņēmumi. Citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, A Small Orange, ir tikai ierobežoti plāni ar skaidri noteiktiem krājuma un joslas platuma piešķīrumiem.

Ja jau iepriekš zināt, ka jūsu vietne strauji attīstīsies un jūs saņemsit daudz ienākošās trafikas, jums jāanalizē, vai neierobežots koplietojamais plāns, lai cik tas arī lēts būtu, atbilstu jūsu prasībām vai arī jums vajadzētu izvēlēties VPS tā vietā mitināt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map